Cifra de afaceri
Fabricarea parchetului asamblat în panouri
Surse și actualizareActualizat: 13 octombrie 2026 la 02:49
Despre PAVEX PARQUET SRL
PAVEX PARQUET SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Sebeş, judetul ALBA, infiintata in 2003 (23 ani de activitate). Activitatea principala este "Fabricarea parchetului asamblat în panouri" (cod CAEN 1622), in sectorul industria prelucratoare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.
In 2024, PAVEX PARQUET SRL a raportat o cifra de afaceri de 28.673 RON, in crestere fata de anul precedent (+27.9%). Profitul net inregistrat a fost de 5.906 RON. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 14.115 RON in 2008 la 28.673 RON in 2024.
Din punct de vedere al pozitionarii in piata, pe locul 1 din 2 firme cu acelasi cod CAEN din judet, si pe locul 20 la nivel national in domeniul sau (45 firme).
Este inregistrata ca platitoare de TVA si in sistemul RO e-Factura din februarie 2024.
Compania, pe scurt
- Cifră de afaceri netă
- 28.673 RON
- Venituri totale
- 28.681 RON
- Cheltuieli totale
- 22.488 RON
- Profit brut
- 6.193 RON
- Profit net
- 5.906 RON
- Marja profit net
- 20,60%
- Active imobilizate
- 2.025 RON
- Active circulante
- 101.069 RON
- Stocuri
- 31.095 RON
- Creanțe
- 26.840 RON
- Casa & conturi bănci
- 43.134 RON
- Capital propriu
- 83.079 RON
- Cifra de afaceri · CAEN 1622
- Loc 20 din 45
- Profit net · CAEN 1622
- Loc 5 din 45
- Angajati · CAEN 1622
- Loc 23 din 45
Contact
Adresă sediu social
Adresa fiscala
- Adresa
- Romania, ALBA, Mun. Sebeş, Str. Traian nr. 11, 515800
- Cod postal
- 515800
Date juridice și fiscale
Detalii companie
- Forma proprietate
- Proprietate Privata Capital Privat Autohton
- Forma organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Stare inregistrare
- Înregistrat din 30.01.2003
- Organ fiscal competent
- Unitatea Fiscală Municipală Sebeş
- Platitor TVA
- Da
Informatii fiscale
- RO e-Factura
- Da (din 1 februarie 2024)
- TVA la incasare
- 1 ianuarie 2013 - 1 februarie 2014
Indicatori financiari
Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.
Evoluția companiei
2008 –2024 · RON
- An explorat în grafic
- 2024
- Cifră de afaceri
- 28.673 RON
- Rezultat net
- 5.906 RON
Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.
Toți indicatorii raportați
17 indicatori · valori exacte
| Indicator și explicație | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii | 28.673 RON | 22.421 RON |
| Venituri totaleToate veniturile raportate | 28.681 RON | 22.771 RON |
| Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate | 22.488 RON | 22.047 RON |
| Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț | 6.193 RON | 724 RON |
| Profit netCâmpul de profit net din bilanț | 5.906 RON | 0 RON |
| Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero | 0 RON | 27 RON |
| Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung | 2.025 RON | 3.474 RON |
| Active circulanteActive folosite în activitatea curentă | 101.069 RON | 95.568 RON |
| Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante | 103.094 RON | 99.042 RON |
| StocuriBunuri și materiale în stoc | 31.095 RON | 35.466 RON |
| CreanțeSume de încasat | 26.840 RON | 21.863 RON |
| Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești | 43.134 RON | 38.239 RON |
| Datorii totaleTotalul datoriilor raportate | 20.015 RON | 4.369 RON |
| Capital propriuCapitaluri proprii raportate | 83.079 RON | 94.673 RON |
| Capital socialCapitalul social din bilanț | Neraportat | Neraportat |
| Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați | 0 persoane | 1 persoane |
Structura activelor
Distribuția activelor · 2024
Datorii și active
Comparație la finalul anului 2024
Datorii totale / active totale afișate
Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.
Rate de eficiență · 2024
- ROA
- 5,7 %Profit net / active totale
- ROE
- 7,1 %Profit net / capital propriu
- Lichiditate afișată
- 5,05 Active circulante / datorii totale
- Solvabilitate afișată
- 80,6 %Capital propriu / active totale
Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.
Bilanțuri anuale
Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.
Venituri, cheltuieli și rezultate
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Cifră de afaceri netă | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit brut | Profit net | Pierdere brută | Pierdere netă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 28.673 +27,9% față de anul precedent | 28.681 | 22.488 | 6.193 +755,4% față de anul precedent | 5.906 | 0 | 0 |
| 2023 | 22.421 -60,9% față de anul precedent | 22.771 | 22.047 | 724 -97,4% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 | 27 |
| 2022 | 57.279 -29,0% față de anul precedent | 59.481 | 31.591 | 27.890 -34,5% față de anul precedent | 26.365 -34,4% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2021 | 80.725 +6,6% față de anul precedent | 83.043 | 40.442 | 42.601 -13,3% față de anul precedent | 40.189 -14,8% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2020 | 75.748 +7,4% față de anul precedent | 75.874 | 26.749 | 49.125 +27,0% față de anul precedent | 47.193 +28,9% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2019 | 70.512 -27,2% față de anul precedent | 73.992 | 35.315 | 38.677 -42,8% față de anul precedent | 36.626 -43,4% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2018 | 96.896 +1,8% față de anul precedent | 97.957 | 30.317 | 67.640 +0,8% față de anul precedent | 64.749 +1,0% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2017 | 95.215 +76,8% față de anul precedent | 96.113 | 29.030 | 67.083 +107,6% față de anul precedent | 64.128 +110,0% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2016 | 53.844 -11,2% față de anul precedent | 57.958 | 25.648 | 32.310 +18,1% față de anul precedent | 30.543 +19,2% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2015 | 60.620 -11,2% față de anul precedent | 64.534 | 37.178 | 27.356 -30,1% față de anul precedent | 25.631 -30,8% față de anul precedent | Neraportat | 0 |
| 2014 | 68.294 +17,6% față de anul precedent | 71.661 | 32.507 | 39.154 +8,3% față de anul precedent | 37.036 +7,9% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2013 | 58.070 +27,5% față de anul precedent | 61.783 | 25.639 | 36.144 +64,8% față de anul precedent | 34.327 +85,8% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2012 | 45.533 +96,8% față de anul precedent | 48.057 | 26.120 | 21.937 +178,4% față de anul precedent | 18.478 +135,9% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2011 | 23.133 -24,8% față de anul precedent | 24.615 | 16.736 | 7.879 -31,8% față de anul precedent | 7.834 -19,8% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2010 | 30.757 +319,4% față de anul precedent | 32.068 | 20.520 | 11.548 +1.015,8% față de anul precedent | 9.764 | 0 | 0 |
| 2009 | 7.334 -48,0% față de anul precedent | 8.780 | 7.745 | 1.035 | 0 | 0 | 432 |
| 2008 | 14.115 | 14.237 | 15.118 | 0 | 0 | 881 | 1.346 |
Active și disponibilități
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Active imobilizate | Active circulante | Active totale | Stocuri | Creanțe | Casa și conturi la bănci |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 2.025 | 101.069 | 103.094 | 31.095 | 26.840 | 43.134 |
| 2023 | 3.474 | 95.568 | 99.042 | 35.466 | 21.863 | 38.239 |
| 2022 | 5.495 | 100.316 | 105.811 | 28.357 | 14.106 | 57.853 |
| 2021 | 13.585 | 122.634 | 136.219 | 37.208 | 15.206 | 70.220 |
| 2020 | 16.966 | 130.265 | 147.231 | 32.499 | 17.281 | 80.485 |
| 2019 | 23.465 | 96.738 | 120.203 | 35.642 | 18.770 | 42.326 |
| 2018 | 30.149 | 96.985 | 127.134 | 34.510 | 10.529 | 51.946 |
| 2017 | 37.203 | 128.622 | 165.825 | 31.231 | 10.529 | 86.862 |
| 2016 | 44.258 | 83.059 | 127.317 | 36.752 | 12.638 | 33.669 |
| 2015 | 52.015 | 93.462 | 145.477 | 38.228 | 30.005 | 25.229 |
| 2014 | 30.835 | 83.291 | 114.126 | 30.587 | 8.353 | 44.351 |
| 2013 | 6.119 | 70.836 | 76.955 | 35.323 | 9.661 | 25.852 |
| 2012 | 9.449 | 51.000 | 60.449 | 29.903 | 9.905 | 11.192 |
| 2011 | 11.630 | 43.379 | 55.009 | 17.867 | 12.730 | 12.782 |
| 2010 | 14.779 | 40.343 | 55.122 | 16.968 | 18.368 | 5.007 |
| 2009 | 18.069 | 27.415 | 45.484 | 13.683 | 8.272 | 5.460 |
| 2008 | 21.356 | 28.328 | 49.684 | 13.238 | 7.857 | 7.233 |
Datorii, capital și salariați
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Datorii totale | Capital propriu | Capital social | Număr mediu de salariați |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 20.015 +358,1% față de anul precedent | 83.079 | Neraportat | 0 -100,0% față de anul precedent |
| 2023 | 4.369 -44,9% față de anul precedent | 94.673 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2022 | 7.930 -52,5% față de anul precedent | 97.881 | Neraportat | 1 |
| 2021 | 16.703 -43,6% față de anul precedent | 119.516 | Neraportat | 0 |
| 2020 | 29.603 +58,9% față de anul precedent | 117.628 | Neraportat | 0 |
| 2019 | 18.628 +178,5% față de anul precedent | 101.575 | Neraportat | 0 |
| 2018 | 6.688 -51,9% față de anul precedent | 120.446 | Neraportat | 0 |
| 2017 | 13.896 +61,3% față de anul precedent | 151.929 | Neraportat | 0 |
| 2016 | 8.617 -56,2% față de anul precedent | 118.700 | Neraportat | 0 |
| 2015 | 19.664 +187,1% față de anul precedent | 125.813 | Neraportat | 0 |
| 2014 | 6.849 +2,0% față de anul precedent | 107.277 | Neraportat | 0 |
| 2013 | 6.715 -72,6% față de anul precedent | 70.240 | Neraportat | 0 |
| 2012 | 24.536 -34,6% față de anul precedent | 35.913 | Neraportat | 0 |
| 2011 | 37.505 -17,1% față de anul precedent | 17.504 | Neraportat | 0 |
| 2010 | 45.227 -0,3% față de anul precedent | 9.895 | Neraportat | 0 |
| 2009 | 45.353 -7,7% față de anul precedent | 131 | Neraportat | 0 |
| 2008 | 49.121 | 563 | Neraportat | 0 |
„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.
Scor de risc estimat
O privire asupra indicatorilor financiari · 2024
Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.
Cum se calculează și cum se citește scorul?
Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.
Acționariat și capital
Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.
Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.
Persoane asociate
0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.
Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.
Conexiuni
Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.
Grafic conexiuni
Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.
Parcursul firmei
Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.
23 repere. O singură cronologie.
Din 2003 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.
2024 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 28.673 RON. Profit: 5.906 RON
Cifra de afaceri: 28.673 RON. Profit: 5.906 RON
- Cifra de afaceri
- 28.673 RON +27.88% față de anul precedent
- Profit net
- 5.906 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0 -100% față de anul precedent
- Datorii
- 20.015 RON +358.11% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2024Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.
Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.
2023 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 22.421 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 22.421 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 22.421 RON -60.86% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 27 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 4.369 RON -44.91% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20232022 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 57.279 RON. Profit: 26.365 RON
Cifra de afaceri: 57.279 RON. Profit: 26.365 RON
- Cifra de afaceri
- 57.279 RON -29.04% față de anul precedent
- Profit net
- 26.365 RON -34.4% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1
- Datorii
- 7.930 RON -52.52% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20222021 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 80.725 RON. Profit: 40.189 RON
Cifra de afaceri: 80.725 RON. Profit: 40.189 RON
- Cifra de afaceri
- 80.725 RON +6.57% față de anul precedent
- Profit net
- 40.189 RON -14.84% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 16.703 RON -43.58% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20212020 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 75.748 RON. Profit: 47.193 RON
Cifra de afaceri: 75.748 RON. Profit: 47.193 RON
- Cifra de afaceri
- 75.748 RON +7.43% față de anul precedent
- Profit net
- 47.193 RON +28.85% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 29.603 RON +58.92% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20202019 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 70.512 RON. Profit: 36.626 RON
Cifra de afaceri: 70.512 RON. Profit: 36.626 RON
- Cifra de afaceri
- 70.512 RON -27.23% față de anul precedent
- Profit net
- 36.626 RON -43.43% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 18.628 RON +178.53% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20192018 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 96.896 RON. Profit: 64.749 RON
Cifra de afaceri: 96.896 RON. Profit: 64.749 RON
- Cifra de afaceri
- 96.896 RON +1.77% față de anul precedent
- Profit net
- 64.749 RON +0.97% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 6.688 RON -51.87% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20182017 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 95.215 RON. Profit: 64.128 RON
Cifra de afaceri: 95.215 RON. Profit: 64.128 RON
- Cifra de afaceri
- 95.215 RON +76.83% față de anul precedent
- Profit net
- 64.128 RON +109.96% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 13.896 RON +61.26% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2017reper anualClasamentePremii si distinctii 2017Locul 1 CAEN in judet la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in oras la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in judet la Profit net | Locul 1 CAEN in oras la Profit net | Locul 1 CAEN in judet la Angajati | Locul 1 CAEN in oras la Angajati
Locul 1 CAEN in judet la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in oras la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in judet la Profit net | Locul 1 CAEN in oras la Profit net | Locul 1 CAEN in judet la Angajati | Locul 1 CAEN in oras la Angajati
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Vezi toate clasamentele2016 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 53.844 RON. Profit: 30.543 RON
Cifra de afaceri: 53.844 RON. Profit: 30.543 RON
- Cifra de afaceri
- 53.844 RON -11.18% față de anul precedent
- Profit net
- 30.543 RON +19.16% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 8.617 RON -56.18% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20162015 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 60.620 RON. Profit: 25.631 RON
Cifra de afaceri: 60.620 RON. Profit: 25.631 RON
- Cifra de afaceri
- 60.620 RON -11.24% față de anul precedent
- Profit net
- 25.631 RON -30.79% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 19.664 RON +187.11% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20152014 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 68.294 RON. Profit: 37.036 RON
Cifra de afaceri: 68.294 RON. Profit: 37.036 RON
- Cifra de afaceri
- 68.294 RON +17.61% față de anul precedent
- Profit net
- 37.036 RON +7.89% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 6.849 RON +2% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2014Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.
Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.
2013 3 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 58.070 RON. Profit: 34.327 RON
Cifra de afaceri: 58.070 RON. Profit: 34.327 RON
- Cifra de afaceri
- 58.070 RON +27.53% față de anul precedent
- Profit net
- 34.327 RON +85.77% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 6.715 RON -72.63% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2013reper anualClasamentePremii si distinctii 2013Locul 1 CAEN in judet la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in oras la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in judet la Profit net | Locul 1 CAEN in oras la Profit net | Locul 1 CAEN in judet la Angajati | Locul 1 CAEN in oras la Angajati
Locul 1 CAEN in judet la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in oras la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in judet la Profit net | Locul 1 CAEN in oras la Profit net | Locul 1 CAEN in judet la Angajati | Locul 1 CAEN in oras la Angajati
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Vezi toate clasamenteleEvenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.
Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.
2012 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 45.533 RON. Profit: 18.478 RON
Cifra de afaceri: 45.533 RON. Profit: 18.478 RON
- Cifra de afaceri
- 45.533 RON +96.83% față de anul precedent
- Profit net
- 18.478 RON +135.87% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 24.536 RON -34.58% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20122011 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 23.133 RON. Profit: 7.834 RON
Cifra de afaceri: 23.133 RON. Profit: 7.834 RON
- Cifra de afaceri
- 23.133 RON -24.79% față de anul precedent
- Profit net
- 7.834 RON -19.77% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 37.505 RON -17.07% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20112010 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 30.757 RON. Profit: 9.764 RON
Cifra de afaceri: 30.757 RON. Profit: 9.764 RON
- Cifra de afaceri
- 30.757 RON +319.38% față de anul precedent
- Profit net
- 9.764 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 45.227 RON -0.28% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2010Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.
Publicații ONRC
0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.
Dosare instanță
0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată
Achiziții publice (SEAP)
Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro
Clasamente și premii
Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.
Distincții 2017
Adaugă gratuit distincția companiei pe website-ul tău.
Cifra de afaceri
Profit net
Profit net
Angajati
Angajati
| An / indicator | Județ | Localitate | CAEN | CAEN în județ | CAEN în localitate |
|---|---|---|---|---|---|
| 2017Cifra de afaceri | 4.872din 11.044 · ALBA | 505din 1.077 · Mun. Sebeş | 20din 45 · CAEN 1622 | 1din 2 · CAEN 1622 - ALBA | 1din 1 · CAEN 1622 - Mun. Sebeş |
| 2017Profit net | 1.951din 11.046 · ALBA | 215din 1.077 · Mun. Sebeş | 5din 45 · CAEN 1622 | 1din 2 · CAEN 1622 - ALBA | 1din 1 · CAEN 1622 - Mun. Sebeş |
| 2017Angajati | 6.200din 11.046 · ALBA | 612din 1.077 · Mun. Sebeş | 23din 45 · CAEN 1622 | 1din 2 · CAEN 1622 - ALBA | 1din 1 · CAEN 1622 - Mun. Sebeş |
| 2013Cifra de afaceri | 4.641din 10.247 · ALBA | 494din 1.011 · Mun. Sebeş | 20din 59 · CAEN 1622 | 1din 2 · CAEN 1622 - ALBA | 1din 1 · CAEN 1622 - Mun. Sebeş |
| 2013Profit net | 1.417din 10.253 · ALBA | 162din 1.011 · Mun. Sebeş | 5din 59 · CAEN 1622 | 1din 2 · CAEN 1622 - ALBA | 1din 1 · CAEN 1622 - Mun. Sebeş |
| 2013Angajati | 5.327din 10.250 · ALBA | 519din 1.011 · Mun. Sebeş | 24din 59 · CAEN 1622 | 1din 2 · CAEN 1622 - ALBA | 1din 1 · CAEN 1622 - Mun. Sebeş |
Recenzii
Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!
Firme similare
Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.
Alte firme din Alba
Întrebări frecvente
Răspunsuri din datele publicate în acest profil.
Care este CUI-ul PAVEX PARQUET SRL?
CUI-ul PAVEX PARQUET SRL este 15172411.
Unde este sediul PAVEX PARQUET SRL?
PAVEX PARQUET SRL are sediul in Romania, ALBA, Mun. Sebeş, Str. TRAIAN nr. 11, 515800, Mun. Sebeş, judetul ALBA.
Cand a fost infiintata PAVEX PARQUET SRL?
PAVEX PARQUET SRL a fost infiintata in anul 2003 (23 ani de activitate).
Care a fost cifra de afaceri a PAVEX PARQUET SRL in 2024?
In 2024, PAVEX PARQUET SRL a raportat o cifra de afaceri de 28.673 RON.
Ce activitate are PAVEX PARQUET SRL?
PAVEX PARQUET SRL are codul CAEN principal 1622 (Fabricarea parchetului asamblat în panouri).
Ce profit a inregistrat PAVEX PARQUET SRL in 2024?
PAVEX PARQUET SRL a inregistrat un profit net de 5.906 RON in 2024.
Surse și actualizare
Contextul datelor, într-un singur loc.
- Identificare și situație fiscală
- Registrele publice ANAF și ONRC
- Date financiare
- Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
- Publicații ONRC
- 0 înregistrări încărcate
- Ultima actualizare a profilului
- 13 octombrie 2026
- Următoarea actualizare disponibilă
- 13 noiembrie 2026
Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.
Date personale (GDPR)
Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.