Activ Plătitor TVA

NETROM COMUNICATII SRL

CUI: 15124198
CIF: RO15124198
Reg. Com.: J2003000050127
CAEN: 6220
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 13 ianuarie 2003 · 23 ani
Distribuie:

Activităţi de consultanţă în tehnologia informaţiei și de management (gestiune şi exploatare) a mijloacelor de calcul

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 10:09

Despre NETROM COMUNICATII SRL

NETROM COMUNICATII SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Cluj-Napoca, judetul CLUJ, infiintata in 2003 (23 ani de activitate). Activitatea principala este "Activităţi de consultanţă în tehnologia informaţiei și de management (gestiune şi exploatare) a mijloacelor de calcul" (cod CAEN 6220), in sectorul editare, difuzare programe radio si tv. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, NETROM COMUNICATII SRL a raportat o cifra de afaceri de 5.766.265 RON, in crestere fata de anul precedent (+16.4%). Profitul net inregistrat a fost de 591.816 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 15, in scadere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 1.660.427 RON in 2008 la 5.766.265 RON in 2024. Datoriile raportate (7.596.915 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Este inregistrata ca platitoare de TVA. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
5.766.265 RON
Venituri totale
5.847.307 RON
Cheltuieli totale
5.120.355 RON
Profit brut
726.952 RON
Profit net
591.816 RON
Marja profit net
10,26%
Active imobilizate
13.138.963 RON
Active circulante
2.059.491 RON
Stocuri
484.096 RON
Creanțe
985.677 RON
Casa & conturi bănci
589.718 RON
Capital propriu
7.611.545 RON

Contact

AdresaRomania, CLUJ, Mun. Cluj-Napoca, Str. René Jeannel nr. 6
Telefon0720221111

Adresă sediu social

Romania, CLUJ, Mun. Cluj-Napoca, Str. René Jeannel nr. 6
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, CLUJ, Mun. Cluj-Napoca, Str. René Jeannel nr. 6
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 10.01.2003
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 ianuarie 2013 - 1 decembrie 2014

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
5.766.265 RON
Rezultat net
591.816 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 5.766.265 RON 4.952.149 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 5.847.307 RON 6.142.447 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 5.120.355 RON 4.694.995 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 726.952 RON 1.447.452 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 591.816 RON 1.187.375 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 13.138.963 RON 5.324.265 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 2.059.491 RON 4.537.207 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 15.198.454 RON 9.861.472 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 484.096 RON 858.361 RON
CreanțeSume de încasat 985.677 RON 1.103.911 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 589.718 RON 2.574.935 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 7.596.915 RON 2.603.192 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 7.611.545 RON 7.268.643 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 15 persoane 18 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active15.198.454RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

50,0 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale15.198.454 RON
Datorii totale7.596.915 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
3,9 %Profit net / active totale
ROE
7,8 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,27 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
50,1 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 5.766.265 +16,4% față de anul precedent 5.847.307 5.120.355 726.952 -49,8% față de anul precedent 591.816 -50,2% față de anul precedent 0 0
2023 4.952.149 -34,0% față de anul precedent 6.142.447 4.694.995 1.447.452 -58,0% față de anul precedent 1.187.375 -63,9% față de anul precedent 0 0
2022 7.502.746 +96,4% față de anul precedent 7.630.908 4.184.143 3.446.765 +127,2% față de anul precedent 3.291.089 +121,4% față de anul precedent 0 0
2021 3.821.078 -19,8% față de anul precedent 3.858.687 2.341.453 1.517.234 -34,7% față de anul precedent 1.486.315 -35,1% față de anul precedent 0 0
2020 4.764.289 +73,9% față de anul precedent 4.803.869 2.478.853 2.325.016 +205,1% față de anul precedent 2.289.253 +211,1% față de anul precedent 0 0
2019 2.739.275 -11,3% față de anul precedent 2.819.550 2.057.571 761.979 -10,4% față de anul precedent 735.814 -10,1% față de anul precedent 0 0
2018 3.089.547 +10,3% față de anul precedent 3.364.268 2.514.036 850.232 +295,6% față de anul precedent 818.276 +363,4% față de anul precedent 0 0
2017 2.800.880 -14,7% față de anul precedent 3.042.310 2.827.371 214.939 -60,7% față de anul precedent 176.576 -62,0% față de anul precedent 0 0
2016 3.285.185 +4,7% față de anul precedent 3.588.568 3.041.975 546.593 +4,3% față de anul precedent 464.973 +6,8% față de anul precedent 0 0
2015 3.136.679 -3,4% față de anul precedent 3.304.192 2.780.150 524.042 +36,0% față de anul precedent 435.500 +35,4% față de anul precedent 0 0
2014 3.245.734 +49,3% față de anul precedent 3.271.651 2.886.243 385.408 +199,8% față de anul precedent 321.759 +162,8% față de anul precedent 0 0
2013 2.173.537 +61,3% față de anul precedent 2.260.377 2.131.801 128.576 122.417 0 0
2012 1.347.334 -34,3% față de anul precedent 1.375.258 1.531.112 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 155.854 155.854
2011 2.051.149 -18,9% față de anul precedent 2.093.605 2.063.763 29.842 -94,4% față de anul precedent 18.355 -95,9% față de anul precedent 0 0
2010 2.528.107 +26,8% față de anul precedent 2.607.087 2.071.148 535.939 450.967 0 0
2009 1.993.438 +20,1% față de anul precedent 2.071.563 2.133.883 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 62.320 77.731
2008 1.660.427 1.661.488 1.570.887 90.601 76.125 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 13.138.963 2.059.491 15.198.454 484.096 985.677 589.718
2023 5.324.265 4.537.207 9.861.472 858.361 1.103.911 2.574.935
2022 5.658.500 3.190.427 8.848.927 660.767 264.797 2.264.863
2021 4.793.871 2.191.877 6.985.748 481.309 486.102 1.224.466
2020 3.528.368 1.793.203 5.321.571 492.146 159.586 1.141.471
2019 1.907.059 1.320.474 3.227.533 484.110 650.895 185.469
2018 2.134.151 1.173.397 3.307.548 420.771 364.717 387.909
2017 1.307.481 1.311.431 2.618.912 417.605 180.211 713.615
2016 1.591.421 1.279.035 2.870.456 442.433 406.425 430.177
2015 1.914.732 1.220.564 3.135.296 388.426 785.916 46.222
2014 1.324.967 1.840.065 3.165.032 213.425 1.489.983 136.657
2013 1.000.247 700.165 1.700.412 279.135 268.918 152.112
2012 662.113 576.578 1.238.691 167.049 358.337 51.192
2011 828.596 415.924 1.244.520 54.395 177.355 184.174
2010 1.042.765 457.265 1.500.030 50.077 204.694 202.494
2009 912.592 630.007 1.542.599 42.789 244.743 342.475
2008 1.078.703 563.765 1.642.468 117.452 291.029 155.284

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 7.596.915 +191,8% față de anul precedent 7.611.545 Neraportat 15 -16,7% față de anul precedent
2023 2.603.192 +4,9% față de anul precedent 7.268.643 Neraportat 18 -14,3% față de anul precedent
2022 2.482.471 -3,8% față de anul precedent 6.363.876 Neraportat 21 +10,5% față de anul precedent
2021 2.579.497 +55,6% față de anul precedent 4.399.101 Neraportat 19 -9,5% față de anul precedent
2020 1.658.184 +269,0% față de anul precedent 3.648.311 Neraportat 21 0,0% față de anul precedent
2019 449.369 -43,1% față de anul precedent 2.759.897 Neraportat 21 -8,7% față de anul precedent
2018 789.280 +4,7% față de anul precedent 2.510.377 Neraportat 23 0,0% față de anul precedent
2017 754.219 -1,7% față de anul precedent 1.692.101 Neraportat 23 +35,3% față de anul precedent
2016 767.465 -35,4% față de anul precedent 1.715.526 Neraportat 17 +13,3% față de anul precedent
2015 1.188.186 -19,5% față de anul precedent 1.324.463 Neraportat 15 0,0% față de anul precedent
2014 1.475.594 +30,2% față de anul precedent 888.964 Neraportat 15 +7,1% față de anul precedent
2013 1.133.581 +44,1% față de anul precedent 567.268 Neraportat 14 0,0% față de anul precedent
2012 786.462 +26,6% față de anul precedent 453.999 Neraportat 14 -33,3% față de anul precedent
2011 621.453 -25,4% față de anul precedent 627.853 Neraportat 21 0,0% față de anul precedent
2010 832.611 -37,9% față de anul precedent 671.278 Neraportat 21 0,0% față de anul precedent
2009 1.341.670 -0,8% față de anul precedent 211.164 Neraportat 21 +110,0% față de anul precedent
2008 1.352.727 300.576 Neraportat 10

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

25din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare10 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate15 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
LCLIVIU- CONSTANTIN VLAŞINadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

22 repere. O singură cronologie.

Din 2003 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2003 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
22 repere · toți anii

2026 2 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 33872/2026cod obiect de activitate

cod obiect de activitate

Deschide înregistrarea completă
data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 30030/2026cod obiect de activitate

cod obiect de activitate

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 5.766.265 RON. Profit: 591.816 RON

Cifra de afaceri: 5.766.265 RON. Profit: 591.816 RON

Cifra de afaceri
5.766.265 RON +16.44% față de anul precedent
Profit net
591.816 RON -50.16% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
15 -16.67% față de anul precedent
Datorii
7.596.915 RON +191.83% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 4.952.149 RON. Profit: 1.187.375 RON

Cifra de afaceri: 4.952.149 RON. Profit: 1.187.375 RON

Cifra de afaceri
4.952.149 RON -34% față de anul precedent
Profit net
1.187.375 RON -63.92% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
18 -14.29% față de anul precedent
Datorii
2.603.192 RON +4.86% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 7.502.746 RON. Profit: 3.291.089 RON

Cifra de afaceri: 7.502.746 RON. Profit: 3.291.089 RON

Cifra de afaceri
7.502.746 RON +96.35% față de anul precedent
Profit net
3.291.089 RON +121.43% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
21 +10.53% față de anul precedent
Datorii
2.482.471 RON -3.76% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 3.821.078 RON. Profit: 1.486.315 RON

Cifra de afaceri: 3.821.078 RON. Profit: 1.486.315 RON

Cifra de afaceri
3.821.078 RON -19.8% față de anul precedent
Profit net
1.486.315 RON -35.07% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
19 -9.52% față de anul precedent
Datorii
2.579.497 RON +55.56% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 4.764.289 RON. Profit: 2.289.253 RON

Cifra de afaceri: 4.764.289 RON. Profit: 2.289.253 RON

Cifra de afaceri
4.764.289 RON +73.93% față de anul precedent
Profit net
2.289.253 RON +211.12% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
21 0% față de anul precedent
Datorii
1.658.184 RON +269% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 2.739.275 RON. Profit: 735.814 RON

Cifra de afaceri: 2.739.275 RON. Profit: 735.814 RON

Cifra de afaceri
2.739.275 RON -11.34% față de anul precedent
Profit net
735.814 RON -10.08% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
21 -8.7% față de anul precedent
Datorii
449.369 RON -43.07% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 3.089.547 RON. Profit: 818.276 RON

Cifra de afaceri: 3.089.547 RON. Profit: 818.276 RON

Cifra de afaceri
3.089.547 RON +10.31% față de anul precedent
Profit net
818.276 RON +363.41% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
23 0% față de anul precedent
Datorii
789.280 RON +4.65% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 2.800.880 RON. Profit: 176.576 RON

Cifra de afaceri: 2.800.880 RON. Profit: 176.576 RON

Cifra de afaceri
2.800.880 RON -14.74% față de anul precedent
Profit net
176.576 RON -62.02% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
23 +35.29% față de anul precedent
Datorii
754.219 RON -1.73% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 3.285.185 RON. Profit: 464.973 RON

Cifra de afaceri: 3.285.185 RON. Profit: 464.973 RON

Cifra de afaceri
3.285.185 RON +4.73% față de anul precedent
Profit net
464.973 RON +6.77% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
17 +13.33% față de anul precedent
Datorii
767.465 RON -35.41% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 3.136.679 RON. Profit: 435.500 RON

Cifra de afaceri: 3.136.679 RON. Profit: 435.500 RON

Cifra de afaceri
3.136.679 RON -3.36% față de anul precedent
Profit net
435.500 RON +35.35% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
15 0% față de anul precedent
Datorii
1.188.186 RON -19.48% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 3.245.734 RON. Profit: 321.759 RON

Cifra de afaceri: 3.245.734 RON. Profit: 321.759 RON

Cifra de afaceri
3.245.734 RON +49.33% față de anul precedent
Profit net
321.759 RON +162.84% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
15 +7.14% față de anul precedent
Datorii
1.475.594 RON +30.17% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 2.173.537 RON. Profit: 122.417 RON

Cifra de afaceri: 2.173.537 RON. Profit: 122.417 RON

Cifra de afaceri
2.173.537 RON +61.32% față de anul precedent
Profit net
122.417 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
14 0% față de anul precedent
Datorii
1.133.581 RON +44.14% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 1.347.334 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 1.347.334 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
1.347.334 RON -34.31% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
155.854 RON
Angajati
14 -33.33% față de anul precedent
Datorii
786.462 RON +26.55% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 2.051.149 RON. Profit: 18.355 RON

Cifra de afaceri: 2.051.149 RON. Profit: 18.355 RON

Cifra de afaceri
2.051.149 RON -18.87% față de anul precedent
Profit net
18.355 RON -95.93% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
21 0% față de anul precedent
Datorii
621.453 RON -25.36% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 2.528.107 RON. Profit: 450.967 RON

Cifra de afaceri: 2.528.107 RON. Profit: 450.967 RON

Cifra de afaceri
2.528.107 RON +26.82% față de anul precedent
Profit net
450.967 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
21 0% față de anul precedent
Datorii
832.611 RON -37.94% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 1.993.438 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 1.993.438 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
1.993.438 RON +20.06% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
77.731 RON
Angajati
21 +110% față de anul precedent
Datorii
1.341.670 RON -0.82% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009
Cele mai recente 20 repere; restul se încarcă în pagină.20 din 22 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

2 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

14.092026Mentiune · Buletin 33872/2026cod obiect de activitate

cod obiect de activitate; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 07.09.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
NETROM COMUNICATII SRL
CUI
15124198
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
14.09.2026
Registrul Comerțului
J2003000050127
EUID
ROONRC.J2003000050127
Sediu
Municipiul Cluj-Napoca, Jud. Cluj, Strada René Jeannel, Nr. 6
Județ
Cluj
Număr încheiere
716082
Data încheierii
11.09.2026
Număr dosar
3616968
Data dosarului
09.09.2026
Tribunal
Cluj
Registrator
Geta Voinea

Subiecte

cod obiect de activitate

Documente menționate

  • Decizie asociat unic nr. 5 din 07.09.2026
  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii din 09.09.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 33872/2026 (PDF)
11.082026Mentiune · Buletin 30030/2026cod obiect de activitate

cod obiect de activitate; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 27.07.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
NETROM COMUNICATII SRL
CUI
15124198
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
11.08.2026
Registrul Comerțului
J2003000050127
EUID
ROONRC.J2003000050127
Sediu
Municipiul Cluj-Napoca, Jud. Cluj, Strada René Jeannel, Nr. 6
Județ
Cluj
Număr încheiere
631984
Data încheierii
10.08.2026
Număr dosar
3019804
Data dosarului
31.07.2026
Tribunal
Cluj
Registrator
Emilia Ciocea

Subiecte

cod obiect de activitate

Documente menționate

  • Decizie asociat unic nr. 3 din 27.07.2026
  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii din 31.07.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 30030/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 6220, Cluj

TOTAL ITECH SRL
CUI: 13921813CAEN: 6220
Activ
CLUJ, Mun. Dej2001-05-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
7.386.538 RON
Profit
831.637 RON
Angajati
4
MACADAMIAN SRL
CUI: 21625657CAEN: 6220
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2007-04-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.672.232 RON
Profit
323.559 RON
Angajati
9
LOGIC SYSTEMS SRL
CUI: 16586462CAEN: 6220
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2004-07-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
7.800.778 RON
Profit
2.043.154 RON
Angajati
10
STONE SOUP TECH SRL
CUI: 34212849CAEN: 6220
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2015-03-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.755.216 RON
Profit
121.075 RON
Angajati
21
WESTERNACHER CONSULTING S.R.L.
CUI: 39754964CAEN: 6220
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2018-08-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
18.835.837 RON
Profit
112.384 RON
Angajati
27

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 6220, Cluj

SRK SRL
CUI: 14772329CAEN: 6220
Activ
CLUJ, Sat Floreşti Com. Floreşti2002-07-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
895.793 RON
Profit
622.208 RON
Angajati
1
PRO IT SRL
CUI: 16329302CAEN: 6220
Activ
CLUJ, Mun. Dej2004-04-14
fara e-Factura
POINTFREE SOLUTIONS S.R.L.
CUI: 14284190CAEN: 6220
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2001-11-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
568.399 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
ERP CONCEPT SOLUTIONS SRL
CUI: 16343064CAEN: 6220
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2004-04-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.237.483 RON
Profit
653.811 RON
Angajati
6

Alte firme din Cluj

JIMEK S.R.L.
CUI: 15121892CAEN: 4673
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2003-01-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.159.133 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
ROLUMEX SRL
CUI: 15124201CAEN: 6820
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2003-01-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
890.492 RON
Profit
627.092 RON
Angajati
1
STILL TOUR S.R.L.
CUI: 15111775CAEN: 7912
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2002-12-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
7.721 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
BRIZARD ROMANIA SRL
CUI: 15133480CAEN: 2553
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2003-01-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
16.573.036 RON
Profit
3.023.525 RON
Angajati
36
ALCANI CONSTRUCT IMPEX SRL
CUI: 15025364CAEN: 4778
Activ
CLUJ, Mun. Gherla2002-11-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.254.098 RON
Profit
291.964 RON
Angajati
7
4P CONSULTING SRL
CUI: 15223132CAEN: 7020
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2003-02-19
fara e-Factura
CORNUT SRL
CUI: 13847784CAEN: 4941
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2001-04-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
270.314 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
AUTO D&M SRL
CUI: 16049574CAEN: 4672
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2004-01-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
529.864 RON
Profit
3.013 RON
Angajati
1
XENOSITE S.R.L.
CUI: 28898867CAEN: 6203
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2011-07-21
fara e-Factura

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul NETROM COMUNICATII SRL?

CUI-ul NETROM COMUNICATII SRL este 15124198.

Unde este sediul NETROM COMUNICATII SRL?

NETROM COMUNICATII SRL are sediul in Romania, CLUJ, Mun. Cluj-Napoca, Str. René Jeannel nr. 6, Mun. Cluj-Napoca, judetul CLUJ.

Cand a fost infiintata NETROM COMUNICATII SRL?

NETROM COMUNICATII SRL a fost infiintata in anul 2003 (23 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a NETROM COMUNICATII SRL in 2024?

In 2024, NETROM COMUNICATII SRL a raportat o cifra de afaceri de 5.766.265 RON.

Cati angajati are NETROM COMUNICATII SRL?

NETROM COMUNICATII SRL a raportat un numar mediu de 15 salariati in 2024.

Ce activitate are NETROM COMUNICATII SRL?

NETROM COMUNICATII SRL are codul CAEN principal 6220 (Activităţi de consultanţă în tehnologia informaţiei și de management (gestiune şi exploatare) a mijloacelor de calcul).

Ce profit a inregistrat NETROM COMUNICATII SRL in 2024?

NETROM COMUNICATII SRL a inregistrat un profit net de 591.816 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
2 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.