Comerţ cu ridicata al materialului lemnos şi a materialelor de construcţie şi echipamentelor sanitare
Surse și actualizareActualizat: 12 octombrie 2026 la 13:34
Despre ANDARE GRUP SRL
ANDARE GRUP SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Ariceştii Rahtivani Com. Ariceştii Rahtivani, judetul PRAHOVA, infiintata in 2002 (23 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu ridicata al materialului lemnos şi a materialelor de construcţie şi echipamentelor sanitare" (cod CAEN 4683), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.
In 2024, ANDARE GRUP SRL a raportat o cifra de afaceri de 2.683.631 RON, in crestere puternica fata de anul precedent (+69.6%). Profitul net inregistrat a fost de 34.971 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 10, in crestere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a scazut de la 3.647.015 RON in 2008 la 2.683.631 RON in 2024.
Este inregistrata ca platitoare de TVA si in sistemul RO e-Factura din iunie 2024. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).
Compania, pe scurt
- Cifră de afaceri netă
- 2.683.631 RON
- Venituri totale
- 2.721.111 RON
- Cheltuieli totale
- 2.678.810 RON
- Profit brut
- 42.301 RON
- Profit net
- 34.971 RON
- Marja profit net
- 1,30%
- Active imobilizate
- 262.977 RON
- Active circulante
- 300.163 RON
- Stocuri
- 61.597 RON
- Creanțe
- 208.288 RON
- Casa & conturi bănci
- 30.278 RON
- Capital propriu
- -411.015 RON
Contact
Adresă sediu social
Adresa fiscala
- Adresa
- Romania, PRAHOVA, Sat Ariceştii Rahtivani Com. Ariceştii Rahtivani, Str. Ana Ipătescu nr. 7
Date juridice și fiscale
Detalii companie
- Forma proprietate
- Proprietate Privata Capital Privat Autohton
- Forma organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Stare inregistrare
- Înregistrat din 16.10.2002
- Organ fiscal competent
- Unitatea Fiscală Orăşenească Boldeşti Scăeni
- Platitor TVA
- Da
- TVA la incasare (RTVAI)
- Da
Informatii fiscale
- RO e-Factura
- Da (din 1 iunie 2024)
- TVA la incasare
- 1 ianuarie 2013
Indicatori financiari
Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.
Evoluția companiei
2008 –2024 · RON
- An explorat în grafic
- 2024
- Cifră de afaceri
- 2.683.631 RON
- Rezultat net
- 34.971 RON
Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.
Toți indicatorii raportați
17 indicatori · valori exacte
| Indicator și explicație | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii | 2.683.631 RON | 1.582.401 RON |
| Venituri totaleToate veniturile raportate | 2.721.111 RON | 1.650.970 RON |
| Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate | 2.678.810 RON | 1.677.297 RON |
| Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț | 42.301 RON | 0 RON |
| Profit netCâmpul de profit net din bilanț | 34.971 RON | 0 RON |
| Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut | 0 RON | 26.327 RON |
| Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero | 0 RON | 41.102 RON |
| Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung | 262.977 RON | 86.421 RON |
| Active circulanteActive folosite în activitatea curentă | 300.163 RON | 214.279 RON |
| Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante | 563.140 RON | 300.700 RON |
| StocuriBunuri și materiale în stoc | 61.597 RON | 101.150 RON |
| CreanțeSume de încasat | 208.288 RON | 60.078 RON |
| Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești | 30.278 RON | 53.051 RON |
| Datorii totaleTotalul datoriilor raportate | 974.155 RON | 754.594 RON |
| Capital propriuCapitaluri proprii raportate | -411.015 RON | -445.986 RON |
| Capital socialCapitalul social din bilanț | Neraportat | Neraportat |
| Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați | 10 persoane | 7 persoane |
Structura activelor
Distribuția activelor · 2024
Datorii și active
Comparație la finalul anului 2024
Datorii totale / active totale afișate
Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.
Rate de eficiență · 2024
- ROA
- 6,2 %Profit net / active totale
- ROE
- -8,5 %Profit net / capital propriu
- Lichiditate afișată
- 0,31 Active circulante / datorii totale
- Solvabilitate afișată
- -73,0 %Capital propriu / active totale
Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.
Bilanțuri anuale
Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.
Venituri, cheltuieli și rezultate
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Cifră de afaceri netă | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit brut | Profit net | Pierdere brută | Pierdere netă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 2.683.631 +69,6% față de anul precedent | 2.721.111 | 2.678.810 | 42.301 | 34.971 | 0 | 0 |
| 2023 | 1.582.401 +22,9% față de anul precedent | 1.650.970 | 1.677.297 | 0 | 0 | 26.327 | 41.102 |
| 2022 | 1.287.904 -8,5% față de anul precedent | 1.366.728 | 1.471.671 | 0 | 0 | 104.943 | 118.093 |
| 2021 | 1.406.712 -6,5% față de anul precedent | 1.497.547 | 1.647.509 | 0 | 0 | 149.962 | 164.189 |
| 2020 | 1.504.002 -11,3% față de anul precedent | 1.569.401 | 1.672.025 | 0 | 0 | 102.624 | 116.231 |
| 2019 | 1.694.609 +20,7% față de anul precedent | 1.757.336 | 1.886.872 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 129.536 | 147.109 |
| 2018 | 1.403.715 +16,4% față de anul precedent | 1.492.863 | 1.460.572 | 32.291 | 17.362 | 0 | 0 |
| 2017 | 1.205.695 +3,1% față de anul precedent | 1.258.117 | 1.378.315 | 0 | 0 | 120.198 | 132.536 |
| 2016 | 1.168.989 -21,1% față de anul precedent | 1.195.233 | 1.287.822 | 0 | 0 | 92.589 | 92.589 |
| 2015 | 1.482.222 +1,3% față de anul precedent | 1.531.234 | 1.633.677 | 0 | 0 | Neraportat | 102.443 |
| 2014 | 1.462.859 -20,5% față de anul precedent | 1.514.811 | 1.565.837 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 51.026 | 51.026 |
| 2013 | 1.839.649 +6,6% față de anul precedent | 1.917.965 | 1.903.812 | 14.153 -89,3% față de anul precedent | 11.946 -89,1% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2012 | 1.725.781 -11,6% față de anul precedent | 1.781.145 | 1.648.933 | 132.212 +136,3% față de anul precedent | 109.446 +151,6% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2011 | 1.952.015 -4,6% față de anul precedent | 2.055.063 | 1.999.107 | 55.956 -39,4% față de anul precedent | 43.498 -38,6% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2010 | 2.046.132 -18,7% față de anul precedent | 2.239.718 | 2.147.352 | 92.366 +39,4% față de anul precedent | 70.851 +32,9% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2009 | 2.517.342 -31,0% față de anul precedent | 2.849.217 | 2.782.962 | 66.255 -62,9% față de anul precedent | 53.308 -64,4% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2008 | 3.647.015 | 3.959.459 | 3.780.768 | 178.691 | 149.763 | 0 | 0 |
Active și disponibilități
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Active imobilizate | Active circulante | Active totale | Stocuri | Creanțe | Casa și conturi la bănci |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 262.977 | 300.163 | 563.140 | 61.597 | 208.288 | 30.278 |
| 2023 | 86.421 | 214.279 | 300.700 | 101.150 | 60.078 | 53.051 |
| 2022 | 102.430 | 256.274 | 358.704 | 131.452 | 64.854 | 59.968 |
| 2021 | 145.628 | 321.732 | 467.360 | 193.897 | 57.675 | 70.160 |
| 2020 | 157.124 | 233.865 | 390.989 | 87.687 | 72.315 | 73.863 |
| 2019 | 262.230 | 415.650 | 677.880 | 201.869 | 91.666 | 122.115 |
| 2018 | 374.246 | 379.111 | 753.357 | 257.933 | 49.427 | 71.751 |
| 2017 | 471.066 | 284.061 | 755.127 | 160.168 | 87.051 | 36.842 |
| 2016 | 516.598 | 289.940 | 806.538 | 106.444 | 68.261 | 115.235 |
| 2015 | 482.306 | 275.235 | 757.541 | 146.059 | 68.167 | 61.009 |
| 2014 | 490.329 | 507.285 | 997.614 | 283.398 | 66.563 | 157.324 |
| 2013 | 412.318 | 375.254 | 787.572 | 227.859 | 44.674 | 102.721 |
| 2012 | 432.996 | 586.755 | 1.019.751 | 386.764 | 60.311 | 139.680 |
| 2011 | 509.510 | 492.254 | 1.001.764 | 330.847 | 58.023 | 103.384 |
| 2010 | 586.238 | 585.691 | 1.171.929 | 320.220 | 99.499 | 165.972 |
| 2009 | 678.010 | 494.307 | 1.172.317 | 192.482 | 207.895 | 93.930 |
| 2008 | 620.669 | 625.826 | 1.246.495 | 304.968 | 223.995 | 96.863 |
Datorii, capital și salariați
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Datorii totale | Capital propriu | Capital social | Număr mediu de salariați |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 974.155 +29,1% față de anul precedent | -411.015 | Neraportat | 10 +42,9% față de anul precedent |
| 2023 | 754.594 -1,8% față de anul precedent | -445.986 | Neraportat | 7 0,0% față de anul precedent |
| 2022 | 768.548 +1,1% față de anul precedent | -404.884 | Neraportat | 7 -30,0% față de anul precedent |
| 2021 | 760.274 +46,5% față de anul precedent | -286.791 | Neraportat | 10 -23,1% față de anul precedent |
| 2020 | 519.129 -24,8% față de anul precedent | -122.602 | Neraportat | 13 +8,3% față de anul precedent |
| 2019 | 690.459 +12,1% față de anul precedent | -6.371 | Neraportat | 12 0,0% față de anul precedent |
| 2018 | 616.117 -3,1% față de anul precedent | 140.737 | Neraportat | 12 +9,1% față de anul precedent |
| 2017 | 635.651 +14,3% față de anul precedent | 123.376 | Neraportat | 11 0,0% față de anul precedent |
| 2016 | 556.105 +209,1% față de anul precedent | 255.911 | Neraportat | 11 0,0% față de anul precedent |
| 2015 | 179.941 -43,3% față de anul precedent | 584.242 | Neraportat | 11 -31,3% față de anul precedent |
| 2014 | 317.302 +227,3% față de anul precedent | 686.684 | Neraportat | 16 +100,0% față de anul precedent |
| 2013 | 96.936 -71,6% față de anul precedent | 694.593 | Neraportat | 8 0,0% față de anul precedent |
| 2012 | 341.565 -21,3% față de anul precedent | 682.647 | Neraportat | 8 -57,9% față de anul precedent |
| 2011 | 434.058 -33,2% față de anul precedent | 573.145 | Neraportat | 19 -9,5% față de anul precedent |
| 2010 | 650.176 -10,3% față de anul precedent | 529.647 | Neraportat | 21 +61,5% față de anul precedent |
| 2009 | 724.639 -15,3% față de anul precedent | 458.797 | Neraportat | 13 -60,6% față de anul precedent |
| 2008 | 855.798 | 405.489 | Neraportat | 33 |
„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.
Scor de risc estimat
O privire asupra indicatorilor financiari · 2024
Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.
Cum se calculează și cum se citește scorul?
Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.
Acționariat și capital
Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.
Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.
Persoane asociate
1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.
| Persoană | Rol | Țară | Localitate / județ |
|---|---|---|---|
| RMREMUS MARIUS DOSINESCU | fondator | Neraportată | Neraportată |
Conexiuni
Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.
Grafic conexiuni
Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.
Parcursul firmei
Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.
22 repere. O singură cronologie.
Din 2002 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.
2026 2 repere
data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 26377/2026modificare administrativa sediu social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite, durată societate
modificare administrativa sediu social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite, durată societate
Deschide înregistrarea completădata publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 23695/2026modificare administrativa sediu social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite, durată societate
modificare administrativa sediu social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite, durată societate
Deschide înregistrarea completă2024 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 2.683.631 RON. Profit: 34.971 RON
Cifra de afaceri: 2.683.631 RON. Profit: 34.971 RON
- Cifra de afaceri
- 2.683.631 RON +69.59% față de anul precedent
- Profit net
- 34.971 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 10 +42.86% față de anul precedent
- Datorii
- 974.155 RON +29.1% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2024Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.
Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.
2023 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 1.582.401 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 1.582.401 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 1.582.401 RON +22.87% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 41.102 RON
- Angajati
- 7 0% față de anul precedent
- Datorii
- 754.594 RON -1.82% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20232022 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 1.287.904 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 1.287.904 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 1.287.904 RON -8.45% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 118.093 RON
- Angajati
- 7 -30% față de anul precedent
- Datorii
- 768.548 RON +1.09% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20222021 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 1.406.712 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 1.406.712 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 1.406.712 RON -6.47% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 164.189 RON
- Angajati
- 10 -23.08% față de anul precedent
- Datorii
- 760.274 RON +46.45% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20212020 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 1.504.002 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 1.504.002 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 1.504.002 RON -11.25% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 116.231 RON
- Angajati
- 13 +8.33% față de anul precedent
- Datorii
- 519.129 RON -24.81% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20202019 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 1.694.609 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 1.694.609 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 1.694.609 RON +20.72% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 147.109 RON
- Angajati
- 12 0% față de anul precedent
- Datorii
- 690.459 RON +12.07% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20192018 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 1.403.715 RON. Profit: 17.362 RON
Cifra de afaceri: 1.403.715 RON. Profit: 17.362 RON
- Cifra de afaceri
- 1.403.715 RON +16.42% față de anul precedent
- Profit net
- 17.362 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 12 +9.09% față de anul precedent
- Datorii
- 616.117 RON -3.07% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20182017 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 1.205.695 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 1.205.695 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 1.205.695 RON +3.14% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 132.536 RON
- Angajati
- 11 0% față de anul precedent
- Datorii
- 635.651 RON +14.3% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20172016 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 1.168.989 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 1.168.989 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 1.168.989 RON -21.13% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 92.589 RON
- Angajati
- 11 0% față de anul precedent
- Datorii
- 556.105 RON +209.05% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20162015 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 1.482.222 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 1.482.222 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 1.482.222 RON +1.32% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 102.443 RON
- Angajati
- 11 -31.25% față de anul precedent
- Datorii
- 179.941 RON -43.29% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20152014 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 1.462.859 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 1.462.859 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 1.462.859 RON -20.48% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 51.026 RON
- Angajati
- 16 +100% față de anul precedent
- Datorii
- 317.302 RON +227.33% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20142013 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 1.839.649 RON. Profit: 11.946 RON
Cifra de afaceri: 1.839.649 RON. Profit: 11.946 RON
- Cifra de afaceri
- 1.839.649 RON +6.6% față de anul precedent
- Profit net
- 11.946 RON -89.09% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 8 0% față de anul precedent
- Datorii
- 96.936 RON -71.62% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2013Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.
Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.
2012 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 1.725.781 RON. Profit: 109.446 RON
Cifra de afaceri: 1.725.781 RON. Profit: 109.446 RON
- Cifra de afaceri
- 1.725.781 RON -11.59% față de anul precedent
- Profit net
- 109.446 RON +151.61% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 8 -57.89% față de anul precedent
- Datorii
- 341.565 RON -21.31% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20122011 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 1.952.015 RON. Profit: 43.498 RON
Cifra de afaceri: 1.952.015 RON. Profit: 43.498 RON
- Cifra de afaceri
- 1.952.015 RON -4.6% față de anul precedent
- Profit net
- 43.498 RON -38.61% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 19 -9.52% față de anul precedent
- Datorii
- 434.058 RON -33.24% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20112010 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 2.046.132 RON. Profit: 70.851 RON
Cifra de afaceri: 2.046.132 RON. Profit: 70.851 RON
- Cifra de afaceri
- 2.046.132 RON -18.72% față de anul precedent
- Profit net
- 70.851 RON +32.91% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 21 +61.54% față de anul precedent
- Datorii
- 650.176 RON -10.28% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20102009 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 2.517.342 RON. Profit: 53.308 RON
Cifra de afaceri: 2.517.342 RON. Profit: 53.308 RON
- Cifra de afaceri
- 2.517.342 RON -30.98% față de anul precedent
- Profit net
- 53.308 RON -64.41% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 13 -60.61% față de anul precedent
- Datorii
- 724.639 RON -15.33% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2009Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.
Publicații ONRC
2 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.
13.072026Mentiune · Buletin 26377/2026modificare administrativa sediu social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite, durată societate
modificare administrativa sediu social; domeniu principal de activitate/activitate principală; cod obiect de activitate; sedii secundare; modificare date asociaţi persoane fizice; modificare date administrator persoane împuternicite; durată societate; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat avand numarul 1 din data: 02.06.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii
- Companie
- ANDARE GRUP SRL
- CUI
- 14946190
- Tip în sursă
- Modification
- Data buletinului
- 13.07.2026
- Registrul Comerțului
- J29/1153/2002
- EUID
- ROONRC.J29/1153/2002
- Sediu
- Sat Ariceştii Rahtivani, Comuna Ariceştii Rahtivani, Jud. Prahova, Nr. 61A
- Județ
- Prahova
- Număr încheiere
- 552366
- Data încheierii
- 10.07.2026
- Număr dosar
- 2640181
- Data dosarului
- 02.07.2026
- Tribunal
- Prahova
- Registrator
- Adriana Florentina Mihăilescu
Subiecte
modificare administrativa sediu social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite, durată societate
Documente menționate
- Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 2640181 din 02.07.2026
- Decizie asociat unic nr. 1 din 02.06.2026
22.062026Mentiune · Buletin 23695/2026modificare administrativa sediu social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite, durată societate
modificare administrativa sediu social; domeniu principal de activitate/activitate principală; cod obiect de activitate; sedii secundare; modificare date asociaţi persoane fizice; modificare date administrator persoane împuternicite; durată societate; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform 1 / 2 42 actului Act constitutiv actualizat avand numarul 1 din data: 01.06.2026înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii
- Companie
- ANDARE GRUP SRL
- CUI
- 14946190
- Tip în sursă
- Modification
- Data buletinului
- 22.06.2026
- Registrul Comerțului
- J29/1153/2002
- EUID
- ROONRC.J29/1153/2002
- Sediu
- Sat Ariceştii Rahtivani, Comuna Ariceştii Rahtivani, Jud. Prahova, Nr. 61A
- Județ
- Prahova
- Număr încheiere
- 499861
- Data încheierii
- 22.06.2026
- Număr dosar
- 2373339
- Data dosarului
- 12.06.2026
- Tribunal
- Prahova
- Registrator
- Claudia Barbu
Subiecte
modificare administrativa sediu social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite, durată societate
Documente menționate
- Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii din 12.06.2026
- Decizie asociat unic nr. 1 din 01.06.2026
Dosare instanță
0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată
Achiziții publice (SEAP)
Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro
Clasamente și premii
Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.
Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.
Recenzii
Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!
Firme similare
Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.
Firme de mărime apropiată — CAEN 4683, Prahova
Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4683, Prahova
Alte firme din Prahova
Întrebări frecvente
Răspunsuri din datele publicate în acest profil.
Care este CUI-ul ANDARE GRUP SRL?
CUI-ul ANDARE GRUP SRL este 14946190.
Unde este sediul ANDARE GRUP SRL?
ANDARE GRUP SRL are sediul in Romania, PRAHOVA, Sat Ariceştii Rahtivani Com. Ariceştii Rahtivani, Str. Ana Ipătescu nr. 7, Sat Ariceştii Rahtivani Com. Ariceştii Rahtivani, judetul PRAHOVA.
Cand a fost infiintata ANDARE GRUP SRL?
ANDARE GRUP SRL a fost infiintata in anul 2002 (23 ani de activitate).
Care a fost cifra de afaceri a ANDARE GRUP SRL in 2024?
In 2024, ANDARE GRUP SRL a raportat o cifra de afaceri de 2.683.631 RON.
Cati angajati are ANDARE GRUP SRL?
ANDARE GRUP SRL a raportat un numar mediu de 10 salariati in 2024.
Ce activitate are ANDARE GRUP SRL?
ANDARE GRUP SRL are codul CAEN principal 4683 (Comerţ cu ridicata al materialului lemnos şi a materialelor de construcţie şi echipamentelor sanitare).
Ce profit a inregistrat ANDARE GRUP SRL in 2024?
ANDARE GRUP SRL a inregistrat un profit net de 34.971 RON in 2024.
Surse și actualizare
Contextul datelor, într-un singur loc.
- Identificare și situație fiscală
- Registrele publice ANAF și ONRC
- Date financiare
- Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
- Publicații ONRC
- 2 înregistrări încărcate
- Ultima actualizare a profilului
- 12 octombrie 2026
- Următoarea actualizare disponibilă
- 12 noiembrie 2026
Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.
Date personale (GDPR)
Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.