Activ Plătitor TVAe‑Factură

IKEN CONSTRUCT MANAGEMENT S.R.L.

CUI: 14823112
CIF: RO14823112
Reg. Com.: J23/2190/2019
CAEN: 7112
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 21 august 2002 · 24 ani
Distribuie:

Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 02:05

Despre IKEN CONSTRUCT MANAGEMENT S.R.L.

IKEN CONSTRUCT MANAGEMENT S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Orş. Popeşti-Leordeni, judetul ILFOV, infiintata in 2002 (24 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea" (cod CAEN 7112), in sectorul tranzactii imobiliare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, IKEN CONSTRUCT MANAGEMENT S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 9.257.343 RON, in crestere fata de anul precedent (+43.0%). Profitul net inregistrat a fost de 1.710.908 RON (in crestere). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 18, in crestere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 2.427.190 RON in 2008 la 9.257.343 RON in 2024. Datoriile raportate (9.327.498 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Este inregistrata ca platitoare de TVA si in sistemul RO e-Factura din decembrie 2022.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
9.257.343 RON
Venituri totale
9.308.647 RON
Cheltuieli totale
7.312.903 RON
Profit brut
1.995.744 RON
Profit net
1.710.908 RON
Marja profit net
18,48%
Active imobilizate
735.363 RON
Active circulante
10.350.894 RON
Stocuri
159 RON
Creanțe
5.035.355 RON
Casa & conturi bănci
2.845.063 RON
Capital propriu
1.719.712 RON

Contact

AdresaRomania, ILFOV, Orş. Popeşti-Leordeni, Str. Biruinţei nr. 31, 77160
Detalii adresatronson 1
Telefon0752128120

Adresă sediu social

Romania, ILFOV, Orş. Popeşti-Leordeni, Str. Biruinţei nr. 31, 77160
Cod poștal: 77160
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, ILFOV, Orş. Popeşti-Leordeni, Str. Biruinţei nr. 31, 77160
Detalii
tronson 1
Cod postal
77160
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Transfer sediu fiscal (sosire) din 15.05.2019
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ilfov
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 decembrie 2022)
TVA la incasare
1 ianuarie 2013 - 1 ianuarie 2014

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
9.257.343 RON
Rezultat net
1.710.908 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 9.257.343 RON 6.472.103 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 9.308.647 RON 6.485.626 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 7.312.903 RON 5.083.157 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 1.995.744 RON 1.402.469 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 1.710.908 RON 1.220.079 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 735.363 RON 847.511 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 10.350.894 RON 7.955.677 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 11.086.257 RON 8.803.188 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 159 RON 160.039 RON
CreanțeSume de încasat 5.035.355 RON 3.835.038 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 2.845.063 RON 2.386.207 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 9.327.498 RON 5.859.702 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 1.719.712 RON 2.904.425 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 18 persoane 17 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active11.086.257RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

84,1 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale11.086.257 RON
Datorii totale9.327.498 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
15,4 %Profit net / active totale
ROE
99,5 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
1,11 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
15,5 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 9.257.343 +43,0% față de anul precedent 9.308.647 7.312.903 1.995.744 +42,3% față de anul precedent 1.710.908 +40,2% față de anul precedent 0 0
2023 6.472.103 +34,8% față de anul precedent 6.485.626 5.083.157 1.402.469 -19,4% față de anul precedent 1.220.079 -27,5% față de anul precedent 0 0
2022 4.800.959 +1,9% față de anul precedent 4.866.107 3.126.859 1.739.248 -19,6% față de anul precedent 1.683.146 -21,0% față de anul precedent 0 0
2021 4.709.519 -0,2% față de anul precedent 4.746.938 2.584.217 2.162.721 -15,1% față de anul precedent 2.130.632 -15,1% față de anul precedent 0 0
2020 4.720.047 +21,4% față de anul precedent 4.856.214 2.308.648 2.547.566 +52,9% față de anul precedent 2.509.501 +54,0% față de anul precedent 0 0
2019 3.889.294 +21,6% față de anul precedent 3.905.138 2.238.718 1.666.420 +80,8% față de anul precedent 1.629.113 +83,2% față de anul precedent 0 0
2018 3.197.999 -29,4% față de anul precedent 3.219.181 2.297.530 921.651 +171,6% față de anul precedent 889.510 +209,5% față de anul precedent 0 0
2017 4.532.345 +29,3% față de anul precedent 4.545.518 4.206.125 339.393 -36,3% față de anul precedent 287.401 -35,5% față de anul precedent 0 0
2016 3.504.864 +46,3% față de anul precedent 3.530.413 2.997.790 532.623 +865,8% față de anul precedent 445.349 +900,6% față de anul precedent 0 0
2015 2.395.167 -3,2% față de anul precedent 2.449.238 2.394.087 55.151 +100,3% față de anul precedent 44.508 +147,3% față de anul precedent 0 0
2014 2.475.350 -19,6% față de anul precedent 2.670.531 2.643.000 27.531 -95,5% față de anul precedent 18.001 -96,4% față de anul precedent 0 0
2013 3.079.736 +32,5% față de anul precedent 3.254.033 2.649.366 604.667 +20,4% față de anul precedent 498.219 +29,1% față de anul precedent 0 0
2012 2.324.449 -34,9% față de anul precedent 2.429.911 1.927.691 502.220 -57,4% față de anul precedent 385.967 -58,6% față de anul precedent 0 0
2011 3.572.144 +21,7% față de anul precedent 3.947.594 2.767.983 1.179.611 +16,5% față de anul precedent 932.252 +17,6% față de anul precedent 0 0
2010 2.935.693 +83,4% față de anul precedent 2.984.384 1.971.943 1.012.441 +648,3% față de anul precedent 792.429 +675,7% față de anul precedent 0 0
2009 1.601.086 -34,0% față de anul precedent 1.635.496 1.500.189 135.307 -78,1% față de anul precedent 102.154 -80,0% față de anul precedent 0 0
2008 2.427.190 2.466.543 1.847.734 618.809 509.718 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 735.363 10.350.894 11.086.257 159 5.035.355 2.845.063
2023 847.511 7.955.677 8.803.188 160.039 3.835.038 2.386.207
2022 601.816 6.800.596 7.402.412 232.135 3.191.623 2.368.717
2021 436.320 6.637.417 7.073.737 112.135 4.172.397 1.432.198
2020 432.856 4.961.253 5.394.109 63.918 3.399.377 1.090.135
2019 493.248 3.340.604 3.833.852 48.967 1.892.812 1.138.279
2018 119.161 3.359.618 3.478.779 40.382 2.376.798 896.042
2017 275.766 2.676.526 2.952.292 40.451 1.531.640 1.104.435
2016 120.648 3.131.055 3.251.703 38.662 2.504.053 588.340
2015 366.456 2.474.521 2.840.977 59.894 2.083.455 331.172
2014 206.078 2.608.287 2.814.365 0 1.998.100 610.187
2013 207.172 2.484.898 2.692.070 0 732.030 119.964
2012 104.549 2.528.056 2.632.605 0 746.065 53.447
2011 180.186 2.541.131 2.721.317 0 646.923 370.234
2010 224.626 2.242.111 2.466.737 0 2.036.225 205.886
2009 292.147 783.354 1.075.501 14.758 356.017 412.579
2008 509.298 1.011.976 1.521.274 0 508.765 503.211

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 9.327.498 +59,2% față de anul precedent 1.719.712 Neraportat 18 +5,9% față de anul precedent
2023 5.859.702 +3,2% față de anul precedent 2.904.425 Neraportat 17 -15,0% față de anul precedent
2022 5.679.246 +119,9% față de anul precedent 1.684.346 Neraportat 20 0,0% față de anul precedent
2021 2.582.834 -14,9% față de anul precedent 4.451.749 Neraportat 20 +5,3% față de anul precedent
2020 3.033.269 +169,7% față de anul precedent 2.321.116 Neraportat 19 +137,5% față de anul precedent
2019 1.124.667 -53,1% față de anul precedent 2.669.247 Neraportat 8 -63,6% față de anul precedent
2018 2.399.657 -8,6% față de anul precedent 1.040.134 Neraportat 22 -18,5% față de anul precedent
2017 2.624.143 -4,3% față de anul precedent 288.601 Neraportat 27 -3,6% față de anul precedent
2016 2.741.557 +419,3% față de anul precedent 470.303 Neraportat 28 +21,7% față de anul precedent
2015 527.956 -1,8% față de anul precedent 2.273.376 Neraportat 23 +9,5% față de anul precedent
2014 537.471 +35,9% față de anul precedent 2.228.868 Neraportat 21 +61,5% față de anul precedent
2013 395.611 -2,9% față de anul precedent 2.252.533 Neraportat 13 -40,9% față de anul precedent
2012 407.246 -34,5% față de anul precedent 2.181.854 Neraportat 22 -18,5% față de anul precedent
2011 621.958 -38,8% față de anul precedent 2.025.526 Neraportat 27 +28,6% față de anul precedent
2010 1.015.660 +123,2% față de anul precedent 1.331.369 Neraportat 21 +162,5% față de anul precedent
2009 455.099 -52,8% față de anul precedent 538.940 Neraportat 8 +33,3% față de anul precedent
2008 964.720 516.479 Neraportat 6

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

22din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare17 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate5 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

21 repere. O singură cronologie.

Din 2002 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2002 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
21 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 9.257.343 RON. Profit: 1.710.908 RON

Cifra de afaceri: 9.257.343 RON. Profit: 1.710.908 RON

Cifra de afaceri
9.257.343 RON +43.03% față de anul precedent
Profit net
1.710.908 RON +40.23% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
18 +5.88% față de anul precedent
Datorii
9.327.498 RON +59.18% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 6.472.103 RON. Profit: 1.220.079 RON

Cifra de afaceri: 6.472.103 RON. Profit: 1.220.079 RON

Cifra de afaceri
6.472.103 RON +34.81% față de anul precedent
Profit net
1.220.079 RON -27.51% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
17 -15% față de anul precedent
Datorii
5.859.702 RON +3.18% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 4.800.959 RON. Profit: 1.683.146 RON

Cifra de afaceri: 4.800.959 RON. Profit: 1.683.146 RON

Cifra de afaceri
4.800.959 RON +1.94% față de anul precedent
Profit net
1.683.146 RON -21% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
20 0% față de anul precedent
Datorii
5.679.246 RON +119.88% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 4.709.519 RON. Profit: 2.130.632 RON

Cifra de afaceri: 4.709.519 RON. Profit: 2.130.632 RON

Cifra de afaceri
4.709.519 RON -0.22% față de anul precedent
Profit net
2.130.632 RON -15.1% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
20 +5.26% față de anul precedent
Datorii
2.582.834 RON -14.85% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 4.720.047 RON. Profit: 2.509.501 RON

Cifra de afaceri: 4.720.047 RON. Profit: 2.509.501 RON

Cifra de afaceri
4.720.047 RON +21.36% față de anul precedent
Profit net
2.509.501 RON +54.04% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
19 +137.5% față de anul precedent
Datorii
3.033.269 RON +169.7% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 3.889.294 RON. Profit: 1.629.113 RON

Cifra de afaceri: 3.889.294 RON. Profit: 1.629.113 RON

Cifra de afaceri
3.889.294 RON +21.62% față de anul precedent
Profit net
1.629.113 RON +83.15% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
8 -63.64% față de anul precedent
Datorii
1.124.667 RON -53.13% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 3.197.999 RON. Profit: 889.510 RON

Cifra de afaceri: 3.197.999 RON. Profit: 889.510 RON

Cifra de afaceri
3.197.999 RON -29.44% față de anul precedent
Profit net
889.510 RON +209.5% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
22 -18.52% față de anul precedent
Datorii
2.399.657 RON -8.55% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 4.532.345 RON. Profit: 287.401 RON

Cifra de afaceri: 4.532.345 RON. Profit: 287.401 RON

Cifra de afaceri
4.532.345 RON +29.32% față de anul precedent
Profit net
287.401 RON -35.47% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
27 -3.57% față de anul precedent
Datorii
2.624.143 RON -4.28% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 3.504.864 RON. Profit: 445.349 RON

Cifra de afaceri: 3.504.864 RON. Profit: 445.349 RON

Cifra de afaceri
3.504.864 RON +46.33% față de anul precedent
Profit net
445.349 RON +900.6% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
28 +21.74% față de anul precedent
Datorii
2.741.557 RON +419.28% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 2.395.167 RON. Profit: 44.508 RON

Cifra de afaceri: 2.395.167 RON. Profit: 44.508 RON

Cifra de afaceri
2.395.167 RON -3.24% față de anul precedent
Profit net
44.508 RON +147.25% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
23 +9.52% față de anul precedent
Datorii
527.956 RON -1.77% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 2.475.350 RON. Profit: 18.001 RON

Cifra de afaceri: 2.475.350 RON. Profit: 18.001 RON

Cifra de afaceri
2.475.350 RON -19.62% față de anul precedent
Profit net
18.001 RON -96.39% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
21 +61.54% față de anul precedent
Datorii
537.471 RON +35.86% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 3.079.736 RON. Profit: 498.219 RON

Cifra de afaceri: 3.079.736 RON. Profit: 498.219 RON

Cifra de afaceri
3.079.736 RON +32.49% față de anul precedent
Profit net
498.219 RON +29.08% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
13 -40.91% față de anul precedent
Datorii
395.611 RON -2.86% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 2.324.449 RON. Profit: 385.967 RON

Cifra de afaceri: 2.324.449 RON. Profit: 385.967 RON

Cifra de afaceri
2.324.449 RON -34.93% față de anul precedent
Profit net
385.967 RON -58.6% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
22 -18.52% față de anul precedent
Datorii
407.246 RON -34.52% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 3.572.144 RON. Profit: 932.252 RON

Cifra de afaceri: 3.572.144 RON. Profit: 932.252 RON

Cifra de afaceri
3.572.144 RON +21.68% față de anul precedent
Profit net
932.252 RON +17.64% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
27 +28.57% față de anul precedent
Datorii
621.958 RON -38.76% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 2.935.693 RON. Profit: 792.429 RON

Cifra de afaceri: 2.935.693 RON. Profit: 792.429 RON

Cifra de afaceri
2.935.693 RON +83.36% față de anul precedent
Profit net
792.429 RON +675.72% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
21 +162.5% față de anul precedent
Datorii
1.015.660 RON +123.17% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 1.601.086 RON. Profit: 102.154 RON

Cifra de afaceri: 1.601.086 RON. Profit: 102.154 RON

Cifra de afaceri
1.601.086 RON -34.04% față de anul precedent
Profit net
102.154 RON -79.96% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
8 +33.33% față de anul precedent
Datorii
455.099 RON -52.83% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 2.427.190 RON. Profit: 509.718 RON

Cifra de afaceri: 2.427.190 RON. Profit: 509.718 RON

Cifra de afaceri
2.427.190 RON
Profit net
509.718 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6
Datorii
964.720 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008
Cele mai recente 20 repere; restul se încarcă în pagină.20 din 21 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 7112, Ilfov

PERFECT CONSULT EUROPE SRL
CUI: 28924990CAEN: 7112
Activ
ILFOV, Orş. Măgurele2011-07-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
10.260.482 RON
Profit
69.389 RON
Angajati
9
TEHNO-CONSULTING SOLUTION SRL
CUI: 16667478CAEN: 7112
Activ
ILFOV, Sat Pantelimon Orş. Pantelimon2004-08-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
8.723.458 RON
Profit
1.135.537 RON
Angajati
14
HITECH RESEARCH S.R.L.
CUI: 37643994CAEN: 7112
Activ
ILFOV, Orş. Voluntari2017-05-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
10.363.940 RON
Profit
1.723.092 RON
Angajati
2
WILLKOMMEN TECHNIK S.R.L.
CUI: 39755315CAEN: 7112
Activ
ILFOV, Com. Mogoşoaia2018-08-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
7.573.840 RON
Profit
143.953 RON
Angajati
1
GROUP ALLIO ROMANIA SRL
CUI: 19185600CAEN: 7112
Activ
ILFOV, Com. Mogoşoaia2006-11-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
23.190.927 RON
Profit
986.302 RON
Angajati
40
S.A.B. AEROSPACE S.R.L.
CUI: 43408713CAEN: 7112
Activ
ILFOV, Sat Mogoşoaia Com. Mogoşoaia2020-12-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.917.700 RON
Profit
488.736 RON
Angajati
7

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 7112, Ilfov

ROCA INDUSTRIAL SRL
CUI: 14735355CAEN: 7112
Activ
ILFOV, Sat Popeşti Leordeni Orş. Popeşti-Leordeni2002-07-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
D & D PROCONSULT ECHIPAMENTE SRL
CUI: 14832684CAEN: 7112
Activ
ILFOV, Sat Pantelimon Orş. Pantelimon2002-08-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
120.403 RON
Profit
69.927 RON
Angajati
0
UNICO DESIGN SRL
CUI: 14676399CAEN: 7112
Activ
ILFOV, Orş. Otopeni2002-06-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
13.100 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
3D SPACE SRL
CUI: 14868580CAEN: 7112
Activ
ILFOV, Orş. Voluntari2002-09-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
938.319 RON
Profit
649.328 RON
Angajati
2

Alte firme din Ilfov

DEROM MANAGEMENT SRL
CUI: 14822834CAEN: 6811
Activ
ILFOV, Sat Baloteşti Com. Baloteşti2002-08-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
7.867.488 RON
Profit
60.183 RON
Angajati
10
IL KENDO SRL
CUI: 14823244CAEN: 6820
Activ
ILFOV, Sat Voluntari Orş. Voluntari2002-08-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.016.626 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
SABO ROM SRL
CUI: 14808406CAEN: 6820
Activ
ILFOV, Com. Afumaţi2002-08-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
155.218 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
AFFINITY BEAUTY SALON S.R.L.
CUI: 14835540CAEN: 9621
Activ
ILFOV, Sat Creţeşti Com. Vidra2002-08-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
297.258 RON
Profit
0 RON
Angajati
6
F&L ORIS SRL
CUI: 14618134CAEN: 9621
Activ
ILFOV, Orş. Voluntari2002-05-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
118.335 RON
Profit
480 RON
Angajati
2
MIRTON 98 COM SRL
CUI: 10335704CAEN: 2550
Activ
ILFOV, Sat Vlădiceasca Com. Snagov1998-03-19
fara e-Factura
ALPIGROUP SRL
CUI: 16547056CAEN: 4120
Activ
ILFOV, Sat Dobroeşti Com. Dobroeşti2004-06-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
8.835 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
ZAPPY FUNERARE S.R.L.
CUI: 32638415CAEN: 9630
Activ
ILFOV, Sat Domneşti Com. Domneşti2014-01-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
154.169 RON
Profit
36.478 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul IKEN CONSTRUCT MANAGEMENT S.R.L.?

CUI-ul IKEN CONSTRUCT MANAGEMENT S.R.L. este 14823112.

Unde este sediul IKEN CONSTRUCT MANAGEMENT S.R.L.?

IKEN CONSTRUCT MANAGEMENT S.R.L. are sediul in Romania, ILFOV, Orş. Popeşti-Leordeni, Str. Biruinţei nr. 31, 77160, Orş. Popeşti-Leordeni, judetul ILFOV.

Cand a fost infiintata IKEN CONSTRUCT MANAGEMENT S.R.L.?

IKEN CONSTRUCT MANAGEMENT S.R.L. a fost infiintata in anul 2002 (24 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a IKEN CONSTRUCT MANAGEMENT S.R.L. in 2024?

In 2024, IKEN CONSTRUCT MANAGEMENT S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 9.257.343 RON.

Cati angajati are IKEN CONSTRUCT MANAGEMENT S.R.L.?

IKEN CONSTRUCT MANAGEMENT S.R.L. a raportat un numar mediu de 18 salariati in 2024.

Ce activitate are IKEN CONSTRUCT MANAGEMENT S.R.L.?

IKEN CONSTRUCT MANAGEMENT S.R.L. are codul CAEN principal 7112 (Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea).

Ce profit a inregistrat IKEN CONSTRUCT MANAGEMENT S.R.L. in 2024?

IKEN CONSTRUCT MANAGEMENT S.R.L. a inregistrat un profit net de 1.710.908 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.