Fabricarea de dispozitive, aparate și instrumente medicale stomatologice
Surse și actualizareActualizat: 13 octombrie 2026 la 12:22
Despre PERFECT DENTA SRL
PERFECT DENTA SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Oradea, judetul BIHOR, infiintata in 2002 (24 ani de activitate). Activitatea principala este "Fabricarea de dispozitive, aparate și instrumente medicale stomatologice" (cod CAEN 3250), in sectorul industria prelucratoare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.
In 2024, PERFECT DENTA SRL a raportat o cifra de afaceri de 318.675 RON, relativ stabila fata de anul precedent (-2.7%). Profitul net inregistrat a fost de 9.511 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 4, in scadere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut de la 262.220 RON in 2008 la 318.675 RON in 2024.
Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).
Compania, pe scurt
- Cifră de afaceri netă
- 318.675 RON
- Venituri totale
- 318.675 RON
- Cheltuieli totale
- 305.008 RON
- Profit brut
- 13.667 RON
- Profit net
- 9.511 RON
- Marja profit net
- 2,98%
- Active imobilizate
- 32.036 RON
- Active circulante
- 73.208 RON
- Stocuri
- 0 RON
- Creanțe
- 0 RON
- Casa & conturi bănci
- 73.208 RON
- Capital propriu
- 65.509 RON
Contact
Adresă sediu social
Adresa fiscala
- Adresa
- Romania, BIHOR, Mun. Oradea, Str. Iacobinilor nr. 33C
Date juridice și fiscale
Detalii companie
- Forma proprietate
- Proprietate Privata Capital Privat Autohton
- Forma organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Stare inregistrare
- Înregistrat din 03.10.2002
- Organ fiscal competent
- Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bihor
- Platitor TVA
- Nu
Indicatori financiari
Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.
Evoluția companiei
2008 –2024 · RON
- An explorat în grafic
- 2024
- Cifră de afaceri
- 318.675 RON
- Rezultat net
- 9.511 RON
Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.
Toți indicatorii raportați
17 indicatori · valori exacte
| Indicator și explicație | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii | 318.675 RON | 327.568 RON |
| Venituri totaleToate veniturile raportate | 318.675 RON | 327.568 RON |
| Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate | 305.008 RON | 288.872 RON |
| Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț | 13.667 RON | 38.696 RON |
| Profit netCâmpul de profit net din bilanț | 9.511 RON | 35.683 RON |
| Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero | 0 RON | 0 RON |
| Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung | 32.036 RON | 40.966 RON |
| Active circulanteActive folosite în activitatea curentă | 73.208 RON | 49.896 RON |
| Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante | 105.244 RON | 90.862 RON |
| StocuriBunuri și materiale în stoc | 0 RON | 0 RON |
| CreanțeSume de încasat | 0 RON | 0 RON |
| Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești | 73.208 RON | 49.896 RON |
| Datorii totaleTotalul datoriilor raportate | 39.735 RON | 15.370 RON |
| Capital propriuCapitaluri proprii raportate | 65.509 RON | 75.492 RON |
| Capital socialCapitalul social din bilanț | Neraportat | Neraportat |
| Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați | 4 persoane | 6 persoane |
Structura activelor
Distribuția activelor · 2024
Datorii și active
Comparație la finalul anului 2024
Datorii totale / active totale afișate
Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.
Rate de eficiență · 2024
- ROA
- 9,0 %Profit net / active totale
- ROE
- 14,5 %Profit net / capital propriu
- Lichiditate afișată
- 1,84 Active circulante / datorii totale
- Solvabilitate afișată
- 62,2 %Capital propriu / active totale
Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.
Bilanțuri anuale
Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.
Venituri, cheltuieli și rezultate
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Cifră de afaceri netă | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit brut | Profit net | Pierdere brută | Pierdere netă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 318.675 -2,7% față de anul precedent | 318.675 | 305.008 | 13.667 -64,7% față de anul precedent | 9.511 -73,4% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2023 | 327.568 -2,7% față de anul precedent | 327.568 | 288.872 | 38.696 +530,7% față de anul precedent | 35.683 +1.157,8% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2022 | 336.540 +20,1% față de anul precedent | 336.540 | 330.405 | 6.135 -41,2% față de anul precedent | 2.837 -64,0% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2021 | 280.300 +27,7% față de anul precedent | 280.300 | 269.874 | 10.426 | 7.882 | 0 | 0 |
| 2020 | 219.440 -23,2% față de anul precedent | 219.440 | 220.136 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 696 | 2.010 |
| 2019 | 285.891 +11,0% față de anul precedent | 285.891 | 267.295 | 18.596 +19,5% față de anul precedent | 15.737 +21,1% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2018 | 257.555 +12,3% față de anul precedent | 257.555 | 241.991 | 15.564 +9,4% față de anul precedent | 12.997 +9,0% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2017 | 229.416 +1,7% față de anul precedent | 239.866 | 225.644 | 14.222 +433,9% față de anul precedent | 11.927 +2.859,6% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2016 | 225.659 -8,6% față de anul precedent | 225.659 | 222.995 | 2.664 -91,6% față de anul precedent | 403 -98,3% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2015 | 247.001 +0,1% față de anul precedent | 247.001 | 215.256 | 31.745 +137,7% față de anul precedent | 24.335 +312,3% față de anul precedent | Neraportat | 0 |
| 2014 | 246.725 -1,5% față de anul precedent | 246.725 | 233.370 | 13.355 -38,8% față de anul precedent | 5.903 -58,2% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2013 | 250.530 -2,5% față de anul precedent | 250.530 | 228.719 | 21.811 -5,9% față de anul precedent | 14.114 -8,7% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2012 | 256.869 +4,8% față de anul precedent | 256.882 | 233.712 | 23.170 +138,4% față de anul precedent | 15.464 +555,0% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2011 | 245.210 -8,8% față de anul precedent | 245.210 | 235.492 | 9.718 -40,7% față de anul precedent | 2.361 -79,2% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2010 | 268.800 +7,8% față de anul precedent | 268.803 | 252.422 | 16.381 -49,5% față de anul precedent | 11.347 -54,2% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2009 | 249.320 -4,9% față de anul precedent | 249.332 | 216.915 | 32.417 +289,2% față de anul precedent | 24.799 +1.315,5% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2008 | 262.220 | 263.121 | 254.791 | 8.330 | 1.752 | 0 | 0 |
Active și disponibilități
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Active imobilizate | Active circulante | Active totale | Stocuri | Creanțe | Casa și conturi la bănci |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 32.036 | 73.208 | 105.244 | 0 | 0 | 73.208 |
| 2023 | 40.966 | 49.896 | 90.862 | 0 | 0 | 49.896 |
| 2022 | 19.909 | 45.736 | 65.645 | 0 | 0 | 45.736 |
| 2021 | 25.776 | 50.669 | 76.445 | 0 | 0 | 50.669 |
| 2020 | 37.598 | 45.299 | 82.897 | 0 | 0 | 45.299 |
| 2019 | 46.087 | 41.909 | 87.996 | 0 | 822 | 41.087 |
| 2018 | 50.271 | 63.798 | 114.069 | 0 | 0 | 63.798 |
| 2017 | 59.233 | 53.928 | 113.161 | 0 | 4.266 | 49.662 |
| 2016 | 82.500 | 41.680 | 124.180 | 638 | 220 | 40.822 |
| 2015 | 88.252 | 55.607 | 143.859 | 0 | 0 | 55.607 |
| 2014 | 97.550 | 36.914 | 134.464 | 0 | 0 | 36.914 |
| 2013 | 72.996 | 37.253 | 110.249 | 0 | 1.390 | 35.863 |
| 2012 | 78.069 | 30.272 | 108.341 | 0 | 0 | 30.272 |
| 2011 | 52.516 | 40.852 | 93.368 | 7.660 | 0 | 33.192 |
| 2010 | 93.334 | 16.281 | 109.615 | 5.362 | 0 | 10.919 |
| 2009 | 105.533 | 59.993 | 165.526 | 5.342 | 0 | 54.651 |
| 2008 | 114.699 | 36.803 | 151.502 | 3.300 | 405 | 33.098 |
Datorii, capital și salariați
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Datorii totale | Capital propriu | Capital social | Număr mediu de salariați |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 39.735 +158,5% față de anul precedent | 65.509 | Neraportat | 4 -33,3% față de anul precedent |
| 2023 | 15.370 -40,5% față de anul precedent | 75.492 | Neraportat | 6 -25,0% față de anul precedent |
| 2022 | 25.836 +29,3% față de anul precedent | 39.809 | Neraportat | 8 +33,3% față de anul precedent |
| 2021 | 19.978 +39,6% față de anul precedent | 56.467 | Neraportat | 6 +20,0% față de anul precedent |
| 2020 | 14.313 -15,5% față de anul precedent | 68.584 | Neraportat | 5 -28,6% față de anul precedent |
| 2019 | 16.936 -24,1% față de anul precedent | 71.060 | Neraportat | 7 0,0% față de anul precedent |
| 2018 | 22.320 +54,9% față de anul precedent | 91.749 | Neraportat | 7 0,0% față de anul precedent |
| 2017 | 14.410 -11,6% față de anul precedent | 98.751 | Neraportat | 7 0,0% față de anul precedent |
| 2016 | 16.303 +6,0% față de anul precedent | 107.877 | Neraportat | 7 0,0% față de anul precedent |
| 2015 | 15.385 +0,4% față de anul precedent | 128.474 | Neraportat | 7 0,0% față de anul precedent |
| 2014 | 15.324 -13,3% față de anul precedent | 119.140 | Neraportat | 7 0,0% față de anul precedent |
| 2013 | 17.676 +22,6% față de anul precedent | 92.573 | Neraportat | 7 0,0% față de anul precedent |
| 2012 | 14.418 -3,3% față de anul precedent | 93.923 | Neraportat | 7 0,0% față de anul precedent |
| 2011 | 14.909 +18,2% față de anul precedent | 78.459 | Neraportat | 7 0,0% față de anul precedent |
| 2010 | 12.609 -84,2% față de anul precedent | 97.006 | Neraportat | 7 0,0% față de anul precedent |
| 2009 | 79.867 -11,9% față de anul precedent | 85.659 | Neraportat | 7 -12,5% față de anul precedent |
| 2008 | 90.642 | 60.860 | Neraportat | 8 |
„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.
Scor de risc estimat
O privire asupra indicatorilor financiari · 2024
Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.
Cum se calculează și cum se citește scorul?
Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.
Acționariat și capital
Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.
Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.
Persoane asociate
1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.
| Persoană | Rol | Țară | Localitate / județ |
|---|---|---|---|
| PVPAŞCALĂU VERONICA GHERGHEL | fondator | Neraportată | Neraportată |
Conexiuni
Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.
Grafic conexiuni
Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.
Parcursul firmei
Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.
19 repere. O singură cronologie.
Din 2002 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.
2026 1 repere
data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 33956/2026capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite, durată societate
capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite, durată societate
Deschide înregistrarea completă2024 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 318.675 RON. Profit: 9.511 RON
Cifra de afaceri: 318.675 RON. Profit: 9.511 RON
- Cifra de afaceri
- 318.675 RON -2.71% față de anul precedent
- Profit net
- 9.511 RON -73.35% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 4 -33.33% față de anul precedent
- Datorii
- 39.735 RON +158.52% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20242023 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 327.568 RON. Profit: 35.683 RON
Cifra de afaceri: 327.568 RON. Profit: 35.683 RON
- Cifra de afaceri
- 327.568 RON -2.67% față de anul precedent
- Profit net
- 35.683 RON +1157.77% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 6 -25% față de anul precedent
- Datorii
- 15.370 RON -40.51% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20232022 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 336.540 RON. Profit: 2.837 RON
Cifra de afaceri: 336.540 RON. Profit: 2.837 RON
- Cifra de afaceri
- 336.540 RON +20.06% față de anul precedent
- Profit net
- 2.837 RON -64.01% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 8 +33.33% față de anul precedent
- Datorii
- 25.836 RON +29.32% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20222021 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 280.300 RON. Profit: 7.882 RON
Cifra de afaceri: 280.300 RON. Profit: 7.882 RON
- Cifra de afaceri
- 280.300 RON +27.73% față de anul precedent
- Profit net
- 7.882 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 6 +20% față de anul precedent
- Datorii
- 19.978 RON +39.58% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20212020 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 219.440 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 219.440 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 219.440 RON -23.24% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 2.010 RON
- Angajati
- 5 -28.57% față de anul precedent
- Datorii
- 14.313 RON -15.49% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20202019 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 285.891 RON. Profit: 15.737 RON
Cifra de afaceri: 285.891 RON. Profit: 15.737 RON
- Cifra de afaceri
- 285.891 RON +11% față de anul precedent
- Profit net
- 15.737 RON +21.08% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 7 0% față de anul precedent
- Datorii
- 16.936 RON -24.12% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20192018 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 257.555 RON. Profit: 12.997 RON
Cifra de afaceri: 257.555 RON. Profit: 12.997 RON
- Cifra de afaceri
- 257.555 RON +12.27% față de anul precedent
- Profit net
- 12.997 RON +8.97% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 7 0% față de anul precedent
- Datorii
- 22.320 RON +54.89% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20182017 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 229.416 RON. Profit: 11.927 RON
Cifra de afaceri: 229.416 RON. Profit: 11.927 RON
- Cifra de afaceri
- 229.416 RON +1.66% față de anul precedent
- Profit net
- 11.927 RON +2859.55% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 7 0% față de anul precedent
- Datorii
- 14.410 RON -11.61% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20172016 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 225.659 RON. Profit: 403 RON
Cifra de afaceri: 225.659 RON. Profit: 403 RON
- Cifra de afaceri
- 225.659 RON -8.64% față de anul precedent
- Profit net
- 403 RON -98.34% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 7 0% față de anul precedent
- Datorii
- 16.303 RON +5.97% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20162015 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 247.001 RON. Profit: 24.335 RON
Cifra de afaceri: 247.001 RON. Profit: 24.335 RON
- Cifra de afaceri
- 247.001 RON +0.11% față de anul precedent
- Profit net
- 24.335 RON +312.25% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 7 0% față de anul precedent
- Datorii
- 15.385 RON +0.4% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20152014 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 246.725 RON. Profit: 5.903 RON
Cifra de afaceri: 246.725 RON. Profit: 5.903 RON
- Cifra de afaceri
- 246.725 RON -1.52% față de anul precedent
- Profit net
- 5.903 RON -58.18% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 7 0% față de anul precedent
- Datorii
- 15.324 RON -13.31% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20142013 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 250.530 RON. Profit: 14.114 RON
Cifra de afaceri: 250.530 RON. Profit: 14.114 RON
- Cifra de afaceri
- 250.530 RON -2.47% față de anul precedent
- Profit net
- 14.114 RON -8.73% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 7 0% față de anul precedent
- Datorii
- 17.676 RON +22.6% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20132012 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 256.869 RON. Profit: 15.464 RON
Cifra de afaceri: 256.869 RON. Profit: 15.464 RON
- Cifra de afaceri
- 256.869 RON +4.75% față de anul precedent
- Profit net
- 15.464 RON +554.98% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 7 0% față de anul precedent
- Datorii
- 14.418 RON -3.29% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20122011 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 245.210 RON. Profit: 2.361 RON
Cifra de afaceri: 245.210 RON. Profit: 2.361 RON
- Cifra de afaceri
- 245.210 RON -8.78% față de anul precedent
- Profit net
- 2.361 RON -79.19% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 7 0% față de anul precedent
- Datorii
- 14.909 RON +18.24% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20112010 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 268.800 RON. Profit: 11.347 RON
Cifra de afaceri: 268.800 RON. Profit: 11.347 RON
- Cifra de afaceri
- 268.800 RON +7.81% față de anul precedent
- Profit net
- 11.347 RON -54.24% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 7 0% față de anul precedent
- Datorii
- 12.609 RON -84.21% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20102009 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 249.320 RON. Profit: 24.799 RON
Cifra de afaceri: 249.320 RON. Profit: 24.799 RON
- Cifra de afaceri
- 249.320 RON -4.92% față de anul precedent
- Profit net
- 24.799 RON +1315.47% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 7 -12.5% față de anul precedent
- Datorii
- 79.867 RON -11.89% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20092008 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 262.220 RON. Profit: 1.752 RON
Cifra de afaceri: 262.220 RON. Profit: 1.752 RON
- Cifra de afaceri
- 262.220 RON
- Profit net
- 1.752 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 8
- Datorii
- 90.642 RON
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20082002 1 repere
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataPERFECT DENTA SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 3250 in Mun. Oradea (BIHOR)
PERFECT DENTA SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 3250 in Mun. Oradea (BIHOR)
Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.
Publicații ONRC
1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.
14.092026Mentiune · Buletin 33956/2026capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite, durată societate
capital social; domeniu principal de activitate/activitate principală; cod obiect de activitate; modificare date asociaţi persoane fizice; modificare date administrator persoane împuternicite; durată societate; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului constitutiv actualizat avand numarul FN din data: 24.08.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii
- Companie
- PERFECT DENTA SRL
- CUI
- 14921315
- Tip în sursă
- Modification
- Data buletinului
- 14.09.2026
- Registrul Comerțului
- J05/966/2002
- EUID
- ROONRC.J05/966/2002
- Sediu
- Municipiul Oradea, Jud. Bihor, Strada IACOBINILOR, Nr. 33C
- Județ
- Bihor
- Număr încheiere
- 720807
- Data încheierii
- 14.09.2026
- Număr dosar
- 3358738
- Data dosarului
- 25.08.2026
- Tribunal
- Bihor
- Registrator
- Roxana Vornicu
Subiecte
capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite, durată societate
Documente menționate
- Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 3358738 din 25.08.2026
- Hotărârea adunării generale a asociaţilor nr. 01 din 24.08.2026
Dosare instanță
0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată
Achiziții publice (SEAP)
Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro
Clasamente și premii
Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.
Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.
Recenzii
Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!
Firme similare
Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.
Firme de mărime apropiată — CAEN 3250, Bihor
Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 3250, Bihor
Alte firme din Bihor
Întrebări frecvente
Răspunsuri din datele publicate în acest profil.
Care este CUI-ul PERFECT DENTA SRL?
CUI-ul PERFECT DENTA SRL este 14921315.
Unde este sediul PERFECT DENTA SRL?
PERFECT DENTA SRL are sediul in Romania, BIHOR, Mun. Oradea, Str. Iacobinilor nr. 33C, Mun. Oradea, judetul BIHOR.
Cand a fost infiintata PERFECT DENTA SRL?
PERFECT DENTA SRL a fost infiintata in anul 2002 (24 ani de activitate).
Care a fost cifra de afaceri a PERFECT DENTA SRL in 2024?
In 2024, PERFECT DENTA SRL a raportat o cifra de afaceri de 318.675 RON.
Cati angajati are PERFECT DENTA SRL?
PERFECT DENTA SRL a raportat un numar mediu de 4 salariati in 2024.
Ce activitate are PERFECT DENTA SRL?
PERFECT DENTA SRL are codul CAEN principal 3250 (Fabricarea de dispozitive, aparate și instrumente medicale stomatologice).
Ce profit a inregistrat PERFECT DENTA SRL in 2024?
PERFECT DENTA SRL a inregistrat un profit net de 9.511 RON in 2024.
Surse și actualizare
Contextul datelor, într-un singur loc.
- Identificare și situație fiscală
- Registrele publice ANAF și ONRC
- Date financiare
- Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
- Publicații ONRC
- 1 înregistrări încărcate
- Ultima actualizare a profilului
- 13 octombrie 2026
- Următoarea actualizare disponibilă
- 13 noiembrie 2026
Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.
Date personale (GDPR)
Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.