Activ

MYREDAVET SRL

CUI: 15147701
CIF: 15147701
Reg. Com.: J2003000020393
CAEN: 4619
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 23 ianuarie 2003 · 23 ani
Distribuie:

Intermedieri în comerţul cu produse diverse

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 11:26

Despre MYREDAVET SRL

MYREDAVET SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Măicăneşti Com. Măicăneşti, judetul VRANCEA, infiintata in 2003 (23 ani de activitate). Activitatea principala este "Intermedieri în comerţul cu produse diverse" (cod CAEN 4619), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, MYREDAVET SRL a raportat o cifra de afaceri de 146.030 RON, in scadere fata de anul precedent (-11.1%). Profitul net inregistrat a fost de 91.380 RON (in crestere). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 2. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut de la 102.781 RON in 2008 la 146.030 RON in 2024.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
146.030 RON
Venituri totale
146.030 RON
Cheltuieli totale
53.190 RON
Profit brut
92.840 RON
Profit net
91.380 RON
Marja profit net
62,58%
Active imobilizate
39.502 RON
Active circulante
56.761 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
46.639 RON
Casa & conturi bănci
10.122 RON
Capital propriu
91.590 RON

Contact

AdresaRomania, VRANCEA, Sat Măicăneşti Com. Măicăneşti, MĂICĂNEŞTI nr. 105, 627190
Telefon0710007001

Adresă sediu social

Romania, VRANCEA, Sat Măicăneşti Com. Măicăneşti, MĂICĂNEŞTI nr. 105, 627190
Cod poștal: 627190
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, VRANCEA, Sat Măicăneşti Com. Măicăneşti, MĂICĂNEŞTI nr. 105, 627190
Cod postal
627190
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 22.01.2003
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vrancea
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
146.030 RON
Rezultat net
91.380 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 146.030 RON 164.317 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 146.030 RON 164.317 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 53.190 RON 84.685 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 92.840 RON 79.632 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 91.380 RON 77.989 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 39.502 RON 39.502 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 56.761 RON 55.005 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 96.263 RON 94.507 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 46.639 RON 55.005 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 10.122 RON 0 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 4.673 RON 0 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 91.590 RON 171.504 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 2 persoane 2 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active96.263RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

4,9 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale96.263 RON
Datorii totale4.673 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
94,9 %Profit net / active totale
ROE
99,8 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
12,15 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
95,1 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 146.030 -11,1% față de anul precedent 146.030 53.190 92.840 +16,6% față de anul precedent 91.380 +17,2% față de anul precedent 0 0
2023 164.317 +52,2% față de anul precedent 164.317 84.685 79.632 +77,7% față de anul precedent 77.989 +78,4% față de anul precedent 0 0
2022 107.982 -38,8% față de anul precedent 107.982 63.174 44.808 -4,8% față de anul precedent 43.728 +4,7% față de anul precedent 0 0
2021 176.440 +61,9% față de anul precedent 176.445 129.381 47.064 -13,8% față de anul precedent 41.770 -18,6% față de anul precedent 0 0
2020 109.000 +84,6% față de anul precedent 109.000 54.404 54.596 +55,5% față de anul precedent 51.326 +54,4% față de anul precedent 0 0
2019 59.041 -36,5% față de anul precedent 59.041 23.939 35.102 -30,1% față de anul precedent 33.236 -32,6% față de anul precedent 0 0
2018 92.900 0,0% față de anul precedent 92.900 42.663 50.237 +3,9% față de anul precedent 49.308 +4,0% față de anul precedent 0 0
2017 92.900 -17,0% față de anul precedent 92.900 44.551 48.349 47.420 0 0
2016 111.970 -23,0% față de anul precedent 111.970 112.084 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 114 2.074
2015 145.440 -3,6% față de anul precedent 145.444 130.835 14.609 -25,2% față de anul precedent 10.246 -31,7% față de anul precedent Neraportat 0
2014 150.837 +40,2% față de anul precedent 150.848 131.322 19.526 15.000 0 0
2013 107.589 +15,3% față de anul precedent 108.340 121.874 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 13.534 16.892
2012 93.289 -3,0% față de anul precedent 93.377 56.939 36.438 +58,4% față de anul precedent 29.367 +77,8% față de anul precedent 0 0
2011 96.192 -15,5% față de anul precedent 96.220 73.216 23.004 -40,7% față de anul precedent 16.518 -48,6% față de anul precedent 0 0
2010 113.897 +6,4% față de anul precedent 121.067 82.272 38.795 +16,5% față de anul precedent 32.159 +5,1% față de anul precedent 0 0
2009 107.043 +4,2% față de anul precedent 107.555 74.264 33.291 +49,4% față de anul precedent 30.592 +55,1% față de anul precedent 0 0
2008 102.781 103.248 80.957 22.291 19.720 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 39.502 56.761 96.263 0 46.639 10.122
2023 39.502 55.005 94.507 0 55.005 0
2022 48.167 58.864 107.031 0 48.693 10.171
2021 41.461 71.088 112.549 0 59.552 11.536
2020 42.837 148.402 191.239 0 148.402 0
2019 44.357 97.375 141.732 0 0 97.375
2018 45.878 46.546 92.424 228 46.318 0
2017 47.980 47.752 95.732 48 19.761 27.943
2016 56.485 52.343 108.828 48 19.761 32.534
2015 60.984 30.451 91.435 1.921 18.035 10.495
2014 89.019 18.794 107.813 0 6.922 11.872
2013 89.019 11.818 100.837 0 8.927 2.891
2012 81.618 32.506 114.124 2.895 14.137 15.474
2011 76.372 22.143 98.515 1.895 4.011 16.237
2010 68.088 27.863 95.951 2.797 12.485 12.581
2009 63.072 73.628 136.700 987 32.457 40.184
2008 46.495 49.003 95.498 375 24.781 23.847

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 4.673 91.590 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2023 0 -100,0% față de anul precedent 171.504 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2022 90.513 +5,2% față de anul precedent 93.515 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2021 86.032 103.514 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2020 0 191.239 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2019 0 158.003 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2018 0 -100,0% față de anul precedent 108.695 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2017 3.308 -95,0% față de anul precedent 108.695 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2016 65.898 +14,2% față de anul precedent 59.201 Neraportat 2 -50,0% față de anul precedent
2015 57.715 +1,2% față de anul precedent 61.052 Neraportat 4 +33,3% față de anul precedent
2014 57.007 -12,3% față de anul precedent 50.806 Neraportat 3 -25,0% față de anul precedent
2013 65.031 +102,9% față de anul precedent 35.806 Neraportat 4 +100,0% față de anul precedent
2012 32.059 +9,4% față de anul precedent 82.065 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2011 29.299 +164,1% față de anul precedent 69.216 Neraportat 2
2010 11.094 -86,8% față de anul precedent 84.857 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2009 84.002 +175,6% față de anul precedent 52.698 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2008 30.478 65.020 Neraportat 2

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

15din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor15 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

18 repere. O singură cronologie.

Din 2003 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2003 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
18 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 146.030 RON. Profit: 91.380 RON

Cifra de afaceri: 146.030 RON. Profit: 91.380 RON

Cifra de afaceri
146.030 RON -11.13% față de anul precedent
Profit net
91.380 RON +17.17% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
4.673 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 164.317 RON. Profit: 77.989 RON

Cifra de afaceri: 164.317 RON. Profit: 77.989 RON

Cifra de afaceri
164.317 RON +52.17% față de anul precedent
Profit net
77.989 RON +78.35% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
0 RON -100% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 107.982 RON. Profit: 43.728 RON

Cifra de afaceri: 107.982 RON. Profit: 43.728 RON

Cifra de afaceri
107.982 RON -38.8% față de anul precedent
Profit net
43.728 RON +4.69% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
90.513 RON +5.21% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 176.440 RON. Profit: 41.770 RON

Cifra de afaceri: 176.440 RON. Profit: 41.770 RON

Cifra de afaceri
176.440 RON +61.87% față de anul precedent
Profit net
41.770 RON -18.62% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
86.032 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 109.000 RON. Profit: 51.326 RON

Cifra de afaceri: 109.000 RON. Profit: 51.326 RON

Cifra de afaceri
109.000 RON +84.62% față de anul precedent
Profit net
51.326 RON +54.43% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
0 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 59.041 RON. Profit: 33.236 RON

Cifra de afaceri: 59.041 RON. Profit: 33.236 RON

Cifra de afaceri
59.041 RON -36.45% față de anul precedent
Profit net
33.236 RON -32.6% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
0 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 92.900 RON. Profit: 49.308 RON

Cifra de afaceri: 92.900 RON. Profit: 49.308 RON

Cifra de afaceri
92.900 RON 0% față de anul precedent
Profit net
49.308 RON +3.98% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
0 RON -100% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 92.900 RON. Profit: 47.420 RON

Cifra de afaceri: 92.900 RON. Profit: 47.420 RON

Cifra de afaceri
92.900 RON -17.03% față de anul precedent
Profit net
47.420 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
3.308 RON -94.98% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 111.970 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 111.970 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
111.970 RON -23.01% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
2.074 RON
Angajati
2 -50% față de anul precedent
Datorii
65.898 RON +14.18% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 145.440 RON. Profit: 10.246 RON

Cifra de afaceri: 145.440 RON. Profit: 10.246 RON

Cifra de afaceri
145.440 RON -3.58% față de anul precedent
Profit net
10.246 RON -31.69% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 +33.33% față de anul precedent
Datorii
57.715 RON +1.24% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 150.837 RON. Profit: 15.000 RON

Cifra de afaceri: 150.837 RON. Profit: 15.000 RON

Cifra de afaceri
150.837 RON +40.2% față de anul precedent
Profit net
15.000 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 -25% față de anul precedent
Datorii
57.007 RON -12.34% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 107.589 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 107.589 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
107.589 RON +15.33% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
16.892 RON
Angajati
4 +100% față de anul precedent
Datorii
65.031 RON +102.85% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 93.289 RON. Profit: 29.367 RON

Cifra de afaceri: 93.289 RON. Profit: 29.367 RON

Cifra de afaceri
93.289 RON -3.02% față de anul precedent
Profit net
29.367 RON +77.79% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
32.059 RON +9.42% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 96.192 RON. Profit: 16.518 RON

Cifra de afaceri: 96.192 RON. Profit: 16.518 RON

Cifra de afaceri
96.192 RON -15.54% față de anul precedent
Profit net
16.518 RON -48.64% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2
Datorii
29.299 RON +164.1% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 113.897 RON. Profit: 32.159 RON

Cifra de afaceri: 113.897 RON. Profit: 32.159 RON

Cifra de afaceri
113.897 RON +6.4% față de anul precedent
Profit net
32.159 RON +5.12% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
11.094 RON -86.79% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 107.043 RON. Profit: 30.592 RON

Cifra de afaceri: 107.043 RON. Profit: 30.592 RON

Cifra de afaceri
107.043 RON +4.15% față de anul precedent
Profit net
30.592 RON +55.13% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
84.002 RON +175.62% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 102.781 RON. Profit: 19.720 RON

Cifra de afaceri: 102.781 RON. Profit: 19.720 RON

Cifra de afaceri
102.781 RON
Profit net
19.720 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2
Datorii
30.478 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008

2003 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataMYREDAVET SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4619 in Sat Măicăneşti Com. Măicăneşti (VRANCEA)

MYREDAVET SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4619 in Sat Măicăneşti Com. Măicăneşti (VRANCEA)

18 din 18 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4619, Vrancea

INTERDROP S.R.L.
CUI: 46153851CAEN: 4619
Activ
VRANCEA, Sat Rugineşti Com. Rugineşti2022-05-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
146.400 RON
Profit
71.168 RON
Angajati
1
AGRII C TRADE S.R.L.
CUI: 50790801CAEN: 4619
Activ
VRANCEA, Sat Milcovul Com. Milcovul2024-10-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
145.000 RON
Profit
129.036 RON
Angajati
1
MGSM S.R.L.
CUI: 47841832CAEN: 4619
Activ
VRANCEA, Sat Gura Caliţei Com. Gura Caliţei2023-03-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
160.191 RON
Profit
100.405 RON
Angajati
1
X ENERGY DEPOT S.R.L.
CUI: 46929899CAEN: 4619
Activ
VRANCEA, Sat Goleştii de Sus Com. Coteşti2022-09-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
123.990 RON
Profit
82.026 RON
Angajati
1
GALPOP S.R.L.
CUI: 49652210CAEN: 4619
Activ
VRANCEA, Mun. Focşani2024-02-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
394.583 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
LINARDIMPEX SRL
CUI: 23155438CAEN: 4619
Activ
VRANCEA, Mun. Focşani2008-02-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
48.200 RON
Profit
0 RON
Angajati
0

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4619, Vrancea

ATFAB COMEX SRL
CUI: 13433359CAEN: 4619
Activ
VRANCEA, Orş. Odobeşti2000-10-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.688.954 RON
Profit
13.587 RON
Angajati
1
GRETMAX SRL
CUI: 15337668CAEN: 4619
Activ
VRANCEA, Mun. Focşani2003-04-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
11.488.892 RON
Profit
360.679 RON
Angajati
2
AKA ROM S.R.L.
CUI: 15465799CAEN: 4619
Activ
VRANCEA, Mun. Focşani2003-05-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
435.514 RON
Profit
52.306 RON
Angajati
1

Alte firme din Vrancea

OLIPS 2003 SRL
CUI: 15147647CAEN: 3100
Activ
VRANCEA, Mun. Focşani2003-01-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.901.072 RON
Profit
33.239 RON
Angajati
11
GEY PROD SRL
CUI: 15147728CAEN: 1414
Activ
VRANCEA, Mun. Adjud2003-01-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
274.564 RON
Profit
0 RON
Angajati
5
RO.WE.NI INDUSTRIE SRL
CUI: 15116900CAEN: 3100
Activ
VRANCEA, Sat Unirea Orş. Odobeşti2003-01-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
7.569.216 RON
Profit
0 RON
Angajati
63
NAMIS 2003 SRL
CUI: 15166177CAEN: 4711
Activ
VRANCEA, Mun. Adjud2003-01-30
fara e-Factura
EMDIAMUS SRL
CUI: 14834235CAEN: 4771
Activ
VRANCEA, Sat Balta Raţei Com. Vânători2002-08-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
173.681 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
MONDOPARTENER SRL
CUI: 15465705CAEN: 4711
Activ
VRANCEA, Sat Garoafa Com. Garoafa2003-05-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
353.512 RON
Profit
32.597 RON
Angajati
1
ADAGIO COMSERV SRL
CUI: 6049712CAEN: 4712
Activ
VRANCEA, Mun. Focşani1994-08-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
635.850 RON
Profit
68.039 RON
Angajati
0
EDTIG SRL
CUI: 21212723CAEN: 4120
Activ
VRANCEA, Sat Păuneşti Com. Păuneşti2007-02-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
26.500 RON
Profit
2.434 RON
Angajati
2
GHT 2025 S.R.L.
CUI: 52191671CAEN: 4933
Activ
VRANCEA, Orş. Odobeşti2025-07-22
fara e-Factura

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul MYREDAVET SRL?

CUI-ul MYREDAVET SRL este 15147701.

Unde este sediul MYREDAVET SRL?

MYREDAVET SRL are sediul in Romania, VRANCEA, Sat Măicăneşti Com. Măicăneşti, MĂICĂNEŞTI nr. 105, 627190, Sat Măicăneşti Com. Măicăneşti, judetul VRANCEA.

Cand a fost infiintata MYREDAVET SRL?

MYREDAVET SRL a fost infiintata in anul 2003 (23 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a MYREDAVET SRL in 2024?

In 2024, MYREDAVET SRL a raportat o cifra de afaceri de 146.030 RON.

Cati angajati are MYREDAVET SRL?

MYREDAVET SRL a raportat un numar mediu de 2 salariati in 2024.

Ce activitate are MYREDAVET SRL?

MYREDAVET SRL are codul CAEN principal 4619 (Intermedieri în comerţul cu produse diverse).

Ce profit a inregistrat MYREDAVET SRL in 2024?

MYREDAVET SRL a inregistrat un profit net de 91.380 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.