Activ

STANLY HAR SRL

CUI: 15081682
CIF: 15081682
Reg. Com.: J40/12980/2002
CAEN: 4521
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 11 decembrie 2002 · 23 ani
Distribuie:

Profil de companie · informații din registrele publice

Surse și actualizare

Despre STANLY HAR SRL

STANLY HAR SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 3 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2002 (23 ani de activitate). Activeaza in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul (cod CAEN 4521). Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2016, STANLY HAR SRL a raportat o cifra de afaceri de 0 RON. Profitul net inregistrat a fost de 0 RON.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
0 RON
Venituri totale
0 RON
Cheltuieli totale
27.782 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
83.413 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
83.244 RON
Casa & conturi bănci
169 RON
Capital propriu
7.308 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti, Aleea Botta Emil nr. 1, 31073

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti, Aleea Botta Emil nr. 1, 31073
Cod poștal: 31073
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti, Aleea Botta Emil nr. 1, 31073
Cod postal
31073
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 11.12.2002
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2016 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2016
Cifră de afaceri
0 RON
Rezultat net
-27.782 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2016 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2016 2015
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 0 RON 0 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 0 RON 0 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 27.782 RON 0 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 27.782 RON Neraportat
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 27.782 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 83.413 RON 83.413 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 83.413 RON 83.413 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 83.244 RON 83.244 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 169 RON 169 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 76.105 RON 48.323 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 7.308 RON 35.090 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2016

Total active83.413RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2016

91,2 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale83.413 RON
Datorii totale76.105 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2016

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
1,10 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
8,8 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 9 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

9 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2016 0 0 27.782 0 0 27.782 27.782
2015 0 0 0 0 0 Neraportat 0
2014 0 0 0 0 0 0 0
2013 0 -100,0% față de anul precedent 0 0 0 0 0 0
2012 806 806 4.034 0 0 3.228 3.228
2011 0 -100,0% față de anul precedent 0 5.269 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 5.269 5.269
2010 41.600 +75,6% față de anul precedent 41.600 1.675 39.925 +108,2% față de anul precedent 32.210 +86,9% față de anul precedent 0 0
2009 23.685 23.685 4.512 19.173 17.235 0 0
2008 0 0 1.058 0 0 1.058 1.058

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

9 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2016 0 83.413 83.413 0 83.244 169
2015 0 83.413 83.413 0 83.244 169
2014 0 83.413 83.413 0 83.244 169
2013 0 83.413 83.413 0 83.244 169
2012 0 83.413 83.413 0 83.244 169
2011 0 83.447 83.447 0 83.244 203
2010 0 83.306 83.306 0 83.244 62
2009 0 31.819 31.819 0 31.660 159
2008 0 6.463 6.463 0 6.351 112

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

9 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2016 76.105 +57,5% față de anul precedent 7.308 Neraportat 0
2015 48.323 0,0% față de anul precedent 35.090 Neraportat 0
2014 48.323 0,0% față de anul precedent 35.090 Neraportat 0
2013 48.323 0,0% față de anul precedent 35.090 Neraportat 0
2012 48.323 +7,1% față de anul precedent 35.090 Neraportat 0
2011 45.129 +13,6% față de anul precedent 38.318 Neraportat 0
2010 39.719 +94,3% față de anul precedent 43.587 Neraportat 0
2009 20.441 +65,9% față de anul precedent 11.378 Neraportat 0
2008 12.321 -5.858 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2016

54din 100 de puncte
Risc ridicat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare19 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive10 / 20
Lichiditate5 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

12 repere. O singură cronologie.

Din 2002 până în 2023 · datele disponibile în acest profil.

2002 → 2023
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
12 repere · toți anii

2023 2 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 35172/2023modificare date persoane împuternicite

modificare date persoane împuternicite

Deschide înregistrarea completă
data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 33992/2023încetare mandat persoane împuternicite

încetare mandat persoane împuternicite

Deschide înregistrarea completă

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
27.782 RON
Angajati
0
Datorii
76.105 RON +57.49% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
48.323 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
48.323 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
48.323 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 806 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 806 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
806 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
3.228 RON
Angajati
0
Datorii
48.323 RON +7.08% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
5.269 RON
Angajati
0
Datorii
45.129 RON +13.62% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 41.600 RON. Profit: 32.210 RON

Cifra de afaceri: 41.600 RON. Profit: 32.210 RON

Cifra de afaceri
41.600 RON +75.64% față de anul precedent
Profit net
32.210 RON +86.89% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
39.719 RON +94.31% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 23.685 RON. Profit: 17.235 RON

Cifra de afaceri: 23.685 RON. Profit: 17.235 RON

Cifra de afaceri
23.685 RON
Profit net
17.235 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
20.441 RON +65.9% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
1.058 RON
Angajati
0
Datorii
12.321 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008

2002 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataSTANLY HAR SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4521 in Sector 3 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

STANLY HAR SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4521 in Sector 3 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

12 din 12 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

2 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

24.082023Mentiune · Buletin 35172/2023modificare date persoane împuternicite

modificare date persoane împuternicite

Companie
STANLY HAR SRL
CUI
15081682
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
24.08.2023
Registrul Comerțului
J40/12980/2002
EUID
ROONRC.J40/12980/2002
Sediu
Bucureşti Sectorul 3, Aleea Botta Emil, Nr. 1, Bloc M 109, Scara 1, Etaj 3, Ap. 14
Județ
București
Număr încheiere
115855
Data încheierii
23.08.2023
Număr dosar
454264
Data dosarului
22.08.2023
Tribunal
Bucureşti

Subiecte

modificare date persoane împuternicite

Vezi Buletinul ONRC nr. 35172/2023 (PDF)
04.082023Mentiune · Buletin 33992/2023încetare mandat persoane împuternicite

încetare mandat persoane împuternicite potrivit datelor din: Cerere de înregistrare nr. 427847 din 25.07.2023; Demisie din 22.11.2013

Companie
STANLY HAR SRL
CUI
15081682
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
04.08.2023
Registrul Comerțului
J40/12980/2002
EUID
ROONRC.J40/12980/2002
Sediu
Bucureşti Sectorul 3, Aleea Botta Emil, Nr. 1, Bloc M 109, Scara 1, Etaj 3, Ap. 14
Județ
București
Număr încheiere
108291
Data încheierii
03.08.2023
Număr dosar
427847
Data dosarului
25.07.2023
Tribunal
Bucureşti

Subiecte

încetare mandat persoane împuternicite

Documente menționate

  • Cerere de înregistrare nr. 427847 din 25.07.2023
  • Demisie din 22.11.2013
Vezi Buletinul ONRC nr. 33992/2023 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4521, Municipiul Bucureşti

PEMAR INSTAL SRL
CUI: 15000564CAEN: 4521
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2002-11-08
fara e-Factura
ROMPROMO PLUS S.R.L.
CUI: 15304091CAEN: 4521
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2003-03-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
60.147 RON
Profit
7.632 RON
Angajati
0
IONICARH SRL
CUI: 13267574CAEN: 4521
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2000-08-10
fara e-Factura

Alte firme din Municipiul Bucureşti

COMETA GRUP S.R.L.
CUI: 15081666CAEN: 8010
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2002-12-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
765.927 RON
Profit
240.780 RON
Angajati
23
SRD REAL COMPANY SRL
CUI: 15081690CAEN: 4110
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2002-12-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
238.577 RON
Profit
57.129 RON
Angajati
1
CLINICA D & D SRL
CUI: 15081291CAEN: 4774
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2002-12-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
134.091 RON
Profit
53.896 RON
Angajati
0
BEL CONT SRL
CUI: 15081992CAEN: 6920
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2002-12-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
101.160 RON
Profit
12.806 RON
Angajati
1
TEHNOCLASS SRL
CUI: 15062249CAEN: 2212
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2002-12-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.117.555 RON
Profit
439.022 RON
Angajati
0
MARA M&M GRUP S.R.L.
CUI: 15104298CAEN: 4711
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2002-12-19
fara e-Factura
CONTEX PROFESSIONAL SERVICES SRL
CUI: 14803832CAEN: 6920
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2002-08-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
159.473 RON
Profit
7.094 RON
Angajati
2
ARELCO POWER SRL
CUI: 15341901CAEN: 3523
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2003-04-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
1.180.247 RON
Angajati
0
EXPERT CONSULT SERV SRL
CUI: 7149132CAEN: 6920
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti1995-03-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
46.600 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
RECOVER SRL
CUI: 17867520CAEN: 8622
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2005-08-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.232.560 RON
Profit
0 RON
Angajati
16

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul STANLY HAR SRL?

CUI-ul STANLY HAR SRL este 15081682.

Unde este sediul STANLY HAR SRL?

STANLY HAR SRL are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti, Aleea Botta Emil nr. 1, 31073, Sector 3 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata STANLY HAR SRL?

STANLY HAR SRL a fost infiintata in anul 2002 (23 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a STANLY HAR SRL in 2016?

In 2016, STANLY HAR SRL a raportat o cifra de afaceri de 0 RON.

Ce activitate are STANLY HAR SRL?

STANLY HAR SRL are codul CAEN principal 4521.

Ce profit a inregistrat STANLY HAR SRL in 2016?

STANLY HAR SRL a inregistrat o pierdere neta de 27.782 RON in 2016.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 9 exerciții financiare
Publicații ONRC
2 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
24 august 2026
Următoarea actualizare disponibilă
24 septembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.