Activ Plătitor TVA

ANDRIS S.R.L.

CUI: 14934501
CIF: RO14934501
Reg. Com.: J34/344/2002
CAEN: 4519
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 10 octombrie 2002 · 24 ani
Distribuie:

Profil de companie · informații din registrele publice

Surse și actualizare

Actualizat: 9 octombrie 2026 la 20:03

Despre ANDRIS S.R.L.

ANDRIS S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Poroschia Com. Poroschia, judetul TELEORMAN, infiintata in 2002 (24 ani de activitate). Activeaza in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul (cod CAEN 4519). Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, ANDRIS S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 145.891 RON, in crestere fata de anul precedent (+18.2%). Profitul net inregistrat a fost de 34.309 RON (relativ stabila). Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a scazut de la 182.259 RON in 2008 la 145.891 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
145.891 RON
Venituri totale
145.985 RON
Cheltuieli totale
105.601 RON
Profit brut
40.384 RON
Profit net
34.309 RON
Marja profit net
23,52%
Active imobilizate
198 RON
Active circulante
176.501 RON
Stocuri
130.638 RON
Creanțe
10 RON
Casa & conturi bănci
45.853 RON
Capital propriu
167.073 RON

Contact

AdresaRomania, TELEORMAN, Sat Poroschia Com. Poroschia, Com. Poroschia, 147280

Adresă sediu social

Romania, TELEORMAN, Sat Poroschia Com. Poroschia, Com. Poroschia, 147280
Cod poștal: 147280
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, TELEORMAN, Sat Poroschia Com. Poroschia, Com. Poroschia, 147280
Cod postal
147280
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 08.10.2002
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Teleorman
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 ianuarie 2013 - 1 aprilie 2014

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
145.891 RON
Rezultat net
34.309 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 145.891 RON 123.473 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 145.985 RON 123.531 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 105.601 RON 81.626 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 40.384 RON 41.905 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 34.309 RON 35.803 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 198 RON 198 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 176.501 RON 167.024 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 176.699 RON 167.222 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 130.638 RON 123.004 RON
CreanțeSume de încasat 10 RON 0 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 45.853 RON 44.020 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 10.990 RON 10.549 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 167.073 RON 158.037 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active176.699RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

6,2 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale176.699 RON
Datorii totale10.990 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
19,4 %Profit net / active totale
ROE
20,5 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
16,06 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
94,6 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 145.891 +18,2% față de anul precedent 145.985 105.601 40.384 -3,6% față de anul precedent 34.309 -4,2% față de anul precedent 0 0
2023 123.473 +0,8% față de anul precedent 123.531 81.626 41.905 +17,8% față de anul precedent 35.803 +12,0% față de anul precedent 0 0
2022 122.543 +4,0% față de anul precedent 122.650 87.063 35.587 +45,8% față de anul precedent 31.982 +52,8% față de anul precedent 0 0
2021 117.883 -8,8% față de anul precedent 118.040 93.637 24.403 -21,8% față de anul precedent 20.933 -26,2% față de anul precedent 0 0
2020 129.262 -2,1% față de anul precedent 129.328 98.131 31.197 -13,4% față de anul precedent 28.374 -11,4% față de anul precedent 0 0
2019 132.049 -1,3% față de anul precedent 132.200 96.196 36.004 +19,7% față de anul precedent 32.037 +22,9% față de anul precedent 0 0
2018 133.762 -4,1% față de anul precedent 133.800 103.710 30.090 +137,0% față de anul precedent 26.076 +131,0% față de anul precedent 0 0
2017 139.436 -13,0% față de anul precedent 140.801 128.106 12.695 -46,3% față de anul precedent 11.287 -44,7% față de anul precedent 0 0
2016 160.222 +17,7% față de anul precedent 160.422 136.799 23.623 +171,1% față de anul precedent 20.415 +345,6% față de anul precedent 0 0
2015 136.160 +1,4% față de anul precedent 137.710 128.997 8.713 -19,1% față de anul precedent 4.582 -31,9% față de anul precedent 0 0
2014 134.319 -5,2% față de anul precedent 135.042 124.266 10.776 +54,3% față de anul precedent 6.726 +130,0% față de anul precedent 0 0
2013 141.728 -19,7% față de anul precedent 141.881 134.895 6.986 +51,1% față de anul precedent 2.924 -22,0% față de anul precedent 0 0
2012 176.467 -24,3% față de anul precedent 176.535 171.911 4.624 -81,5% față de anul precedent 3.748 -82,0% față de anul precedent 0 0
2011 233.159 -11,6% față de anul precedent 233.177 208.212 24.965 -59,7% față de anul precedent 20.791 -60,0% față de anul precedent 0 0
2010 263.880 +45,4% față de anul precedent 264.278 202.343 61.935 +85,4% față de anul precedent 52.025 +88,7% față de anul precedent 0 0
2009 181.458 -0,4% față de anul precedent 181.567 148.163 33.404 +475,0% față de anul precedent 27.574 +448,7% față de anul precedent 0 0
2008 182.259 182.357 176.548 5.809 5.025 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 198 176.501 176.699 130.638 10 45.853
2023 198 167.024 167.222 123.004 0 44.020
2022 227 155.758 155.985 108.250 771 46.737
2021 220 159.282 159.502 102.740 309 56.233
2020 220 159.276 159.496 103.368 0 55.908
2019 199 162.105 162.304 105.087 0 57.018
2018 199 142.957 143.156 104.696 0 38.261
2017 217 130.551 130.768 105.003 22 25.526
2016 551 138.629 139.180 102.228 118 36.283
2015 986 123.235 124.221 96.939 1.050 25.246
2014 1.544 117.376 118.920 93.386 1.050 22.940
2013 2.104 112.893 114.997 90.684 2.292 19.917
2012 2.687 105.893 108.580 83.955 1.050 20.888
2011 3.070 104.816 107.886 82.733 1.050 21.033
2010 4.254 96.964 101.218 77.635 1.050 18.279
2009 2.993 91.439 94.432 76.440 1.464 13.535
2008 0 70.027 70.027 57.845 1.800 10.382

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 10.990 +4,2% față de anul precedent 167.073 Neraportat 0
2023 10.549 -26,0% față de anul precedent 158.037 Neraportat 0
2022 14.264 -21,6% față de anul precedent 142.886 Neraportat 0
2021 18.184 +72,9% față de anul precedent 142.483 Neraportat 0
2020 10.517 -34,6% față de anul precedent 149.970 Neraportat 0
2019 16.091 +109,0% față de anul precedent 146.859 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2018 7.701 -26,3% față de anul precedent 135.874 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2017 10.451 +21,9% față de anul precedent 121.085 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2016 8.572 -7,0% față de anul precedent 130.850 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2015 9.217 +8,5% față de anul precedent 115.246 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2014 8.499 -25,2% față de anul precedent 110.823 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2013 11.357 +48,1% față de anul precedent 104.097 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2012 7.669 -26,7% față de anul precedent 101.173 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2011 10.460 -30,1% față de anul precedent 97.426 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2010 14.972 -74,5% față de anul precedent 86.634 Neraportat 1
2009 58.607 -5,1% față de anul precedent 35.825 Neraportat 0
2008 61.776 8.251 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

0din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

20 repere. O singură cronologie.

Din 2002 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2002 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
20 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 145.891 RON. Profit: 34.309 RON

Cifra de afaceri: 145.891 RON. Profit: 34.309 RON

Cifra de afaceri
145.891 RON +18.16% față de anul precedent
Profit net
34.309 RON -4.17% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
10.990 RON +4.18% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 123.473 RON. Profit: 35.803 RON

Cifra de afaceri: 123.473 RON. Profit: 35.803 RON

Cifra de afaceri
123.473 RON +0.76% față de anul precedent
Profit net
35.803 RON +11.95% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
10.549 RON -26.04% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 122.543 RON. Profit: 31.982 RON

Cifra de afaceri: 122.543 RON. Profit: 31.982 RON

Cifra de afaceri
122.543 RON +3.95% față de anul precedent
Profit net
31.982 RON +52.78% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
14.264 RON -21.56% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 117.883 RON. Profit: 20.933 RON

Cifra de afaceri: 117.883 RON. Profit: 20.933 RON

Cifra de afaceri
117.883 RON -8.8% față de anul precedent
Profit net
20.933 RON -26.22% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
18.184 RON +72.9% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 129.262 RON. Profit: 28.374 RON

Cifra de afaceri: 129.262 RON. Profit: 28.374 RON

Cifra de afaceri
129.262 RON -2.11% față de anul precedent
Profit net
28.374 RON -11.43% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
10.517 RON -34.64% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 132.049 RON. Profit: 32.037 RON

Cifra de afaceri: 132.049 RON. Profit: 32.037 RON

Cifra de afaceri
132.049 RON -1.28% față de anul precedent
Profit net
32.037 RON +22.86% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
16.091 RON +108.95% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 133.762 RON. Profit: 26.076 RON

Cifra de afaceri: 133.762 RON. Profit: 26.076 RON

Cifra de afaceri
133.762 RON -4.07% față de anul precedent
Profit net
26.076 RON +131.03% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
7.701 RON -26.31% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 139.436 RON. Profit: 11.287 RON

Cifra de afaceri: 139.436 RON. Profit: 11.287 RON

Cifra de afaceri
139.436 RON -12.97% față de anul precedent
Profit net
11.287 RON -44.71% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
10.451 RON +21.92% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 160.222 RON. Profit: 20.415 RON

Cifra de afaceri: 160.222 RON. Profit: 20.415 RON

Cifra de afaceri
160.222 RON +17.67% față de anul precedent
Profit net
20.415 RON +345.55% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
8.572 RON -7% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 136.160 RON. Profit: 4.582 RON

Cifra de afaceri: 136.160 RON. Profit: 4.582 RON

Cifra de afaceri
136.160 RON +1.37% față de anul precedent
Profit net
4.582 RON -31.88% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
9.217 RON +8.45% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 134.319 RON. Profit: 6.726 RON

Cifra de afaceri: 134.319 RON. Profit: 6.726 RON

Cifra de afaceri
134.319 RON -5.23% față de anul precedent
Profit net
6.726 RON +130.03% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
8.499 RON -25.17% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 141.728 RON. Profit: 2.924 RON

Cifra de afaceri: 141.728 RON. Profit: 2.924 RON

Cifra de afaceri
141.728 RON -19.69% față de anul precedent
Profit net
2.924 RON -21.99% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
11.357 RON +48.09% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 176.467 RON. Profit: 3.748 RON

Cifra de afaceri: 176.467 RON. Profit: 3.748 RON

Cifra de afaceri
176.467 RON -24.31% față de anul precedent
Profit net
3.748 RON -81.97% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
7.669 RON -26.68% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 233.159 RON. Profit: 20.791 RON

Cifra de afaceri: 233.159 RON. Profit: 20.791 RON

Cifra de afaceri
233.159 RON -11.64% față de anul precedent
Profit net
20.791 RON -60.04% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
10.460 RON -30.14% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 263.880 RON. Profit: 52.025 RON

Cifra de afaceri: 263.880 RON. Profit: 52.025 RON

Cifra de afaceri
263.880 RON +45.42% față de anul precedent
Profit net
52.025 RON +88.67% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
14.972 RON -74.45% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 181.458 RON. Profit: 27.574 RON

Cifra de afaceri: 181.458 RON. Profit: 27.574 RON

Cifra de afaceri
181.458 RON -0.44% față de anul precedent
Profit net
27.574 RON +448.74% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
58.607 RON -5.13% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 182.259 RON. Profit: 5.025 RON

Cifra de afaceri: 182.259 RON. Profit: 5.025 RON

Cifra de afaceri
182.259 RON
Profit net
5.025 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
61.776 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008

2002 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataANDRIS S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4519 in Sat Poroschia Com. Poroschia (TELEORMAN)

ANDRIS S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4519 in Sat Poroschia Com. Poroschia (TELEORMAN)

20 din 20 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4519, Teleorman

ANAIS STARX S.R.L.
CUI: 47873214CAEN: 4519
Activ
TELEORMAN, Sat Scrioaştea Com. Scrioaştea2023-03-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.070.567 RON
Profit
137.452 RON
Angajati
0
TRUCK GLOBAL MAR SRL
CUI: 37378340CAEN: 4519
Activ
TELEORMAN, Mun. Alexandria2017-04-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
100.525 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Alte firme din Teleorman

AURA COSMETIC IMPEX SRL
CUI: 14924338CAEN: 9622
Activ
TELEORMAN, Mun. Roşiori de Vede2002-10-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
248.193 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
TRANSVALADY SRL
CUI: 14934510CAEN: 4939
Activ
TELEORMAN, Mun. Alexandria2002-10-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.492.314 RON
Profit
1.141.291 RON
Angajati
28
PÎRVAN SRL
CUI: 14806464CAEN: 8622
Activ
TELEORMAN, Mun. Alexandria2002-08-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
271.479 RON
Profit
75.973 RON
Angajati
1
CORVIN SCC S.R.L.
CUI: 15018952CAEN: 7120
Activ
TELEORMAN, Mun. Alexandria2002-11-18
fara e-Factura
AGROVERA SRL
CUI: 13957655CAEN: 0111
Activ
TELEORMAN, Sat Buzescu Com. Buzescu2001-06-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.126.579 RON
Profit
821.224 RON
Angajati
8
B & B GRUP S.R.L.
CUI: 15643160CAEN: 2562
Activ
TELEORMAN, Mun. Roşiori de Vede2003-08-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
69.613 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
FERMA SALCIA S.A.
CUI: 1413951CAEN: 1013
Activ
TELEORMAN, Sat Salcia Com. Salcia1992-11-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
26.156 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
CASA LADA S.R.L.
CUI: 24353360CAEN: 4711
Activ
TELEORMAN, Mun. Alexandria2008-08-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.728.467 RON
Profit
168.382 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul ANDRIS S.R.L.?

CUI-ul ANDRIS S.R.L. este 14934501.

Unde este sediul ANDRIS S.R.L.?

ANDRIS S.R.L. are sediul in Romania, TELEORMAN, Sat Poroschia Com. Poroschia, Com. Poroschia, 147280, Sat Poroschia Com. Poroschia, judetul TELEORMAN.

Cand a fost infiintata ANDRIS S.R.L.?

ANDRIS S.R.L. a fost infiintata in anul 2002 (24 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a ANDRIS S.R.L. in 2024?

In 2024, ANDRIS S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 145.891 RON.

Ce activitate are ANDRIS S.R.L.?

ANDRIS S.R.L. are codul CAEN principal 4519.

Ce profit a inregistrat ANDRIS S.R.L. in 2024?

ANDRIS S.R.L. a inregistrat un profit net de 34.309 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
9 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
9 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.