Activ

MEDICALMAR SRL

CUI: 14954673
CIF: 14954673
Reg. Com.: J2002000408189
CAEN: 8622
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 21 octombrie 2002 · 23 ani
Distribuie:

Activități de asistență medicală specializată

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 01:09

Despre MEDICALMAR SRL

MEDICALMAR SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Târgu Jiu, judetul GORJ, infiintata in 2002 (23 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități de asistență medicală specializată" (cod CAEN 8622), in sectorul invatamant. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, MEDICALMAR SRL a raportat o cifra de afaceri de 118.730 RON, in crestere fata de anul precedent (+28.8%). Profitul net inregistrat a fost de 53.239 RON (in crestere). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut de la 98.351 RON in 2008 la 118.730 RON in 2024.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
118.730 RON
Venituri totale
118.730 RON
Cheltuieli totale
62.256 RON
Profit brut
56.474 RON
Profit net
53.239 RON
Marja profit net
44,84%
Active imobilizate
5.594 RON
Active circulante
105.959 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
53.977 RON
Casa & conturi bănci
51.982 RON
Capital propriu
53.506 RON

Contact

AdresaRomania, GORJ, Mun. Târgu Jiu, Str. Bradului nr. 6, 210159

Adresă sediu social

Romania, GORJ, Mun. Târgu Jiu, Str. Bradului nr. 6, 210159
Cod poștal: 210159
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, GORJ, Mun. Târgu Jiu, Str. Bradului nr. 6, 210159
Cod postal
210159
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 18.10.2002
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Gorj
Platitor TVA
Nu

Stare inactivitate

Data inactivare
17 august 2022
Data reactivare
13 decembrie 2022

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
118.730 RON
Rezultat net
53.239 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 118.730 RON 92.190 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 118.730 RON 92.190 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 62.256 RON 54.006 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 56.474 RON 38.184 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 53.239 RON 37.326 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 5.594 RON 5.223 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 105.959 RON 38.533 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 111.553 RON 43.756 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 53.977 RON 26.189 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 51.982 RON 12.344 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 58.047 RON 6.189 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 53.506 RON 37.567 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active111.553RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

52,0 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale111.553 RON
Datorii totale58.047 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
47,7 %Profit net / active totale
ROE
99,5 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
1,83 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
48,0 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 118.730 +28,8% față de anul precedent 118.730 62.256 56.474 +47,9% față de anul precedent 53.239 +42,6% față de anul precedent 0 0
2023 92.190 +5,4% față de anul precedent 92.190 54.006 38.184 -44,6% față de anul precedent 37.326 -44,2% față de anul precedent 0 0
2022 87.505 +23,8% față de anul precedent 87.505 18.561 68.944 +20,7% față de anul precedent 66.834 +19,7% față de anul precedent 0 0
2021 70.674 +35,0% față de anul precedent 70.674 13.557 57.117 +92,2% față de anul precedent 55.856 +90,3% față de anul precedent 0 0
2020 52.360 -20,8% față de anul precedent 60.723 31.009 29.714 -52,1% față de anul precedent 29.356 -52,1% față de anul precedent 0 0
2019 66.105 +1,6% față de anul precedent 99.376 37.342 62.034 +38,6% față de anul precedent 61.279 +41,1% față de anul precedent 0 0
2018 65.071 +31,5% față de anul precedent 65.071 20.305 44.766 +104,6% față de anul precedent 43.442 +113,0% față de anul precedent 0 0
2017 49.490 +15,8% față de anul precedent 49.490 27.607 21.883 +86,1% față de anul precedent 20.398 +94,8% față de anul precedent 0 0
2016 42.734 -8,8% față de anul precedent 42.734 30.978 11.756 +229,0% față de anul precedent 10.474 +383,3% față de anul precedent 0 0
2015 46.850 +53,7% față de anul precedent 46.860 43.287 3.573 2.167 0 0
2014 30.478 +11,9% față de anul precedent 30.478 32.270 0 0 1.792 2.706
2013 27.240 -16,1% față de anul precedent 27.240 38.145 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 10.905 11.736
2012 32.473 +58,0% față de anul precedent 50.474 39.296 11.178 11.178 0 0
2011 20.553 -65,8% față de anul precedent 20.555 34.154 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 13.599 13.599
2010 60.015 -24,1% față de anul precedent 60.018 45.805 14.213 -44,2% față de anul precedent 10.192 -53,6% față de anul precedent 0 0
2009 79.037 -19,6% față de anul precedent 79.084 53.615 25.469 -15,1% față de anul precedent 21.973 -20,2% față de anul precedent 0 0
2008 98.351 98.367 68.364 30.003 27.544 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 5.594 105.959 111.553 0 53.977 51.982
2023 5.223 38.533 43.756 0 26.189 12.344
2022 7.122 62.493 69.615 0 48.863 13.630
2021 9.022 77.722 86.744 0 511 77.211
2020 10.921 21.885 32.806 0 723 21.162
2019 12.821 169.032 181.853 0 494 168.538
2018 14.720 105.662 120.382 0 497 105.165
2017 0 95.649 95.649 0 165 95.484
2016 18.420 56.531 74.951 1.650 308 54.573
2015 40.560 26.084 66.644 1.650 279 24.155
2014 62.700 24.949 87.649 1.650 390 22.909
2013 73.770 46.581 120.351 1.650 21.049 23.882
2012 95.910 64.742 160.652 1.651 43.880 19.211
2011 8.498 88.008 96.506 0 47.603 40.405
2010 23.287 87.702 110.989 0 53.724 33.978
2009 39.309 83.133 122.442 2.830 66.270 14.033
2008 55.333 82.064 137.397 2.830 74.618 4.616

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 58.047 +837,9% față de anul precedent 53.506 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 6.189 +143,6% față de anul precedent 37.567 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 2.541 +178,3% față de anul precedent 67.074 Neraportat 1
2021 913 -65,0% față de anul precedent 85.831 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2020 2.605 -6,3% față de anul precedent 30.201 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2019 2.779 +7,4% față de anul precedent 179.074 Neraportat 1
2018 2.588 +762,7% față de anul precedent 117.794 Neraportat 0
2017 300 95.349 Neraportat 0
2016 0 74.951 Neraportat 0
2015 0 -100,0% față de anul precedent 66.644 Neraportat 0
2014 23.172 -56,4% față de anul precedent 64.477 Neraportat 0
2013 53.168 -35,0% față de anul precedent 67.183 Neraportat 0
2012 81.733 +184,1% față de anul precedent 78.919 Neraportat 0
2011 28.765 -2,4% față de anul precedent 67.741 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2010 29.468 -42,4% față de anul precedent 81.521 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2009 51.113 -41,9% față de anul precedent 71.329 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2008 88.041 49.356 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

16din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare11 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate5 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

20 repere. O singură cronologie.

Din 2002 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2002 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
20 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 118.730 RON. Profit: 53.239 RON

Cifra de afaceri: 118.730 RON. Profit: 53.239 RON

Cifra de afaceri
118.730 RON +28.79% față de anul precedent
Profit net
53.239 RON +42.63% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
58.047 RON +837.91% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 92.190 RON. Profit: 37.326 RON

Cifra de afaceri: 92.190 RON. Profit: 37.326 RON

Cifra de afaceri
92.190 RON +5.35% față de anul precedent
Profit net
37.326 RON -44.15% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
6.189 RON +143.57% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 3 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 87.505 RON. Profit: 66.834 RON

Cifra de afaceri: 87.505 RON. Profit: 66.834 RON

Cifra de afaceri
87.505 RON +23.81% față de anul precedent
Profit net
66.834 RON +19.65% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
2.541 RON +178.31% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022
Stare companieStare companieFirma a fost reactivataCompania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.

Compania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.

Stare companieStare companieFirma a fost declarata inactivaCompania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

Compania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 70.674 RON. Profit: 55.856 RON

Cifra de afaceri: 70.674 RON. Profit: 55.856 RON

Cifra de afaceri
70.674 RON +34.98% față de anul precedent
Profit net
55.856 RON +90.27% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
913 RON -64.95% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 52.360 RON. Profit: 29.356 RON

Cifra de afaceri: 52.360 RON. Profit: 29.356 RON

Cifra de afaceri
52.360 RON -20.79% față de anul precedent
Profit net
29.356 RON -52.09% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
2.605 RON -6.26% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 66.105 RON. Profit: 61.279 RON

Cifra de afaceri: 66.105 RON. Profit: 61.279 RON

Cifra de afaceri
66.105 RON +1.59% față de anul precedent
Profit net
61.279 RON +41.06% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
2.779 RON +7.38% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 65.071 RON. Profit: 43.442 RON

Cifra de afaceri: 65.071 RON. Profit: 43.442 RON

Cifra de afaceri
65.071 RON +31.48% față de anul precedent
Profit net
43.442 RON +112.97% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
2.588 RON +762.67% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 49.490 RON. Profit: 20.398 RON

Cifra de afaceri: 49.490 RON. Profit: 20.398 RON

Cifra de afaceri
49.490 RON +15.81% față de anul precedent
Profit net
20.398 RON +94.75% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
300 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 42.734 RON. Profit: 10.474 RON

Cifra de afaceri: 42.734 RON. Profit: 10.474 RON

Cifra de afaceri
42.734 RON -8.79% față de anul precedent
Profit net
10.474 RON +383.34% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
0 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 46.850 RON. Profit: 2.167 RON

Cifra de afaceri: 46.850 RON. Profit: 2.167 RON

Cifra de afaceri
46.850 RON +53.72% față de anul precedent
Profit net
2.167 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
0 RON -100% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 30.478 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 30.478 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
30.478 RON +11.89% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
2.706 RON
Angajati
0
Datorii
23.172 RON -56.42% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 27.240 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 27.240 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
27.240 RON -16.11% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
11.736 RON
Angajati
0
Datorii
53.168 RON -34.95% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 32.473 RON. Profit: 11.178 RON

Cifra de afaceri: 32.473 RON. Profit: 11.178 RON

Cifra de afaceri
32.473 RON +58% față de anul precedent
Profit net
11.178 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
81.733 RON +184.14% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 20.553 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 20.553 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
20.553 RON -65.75% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
13.599 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
28.765 RON -2.39% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 60.015 RON. Profit: 10.192 RON

Cifra de afaceri: 60.015 RON. Profit: 10.192 RON

Cifra de afaceri
60.015 RON -24.07% față de anul precedent
Profit net
10.192 RON -53.62% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
29.468 RON -42.35% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 79.037 RON. Profit: 21.973 RON

Cifra de afaceri: 79.037 RON. Profit: 21.973 RON

Cifra de afaceri
79.037 RON -19.64% față de anul precedent
Profit net
21.973 RON -20.23% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
51.113 RON -41.94% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 98.351 RON. Profit: 27.544 RON

Cifra de afaceri: 98.351 RON. Profit: 27.544 RON

Cifra de afaceri
98.351 RON
Profit net
27.544 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
88.041 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008

2002 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataMEDICALMAR SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 8622 in Mun. Târgu Jiu (GORJ)

MEDICALMAR SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 8622 in Mun. Târgu Jiu (GORJ)

20 din 20 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 8622, Gorj

GUŢĂ UROMEDICAL SRL
CUI: 36129171CAEN: 8622
Activ
GORJ, Sat Moi Com. Bâlteni2016-05-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
121.060 RON
Profit
61.724 RON
Angajati
1
UROHEALTH CLINIQUE S.R.L.
CUI: 45574453CAEN: 8622
Activ
GORJ, Mun. Târgu Jiu2022-02-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
118.655 RON
Profit
22.996 RON
Angajati
1
STĂNCULETE MED S.R.L.
CUI: 40074813CAEN: 8622
Activ
GORJ, Sat Scoarţa Com. Scoarţa2018-10-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
113.562 RON
Profit
69.518 RON
Angajati
0
GRIGENDOCLINIC S.R.L.
CUI: 38930280CAEN: 8622
Activ
GORJ, Mun. Târgu Jiu2018-02-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
157.340 RON
Profit
123.161 RON
Angajati
0
CABGYNMED S.R.L.
CUI: 42648343CAEN: 8622
Activ
GORJ, Sat Văgiuleşti Com. Văgiuleşti2020-06-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
96.840 RON
Profit
52.965 RON
Angajati
0

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 8622, Gorj

MEDCAB SRL
CUI: 14503231CAEN: 8622
Activ
GORJ, Mun. Motru2002-03-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.503.232 RON
Profit
0 RON
Angajati
5
UROMED CAB SRL
CUI: 15094763CAEN: 8622
Activ
GORJ, Mun. Târgu Jiu2002-12-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
735.269 RON
Profit
101.082 RON
Angajati
1
RELADMED SRL
CUI: 13929337CAEN: 8622
Activ
GORJ, Orş. Bumbeşti-Jiu2001-05-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
98.842 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
GRAFECO MED SRL
CUI: 15094828CAEN: 8622
Activ
GORJ, Mun. Târgu Jiu2002-12-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
205.445 RON
Profit
75.273 RON
Angajati
1

Alte firme din Gorj

ECOLANDIA SRL
CUI: 14954614CAEN: 5520
Activ
GORJ, Sat Dobriţa Com. Runcu2002-10-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.000 RON
Profit
1.982 RON
Angajati
0
OLEATIM SRL
CUI: 14954690CAEN: 4712
Activ
GORJ, Loc. Slobozia Mun. Târgu Jiu2002-10-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
104.054 RON
Profit
23.015 RON
Angajati
0
ALIANEDA ELECTRONIC SRL
CUI: 14911753CAEN: 3314
Activ
GORJ, Mun. Târgu Jiu2002-10-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
49.532 RON
Profit
20.035 RON
Angajati
0
AXEVERA SRL
CUI: 15043255CAEN: 4712
Activ
GORJ, Orş. Târgu Cărbuneşti2002-11-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
288.080 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
APRODES COM SRL
CUI: 14150571CAEN: 4782
Activ
GORJ, Mun. Târgu Jiu2001-08-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.353.036 RON
Profit
7.647 RON
Angajati
1
PRO ROXYMIL S.R.L.
CUI: 15328490CAEN: 5630
Activ
GORJ, Sat Bâlteni Com. Bâlteni2003-04-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
200.994 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
GEO NINADI SRL
CUI: 4351241CAEN: 4711
Activ
GORJ, Mun. Motru1993-07-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.955.138 RON
Profit
176.926 RON
Angajati
13
CARDIOMED SRL
CUI: 21645948CAEN: 8691
Activ
GORJ, Mun. Târgu Jiu2007-04-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
818.807 RON
Profit
132.338 RON
Angajati
4
MARTISOR 2025 S.R.L.
CUI: 51204900CAEN: 4777
Activ
GORJ, Loc. Romaneşti Mun. Târgu Jiu2025-01-31
fara e-Factura

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul MEDICALMAR SRL?

CUI-ul MEDICALMAR SRL este 14954673.

Unde este sediul MEDICALMAR SRL?

MEDICALMAR SRL are sediul in Romania, GORJ, Mun. Târgu Jiu, Str. Bradului nr. 6, 210159, Mun. Târgu Jiu, judetul GORJ.

Cand a fost infiintata MEDICALMAR SRL?

MEDICALMAR SRL a fost infiintata in anul 2002 (23 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a MEDICALMAR SRL in 2024?

In 2024, MEDICALMAR SRL a raportat o cifra de afaceri de 118.730 RON.

Cati angajati are MEDICALMAR SRL?

MEDICALMAR SRL a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are MEDICALMAR SRL?

MEDICALMAR SRL are codul CAEN principal 8622 (Activități de asistență medicală specializată).

Ce profit a inregistrat MEDICALMAR SRL in 2024?

MEDICALMAR SRL a inregistrat un profit net de 53.239 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.