Activ Plătitor TVAe‑Factură

CITY MEDIA SRL

CUI: 15169882
CIF: RO15169882
Reg. Com.: J2003000231353
CAEN: 7312
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 31 ianuarie 2003 · 23 ani
Distribuie:

Servicii de reprezentare media

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 14:54

Despre CITY MEDIA SRL

CITY MEDIA SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Timişoara, judetul TIMIŞ, infiintata in 2003 (23 ani de activitate). Activitatea principala este "Servicii de reprezentare media" (cod CAEN 7312), in sectorul tranzactii imobiliare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, CITY MEDIA SRL a raportat o cifra de afaceri de 5.019.869 RON, relativ stabila fata de anul precedent (-2.8%). Profitul net inregistrat a fost de 2.055.051 RON (in scadere). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 3. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 982.152 RON in 2008 la 5.019.869 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA si in sistemul RO e-Factura din iunie 2024.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
5.019.869 RON
Venituri totale
5.026.277 RON
Cheltuieli totale
2.580.964 RON
Profit brut
2.445.313 RON
Profit net
2.055.051 RON
Marja profit net
40,94%
Active imobilizate
1.138.051 RON
Active circulante
2.934.488 RON
Stocuri
97.413 RON
Creanțe
2.442.119 RON
Casa & conturi bănci
394.956 RON
Capital propriu
2.079.051 RON

Contact

AdresaRomania, TIMIŞ, Mun. Timişoara, Str. Mureş nr. 183, 300778

Adresă sediu social

Romania, TIMIŞ, Mun. Timişoara, Str. Mureş nr. 183, 300778
Cod poștal: 300778
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, TIMIŞ, Mun. Timişoara, Str. Mureş nr. 183, 300778
Cod postal
300778
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 30.01.2003
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 iunie 2024)
TVA la incasare
1 ianuarie 2013 - 1 ianuarie 2024

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
5.019.869 RON
Rezultat net
2.055.051 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 5.019.869 RON 5.163.706 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 5.026.277 RON 5.166.718 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 2.580.964 RON 2.327.527 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 2.445.313 RON 2.839.191 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 2.055.051 RON 2.560.817 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 1.138.051 RON 1.208.014 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 2.934.488 RON 3.474.944 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 4.072.539 RON 4.682.958 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 97.413 RON 97.651 RON
CreanțeSume de încasat 2.442.119 RON 1.919.588 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 394.956 RON 1.457.705 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 1.696.002 RON 2.090.621 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 2.079.051 RON 2.584.817 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 3 persoane 3 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active4.072.539RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

41,6 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale4.072.539 RON
Datorii totale1.696.002 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
50,5 %Profit net / active totale
ROE
98,8 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
1,73 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
51,1 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 5.019.869 -2,8% față de anul precedent 5.026.277 2.580.964 2.445.313 -13,9% față de anul precedent 2.055.051 -19,8% față de anul precedent 0 0
2023 5.163.706 +33,2% față de anul precedent 5.166.718 2.327.527 2.839.191 +43,3% față de anul precedent 2.560.817 +31,4% față de anul precedent 0 0
2022 3.878.111 +58,6% față de anul precedent 4.396.136 2.414.953 1.981.183 +40,7% față de anul precedent 1.948.695 +41,2% față de anul precedent 0 0
2021 2.445.168 +45,8% față de anul precedent 3.221.155 1.812.844 1.408.311 +742,8% față de anul precedent 1.380.413 +793,7% față de anul precedent 0 0
2020 1.676.911 -19,4% față de anul precedent 1.743.494 1.576.395 167.099 -57,5% față de anul precedent 154.459 -58,5% față de anul precedent 0 0
2019 2.080.515 +20,8% față de anul precedent 2.109.964 1.716.502 393.462 -41,8% față de anul precedent 372.464 -43,4% față de anul precedent 0 0
2018 1.722.332 +12,0% față de anul precedent 1.735.603 1.060.042 675.561 +6,0% față de anul precedent 658.289 +6,4% față de anul precedent 0 0
2017 1.537.741 +31,7% față de anul precedent 1.550.474 913.134 637.340 +102,9% față de anul precedent 618.847 +139,4% față de anul precedent 0 0
2016 1.167.605 +1,9% față de anul precedent 1.168.451 854.269 314.182 +1,9% față de anul precedent 258.533 -5,7% față de anul precedent 0 0
2015 1.146.123 +4,1% față de anul precedent 1.147.906 839.668 308.238 +268,8% față de anul precedent 274.106 +315,8% față de anul precedent Neraportat 0
2014 1.101.039 +4,5% față de anul precedent 1.139.113 1.055.541 83.572 -60,0% față de anul precedent 65.930 -62,5% față de anul precedent 0 0
2013 1.053.764 -6,6% față de anul precedent 1.057.835 848.824 209.011 -40,4% față de anul precedent 175.865 -39,6% față de anul precedent 0 0
2012 1.127.623 +18,9% față de anul precedent 1.131.661 780.989 350.672 +8,3% față de anul precedent 291.347 +6,8% față de anul precedent 0 0
2011 948.221 +10,9% față de anul precedent 948.787 625.070 323.717 +53,7% față de anul precedent 272.696 +57,0% față de anul precedent 0 0
2010 854.893 -2,4% față de anul precedent 855.852 645.266 210.586 -32,1% față de anul precedent 173.684 -33,2% față de anul precedent 0 0
2009 876.225 -10,8% față de anul precedent 885.261 575.227 310.034 -28,0% față de anul precedent 259.890 -27,7% față de anul precedent 0 0
2008 982.152 986.412 555.747 430.665 359.339 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 1.138.051 2.934.488 4.072.539 97.413 2.442.119 394.956
2023 1.208.014 3.474.944 4.682.958 97.651 1.919.588 1.457.705
2022 820.203 3.202.423 4.022.626 96.165 2.528.556 577.702
2021 478.483 1.437.886 1.916.369 96.166 961.453 380.267
2020 631.879 1.094.200 1.726.079 94.577 717.586 282.037
2019 827.885 1.110.793 1.938.678 309.562 726.346 74.885
2018 841.614 1.182.645 2.024.259 639.023 461.864 81.758
2017 931.264 898.911 1.830.175 442.612 408.632 47.667
2016 940.732 719.201 1.659.933 209.738 387.236 122.227
2015 662.028 822.217 1.484.245 143.970 384.735 293.512
2014 682.256 583.547 1.265.803 77.549 306.637 199.361
2013 757.735 532.018 1.289.753 16.643 430.109 85.266
2012 780.715 408.374 1.189.089 17 301.855 106.502
2011 411.488 572.575 984.063 24.630 374.116 6.969
2010 288.807 476.001 764.808 0 374.664 101.337
2009 137.003 476.210 613.213 0 305.049 171.161
2008 166.895 403.113 570.008 0 280.117 122.996

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 1.696.002 -18,9% față de anul precedent 2.079.051 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2023 2.090.621 +1,6% față de anul precedent 2.584.817 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2022 2.057.158 +402,1% față de anul precedent 1.972.695 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2021 409.680 -38,8% față de anul precedent 1.507.033 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2020 669.744 -3,6% față de anul precedent 1.060.840 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2019 694.571 +13,6% față de anul precedent 1.237.959 Neraportat 3 +50,0% față de anul precedent
2018 611.516 -5,0% față de anul precedent 1.418.125 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2017 643.876 +32,7% față de anul precedent 1.201.943 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2016 485.158 +507,8% față de anul precedent 1.183.095 Neraportat 1 -66,7% față de anul precedent
2015 79.820 +7,8% față de anul precedent 1.411.924 Neraportat 3 +50,0% față de anul precedent
2014 74.020 -27,8% față de anul precedent 1.200.306 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2013 102.566 -6,5% față de anul precedent 1.197.481 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2012 109.697 -58,3% față de anul precedent 1.021.616 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2011 262.830 -16,5% față de anul precedent 730.269 Neraportat 1 -66,7% față de anul precedent
2010 314.636 -6,4% față de anul precedent 457.574 Neraportat 3 +50,0% față de anul precedent
2009 336.216 +74,9% față de anul precedent 283.890 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2008 192.259 383.339 Neraportat 2

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

22din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare7 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate5 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

21 repere. O singură cronologie.

Din 2003 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2003 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
21 repere · toți anii

2024 3 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 5.019.869 RON. Profit: 2.055.051 RON

Cifra de afaceri: 5.019.869 RON. Profit: 2.055.051 RON

Cifra de afaceri
5.019.869 RON -2.79% față de anul precedent
Profit net
2.055.051 RON -19.75% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
1.696.002 RON -18.88% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 5.163.706 RON. Profit: 2.560.817 RON

Cifra de afaceri: 5.163.706 RON. Profit: 2.560.817 RON

Cifra de afaceri
5.163.706 RON +33.15% față de anul precedent
Profit net
2.560.817 RON +31.41% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
2.090.621 RON +1.63% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 3.878.111 RON. Profit: 1.948.695 RON

Cifra de afaceri: 3.878.111 RON. Profit: 1.948.695 RON

Cifra de afaceri
3.878.111 RON +58.6% față de anul precedent
Profit net
1.948.695 RON +41.17% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
2.057.158 RON +402.14% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 2.445.168 RON. Profit: 1.380.413 RON

Cifra de afaceri: 2.445.168 RON. Profit: 1.380.413 RON

Cifra de afaceri
2.445.168 RON +45.81% față de anul precedent
Profit net
1.380.413 RON +793.71% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
409.680 RON -38.83% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 1.676.911 RON. Profit: 154.459 RON

Cifra de afaceri: 1.676.911 RON. Profit: 154.459 RON

Cifra de afaceri
1.676.911 RON -19.4% față de anul precedent
Profit net
154.459 RON -58.53% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
669.744 RON -3.57% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 2.080.515 RON. Profit: 372.464 RON

Cifra de afaceri: 2.080.515 RON. Profit: 372.464 RON

Cifra de afaceri
2.080.515 RON +20.8% față de anul precedent
Profit net
372.464 RON -43.42% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 +50% față de anul precedent
Datorii
694.571 RON +13.58% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 1.722.332 RON. Profit: 658.289 RON

Cifra de afaceri: 1.722.332 RON. Profit: 658.289 RON

Cifra de afaceri
1.722.332 RON +12% față de anul precedent
Profit net
658.289 RON +6.37% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
611.516 RON -5.03% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 1.537.741 RON. Profit: 618.847 RON

Cifra de afaceri: 1.537.741 RON. Profit: 618.847 RON

Cifra de afaceri
1.537.741 RON +31.7% față de anul precedent
Profit net
618.847 RON +139.37% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
643.876 RON +32.71% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 1.167.605 RON. Profit: 258.533 RON

Cifra de afaceri: 1.167.605 RON. Profit: 258.533 RON

Cifra de afaceri
1.167.605 RON +1.87% față de anul precedent
Profit net
258.533 RON -5.68% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -66.67% față de anul precedent
Datorii
485.158 RON +507.82% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 1.146.123 RON. Profit: 274.106 RON

Cifra de afaceri: 1.146.123 RON. Profit: 274.106 RON

Cifra de afaceri
1.146.123 RON +4.09% față de anul precedent
Profit net
274.106 RON +315.75% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 +50% față de anul precedent
Datorii
79.820 RON +7.84% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 1.101.039 RON. Profit: 65.930 RON

Cifra de afaceri: 1.101.039 RON. Profit: 65.930 RON

Cifra de afaceri
1.101.039 RON +4.49% față de anul precedent
Profit net
65.930 RON -62.51% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
74.020 RON -27.83% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 1.053.764 RON. Profit: 175.865 RON

Cifra de afaceri: 1.053.764 RON. Profit: 175.865 RON

Cifra de afaceri
1.053.764 RON -6.55% față de anul precedent
Profit net
175.865 RON -39.64% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
102.566 RON -6.5% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 1.127.623 RON. Profit: 291.347 RON

Cifra de afaceri: 1.127.623 RON. Profit: 291.347 RON

Cifra de afaceri
1.127.623 RON +18.92% față de anul precedent
Profit net
291.347 RON +6.84% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
109.697 RON -58.26% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 948.221 RON. Profit: 272.696 RON

Cifra de afaceri: 948.221 RON. Profit: 272.696 RON

Cifra de afaceri
948.221 RON +10.92% față de anul precedent
Profit net
272.696 RON +57.01% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -66.67% față de anul precedent
Datorii
262.830 RON -16.47% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 854.893 RON. Profit: 173.684 RON

Cifra de afaceri: 854.893 RON. Profit: 173.684 RON

Cifra de afaceri
854.893 RON -2.43% față de anul precedent
Profit net
173.684 RON -33.17% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 +50% față de anul precedent
Datorii
314.636 RON -6.42% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 876.225 RON. Profit: 259.890 RON

Cifra de afaceri: 876.225 RON. Profit: 259.890 RON

Cifra de afaceri
876.225 RON -10.79% față de anul precedent
Profit net
259.890 RON -27.68% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
336.216 RON +74.88% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 982.152 RON. Profit: 359.339 RON

Cifra de afaceri: 982.152 RON. Profit: 359.339 RON

Cifra de afaceri
982.152 RON
Profit net
359.339 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2
Datorii
192.259 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008
Cele mai recente 20 repere; restul se încarcă în pagină.20 din 21 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 7312, Timiş

ONSTORY ADVERTISING S.R.L.
CUI: 41644491CAEN: 7312
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2019-09-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.627.751 RON
Profit
541.178 RON
Angajati
1
MARIUS IANCU STUDIOS S.R.L.
CUI: 47497853CAEN: 7312
Activ
TIMIŞ, Sat Sânmihaiu Român Com. Sânmihaiu Român2023-01-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
634.458 RON
Profit
302.815 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 7312, Timiş

FOTBAL VEST S.R.L.
CUI: 14826259CAEN: 7312
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2002-08-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
369.607 RON
Profit
44.491 RON
Angajati
1
TEXTILE CONSULTING HUB S.R.L.
CUI: 16830639CAEN: 7312
Activ
TIMIŞ, Sat Dumbrăviţa Com. Dumbrăviţa2004-10-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
SPEAK LOUD SRL
CUI: 28183730CAEN: 7312
Activ
TIMIŞ, Sat Dumbrăviţa Com. Dumbrăviţa2011-03-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
248.386 RON
Profit
41.958 RON
Angajati
1

Alte firme din Timiş

EXPROCONS MD&M SRL
CUI: 15169874CAEN: 6920
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2003-01-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
195.110 RON
Profit
54.902 RON
Angajati
1
KEMAN S.R.L.
CUI: 15169920CAEN: 5630
Activ
TIMIŞ, Sat Tomeşti Com. Tomeşti2003-01-31
fara e-Factura
STAR PROJECT SRL
CUI: 15157292CAEN: 7112
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2003-01-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.620.670 RON
Profit
0 RON
Angajati
13
ROMFORAJ-HIDRO SRL
CUI: 15183615CAEN: 6810
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2003-02-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
16.834 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
INTEGRAL TRANS SRL
CUI: 15045469CAEN: 4621
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2002-11-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
950.919 RON
Profit
0 RON
Angajati
5
AGRIMED SRL
CUI: 15299378CAEN: 6619
Activ
TIMIŞ, Sat Ghiroda Com. Ghiroda2003-03-19
fara e-Factura
INTEGRA CORPORATION SRL
CUI: 13221470CAEN: 6820
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2000-07-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
319.056 RON
Profit
11.423 RON
Angajati
1
PESTAN PLAST SRL
CUI: 16546980CAEN: 4683
Activ
TIMIŞ, Sat Dumbrăviţa Com. Dumbrăviţa2004-06-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
25.041.322 RON
Profit
0 RON
Angajati
10
MH BAT. IMOBILIARE SRL
CUI: 33274908CAEN: 6820
Activ
TIMIŞ, Sat Dudeştii Vechi Com. Dudeştii Vechi2014-06-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
180.819 RON
Profit
46.323 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul CITY MEDIA SRL?

CUI-ul CITY MEDIA SRL este 15169882.

Unde este sediul CITY MEDIA SRL?

CITY MEDIA SRL are sediul in Romania, TIMIŞ, Mun. Timişoara, Str. Mureş nr. 183, 300778, Mun. Timişoara, judetul TIMIŞ.

Cand a fost infiintata CITY MEDIA SRL?

CITY MEDIA SRL a fost infiintata in anul 2003 (23 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a CITY MEDIA SRL in 2024?

In 2024, CITY MEDIA SRL a raportat o cifra de afaceri de 5.019.869 RON.

Cati angajati are CITY MEDIA SRL?

CITY MEDIA SRL a raportat un numar mediu de 3 salariati in 2024.

Ce activitate are CITY MEDIA SRL?

CITY MEDIA SRL are codul CAEN principal 7312 (Servicii de reprezentare media).

Ce profit a inregistrat CITY MEDIA SRL in 2024?

CITY MEDIA SRL a inregistrat un profit net de 2.055.051 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.