Activ

BANCA COMERCIALA ROMANA SA BUCURESTI SUCURSALA BERCENI

CUI: 14889591
CIF: 14889591
Reg. Com.: J2002009185405
CAEN: 6419
Formă: SA (Societate pe actiuni)
Înființată: 19 septembrie 2002 · 24 ani
Distribuie:

Alte activități de intermedieri monetare

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 01:07

Despre BANCA COMERCIALA ROMANA SA BUCURESTI SUCURSALA BERCENI

BANCA COMERCIALA ROMANA SA BUCURESTI SUCURSALA BERCENI este o sa (societate pe actiuni) cu sediul in Sector 4 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2002 (24 ani de activitate). Activitatea principala este "Alte activități de intermedieri monetare" (cod CAEN 6419), in sectorul telecomunicatii si tehnologia informatiei. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Nu sunt disponibile date financiare

Indicatorii vor apărea aici când datele sunt publicate.

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti, Bld. Abatorului nr. 20-22
Telefon0213100245

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti, Bld. Abatorului nr. 20-22
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti, Bld. Abatorului nr. 20-22
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Alte Forme De Proprietate
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 19.09.2002
Organ fiscal competent
Direcţia Generală de Administrare a Marilor Contribuabili
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Nu există date financiare publicate pentru această companie.

Bilanțuri anuale

Toate cele 0 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Nu există bilanțuri disponibile pentru această companie.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari

Datele disponibile nu permit calcularea unui scor de risc.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
SCSERGIU CRISTIAN MANEApresedinteNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

2 repere. O singură cronologie.

Din 2002 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2002 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
2 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 31081/2026cod obiect de activitate

cod obiect de activitate

Deschide înregistrarea completă

2002 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataBANCA COMERCIALA ROMANA SA BUCURESTI SUCURSALA BERCENI (SA (Societate pe actiuni)) - CAEN 6419 in Sector 4 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

BANCA COMERCIALA ROMANA SA BUCURESTI SUCURSALA BERCENI (SA (Societate pe actiuni)) - CAEN 6419 in Sector 4 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

2 din 2 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

19.082026Mentiune · Buletin 31081/2026cod obiect de activitate

cod obiect de activitate, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
BANCA COMERCIALA ROMANA SA BUCURESTI SUCURSALA BERCENI
CUI
14889591
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
19.08.2026
Registrul Comerțului
J2002009185405
EUID
ROONRC.J2002009185405
Sediu
Bucureşti Sectorul 4, Str. Ion Iriceanu, Nr. 20-22, Bl. 131-132
Județ
București
Număr încheiere
656275
Data încheierii
19.08.2026
Număr dosar
3101818
Data dosarului
06.08.2026
Tribunal
Bucureşti
Registrator
Petruta-Daniela Gheorghiu

Subiecte

cod obiect de activitate

Documente menționate

  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 3101818 din 06.08.2026
  • Hotărârea adunării generale a acţionarilor firmei mamă nr. DLGPA-156584 din 20.11.2025
Vezi Buletinul ONRC nr. 31081/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 6419, Municipiul Bucureşti

Alte firme din Municipiul Bucureşti

DIANA & PIU INVEST SRL
CUI: 14889621CAEN: 9602
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2002-09-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
268.531 RON
Profit
76.305 RON
Angajati
2
APACHE PRODUCTION S.R.L.
CUI: 14886730CAEN: 2511
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2002-09-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
10.985.085 RON
Profit
515.515 RON
Angajati
34
INSTANT SOLUTIONS SRL
CUI: 14893657CAEN: 8210
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2002-09-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
99.978 RON
Profit
45.201 RON
Angajati
1
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2002-10-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
10.375.302 RON
Profit
1.373.771 RON
Angajati
43
MAVI CONS. 2002 SRL
CUI: 14583206CAEN: 4312
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2002-04-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
502.350 RON
Profit
85.258 RON
Angajati
3
VIDEOTEK SERVICE S.R.L.
CUI: 15150979CAEN: 4651
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2003-01-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
12.628 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
SPECTRO OPTICA SERV SRL
CUI: 6636180CAEN: 7120
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti1994-12-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
472.483 RON
Profit
39.126 RON
Angajati
1
FLORIMAR HOME DESIGN SRL
CUI: 17662886CAEN: 4776
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2005-06-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
88.449 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul BANCA COMERCIALA ROMANA SA BUCURESTI SUCURSALA BERCENI?

CUI-ul BANCA COMERCIALA ROMANA SA BUCURESTI SUCURSALA BERCENI este 14889591.

Unde este sediul BANCA COMERCIALA ROMANA SA BUCURESTI SUCURSALA BERCENI?

BANCA COMERCIALA ROMANA SA BUCURESTI SUCURSALA BERCENI are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti, Bld. Abatorului nr. 20-22, Sector 4 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata BANCA COMERCIALA ROMANA SA BUCURESTI SUCURSALA BERCENI?

BANCA COMERCIALA ROMANA SA BUCURESTI SUCURSALA BERCENI a fost infiintata in anul 2002 (24 ani de activitate).

Ce activitate are BANCA COMERCIALA ROMANA SA BUCURESTI SUCURSALA BERCENI?

BANCA COMERCIALA ROMANA SA BUCURESTI SUCURSALA BERCENI are codul CAEN principal 6419 (Alte activități de intermedieri monetare).

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 0 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.