Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale
Surse și actualizareActualizat: 12 octombrie 2026 la 23:55
Despre DRUPO GRUP SRL
DRUPO GRUP SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 6 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2003 (23 ani de activitate). Activitatea principala este "Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale" (cod CAEN 4100), in sectorul constructii. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.
In 2024, DRUPO GRUP SRL a raportat o cifra de afaceri de 40.608.631 RON, in scadere accentuata fata de anul precedent (-65.5%). Profitul net inregistrat a fost de 2.280.717 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 39, in scadere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 1.075.146 RON in 2008 la 40.608.631 RON in 2024.
Este inregistrata ca platitoare de TVA.
Compania, pe scurt
- Cifră de afaceri netă
- 40.608.631 RON
- Venituri totale
- 41.054.838 RON
- Cheltuieli totale
- 38.281.009 RON
- Profit brut
- 2.773.829 RON
- Profit net
- 2.280.717 RON
- Marja profit net
- 5,62%
- Active imobilizate
- 11.234.947 RON
- Active circulante
- 23.491.548 RON
- Stocuri
- 386.775 RON
- Creanțe
- 12.403.654 RON
- Casa & conturi bănci
- 3.697.630 RON
- Capital propriu
- 21.305.456 RON
Contact
Adresă sediu social
Adresa fiscala
- Adresa
- Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti, Std LUJERULUI nr. 2
- Detalii
- PARTER
Date juridice și fiscale
Detalii companie
- Forma proprietate
- Proprietate Privata Capital Privat Autohton
- Forma organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Stare inregistrare
- Înregistrat din 16.01.2003
- Organ fiscal competent
- Direcţia Generală a Finanţelor Publice Municipiul Bucureşti
- Platitor TVA
- Da
Informatii fiscale
- TVA la incasare
- 2 aprilie 2014 - 1 decembrie 2016
Indicatori financiari
Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.
Evoluția companiei
2008 –2024 · RON
- An explorat în grafic
- 2024
- Cifră de afaceri
- 40.608.631 RON
- Rezultat net
- 2.280.717 RON
Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.
Toți indicatorii raportați
17 indicatori · valori exacte
| Indicator și explicație | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii | 40.608.631 RON | 117.638.173 RON |
| Venituri totaleToate veniturile raportate | 41.054.838 RON | 117.903.646 RON |
| Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate | 38.281.009 RON | 95.914.576 RON |
| Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț | 2.773.829 RON | 21.989.070 RON |
| Profit netCâmpul de profit net din bilanț | 2.280.717 RON | 18.924.247 RON |
| Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero | 0 RON | 0 RON |
| Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung | 11.234.947 RON | 10.553.223 RON |
| Active circulanteActive folosite în activitatea curentă | 23.491.548 RON | 41.340.948 RON |
| Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante | 34.726.495 RON | 51.894.171 RON |
| StocuriBunuri și materiale în stoc | 386.775 RON | 752.781 RON |
| CreanțeSume de încasat | 12.403.654 RON | 4.360.627 RON |
| Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești | 3.697.630 RON | 20.693.871 RON |
| Datorii totaleTotalul datoriilor raportate | 13.421.039 RON | 26.956.079 RON |
| Capital propriuCapitaluri proprii raportate | 21.305.456 RON | 24.938.092 RON |
| Capital socialCapitalul social din bilanț | Neraportat | Neraportat |
| Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați | 39 persoane | 53 persoane |
Structura activelor
Distribuția activelor · 2024
Datorii și active
Comparație la finalul anului 2024
Datorii totale / active totale afișate
Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.
Rate de eficiență · 2024
- ROA
- 6,6 %Profit net / active totale
- ROE
- 10,7 %Profit net / capital propriu
- Lichiditate afișată
- 1,75 Active circulante / datorii totale
- Solvabilitate afișată
- 61,4 %Capital propriu / active totale
Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.
Bilanțuri anuale
Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.
Venituri, cheltuieli și rezultate
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Cifră de afaceri netă | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit brut | Profit net | Pierdere brută | Pierdere netă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 40.608.631 -65,5% față de anul precedent | 41.054.838 | 38.281.009 | 2.773.829 -87,4% față de anul precedent | 2.280.717 -88,0% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2023 | 117.638.173 +27,3% față de anul precedent | 117.903.646 | 95.914.576 | 21.989.070 +30,8% față de anul precedent | 18.924.247 +30,2% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2022 | 92.428.197 +317,3% față de anul precedent | 92.642.209 | 75.830.808 | 16.811.401 +555,4% față de anul precedent | 14.531.030 +574,9% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2021 | 22.151.880 +23,7% față de anul precedent | 22.195.723 | 19.630.656 | 2.565.067 +506,5% față de anul precedent | 2.153.234 +513,7% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2020 | 17.913.187 +211,1% față de anul precedent | 17.993.588 | 17.570.629 | 422.959 +16,2% față de anul precedent | 350.837 +14,2% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2019 | 5.758.566 +780,5% față de anul precedent | 5.761.820 | 5.397.829 | 363.991 +446,6% față de anul precedent | 307.126 +457,1% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2018 | 653.994 -6,2% față de anul precedent | 1.146.065 | 1.079.470 | 66.595 +238,3% față de anul precedent | 55.134 +297,9% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2017 | 696.984 -74,8% față de anul precedent | 696.987 | 677.301 | 19.686 -98,4% față de anul precedent | 13.856 -98,7% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2016 | 2.768.343 +47,7% față de anul precedent | 2.770.661 | 1.544.605 | 1.226.056 +399,7% față de anul precedent | 1.027.022 +440,4% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2015 | 1.873.979 +48,6% față de anul precedent | 1.873.989 | 1.628.636 | 245.353 | 190.045 | Neraportat | 0 |
| 2014 | 1.261.178 +769,6% față de anul precedent | 1.261.178 | 1.279.250 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 18.072 | 27.065 |
| 2013 | 145.027 +950,3% față de anul precedent | 145.027 | 18.986 | 126.041 | 121.690 | 0 | 0 |
| 2012 | 13.808 -97,6% față de anul precedent | 17.808 | 45.303 | 0 | 0 | 27.495 | 27.495 |
| 2011 | 585.294 +8.066,5% față de anul precedent | 595.923 | 636.506 | 0 | 0 | 40.583 | 40.583 |
| 2010 | 7.167 -98,0% față de anul precedent | 15.297 | 136.863 | 0 | 0 | 121.566 | 126.441 |
| 2009 | 363.131 -66,2% față de anul precedent | 363.223 | 412.139 | 0 | 0 | 48.916 | 54.649 |
| 2008 | 1.075.146 | 1.284.862 | 1.292.369 | 0 | 0 | 7.507 | 7.986 |
Active și disponibilități
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Active imobilizate | Active circulante | Active totale | Stocuri | Creanțe | Casa și conturi la bănci |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 11.234.947 | 23.491.548 | 34.726.495 | 386.775 | 12.403.654 | 3.697.630 |
| 2023 | 10.553.223 | 41.340.948 | 51.894.171 | 752.781 | 4.360.627 | 20.693.871 |
| 2022 | 4.865.431 | 28.813.055 | 33.678.486 | 10.395 | 12.097.361 | 590.600 |
| 2021 | 2.328.866 | 4.736.205 | 7.065.071 | 0 | 576.805 | 4.159.400 |
| 2020 | 1.534.040 | 7.013.545 | 8.547.585 | 4.082 | 3.288.260 | 3.721.203 |
| 2019 | 507.982 | 2.115.804 | 2.623.786 | 0 | 423.743 | 1.692.061 |
| 2018 | 151.547 | 549.619 | 701.166 | 0 | 241.890 | 307.729 |
| 2017 | 230.550 | 878.121 | 1.108.671 | 0 | 414.710 | 463.411 |
| 2016 | 315.877 | 2.000.735 | 2.316.612 | 0 | 1.693.702 | 307.033 |
| 2015 | 91.095 | 888.066 | 979.161 | 0 | 569.193 | 318.873 |
| 2014 | 3.131 | 1.145.851 | 1.148.982 | 0 | 1.115.810 | 30.041 |
| 2013 | 3.334 | 226.927 | 230.261 | 0 | 218.194 | 8.733 |
| 2012 | 4.548 | 169.672 | 174.220 | 0 | 160.404 | 9.268 |
| 2011 | 11.025 | 184.008 | 195.033 | 0 | 160.620 | 23.388 |
| 2010 | 43.522 | 633.667 | 677.189 | 0 | 622.800 | 10.867 |
| 2009 | 91.498 | 775.371 | 866.869 | 0 | 708.537 | 66.834 |
| 2008 | 125.658 | 688.601 | 814.259 | 0 | 666.312 | 22.289 |
Datorii, capital și salariați
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Datorii totale | Capital propriu | Capital social | Număr mediu de salariați |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 13.421.039 -50,2% față de anul precedent | 21.305.456 | Neraportat | 39 -26,4% față de anul precedent |
| 2023 | 26.956.079 +40,8% față de anul precedent | 24.938.092 | Neraportat | 53 +17,8% față de anul precedent |
| 2022 | 19.147.006 +289,8% față de anul precedent | 14.531.480 | Neraportat | 45 +275,0% față de anul precedent |
| 2021 | 4.911.597 -40,1% față de anul precedent | 2.153.474 | Neraportat | 12 +50,0% față de anul precedent |
| 2020 | 8.196.508 +253,8% față de anul precedent | 351.077 | Neraportat | 8 0,0% față de anul precedent |
| 2019 | 2.316.420 +230,0% față de anul precedent | 307.366 | Neraportat | 8 -27,3% față de anul precedent |
| 2018 | 701.938 -41,2% față de anul precedent | 69.230 | Neraportat | 11 0,0% față de anul precedent |
| 2017 | 1.194.268 -7,4% față de anul precedent | 409.540 | Neraportat | 11 -8,3% față de anul precedent |
| 2016 | 1.289.350 +55,7% față de anul precedent | 1.027.262 | Neraportat | 12 +20,0% față de anul precedent |
| 2015 | 827.899 -30,3% față de anul precedent | 151.262 | Neraportat | 10 +150,0% față de anul precedent |
| 2014 | 1.188.478 +395,5% față de anul precedent | -38.783 | Neraportat | 4 |
| 2013 | 239.843 -8,7% față de anul precedent | -11.717 | Neraportat | 0 -100,0% față de anul precedent |
| 2012 | 262.597 +85,2% față de anul precedent | -133.407 | Neraportat | 1 -50,0% față de anul precedent |
| 2011 | 141.766 -76,0% față de anul precedent | 47.654 | Neraportat | 2 -33,3% față de anul precedent |
| 2010 | 590.189 -9,7% față de anul precedent | 88.237 | Neraportat | 3 0,0% față de anul precedent |
| 2009 | 653.428 +19,6% față de anul precedent | 214.678 | Neraportat | 3 +50,0% față de anul precedent |
| 2008 | 546.169 | 269.327 | Neraportat | 2 |
„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.
Scor de risc estimat
O privire asupra indicatorilor financiari · 2024
Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.
Cum se calculează și cum se citește scorul?
Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.
Acționariat și capital
Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.
Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.
Persoane asociate
0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.
Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.
Conexiuni
Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.
Grafic conexiuni
Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.
Parcursul firmei
Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.
20 repere. O singură cronologie.
Din 2003 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.
2024 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 40.608.631 RON. Profit: 2.280.717 RON
Cifra de afaceri: 40.608.631 RON. Profit: 2.280.717 RON
- Cifra de afaceri
- 40.608.631 RON -65.48% față de anul precedent
- Profit net
- 2.280.717 RON -87.95% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 39 -26.42% față de anul precedent
- Datorii
- 13.421.039 RON -50.21% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20242023 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 117.638.173 RON. Profit: 18.924.247 RON
Cifra de afaceri: 117.638.173 RON. Profit: 18.924.247 RON
- Cifra de afaceri
- 117.638.173 RON +27.28% față de anul precedent
- Profit net
- 18.924.247 RON +30.23% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 53 +17.78% față de anul precedent
- Datorii
- 26.956.079 RON +40.78% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20232022 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 92.428.197 RON. Profit: 14.531.030 RON
Cifra de afaceri: 92.428.197 RON. Profit: 14.531.030 RON
- Cifra de afaceri
- 92.428.197 RON +317.25% față de anul precedent
- Profit net
- 14.531.030 RON +574.85% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 45 +275% față de anul precedent
- Datorii
- 19.147.006 RON +289.83% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20222021 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 22.151.880 RON. Profit: 2.153.234 RON
Cifra de afaceri: 22.151.880 RON. Profit: 2.153.234 RON
- Cifra de afaceri
- 22.151.880 RON +23.66% față de anul precedent
- Profit net
- 2.153.234 RON +513.74% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 12 +50% față de anul precedent
- Datorii
- 4.911.597 RON -40.08% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20212020 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 17.913.187 RON. Profit: 350.837 RON
Cifra de afaceri: 17.913.187 RON. Profit: 350.837 RON
- Cifra de afaceri
- 17.913.187 RON +211.07% față de anul precedent
- Profit net
- 350.837 RON +14.23% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 8 0% față de anul precedent
- Datorii
- 8.196.508 RON +253.84% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20202019 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 5.758.566 RON. Profit: 307.126 RON
Cifra de afaceri: 5.758.566 RON. Profit: 307.126 RON
- Cifra de afaceri
- 5.758.566 RON +780.52% față de anul precedent
- Profit net
- 307.126 RON +457.05% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 8 -27.27% față de anul precedent
- Datorii
- 2.316.420 RON +230% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20192018 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 653.994 RON. Profit: 55.134 RON
Cifra de afaceri: 653.994 RON. Profit: 55.134 RON
- Cifra de afaceri
- 653.994 RON -6.17% față de anul precedent
- Profit net
- 55.134 RON +297.91% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 11 0% față de anul precedent
- Datorii
- 701.938 RON -41.22% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20182017 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 696.984 RON. Profit: 13.856 RON
Cifra de afaceri: 696.984 RON. Profit: 13.856 RON
- Cifra de afaceri
- 696.984 RON -74.82% față de anul precedent
- Profit net
- 13.856 RON -98.65% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 11 -8.33% față de anul precedent
- Datorii
- 1.194.268 RON -7.37% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20172016 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 2.768.343 RON. Profit: 1.027.022 RON
Cifra de afaceri: 2.768.343 RON. Profit: 1.027.022 RON
- Cifra de afaceri
- 2.768.343 RON +47.73% față de anul precedent
- Profit net
- 1.027.022 RON +440.41% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 12 +20% față de anul precedent
- Datorii
- 1.289.350 RON +55.74% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2016Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.
Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.
2015 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 1.873.979 RON. Profit: 190.045 RON
Cifra de afaceri: 1.873.979 RON. Profit: 190.045 RON
- Cifra de afaceri
- 1.873.979 RON +48.59% față de anul precedent
- Profit net
- 190.045 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 10 +150% față de anul precedent
- Datorii
- 827.899 RON -30.34% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20152014 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 1.261.178 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 1.261.178 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 1.261.178 RON +769.62% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 27.065 RON
- Angajati
- 4
- Datorii
- 1.188.478 RON +395.52% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2014Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.
Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.
2013 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 145.027 RON. Profit: 121.690 RON
Cifra de afaceri: 145.027 RON. Profit: 121.690 RON
- Cifra de afaceri
- 145.027 RON +950.31% față de anul precedent
- Profit net
- 121.690 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0 -100% față de anul precedent
- Datorii
- 239.843 RON -8.66% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20132012 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 13.808 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 13.808 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 13.808 RON -97.64% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 27.495 RON
- Angajati
- 1 -50% față de anul precedent
- Datorii
- 262.597 RON +85.23% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20122011 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 585.294 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 585.294 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 585.294 RON +8066.51% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 40.583 RON
- Angajati
- 2 -33.33% față de anul precedent
- Datorii
- 141.766 RON -75.98% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20112010 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 7.167 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 7.167 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 7.167 RON -98.03% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 126.441 RON
- Angajati
- 3 0% față de anul precedent
- Datorii
- 590.189 RON -9.68% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20102009 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 363.131 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 363.131 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 363.131 RON -66.22% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 54.649 RON
- Angajati
- 3 +50% față de anul precedent
- Datorii
- 653.428 RON +19.64% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20092008 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 1.075.146 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 1.075.146 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 1.075.146 RON
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 7.986 RON
- Angajati
- 2
- Datorii
- 546.169 RON
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20082003 1 repere
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataDRUPO GRUP SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4100 in Sector 6 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)
DRUPO GRUP SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4100 in Sector 6 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)
Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.
Publicații ONRC
0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.
Dosare instanță
0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată
Achiziții publice (SEAP)
Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro
Clasamente și premii
Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.
| An / indicator | Județ | Localitate | CAEN | CAEN în județ | CAEN în localitate |
|---|---|---|---|---|---|
| 2020Cifra de afaceri | 3.073din 163.582 · MUNICIPIUL BUCUREŞTI | 374din 24.377 · Sector 6 Mun. Bucureşti | Neraportat | Neraportat | Neraportat |
| 2020Profit net | 14.470din 163.629 · MUNICIPIUL BUCUREŞTI | 1.889din 24.378 · Sector 6 Mun. Bucureşti | Neraportat | Neraportat | Neraportat |
| 2020Angajati | 11.958din 163.626 · MUNICIPIUL BUCUREŞTI | 1.708din 24.378 · Sector 6 Mun. Bucureşti | Neraportat | Neraportat | Neraportat |
| 2016Cifra de afaceri | 9.520din 142.952 · MUNICIPIUL BUCUREŞTI | 1.232din 21.508 · Sector 6 Mun. Bucureşti | Neraportat | Neraportat | Neraportat |
| 2016Profit net | 3.100din 143.166 · MUNICIPIUL BUCUREŞTI | 366din 21.527 · Sector 6 Mun. Bucureşti | Neraportat | Neraportat | Neraportat |
| 2016Angajati | 8.732din 143.166 · MUNICIPIUL BUCUREŞTI | 1.276din 21.527 · Sector 6 Mun. Bucureşti | Neraportat | Neraportat | Neraportat |
Recenzii
Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!
Firme similare
Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.
Firme de mărime apropiată — CAEN 4100, Municipiul Bucureşti
Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4100, Municipiul Bucureşti
Alte firme din Municipiul Bucureşti
Întrebări frecvente
Răspunsuri din datele publicate în acest profil.
Care este CUI-ul DRUPO GRUP SRL?
CUI-ul DRUPO GRUP SRL este 15131985.
Unde este sediul DRUPO GRUP SRL?
DRUPO GRUP SRL are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti, Std LUJERULUI nr. 2, Sector 6 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.
Cand a fost infiintata DRUPO GRUP SRL?
DRUPO GRUP SRL a fost infiintata in anul 2003 (23 ani de activitate).
Care a fost cifra de afaceri a DRUPO GRUP SRL in 2024?
In 2024, DRUPO GRUP SRL a raportat o cifra de afaceri de 40.608.631 RON.
Cati angajati are DRUPO GRUP SRL?
DRUPO GRUP SRL a raportat un numar mediu de 39 salariati in 2024.
Ce activitate are DRUPO GRUP SRL?
DRUPO GRUP SRL are codul CAEN principal 4100 (Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale).
Ce profit a inregistrat DRUPO GRUP SRL in 2024?
DRUPO GRUP SRL a inregistrat un profit net de 2.280.717 RON in 2024.
Surse și actualizare
Contextul datelor, într-un singur loc.
- Identificare și situație fiscală
- Registrele publice ANAF și ONRC
- Date financiare
- Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
- Publicații ONRC
- 0 înregistrări încărcate
- Ultima actualizare a profilului
- 12 octombrie 2026
- Următoarea actualizare disponibilă
- 12 noiembrie 2026
Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.
Date personale (GDPR)
Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.