Activ

M.C. MEDICAL SRL

CUI: 15119736
CIF: 15119736
Reg. Com.: J35/21/2003
CAEN: 8621
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 9 ianuarie 2003 · 23 ani
Distribuie:

Activități de asistență medicală generală

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 14:54

Despre M.C. MEDICAL SRL

M.C. MEDICAL SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Timişoara, judetul TIMIŞ, infiintata in 2003 (23 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități de asistență medicală generală" (cod CAEN 8621), in sectorul invatamant. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, M.C. MEDICAL SRL a raportat o cifra de afaceri de 2.326.575 RON, relativ stabila fata de anul precedent (-4.4%). Profitul net inregistrat a fost de 68.362 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 13, in crestere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 602.655 RON in 2008 la 2.326.575 RON in 2024.

Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
2.326.575 RON
Venituri totale
2.381.930 RON
Cheltuieli totale
2.294.357 RON
Profit brut
87.573 RON
Profit net
68.362 RON
Marja profit net
2,94%
Active imobilizate
899.711 RON
Active circulante
480.388 RON
Stocuri
92.733 RON
Creanțe
210.892 RON
Casa & conturi bănci
176.763 RON
Capital propriu
1.197.984 RON

Contact

AdresaRomania, TIMIŞ, Mun. Timişoara, Cal. Dorobanţilor nr. 3
Telefon0744473962
Fax0256499102

Adresă sediu social

Romania, TIMIŞ, Mun. Timişoara, Cal. Dorobanţilor nr. 3
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, TIMIŞ, Mun. Timişoara, Cal. Dorobanţilor nr. 3
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 08.01.2003
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
2.326.575 RON
Rezultat net
68.362 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 2.326.575 RON 2.434.374 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 2.381.930 RON 2.434.401 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 2.294.357 RON 2.269.328 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 87.573 RON 165.073 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 68.362 RON 142.676 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 899.711 RON 939.602 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 480.388 RON 537.009 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 1.380.099 RON 1.476.611 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 92.733 RON 86.815 RON
CreanțeSume de încasat 210.892 RON 230.395 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 176.763 RON 219.799 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 184.060 RON 259.989 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 1.197.984 RON 1.216.622 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 13 persoane 12 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active1.380.099RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

13,3 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale1.380.099 RON
Datorii totale184.060 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
5,0 %Profit net / active totale
ROE
5,7 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
2,61 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
86,8 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 2.326.575 -4,4% față de anul precedent 2.381.930 2.294.357 87.573 -47,0% față de anul precedent 68.362 -52,1% față de anul precedent 0 0
2023 2.434.374 +8,8% față de anul precedent 2.434.401 2.269.328 165.073 +20,0% față de anul precedent 142.676 +20,0% față de anul precedent 0 0
2022 2.236.679 -0,5% față de anul precedent 2.286.953 2.149.442 137.511 -48,3% față de anul precedent 118.951 -51,2% față de anul precedent 0 0
2021 2.248.125 +54,8% față de anul precedent 2.278.661 2.012.541 266.120 243.974 0 0
2020 1.451.915 -7,3% față de anul precedent 1.462.426 1.551.232 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 88.806 102.346
2019 1.566.963 -0,5% față de anul precedent 1.622.996 1.482.624 140.372 +63,6% față de anul precedent 124.218 +77,2% față de anul precedent 0 0
2018 1.575.249 +15,5% față de anul precedent 1.611.644 1.525.823 85.821 -30,8% față de anul precedent 70.117 -35,2% față de anul precedent 0 0
2017 1.363.375 -2,1% față de anul precedent 1.582.839 1.458.834 124.005 +23,1% față de anul precedent 108.205 +32,4% față de anul precedent 0 0
2016 1.392.245 +6,1% față de anul precedent 1.437.379 1.336.610 100.769 -6,1% față de anul precedent 81.732 -19,5% față de anul precedent 0 0
2015 1.312.714 -9,8% față de anul precedent 1.357.857 1.250.508 107.349 -61,2% față de anul precedent 101.521 -55,3% față de anul precedent Neraportat 0
2014 1.455.845 +35,2% față de anul precedent 1.505.449 1.228.646 276.803 +210,3% față de anul precedent 227.265 +221,9% față de anul precedent 0 0
2013 1.076.791 +73,2% față de anul precedent 1.124.203 1.035.004 89.199 +475,6% față de anul precedent 70.593 +449,0% față de anul precedent 0 0
2012 621.746 +1,5% față de anul precedent 678.425 662.928 15.497 -38,0% față de anul precedent 12.858 -34,4% față de anul precedent 0 0
2011 612.371 +10,9% față de anul precedent 666.730 641.738 24.992 -23,8% față de anul precedent 19.603 -5,7% față de anul precedent 0 0
2010 552.142 -4,7% față de anul precedent 618.807 586.019 32.788 -15,2% față de anul precedent 20.796 -34,6% față de anul precedent 0 0
2009 579.434 -3,9% față de anul precedent 596.386 557.726 38.660 31.776 0 0
2008 602.655 607.775 610.801 0 0 3.026 10.649

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 899.711 480.388 1.380.099 92.733 210.892 176.763
2023 939.602 537.009 1.476.611 86.815 230.395 219.799
2022 969.761 418.242 1.388.003 12.634 120.902 284.706
2021 930.692 597.275 1.527.967 25.845 130.178 441.252
2020 956.971 492.185 1.449.156 15.036 42.735 434.414
2019 1.075.528 296.308 1.371.836 35.084 156.819 104.405
2018 1.163.427 185.860 1.349.287 1.447 104.821 79.592
2017 1.012.958 239.144 1.252.102 2.319 129.163 107.662
2016 899.492 342.840 1.242.332 10.005 211.029 121.806
2015 1.027.807 220.353 1.248.160 3.054 115.846 101.453
2014 772.760 303.240 1.076.000 4.412 81.517 217.311
2013 711.726 257.402 969.128 7.899 70.626 178.877
2012 716.912 192.772 909.684 1.592 123.989 67.191
2011 677.289 116.806 794.095 0 83.748 33.058
2010 765.047 125.782 890.829 615 77.502 47.665
2009 909.462 117.658 1.027.120 0 94.833 22.825
2008 372.955 127.630 500.585 3.073 27.515 97.042

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 184.060 -29,2% față de anul precedent 1.197.984 Neraportat 13 +8,3% față de anul precedent
2023 259.989 +0,1% față de anul precedent 1.216.622 Neraportat 12 -7,7% față de anul precedent
2022 259.657 -18,5% față de anul precedent 1.128.346 Neraportat 13 +8,3% față de anul precedent
2021 318.572 -33,3% față de anul precedent 1.209.395 Neraportat 12 -20,0% față de anul precedent
2020 477.366 +107,4% față de anul precedent 965.420 Neraportat 15 -6,3% față de anul precedent
2019 230.126 -23,2% față de anul precedent 1.127.766 Neraportat 16 +6,7% față de anul precedent
2018 299.541 +22,2% față de anul precedent 1.028.549 Neraportat 15 0,0% față de anul precedent
2017 245.210 -15,9% față de anul precedent 978.432 Neraportat 15 0,0% față de anul precedent
2016 291.667 -9,0% față de anul precedent 890.227 Neraportat 15 +7,1% față de anul precedent
2015 320.335 +193,6% față de anul precedent 822.288 Neraportat 14 +27,3% față de anul precedent
2014 109.096 -4,4% față de anul precedent 816.268 Neraportat 11 +22,2% față de anul precedent
2013 114.143 +44,3% față de anul precedent 659.595 Neraportat 9 +12,5% față de anul precedent
2012 79.093 -6,2% față de anul precedent 589.002 Neraportat 8 0,0% față de anul precedent
2011 84.323 -44,6% față de anul precedent 420.096 Neraportat 8 +14,3% față de anul precedent
2010 152.058 -76,5% față de anul precedent 400.493 Neraportat 7 0,0% față de anul precedent
2009 647.423 +257,0% față de anul precedent 379.697 Neraportat 7 +16,7% față de anul precedent
2008 181.361 341.427 Neraportat 6

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

20din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
MCMIHAELA CRISTIANA CRĂCIUNESCUadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

19 repere. O singură cronologie.

Din 2003 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2003 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
19 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 12758/2026capital social, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date persoane împuternicite, durată societate

capital social, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date persoane împuternicite, durată societate

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 2.326.575 RON. Profit: 68.362 RON

Cifra de afaceri: 2.326.575 RON. Profit: 68.362 RON

Cifra de afaceri
2.326.575 RON -4.43% față de anul precedent
Profit net
68.362 RON -52.09% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
13 +8.33% față de anul precedent
Datorii
184.060 RON -29.2% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 2.434.374 RON. Profit: 142.676 RON

Cifra de afaceri: 2.434.374 RON. Profit: 142.676 RON

Cifra de afaceri
2.434.374 RON +8.84% față de anul precedent
Profit net
142.676 RON +19.95% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
12 -7.69% față de anul precedent
Datorii
259.989 RON +0.13% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 2.236.679 RON. Profit: 118.951 RON

Cifra de afaceri: 2.236.679 RON. Profit: 118.951 RON

Cifra de afaceri
2.236.679 RON -0.51% față de anul precedent
Profit net
118.951 RON -51.24% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
13 +8.33% față de anul precedent
Datorii
259.657 RON -18.49% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 2.248.125 RON. Profit: 243.974 RON

Cifra de afaceri: 2.248.125 RON. Profit: 243.974 RON

Cifra de afaceri
2.248.125 RON +54.84% față de anul precedent
Profit net
243.974 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
12 -20% față de anul precedent
Datorii
318.572 RON -33.26% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 1.451.915 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 1.451.915 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
1.451.915 RON -7.34% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
102.346 RON
Angajati
15 -6.25% față de anul precedent
Datorii
477.366 RON +107.44% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 1.566.963 RON. Profit: 124.218 RON

Cifra de afaceri: 1.566.963 RON. Profit: 124.218 RON

Cifra de afaceri
1.566.963 RON -0.53% față de anul precedent
Profit net
124.218 RON +77.16% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
16 +6.67% față de anul precedent
Datorii
230.126 RON -23.17% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 1.575.249 RON. Profit: 70.117 RON

Cifra de afaceri: 1.575.249 RON. Profit: 70.117 RON

Cifra de afaceri
1.575.249 RON +15.54% față de anul precedent
Profit net
70.117 RON -35.2% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
15 0% față de anul precedent
Datorii
299.541 RON +22.16% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 1.363.375 RON. Profit: 108.205 RON

Cifra de afaceri: 1.363.375 RON. Profit: 108.205 RON

Cifra de afaceri
1.363.375 RON -2.07% față de anul precedent
Profit net
108.205 RON +32.39% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
15 0% față de anul precedent
Datorii
245.210 RON -15.93% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 1.392.245 RON. Profit: 81.732 RON

Cifra de afaceri: 1.392.245 RON. Profit: 81.732 RON

Cifra de afaceri
1.392.245 RON +6.06% față de anul precedent
Profit net
81.732 RON -19.49% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
15 +7.14% față de anul precedent
Datorii
291.667 RON -8.95% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 1.312.714 RON. Profit: 101.521 RON

Cifra de afaceri: 1.312.714 RON. Profit: 101.521 RON

Cifra de afaceri
1.312.714 RON -9.83% față de anul precedent
Profit net
101.521 RON -55.33% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
14 +27.27% față de anul precedent
Datorii
320.335 RON +193.63% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 1.455.845 RON. Profit: 227.265 RON

Cifra de afaceri: 1.455.845 RON. Profit: 227.265 RON

Cifra de afaceri
1.455.845 RON +35.2% față de anul precedent
Profit net
227.265 RON +221.94% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
11 +22.22% față de anul precedent
Datorii
109.096 RON -4.42% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 1.076.791 RON. Profit: 70.593 RON

Cifra de afaceri: 1.076.791 RON. Profit: 70.593 RON

Cifra de afaceri
1.076.791 RON +73.19% față de anul precedent
Profit net
70.593 RON +449.02% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
9 +12.5% față de anul precedent
Datorii
114.143 RON +44.31% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 621.746 RON. Profit: 12.858 RON

Cifra de afaceri: 621.746 RON. Profit: 12.858 RON

Cifra de afaceri
621.746 RON +1.53% față de anul precedent
Profit net
12.858 RON -34.41% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
8 0% față de anul precedent
Datorii
79.093 RON -6.2% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 612.371 RON. Profit: 19.603 RON

Cifra de afaceri: 612.371 RON. Profit: 19.603 RON

Cifra de afaceri
612.371 RON +10.91% față de anul precedent
Profit net
19.603 RON -5.74% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
8 +14.29% față de anul precedent
Datorii
84.323 RON -44.55% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 552.142 RON. Profit: 20.796 RON

Cifra de afaceri: 552.142 RON. Profit: 20.796 RON

Cifra de afaceri
552.142 RON -4.71% față de anul precedent
Profit net
20.796 RON -34.55% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
7 0% față de anul precedent
Datorii
152.058 RON -76.51% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 579.434 RON. Profit: 31.776 RON

Cifra de afaceri: 579.434 RON. Profit: 31.776 RON

Cifra de afaceri
579.434 RON -3.85% față de anul precedent
Profit net
31.776 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
7 +16.67% față de anul precedent
Datorii
647.423 RON +256.98% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 602.655 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 602.655 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
602.655 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
10.649 RON
Angajati
6
Datorii
181.361 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008

2003 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataM.C. MEDICAL SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 8621 in Mun. Timişoara (TIMIŞ)

M.C. MEDICAL SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 8621 in Mun. Timişoara (TIMIŞ)

19 din 19 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

02.042026Mentiune · Buletin 12758/2026capital social, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date persoane împuternicite, durată societate

capital social; cod obiect de activitate; modificare date asociaţi persoane fizice; modificare date persoane împuternicite; durată societate; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 09.03.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
M.C. MEDICAL SRL
CUI
15119736
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
02.04.2026
Registrul Comerțului
J2003000021350
EUID
ROONRC.J2003000021350
Sediu
Jud. Timiş, Municipiul Timişoara, Calea Dorobanţilor, Nr. 3
Județ
Timiş
Număr încheiere
278939
Data încheierii
02.04.2026
Număr dosar
1393195
Data dosarului
31.03.2026
Tribunal
Timis
Registrator
Dana Mihaela Colongin

Subiecte

capital social, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date persoane împuternicite, durată societate

Documente menționate

  • Decizie asociat unic nr. 01 din 09.03.2026
  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 1393195 din 31.03.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 12758/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 8621, Timiş

NEW LIFE MEDICAL S.R.L.
CUI: 30664990CAEN: 8621
Activ
TIMIŞ, Sat Dumbrăviţa Com. Dumbrăviţa2012-09-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.152.837 RON
Profit
69.973 RON
Angajati
5
REVIART SRL
CUI: 16389525CAEN: 8621
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2004-05-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.250.950 RON
Profit
331.647 RON
Angajati
6
CENTRUL MEDICAL SANOFAM SRL
CUI: 34063674CAEN: 8621
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2015-02-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.378.166 RON
Profit
124.865 RON
Angajati
11
CARE 4 YOU CLINIC S.R.L.
CUI: 44891062CAEN: 8621
Activ
TIMIŞ, Sat Sânandrei Com. Sânandrei2021-09-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.674.081 RON
Profit
782.136 RON
Angajati
1
NICOLAESCU MEDICAL S.R.L.
CUI: 44405537CAEN: 8621
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2021-06-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
908.593 RON
Profit
716.263 RON
Angajati
2

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 8621, Timiş

VITALMED SRL
CUI: 15703688CAEN: 8621
Activ
TIMIŞ, Mun. Lugoj2003-08-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
536.229 RON
Profit
291.668 RON
Angajati
3
CENTRUL MEDICAL HYPOCRATE SRL
CUI: 14817137CAEN: 8621
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2002-08-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
453.352 RON
Profit
277.357 RON
Angajati
2

Alte firme din Timiş

THALIAFOOD SRL
CUI: 15114461CAEN: 5611
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2003-01-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
7.108.682 RON
Profit
366.001 RON
Angajati
35
BIOHEM SRL
CUI: 15122499CAEN: 8690
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2003-01-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.097.828 RON
Profit
13.176 RON
Angajati
5
ZIBEEA SRL
CUI: 15107758CAEN: 5630
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2002-12-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
330.514 RON
Profit
32.655 RON
Angajati
1
C & C INSTAL SRL
CUI: 15130254CAEN: 7112
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2003-01-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
150.895 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
SINCU TECH SRL
CUI: 14987034CAEN: 4332
Activ
TIMIŞ, Sat Utvin Com. Sânmihaiu Român2002-11-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.308.185 RON
Profit
16.923 RON
Angajati
2
ROVINSTAL SRL
CUI: 15258203CAEN: 4322
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2003-03-04
fara e-Factura
DELPACK INVEST SRL
CUI: 13087948CAEN: 5226
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2000-06-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.177.170 RON
Profit
8.381 RON
Angajati
24
TRASCH SRL
CUI: 16473099CAEN: 4772
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2004-06-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
297.970 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
CONTAKT EXPRESS LOGISTIK S.A.
CUI: 33220770CAEN: 4690
Activ
TIMIŞ, Sat Şag Com. Şag2014-05-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
116.286.678 RON
Profit
13.065.803 RON
Angajati
156

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul M.C. MEDICAL SRL?

CUI-ul M.C. MEDICAL SRL este 15119736.

Unde este sediul M.C. MEDICAL SRL?

M.C. MEDICAL SRL are sediul in Romania, TIMIŞ, Mun. Timişoara, Cal. Dorobanţilor nr. 3, Mun. Timişoara, judetul TIMIŞ.

Cand a fost infiintata M.C. MEDICAL SRL?

M.C. MEDICAL SRL a fost infiintata in anul 2003 (23 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a M.C. MEDICAL SRL in 2024?

In 2024, M.C. MEDICAL SRL a raportat o cifra de afaceri de 2.326.575 RON.

Cati angajati are M.C. MEDICAL SRL?

M.C. MEDICAL SRL a raportat un numar mediu de 13 salariati in 2024.

Ce activitate are M.C. MEDICAL SRL?

M.C. MEDICAL SRL are codul CAEN principal 8621 (Activități de asistență medicală generală).

Ce profit a inregistrat M.C. MEDICAL SRL in 2024?

M.C. MEDICAL SRL a inregistrat un profit net de 68.362 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.