Activ Plătitor TVAe‑Factură

AS INFORMATIQUE SRL

CUI: 14917560
CIF: RO14917560
Reg. Com.: J03/722/2002
CAEN: 6202
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 3 octombrie 2002 · 24 ani
Distribuie:

Profil de companie · informații din registrele publice

Surse și actualizare

Actualizat: 11 octombrie 2026 la 20:33

Despre AS INFORMATIQUE SRL

AS INFORMATIQUE SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Piteşti, judetul ARGEŞ, infiintata in 2002 (24 ani de activitate). Activeaza in sectorul editare, difuzare programe radio si tv (cod CAEN 6202). Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, AS INFORMATIQUE SRL a raportat o cifra de afaceri de 308.782 RON, relativ stabila fata de anul precedent (+0.6%). Profitul net inregistrat a fost de 152.064 RON (in scadere). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut de la 234.547 RON in 2008 la 308.782 RON in 2024. Datoriile raportate (906.815 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Este inregistrata ca platitoare de TVA si in sistemul RO e-Factura din ianuarie 2024.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
308.782 RON
Venituri totale
308.782 RON
Cheltuieli totale
152.087 RON
Profit brut
156.695 RON
Profit net
152.064 RON
Marja profit net
49,25%
Active imobilizate
1.434.188 RON
Active circulante
413.129 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
36.779 RON
Casa & conturi bănci
376.350 RON
Capital propriu
940.502 RON

Contact

AdresaRomania, ARGEŞ, Mun. Piteşti, Str. Depozitelor nr. 23, 110078
Telefon0788726607

Adresă sediu social

Romania, ARGEŞ, Mun. Piteşti, Str. Depozitelor nr. 23, 110078
Cod poștal: 110078
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, ARGEŞ, Mun. Piteşti, Str. Depozitelor nr. 23, 110078
Cod postal
110078
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 01.10.2002
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Argeş
Platitor TVA
Da
TVA la incasare (RTVAI)
Da

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 ianuarie 2024)
TVA la incasare
1 ianuarie 2013

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
308.782 RON
Rezultat net
152.064 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 308.782 RON 306.975 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 308.782 RON 307.274 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 152.087 RON 138.670 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 156.695 RON 168.604 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 152.064 RON 165.532 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 1.434.188 RON 1.479.013 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 413.129 RON 211.890 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 1.847.317 RON 1.690.903 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 36.779 RON 36.551 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 376.350 RON 175.339 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 906.815 RON 902.465 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 940.502 RON 788.438 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active1.847.317RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

49,1 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale1.847.317 RON
Datorii totale906.815 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
8,2 %Profit net / active totale
ROE
16,2 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,46 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
50,9 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 308.782 +0,6% față de anul precedent 308.782 152.087 156.695 -7,1% față de anul precedent 152.064 -8,1% față de anul precedent 0 0
2023 306.975 -0,2% față de anul precedent 307.274 138.670 168.604 +1,4% față de anul precedent 165.532 +1,3% față de anul precedent 0 0
2022 307.585 -4,3% față de anul precedent 307.585 141.342 166.243 -7,7% față de anul precedent 163.382 -4,4% față de anul precedent 0 0
2021 321.285 +8,5% față de anul precedent 321.642 141.580 180.062 +2,5% față de anul precedent 170.862 +2,6% față de anul precedent 0 0
2020 296.098 -9,1% față de anul precedent 306.645 130.944 175.701 -33,5% față de anul precedent 166.502 -34,3% față de anul precedent 0 0
2019 325.671 +2,2% față de anul precedent 355.979 91.912 264.067 +4,9% față de anul precedent 253.392 +2,0% față de anul precedent 0 0
2018 318.796 +3,1% față de anul precedent 319.314 67.666 251.648 +5,8% față de anul precedent 248.455 +8,7% față de anul precedent 0 0
2017 309.140 +10,4% față de anul precedent 314.968 77.013 237.955 -16,3% față de anul precedent 228.506 -16,3% față de anul precedent 0 0
2016 280.105 -11,2% față de anul precedent 372.491 88.184 284.307 +30,9% față de anul precedent 273.132 +49,9% față de anul precedent 0 0
2015 315.269 +5,1% față de anul precedent 317.096 99.895 217.201 +6,2% față de anul precedent 182.223 +6,2% față de anul precedent Neraportat 0
2014 299.870 -3,7% față de anul precedent 305.253 100.818 204.435 -4,6% față de anul precedent 171.568 -4,2% față de anul precedent 0 0
2013 311.237 -3,2% față de anul precedent 321.741 107.530 214.211 -4,8% față de anul precedent 179.087 -16,7% față de anul precedent 0 0
2012 321.540 +23,5% față de anul precedent 329.512 104.575 224.937 +56,0% față de anul precedent 215.052 +57,8% față de anul precedent 0 0
2011 260.368 +6,4% față de anul precedent 266.028 121.799 144.229 +90,7% față de anul precedent 136.248 +114,7% față de anul precedent 0 0
2010 244.763 -1,9% față de anul precedent 253.564 177.929 75.635 63.450 0 0
2009 249.430 +6,4% față de anul precedent 257.534 436.257 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 178.723 186.449
2008 234.547 238.155 177.827 60.328 54.374 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 1.434.188 413.129 1.847.317 0 36.779 376.350
2023 1.479.013 211.890 1.690.903 0 36.551 175.339
2022 1.539.667 231.861 1.771.528 0 38.963 192.898
2021 1.608.236 258.568 1.866.804 0 23.971 234.597
2020 898.700 1.082.704 1.981.404 0 23.921 1.058.783
2019 944.955 882.620 1.827.575 0 24.104 132.854
2018 881.707 966.731 1.848.438 0 23.717 943.014
2017 901.555 755.152 1.656.707 0 23.910 731.242
2016 934.354 602.665 1.537.019 0 23.568 579.097
2015 970.890 548.553 1.519.443 0 34.100 514.453
2014 1.010.818 581.011 1.591.829 0 32.862 548.149
2013 1.050.746 459.995 1.510.741 0 20.390 439.605
2012 1.032.800 340.635 1.373.435 0 18.888 321.747
2011 1.068.171 183.021 1.251.192 0 7.058 175.963
2010 1.102.289 189.003 1.291.292 0 39.619 149.384
2009 1.148.092 191.633 1.339.725 0 27.416 164.217
2008 1.440.421 122.819 1.563.240 0 30.302 92.517

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 906.815 +0,5% față de anul precedent 940.502 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 902.465 -21,4% față de anul precedent 788.438 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 1.148.622 -18,4% față de anul precedent 622.906 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2021 1.407.280 -7,8% față de anul precedent 459.524 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2020 1.526.240 +18,7% față de anul precedent 455.164 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2019 1.285.521 -2,0% față de anul precedent 542.054 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2018 1.311.321 +15,1% față de anul precedent 537.117 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2017 1.139.539 +16,9% față de anul precedent 517.168 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2016 975.225 +107,7% față de anul precedent 561.794 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2015 469.603 -35,2% față de anul precedent 1.049.840 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2014 724.212 -11,1% față de anul precedent 867.617 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2013 814.692 -4,9% față de anul precedent 696.049 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2012 856.473 -9,7% față de anul precedent 516.962 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2011 948.751 -15,7% față de anul precedent 302.441 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2010 1.125.099 -9,1% față de anul precedent 166.193 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2009 1.237.950 -2,7% față de anul precedent 102.744 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2008 1.272.599 293.472 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

30din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare10 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor5 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate15 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

20 repere. O singură cronologie.

Din 2002 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2002 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
20 repere · toți anii

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 308.782 RON. Profit: 152.064 RON

Cifra de afaceri: 308.782 RON. Profit: 152.064 RON

Cifra de afaceri
308.782 RON +0.59% față de anul precedent
Profit net
152.064 RON -8.14% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
906.815 RON +0.48% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 306.975 RON. Profit: 165.532 RON

Cifra de afaceri: 306.975 RON. Profit: 165.532 RON

Cifra de afaceri
306.975 RON -0.2% față de anul precedent
Profit net
165.532 RON +1.32% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
902.465 RON -21.43% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 307.585 RON. Profit: 163.382 RON

Cifra de afaceri: 307.585 RON. Profit: 163.382 RON

Cifra de afaceri
307.585 RON -4.26% față de anul precedent
Profit net
163.382 RON -4.38% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
1.148.622 RON -18.38% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 321.285 RON. Profit: 170.862 RON

Cifra de afaceri: 321.285 RON. Profit: 170.862 RON

Cifra de afaceri
321.285 RON +8.51% față de anul precedent
Profit net
170.862 RON +2.62% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
1.407.280 RON -7.79% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 296.098 RON. Profit: 166.502 RON

Cifra de afaceri: 296.098 RON. Profit: 166.502 RON

Cifra de afaceri
296.098 RON -9.08% față de anul precedent
Profit net
166.502 RON -34.29% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
1.526.240 RON +18.73% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 325.671 RON. Profit: 253.392 RON

Cifra de afaceri: 325.671 RON. Profit: 253.392 RON

Cifra de afaceri
325.671 RON +2.16% față de anul precedent
Profit net
253.392 RON +1.99% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
1.285.521 RON -1.97% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 318.796 RON. Profit: 248.455 RON

Cifra de afaceri: 318.796 RON. Profit: 248.455 RON

Cifra de afaceri
318.796 RON +3.12% față de anul precedent
Profit net
248.455 RON +8.73% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
1.311.321 RON +15.07% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 309.140 RON. Profit: 228.506 RON

Cifra de afaceri: 309.140 RON. Profit: 228.506 RON

Cifra de afaceri
309.140 RON +10.37% față de anul precedent
Profit net
228.506 RON -16.34% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
1.139.539 RON +16.85% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 280.105 RON. Profit: 273.132 RON

Cifra de afaceri: 280.105 RON. Profit: 273.132 RON

Cifra de afaceri
280.105 RON -11.15% față de anul precedent
Profit net
273.132 RON +49.89% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
975.225 RON +107.67% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 315.269 RON. Profit: 182.223 RON

Cifra de afaceri: 315.269 RON. Profit: 182.223 RON

Cifra de afaceri
315.269 RON +5.14% față de anul precedent
Profit net
182.223 RON +6.21% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
469.603 RON -35.16% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 299.870 RON. Profit: 171.568 RON

Cifra de afaceri: 299.870 RON. Profit: 171.568 RON

Cifra de afaceri
299.870 RON -3.65% față de anul precedent
Profit net
171.568 RON -4.2% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
724.212 RON -11.11% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 311.237 RON. Profit: 179.087 RON

Cifra de afaceri: 311.237 RON. Profit: 179.087 RON

Cifra de afaceri
311.237 RON -3.2% față de anul precedent
Profit net
179.087 RON -16.72% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
814.692 RON -4.88% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 321.540 RON. Profit: 215.052 RON

Cifra de afaceri: 321.540 RON. Profit: 215.052 RON

Cifra de afaceri
321.540 RON +23.49% față de anul precedent
Profit net
215.052 RON +57.84% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
856.473 RON -9.73% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 260.368 RON. Profit: 136.248 RON

Cifra de afaceri: 260.368 RON. Profit: 136.248 RON

Cifra de afaceri
260.368 RON +6.38% față de anul precedent
Profit net
136.248 RON +114.73% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
948.751 RON -15.67% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 244.763 RON. Profit: 63.450 RON

Cifra de afaceri: 244.763 RON. Profit: 63.450 RON

Cifra de afaceri
244.763 RON -1.87% față de anul precedent
Profit net
63.450 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
1.125.099 RON -9.12% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 249.430 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 249.430 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
249.430 RON +6.35% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
186.449 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
1.237.950 RON -2.72% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 234.547 RON. Profit: 54.374 RON

Cifra de afaceri: 234.547 RON. Profit: 54.374 RON

Cifra de afaceri
234.547 RON
Profit net
54.374 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
1.272.599 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008

2002 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataAS INFORMATIQUE SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6202 in Mun. Piteşti (ARGEŞ)

AS INFORMATIQUE SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6202 in Mun. Piteşti (ARGEŞ)

20 din 20 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 6202, Argeş

VM ERP SOLUTIONS S.R.L.
CUI: 49220157CAEN: 6202
Activ
ARGEŞ, Sat Stolnici Com. Stolnici2023-12-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
289.870 RON
Profit
227.521 RON
Angajati
1
TECH RELEASE S.R.L.
CUI: 44036103CAEN: 6202
Activ
ARGEŞ, Mun. Piteşti2021-04-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
382.340 RON
Profit
228.048 RON
Angajati
1
FLORIN INFO EXPERT SRL-D
CUI: 31923731CAEN: 6202
Activ
ARGEŞ, Sat Valea Popii Com. Priboieni2013-06-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
285.798 RON
Profit
257.217 RON
Angajati
1
NEFELI NET WORK S.R.L.
CUI: 40541730CAEN: 6202
Activ
ARGEŞ, Mun. Curtea de Argeş2019-01-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
174.121 RON
Profit
25.326 RON
Angajati
3

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 6202, Argeş

APTERO D&D SOLUTIONS SRL
CUI: 15097140CAEN: 6202
Activ
ARGEŞ, Mun. Piteşti2002-12-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
92.109 RON
Profit
14.269 RON
Angajati
1

Alte firme din Argeş

INSTAL GAMA SERV SRL
CUI: 14917543CAEN: 4322
Activ
ARGEŞ, Mun. Piteşti2002-10-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
136.100 RON
Profit
2.065 RON
Angajati
2
ROVIANA FOREST 2002 SRL
CUI: 14917586CAEN: 0220
Activ
ARGEŞ, Sat Dragoslavele Com. Dragoslavele2002-10-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.794.000 RON
Profit
184 RON
Angajati
6
GEMINI PREST AG I.F.N. SRL
CUI: 14894652CAEN: 6492
Activ
ARGEŞ, Orş. Mioveni2002-09-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
531.583 RON
Profit
314.707 RON
Angajati
2
MARILEN BUSINESS STYLE SRL
CUI: 14932594CAEN: 4711
Activ
ARGEŞ, Mun. Piteşti2002-10-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
288.274 RON
Profit
273 RON
Angajati
1
DRALIAN ALTERNATIV SRL
CUI: 15175345CAEN: 4619
Activ
ARGEŞ, Mun. Piteşti2003-02-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
244.190 RON
Profit
108.116 RON
Angajati
1
NET GROUP COMMUNICATIONS SRL
CUI: 8432594CAEN: 4321
Activ
ARGEŞ, Mun. Piteşti1996-05-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.355.349 RON
Profit
685.701 RON
Angajati
9
MAGSIM FIDELITY S.R.L.
CUI: 16944072CAEN: 4711
Activ
ARGEŞ, Sat Mărăcineni Com. Mărăcineni2004-11-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
84.583 RON
Profit
4.035 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul AS INFORMATIQUE SRL?

CUI-ul AS INFORMATIQUE SRL este 14917560.

Unde este sediul AS INFORMATIQUE SRL?

AS INFORMATIQUE SRL are sediul in Romania, ARGEŞ, Mun. Piteşti, Str. Depozitelor nr. 23, 110078, Mun. Piteşti, judetul ARGEŞ.

Cand a fost infiintata AS INFORMATIQUE SRL?

AS INFORMATIQUE SRL a fost infiintata in anul 2002 (24 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a AS INFORMATIQUE SRL in 2024?

In 2024, AS INFORMATIQUE SRL a raportat o cifra de afaceri de 308.782 RON.

Cati angajati are AS INFORMATIQUE SRL?

AS INFORMATIQUE SRL a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are AS INFORMATIQUE SRL?

AS INFORMATIQUE SRL are codul CAEN principal 6202.

Ce profit a inregistrat AS INFORMATIQUE SRL in 2024?

AS INFORMATIQUE SRL a inregistrat un profit net de 152.064 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
11 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
11 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.