Comerţ cu ridicata al materialului lemnos şi a materialelor de construcţie şi echipamentelor sanitare
Surse și actualizareActualizat: 12 octombrie 2026 la 08:08
Despre NELAROM CONSTRUCT SRL
NELAROM CONSTRUCT SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Iaşi, judetul IAŞI, infiintata in 2003 (23 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu ridicata al materialului lemnos şi a materialelor de construcţie şi echipamentelor sanitare" (cod CAEN 4683), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.
In 2024, NELAROM CONSTRUCT SRL a raportat o cifra de afaceri de 5.942.977 RON, in crestere fata de anul precedent (+13.7%). Profitul net inregistrat a fost de 409.434 RON (in crestere). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 7. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 1.682.797 RON in 2008 la 5.942.977 RON in 2024.
Este inregistrata ca platitoare de TVA.
Compania, pe scurt
- Cifră de afaceri netă
- 5.942.977 RON
- Venituri totale
- 6.285.767 RON
- Cheltuieli totale
- 5.746.725 RON
- Profit brut
- 539.042 RON
- Profit net
- 409.434 RON
- Marja profit net
- 6,89%
- Active imobilizate
- 346.582 RON
- Active circulante
- 4.814.037 RON
- Stocuri
- 3.530.763 RON
- Creanțe
- 1.133.196 RON
- Casa & conturi bănci
- 150.078 RON
- Capital propriu
- 3.733.832 RON
Contact
Adresă sediu social
Adresa fiscala
- Adresa
- Romania, IAŞI, Mun. Iaşi, Str. Avionului nr. 16B, 700383
- Cod postal
- 700383
Date juridice și fiscale
Detalii companie
- Forma proprietate
- Proprietate Privata Capital Privat Autohton
- Forma organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Stare inregistrare
- Înregistrat din 29.01.2003
- Organ fiscal competent
- Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi
- Platitor TVA
- Da
Informatii fiscale
- TVA la incasare
- 1 ianuarie 2013 - 1 decembrie 2019
Indicatori financiari
Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.
Evoluția companiei
2008 –2024 · RON
- An explorat în grafic
- 2024
- Cifră de afaceri
- 5.942.977 RON
- Rezultat net
- 409.434 RON
Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.
Toți indicatorii raportați
17 indicatori · valori exacte
| Indicator și explicație | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii | 5.942.977 RON | 5.228.663 RON |
| Venituri totaleToate veniturile raportate | 6.285.767 RON | 5.246.461 RON |
| Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate | 5.746.725 RON | 4.881.625 RON |
| Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț | 539.042 RON | 364.836 RON |
| Profit netCâmpul de profit net din bilanț | 409.434 RON | 273.986 RON |
| Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero | 0 RON | 0 RON |
| Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung | 346.582 RON | 460.732 RON |
| Active circulanteActive folosite în activitatea curentă | 4.814.037 RON | 4.705.641 RON |
| Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante | 5.160.619 RON | 5.166.373 RON |
| StocuriBunuri și materiale în stoc | 3.530.763 RON | 3.607.681 RON |
| CreanțeSume de încasat | 1.133.196 RON | 916.180 RON |
| Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești | 150.078 RON | 181.780 RON |
| Datorii totaleTotalul datoriilor raportate | 1.452.005 RON | 1.860.771 RON |
| Capital propriuCapitaluri proprii raportate | 3.733.832 RON | 3.324.398 RON |
| Capital socialCapitalul social din bilanț | Neraportat | Neraportat |
| Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați | 7 persoane | 7 persoane |
Structura activelor
Distribuția activelor · 2024
Datorii și active
Comparație la finalul anului 2024
Datorii totale / active totale afișate
Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.
Rate de eficiență · 2024
- ROA
- 7,9 %Profit net / active totale
- ROE
- 11,0 %Profit net / capital propriu
- Lichiditate afișată
- 3,32 Active circulante / datorii totale
- Solvabilitate afișată
- 72,4 %Capital propriu / active totale
Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.
Bilanțuri anuale
Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.
Venituri, cheltuieli și rezultate
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Cifră de afaceri netă | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit brut | Profit net | Pierdere brută | Pierdere netă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 5.942.977 +13,7% față de anul precedent | 6.285.767 | 5.746.725 | 539.042 +47,8% față de anul precedent | 409.434 +49,4% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2023 | 5.228.663 -9,9% față de anul precedent | 5.246.461 | 4.881.625 | 364.836 -29,9% față de anul precedent | 273.986 -39,5% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2022 | 5.804.229 +24,4% față de anul precedent | 5.812.871 | 5.292.772 | 520.099 +41,0% față de anul precedent | 453.152 +38,3% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2021 | 4.664.355 +10,7% față de anul precedent | 4.668.719 | 4.299.815 | 368.904 -61,3% față de anul precedent | 327.765 -64,2% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2020 | 4.213.668 +36,5% față de anul precedent | 4.253.721 | 3.299.572 | 954.149 +138,1% față de anul precedent | 914.539 +147,5% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2019 | 3.087.976 +49,5% față de anul precedent | 3.120.550 | 2.719.823 | 400.727 -14,9% față de anul precedent | 369.550 -17,9% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2018 | 2.066.236 +32,2% față de anul precedent | 2.070.958 | 1.599.899 | 471.059 +54,0% față de anul precedent | 450.339 +55,6% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2017 | 1.562.757 +47,1% față de anul precedent | 1.685.194 | 1.379.261 | 305.933 +297,4% față de anul precedent | 289.376 +389,9% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2016 | 1.062.535 -12,3% față de anul precedent | 1.085.980 | 1.008.999 | 76.981 -49,7% față de anul precedent | 59.068 -52,8% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2015 | 1.211.633 +8,1% față de anul precedent | 1.215.684 | 1.062.540 | 153.144 +31,2% față de anul precedent | 125.145 +32,5% față de anul precedent | Neraportat | 0 |
| 2014 | 1.121.159 +12,1% față de anul precedent | 1.121.189 | 1.004.472 | 116.717 | 94.431 | 0 | 0 |
| 2013 | 1.000.207 +51,9% față de anul precedent | 1.001.466 | 1.033.598 | 0 | 0 | 32.132 | 33.430 |
| 2012 | 658.322 -13,0% față de anul precedent | 670.353 | 690.901 | 0 | 0 | 20.548 | 20.548 |
| 2011 | 756.951 +10,1% față de anul precedent | 808.586 | 819.541 | 0 | 0 | 10.955 | 10.955 |
| 2010 | 687.589 -8,8% față de anul precedent | 687.614 | 717.442 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 29.828 | 36.278 |
| 2009 | 754.178 -55,2% față de anul precedent | 775.114 | 747.669 | 27.445 | 21.712 | 0 | 0 |
| 2008 | 1.682.797 | 1.689.738 | 1.718.488 | 0 | 0 | 28.750 | 28.750 |
Active și disponibilități
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Active imobilizate | Active circulante | Active totale | Stocuri | Creanțe | Casa și conturi la bănci |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 346.582 | 4.814.037 | 5.160.619 | 3.530.763 | 1.133.196 | 150.078 |
| 2023 | 460.732 | 4.705.641 | 5.166.373 | 3.607.681 | 916.180 | 181.780 |
| 2022 | 105.671 | 4.403.806 | 4.509.477 | 3.146.058 | 843.661 | 414.087 |
| 2021 | 151.977 | 4.204.016 | 4.355.993 | 3.397.337 | 693.913 | 112.766 |
| 2020 | 198.286 | 3.902.905 | 4.101.191 | 3.119.996 | 668.912 | 113.997 |
| 2019 | 121.547 | 3.148.197 | 3.269.744 | 2.578.547 | 430.809 | 138.841 |
| 2018 | 190.165 | 3.221.512 | 3.411.677 | 2.725.633 | 436.221 | 59.658 |
| 2017 | 222.532 | 2.353.638 | 2.576.170 | 1.917.723 | 382.941 | 52.974 |
| 2016 | 287.399 | 1.975.371 | 2.262.770 | 1.565.621 | 379.597 | 30.153 |
| 2015 | 3.809 | 1.847.816 | 1.851.625 | 1.421.168 | 360.600 | 66.048 |
| 2014 | 13.913 | 1.485.336 | 1.499.249 | 1.077.932 | 320.719 | 86.685 |
| 2013 | 26.810 | 1.264.716 | 1.291.526 | 882.622 | 342.219 | 39.875 |
| 2012 | 59.111 | 1.176.157 | 1.235.268 | 889.247 | 282.311 | 4.599 |
| 2011 | 91.412 | 1.171.903 | 1.263.315 | 796.286 | 343.727 | 31.890 |
| 2010 | 70.140 | 1.018.519 | 1.088.659 | 705.246 | 261.301 | 51.972 |
| 2009 | 125.044 | 893.232 | 1.018.276 | 527.634 | 332.460 | 33.138 |
| 2008 | 171.086 | 575.274 | 746.360 | 231.623 | 276.417 | 67.234 |
Datorii, capital și salariați
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Datorii totale | Capital propriu | Capital social | Număr mediu de salariați |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1.452.005 -22,0% față de anul precedent | 3.733.832 | Neraportat | 7 0,0% față de anul precedent |
| 2023 | 1.860.771 +26,2% față de anul precedent | 3.324.398 | Neraportat | 7 -12,5% față de anul precedent |
| 2022 | 1.474.002 -17,0% față de anul precedent | 3.050.412 | Neraportat | 8 +14,3% față de anul precedent |
| 2021 | 1.774.977 -3,8% față de anul precedent | 2.597.260 | Neraportat | 7 0,0% față de anul precedent |
| 2020 | 1.845.782 -4,2% față de anul precedent | 2.269.495 | Neraportat | 7 +16,7% față de anul precedent |
| 2019 | 1.927.362 -19,6% față de anul precedent | 1.354.857 | Neraportat | 6 0,0% față de anul precedent |
| 2018 | 2.397.436 +19,3% față de anul precedent | 1.024.526 | Neraportat | 6 +20,0% față de anul precedent |
| 2017 | 2.009.094 +1,1% față de anul precedent | 574.186 | Neraportat | 5 0,0% față de anul precedent |
| 2016 | 1.987.278 +15,5% față de anul precedent | 284.810 | Neraportat | 5 +66,7% față de anul precedent |
| 2015 | 1.720.562 +15,8% față de anul precedent | 225.743 | Neraportat | 3 -25,0% față de anul precedent |
| 2014 | 1.486.466 +15,5% față de anul precedent | 100.598 | Neraportat | 4 0,0% față de anul precedent |
| 2013 | 1.287.203 +7,5% față de anul precedent | 6.167 | Neraportat | 4 0,0% față de anul precedent |
| 2012 | 1.197.141 -1,0% față de anul precedent | 39.597 | Neraportat | 4 0,0% față de anul precedent |
| 2011 | 1.209.100 +19,9% față de anul precedent | 60.146 | Neraportat | 4 0,0% față de anul precedent |
| 2010 | 1.008.575 +17,1% față de anul precedent | 80.084 | Neraportat | 4 0,0% față de anul precedent |
| 2009 | 861.196 +39,8% față de anul precedent | 157.080 | Neraportat | 4 -42,9% față de anul precedent |
| 2008 | 615.973 | 136.389 | Neraportat | 7 |
„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.
Scor de risc estimat
O privire asupra indicatorilor financiari · 2024
Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.
Cum se calculează și cum se citește scorul?
Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.
Acționariat și capital
Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.
Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.
Persoane asociate
0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.
Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.
Conexiuni
Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.
Grafic conexiuni
Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.
Parcursul firmei
Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.
20 repere. O singură cronologie.
Din 2003 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.
2024 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 5.942.977 RON. Profit: 409.434 RON
Cifra de afaceri: 5.942.977 RON. Profit: 409.434 RON
- Cifra de afaceri
- 5.942.977 RON +13.66% față de anul precedent
- Profit net
- 409.434 RON +49.44% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 7 0% față de anul precedent
- Datorii
- 1.452.005 RON -21.97% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20242023 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 5.228.663 RON. Profit: 273.986 RON
Cifra de afaceri: 5.228.663 RON. Profit: 273.986 RON
- Cifra de afaceri
- 5.228.663 RON -9.92% față de anul precedent
- Profit net
- 273.986 RON -39.54% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 7 -12.5% față de anul precedent
- Datorii
- 1.860.771 RON +26.24% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20232022 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 5.804.229 RON. Profit: 453.152 RON
Cifra de afaceri: 5.804.229 RON. Profit: 453.152 RON
- Cifra de afaceri
- 5.804.229 RON +24.44% față de anul precedent
- Profit net
- 453.152 RON +38.26% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 8 +14.29% față de anul precedent
- Datorii
- 1.474.002 RON -16.96% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20222021 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 4.664.355 RON. Profit: 327.765 RON
Cifra de afaceri: 4.664.355 RON. Profit: 327.765 RON
- Cifra de afaceri
- 4.664.355 RON +10.7% față de anul precedent
- Profit net
- 327.765 RON -64.16% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 7 0% față de anul precedent
- Datorii
- 1.774.977 RON -3.84% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20212020 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 4.213.668 RON. Profit: 914.539 RON
Cifra de afaceri: 4.213.668 RON. Profit: 914.539 RON
- Cifra de afaceri
- 4.213.668 RON +36.45% față de anul precedent
- Profit net
- 914.539 RON +147.47% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 7 +16.67% față de anul precedent
- Datorii
- 1.845.782 RON -4.23% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20202019 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 3.087.976 RON. Profit: 369.550 RON
Cifra de afaceri: 3.087.976 RON. Profit: 369.550 RON
- Cifra de afaceri
- 3.087.976 RON +49.45% față de anul precedent
- Profit net
- 369.550 RON -17.94% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 6 0% față de anul precedent
- Datorii
- 1.927.362 RON -19.61% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2019Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.
Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.
2018 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 2.066.236 RON. Profit: 450.339 RON
Cifra de afaceri: 2.066.236 RON. Profit: 450.339 RON
- Cifra de afaceri
- 2.066.236 RON +32.22% față de anul precedent
- Profit net
- 450.339 RON +55.62% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 6 +20% față de anul precedent
- Datorii
- 2.397.436 RON +19.33% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20182017 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 1.562.757 RON. Profit: 289.376 RON
Cifra de afaceri: 1.562.757 RON. Profit: 289.376 RON
- Cifra de afaceri
- 1.562.757 RON +47.08% față de anul precedent
- Profit net
- 289.376 RON +389.9% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 5 0% față de anul precedent
- Datorii
- 2.009.094 RON +1.1% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20172016 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 1.062.535 RON. Profit: 59.068 RON
Cifra de afaceri: 1.062.535 RON. Profit: 59.068 RON
- Cifra de afaceri
- 1.062.535 RON -12.31% față de anul precedent
- Profit net
- 59.068 RON -52.8% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 5 +66.67% față de anul precedent
- Datorii
- 1.987.278 RON +15.5% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20162015 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 1.211.633 RON. Profit: 125.145 RON
Cifra de afaceri: 1.211.633 RON. Profit: 125.145 RON
- Cifra de afaceri
- 1.211.633 RON +8.07% față de anul precedent
- Profit net
- 125.145 RON +32.53% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 3 -25% față de anul precedent
- Datorii
- 1.720.562 RON +15.75% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20152014 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 1.121.159 RON. Profit: 94.431 RON
Cifra de afaceri: 1.121.159 RON. Profit: 94.431 RON
- Cifra de afaceri
- 1.121.159 RON +12.09% față de anul precedent
- Profit net
- 94.431 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 4 0% față de anul precedent
- Datorii
- 1.486.466 RON +15.48% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20142013 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 1.000.207 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 1.000.207 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 1.000.207 RON +51.93% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 33.430 RON
- Angajati
- 4 0% față de anul precedent
- Datorii
- 1.287.203 RON +7.52% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2013Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.
Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.
2012 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 658.322 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 658.322 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 658.322 RON -13.03% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 20.548 RON
- Angajati
- 4 0% față de anul precedent
- Datorii
- 1.197.141 RON -0.99% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20122011 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 756.951 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 756.951 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 756.951 RON +10.09% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 10.955 RON
- Angajati
- 4 0% față de anul precedent
- Datorii
- 1.209.100 RON +19.88% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20112010 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 687.589 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 687.589 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 687.589 RON -8.83% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 36.278 RON
- Angajati
- 4 0% față de anul precedent
- Datorii
- 1.008.575 RON +17.11% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20102009 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 754.178 RON. Profit: 21.712 RON
Cifra de afaceri: 754.178 RON. Profit: 21.712 RON
- Cifra de afaceri
- 754.178 RON -55.18% față de anul precedent
- Profit net
- 21.712 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 4 -42.86% față de anul precedent
- Datorii
- 861.196 RON +39.81% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20092008 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 1.682.797 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 1.682.797 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 1.682.797 RON
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 28.750 RON
- Angajati
- 7
- Datorii
- 615.973 RON
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20082003 1 repere
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataNELAROM CONSTRUCT SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4683 in Mun. Iaşi (IAŞI)
NELAROM CONSTRUCT SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4683 in Mun. Iaşi (IAŞI)
Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.
Publicații ONRC
0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.
Dosare instanță
0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată
Achiziții publice (SEAP)
Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro
Clasamente și premii
Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.
Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.
Recenzii
Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!
Firme similare
Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.
Firme de mărime apropiată — CAEN 4683, Iaşi
Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4683, Iaşi
Alte firme din Iaşi
Întrebări frecvente
Răspunsuri din datele publicate în acest profil.
Care este CUI-ul NELAROM CONSTRUCT SRL?
CUI-ul NELAROM CONSTRUCT SRL este 15167610.
Unde este sediul NELAROM CONSTRUCT SRL?
NELAROM CONSTRUCT SRL are sediul in Romania, IAŞI, Mun. Iaşi, Str. Avionului nr. 16B, 700383, Mun. Iaşi, judetul IAŞI.
Cand a fost infiintata NELAROM CONSTRUCT SRL?
NELAROM CONSTRUCT SRL a fost infiintata in anul 2003 (23 ani de activitate).
Care a fost cifra de afaceri a NELAROM CONSTRUCT SRL in 2024?
In 2024, NELAROM CONSTRUCT SRL a raportat o cifra de afaceri de 5.942.977 RON.
Cati angajati are NELAROM CONSTRUCT SRL?
NELAROM CONSTRUCT SRL a raportat un numar mediu de 7 salariati in 2024.
Ce activitate are NELAROM CONSTRUCT SRL?
NELAROM CONSTRUCT SRL are codul CAEN principal 4683 (Comerţ cu ridicata al materialului lemnos şi a materialelor de construcţie şi echipamentelor sanitare).
Ce profit a inregistrat NELAROM CONSTRUCT SRL in 2024?
NELAROM CONSTRUCT SRL a inregistrat un profit net de 409.434 RON in 2024.
Surse și actualizare
Contextul datelor, într-un singur loc.
- Identificare și situație fiscală
- Registrele publice ANAF și ONRC
- Date financiare
- Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
- Publicații ONRC
- 0 înregistrări încărcate
- Ultima actualizare a profilului
- 12 octombrie 2026
- Următoarea actualizare disponibilă
- 12 noiembrie 2026
Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.
Date personale (GDPR)
Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.