Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
Surse și actualizareActualizat: 12 octombrie 2026 la 15:03
Despre OTIS PROIECT SRL
OTIS PROIECT SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Craiova, judetul DOLJ, infiintata in 2003 (23 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea" (cod CAEN 7112), in sectorul tranzactii imobiliare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.
In 2024, OTIS PROIECT SRL a raportat o cifra de afaceri de 158.115 RON, in scadere fata de anul precedent (-15.7%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 5. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut de la 117.125 RON in 2008 la 158.115 RON in 2024.
Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).
Compania, pe scurt
- Cifră de afaceri netă
- 158.115 RON
- Venituri totale
- 159.736 RON
- Cheltuieli totale
- 208.160 RON
- Profit brut
- 0 RON
- Profit net
- 0 RON
- Marja profit net
- 0,00%
- Active imobilizate
- 274 RON
- Active circulante
- 63.785 RON
- Stocuri
- 0 RON
- Creanțe
- 10.550 RON
- Casa & conturi bănci
- 53.235 RON
- Capital propriu
- 45.268 RON
Contact
Adresă sediu social
Adresa fiscala
- Adresa
- Romania, DOLJ, Mun. Craiova, Str NICOLAE TITULESCU nr. 55
Date juridice și fiscale
Detalii companie
- Forma proprietate
- Proprietate Privata Capital Privat Autohton
- Forma organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Stare inregistrare
- Înregistrat din 12.02.2003
- Organ fiscal competent
- Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Dolj
- Platitor TVA
- Nu
Indicatori financiari
Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.
Evoluția companiei
2008 –2024 · RON
- An explorat în grafic
- 2024
- Cifră de afaceri
- 158.115 RON
- Rezultat net
- -49.958 RON
Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.
Toți indicatorii raportați
17 indicatori · valori exacte
| Indicator și explicație | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii | 158.115 RON | 187.496 RON |
| Venituri totaleToate veniturile raportate | 159.736 RON | 189.741 RON |
| Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate | 208.160 RON | 162.162 RON |
| Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț | 0 RON | 27.579 RON |
| Profit netCâmpul de profit net din bilanț | 0 RON | 25.682 RON |
| Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut | 48.424 RON | 0 RON |
| Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero | 49.958 RON | 0 RON |
| Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung | 274 RON | 425 RON |
| Active circulanteActive folosite în activitatea curentă | 63.785 RON | 109.645 RON |
| Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante | 64.059 RON | 110.070 RON |
| StocuriBunuri și materiale în stoc | 0 RON | 0 RON |
| CreanțeSume de încasat | 10.550 RON | 7.129 RON |
| Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești | 53.235 RON | 102.516 RON |
| Datorii totaleTotalul datoriilor raportate | 18.791 RON | 14.844 RON |
| Capital propriuCapitaluri proprii raportate | 45.268 RON | 95.226 RON |
| Capital socialCapitalul social din bilanț | Neraportat | Neraportat |
| Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați | 5 persoane | 5 persoane |
Structura activelor
Distribuția activelor · 2024
Datorii și active
Comparație la finalul anului 2024
Datorii totale / active totale afișate
Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.
Rate de eficiență · 2024
- ROA
- 0,0 %Profit net / active totale
- ROE
- 0,0 %Profit net / capital propriu
- Lichiditate afișată
- 3,39 Active circulante / datorii totale
- Solvabilitate afișată
- 70,7 %Capital propriu / active totale
Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.
Bilanțuri anuale
Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.
Venituri, cheltuieli și rezultate
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Cifră de afaceri netă | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit brut | Profit net | Pierdere brută | Pierdere netă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 158.115 -15,7% față de anul precedent | 159.736 | 208.160 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 48.424 | 49.958 |
| 2023 | 187.496 +14,4% față de anul precedent | 189.741 | 162.162 | 27.579 +237,1% față de anul precedent | 25.682 +292,6% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2022 | 163.951 +6,8% față de anul precedent | 164.011 | 155.830 | 8.181 -33,4% față de anul precedent | 6.541 -39,1% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2021 | 153.480 +31,9% față de anul precedent | 153.480 | 141.205 | 12.275 +463,1% față de anul precedent | 10.739 +881,6% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2020 | 116.378 -11,5% față de anul precedent | 142.127 | 139.947 | 2.180 | 1.094 | 0 | 0 |
| 2019 | 131.515 +95,6% față de anul precedent | 135.525 | 152.615 | 0 | 0 | 17.090 | 18.460 |
| 2018 | 67.255 -23,3% față de anul precedent | 67.255 | 101.949 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 34.694 | 35.367 |
| 2017 | 87.702 -3,5% față de anul precedent | 87.702 | 86.379 | 1.323 -87,0% față de anul precedent | 444 -95,2% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2016 | 90.850 -13,5% față de anul precedent | 90.850 | 80.700 | 10.150 -27,7% față de anul precedent | 9.241 -15,1% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2015 | 104.979 -5,5% față de anul precedent | 104.980 | 90.943 | 14.037 -0,1% față de anul precedent | 10.888 +3,9% față de anul precedent | Neraportat | 0 |
| 2014 | 111.058 +18,4% față de anul precedent | 119.058 | 105.009 | 14.049 +73,7% față de anul precedent | 10.477 +98,7% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2013 | 93.811 +61,7% față de anul precedent | 93.811 | 85.724 | 8.087 +250,1% față de anul precedent | 5.273 +826,7% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2012 | 58.020 -19,9% față de anul precedent | 58.026 | 55.716 | 2.310 | 569 | 0 | 0 |
| 2011 | 72.430 -4,7% față de anul precedent | 72.430 | 73.047 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 617 | 2.790 |
| 2010 | 76.035 -26,3% față de anul precedent | 76.046 | 67.176 | 8.870 +70,2% față de anul precedent | 5.645 +166,7% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2009 | 103.165 -11,9% față de anul precedent | 103.165 | 97.954 | 5.211 -82,2% față de anul precedent | 2.117 -92,0% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2008 | 117.125 | 117.132 | 87.796 | 29.336 | 26.408 | 0 | 0 |
Active și disponibilități
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Active imobilizate | Active circulante | Active totale | Stocuri | Creanțe | Casa și conturi la bănci |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 274 | 63.785 | 64.059 | 0 | 10.550 | 53.235 |
| 2023 | 425 | 109.645 | 110.070 | 0 | 7.129 | 102.516 |
| 2022 | 0 | 81.999 | 81.999 | 0 | 619 | 81.380 |
| 2021 | 0 | 73.881 | 73.881 | 0 | 450 | 73.431 |
| 2020 | 0 | 63.773 | 63.773 | 0 | 443 | 63.330 |
| 2019 | 0 | 59.636 | 59.636 | 0 | 0 | 59.636 |
| 2018 | 0 | 76.648 | 76.648 | 4.206 | 0 | 72.442 |
| 2017 | 68.385 | 106.287 | 174.672 | 0 | 6.600 | 99.687 |
| 2016 | 68.385 | 119.936 | 188.321 | 0 | 2.220 | 117.716 |
| 2015 | 77.931 | 93.190 | 171.121 | 0 | 2.289 | 90.901 |
| 2014 | 101.100 | 64.748 | 165.848 | 0 | 104 | 64.644 |
| 2013 | 239.613 | 24.595 | 264.208 | 0 | 4.005 | 20.590 |
| 2012 | 258.738 | 27.779 | 286.517 | 2.304 | 1.680 | 23.795 |
| 2011 | 258.738 | 22.132 | 280.870 | 855 | 3.880 | 17.397 |
| 2010 | 258.738 | 30.068 | 288.806 | 647 | 3.560 | 25.861 |
| 2009 | 206.875 | 33.058 | 239.933 | 2.901 | 5.279 | 24.878 |
| 2008 | 178.506 | 61.977 | 240.483 | 0 | 28.905 | 33.072 |
Datorii, capital și salariați
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Datorii totale | Capital propriu | Capital social | Număr mediu de salariați |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 18.791 +26,6% față de anul precedent | 45.268 | Neraportat | 5 0,0% față de anul precedent |
| 2023 | 14.844 +19,2% față de anul precedent | 95.226 | Neraportat | 5 0,0% față de anul precedent |
| 2022 | 12.455 +14,5% față de anul precedent | 69.544 | Neraportat | 5 0,0% față de anul precedent |
| 2021 | 10.878 -5,5% față de anul precedent | 63.003 | Neraportat | 5 0,0% față de anul precedent |
| 2020 | 11.509 +35,9% față de anul precedent | 52.264 | Neraportat | 5 |
| 2019 | 8.466 +20,6% față de anul precedent | 51.170 | Neraportat | 0 -100,0% față de anul precedent |
| 2018 | 7.018 -9,9% față de anul precedent | 69.630 | Neraportat | 4 0,0% față de anul precedent |
| 2017 | 7.790 -41,6% față de anul precedent | 173.382 | Neraportat | 4 -20,0% față de anul precedent |
| 2016 | 13.343 +147,8% față de anul precedent | 174.978 | Neraportat | 5 +25,0% față de anul precedent |
| 2015 | 5.385 -51,1% față de anul precedent | 165.736 | Neraportat | 4 +33,3% față de anul precedent |
| 2014 | 11.000 -50,0% față de anul precedent | 154.848 | Neraportat | 3 0,0% față de anul precedent |
| 2013 | 21.998 -59,7% față de anul precedent | 242.210 | Neraportat | 3 0,0% față de anul precedent |
| 2012 | 54.561 +10,3% față de anul precedent | 236.938 | Neraportat | 3 0,0% față de anul precedent |
| 2011 | 49.483 -9,4% față de anul precedent | 236.369 | Neraportat | 3 -40,0% față de anul precedent |
| 2010 | 54.629 +750,9% față de anul precedent | 239.159 | Neraportat | 5 0,0% față de anul precedent |
| 2009 | 6.420 -29,4% față de anul precedent | 233.513 | Neraportat | 5 0,0% față de anul precedent |
| 2008 | 9.087 | 252.447 | Neraportat | 5 |
„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.
Scor de risc estimat
O privire asupra indicatorilor financiari · 2024
Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.
Cum se calculează și cum se citește scorul?
Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.
Acționariat și capital
Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.
Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.
Persoane asociate
1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.
| Persoană | Rol | Țară | Localitate / județ |
|---|---|---|---|
| ŞBŞTEFAN BUCĂTARU | administrator | Neraportată | Neraportată |
Conexiuni
Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.
Grafic conexiuni
Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.
Parcursul firmei
Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.
20 repere. O singură cronologie.
Din 2003 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.
2026 2 repere
data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 15730/2026modificare date sediu social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare date, retragere asociaţi persoane fizice, modificare date, revocare persoane împuternicite
modificare date sediu social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare date, retragere asociaţi persoane fizice, modificare date, revocare persoane împuternicite
Deschide înregistrarea completădata publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 14020/2026modificare date sediu social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare date, retragere asociaţi persoane fizice, modificare date, revocare persoane împuternicite
modificare date sediu social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare date, retragere asociaţi persoane fizice, modificare date, revocare persoane împuternicite
Deschide înregistrarea completă2024 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 158.115 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 158.115 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 158.115 RON -15.67% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 49.958 RON
- Angajati
- 5 0% față de anul precedent
- Datorii
- 18.791 RON +26.59% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20242023 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 187.496 RON. Profit: 25.682 RON
Cifra de afaceri: 187.496 RON. Profit: 25.682 RON
- Cifra de afaceri
- 187.496 RON +14.36% față de anul precedent
- Profit net
- 25.682 RON +292.63% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 5 0% față de anul precedent
- Datorii
- 14.844 RON +19.18% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20232022 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 163.951 RON. Profit: 6.541 RON
Cifra de afaceri: 163.951 RON. Profit: 6.541 RON
- Cifra de afaceri
- 163.951 RON +6.82% față de anul precedent
- Profit net
- 6.541 RON -39.09% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 5 0% față de anul precedent
- Datorii
- 12.455 RON +14.5% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20222021 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 153.480 RON. Profit: 10.739 RON
Cifra de afaceri: 153.480 RON. Profit: 10.739 RON
- Cifra de afaceri
- 153.480 RON +31.88% față de anul precedent
- Profit net
- 10.739 RON +881.63% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 5 0% față de anul precedent
- Datorii
- 10.878 RON -5.48% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20212020 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 116.378 RON. Profit: 1.094 RON
Cifra de afaceri: 116.378 RON. Profit: 1.094 RON
- Cifra de afaceri
- 116.378 RON -11.51% față de anul precedent
- Profit net
- 1.094 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 5
- Datorii
- 11.509 RON +35.94% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20202019 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 131.515 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 131.515 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 131.515 RON +95.55% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 18.460 RON
- Angajati
- 0 -100% față de anul precedent
- Datorii
- 8.466 RON +20.63% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20192018 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 67.255 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 67.255 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 67.255 RON -23.31% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 35.367 RON
- Angajati
- 4 0% față de anul precedent
- Datorii
- 7.018 RON -9.91% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20182017 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 87.702 RON. Profit: 444 RON
Cifra de afaceri: 87.702 RON. Profit: 444 RON
- Cifra de afaceri
- 87.702 RON -3.47% față de anul precedent
- Profit net
- 444 RON -95.2% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 4 -20% față de anul precedent
- Datorii
- 7.790 RON -41.62% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20172016 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 90.850 RON. Profit: 9.241 RON
Cifra de afaceri: 90.850 RON. Profit: 9.241 RON
- Cifra de afaceri
- 90.850 RON -13.46% față de anul precedent
- Profit net
- 9.241 RON -15.13% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 5 +25% față de anul precedent
- Datorii
- 13.343 RON +147.78% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20162015 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 104.979 RON. Profit: 10.888 RON
Cifra de afaceri: 104.979 RON. Profit: 10.888 RON
- Cifra de afaceri
- 104.979 RON -5.47% față de anul precedent
- Profit net
- 10.888 RON +3.92% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 4 +33.33% față de anul precedent
- Datorii
- 5.385 RON -51.05% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20152014 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 111.058 RON. Profit: 10.477 RON
Cifra de afaceri: 111.058 RON. Profit: 10.477 RON
- Cifra de afaceri
- 111.058 RON +18.38% față de anul precedent
- Profit net
- 10.477 RON +98.69% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 3 0% față de anul precedent
- Datorii
- 11.000 RON -50% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20142013 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 93.811 RON. Profit: 5.273 RON
Cifra de afaceri: 93.811 RON. Profit: 5.273 RON
- Cifra de afaceri
- 93.811 RON +61.69% față de anul precedent
- Profit net
- 5.273 RON +826.71% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 3 0% față de anul precedent
- Datorii
- 21.998 RON -59.68% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20132012 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 58.020 RON. Profit: 569 RON
Cifra de afaceri: 58.020 RON. Profit: 569 RON
- Cifra de afaceri
- 58.020 RON -19.9% față de anul precedent
- Profit net
- 569 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 3 0% față de anul precedent
- Datorii
- 54.561 RON +10.26% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20122011 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 72.430 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 72.430 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 72.430 RON -4.74% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 2.790 RON
- Angajati
- 3 -40% față de anul precedent
- Datorii
- 49.483 RON -9.42% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20112010 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 76.035 RON. Profit: 5.645 RON
Cifra de afaceri: 76.035 RON. Profit: 5.645 RON
- Cifra de afaceri
- 76.035 RON -26.3% față de anul precedent
- Profit net
- 5.645 RON +166.65% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 5 0% față de anul precedent
- Datorii
- 54.629 RON +750.92% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20102009 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 103.165 RON. Profit: 2.117 RON
Cifra de afaceri: 103.165 RON. Profit: 2.117 RON
- Cifra de afaceri
- 103.165 RON -11.92% față de anul precedent
- Profit net
- 2.117 RON -91.98% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 5 0% față de anul precedent
- Datorii
- 6.420 RON -29.35% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20092008 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 117.125 RON. Profit: 26.408 RON
Cifra de afaceri: 117.125 RON. Profit: 26.408 RON
- Cifra de afaceri
- 117.125 RON
- Profit net
- 26.408 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 5
- Datorii
- 9.087 RON
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20082003 1 repere
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataOTIS PROIECT SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7112 in Mun. Craiova (DOLJ)
OTIS PROIECT SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7112 in Mun. Craiova (DOLJ)
Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.
Publicații ONRC
2 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.
27.042026Mentiune · Buletin 15730/2026modificare date sediu social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare date, retragere asociaţi persoane fizice, modificare date, revocare persoane împuternicite
modificare date sediu social; domeniu principal de activitate/activitate principală; cod obiect de activitate; sedii secundare; modificare date, retragere asociaţi persoane fizice; modificare date, revocare persoane împuternicite; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 06.02.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii
- Companie
- OTIS PROIECT SRL
- CUI
- 15203356
- Tip în sursă
- Modification
- Data buletinului
- 27.04.2026
- Registrul Comerțului
- J16/172/2003
- EUID
- ROONRC.J16/172/2003
- Sediu
- Jud. Dolj, Municipiul Craiova, Str. MIHAI VITEAZU, Nr. 8, Bl. 8, Scara 1, Ap. 15
- Județ
- Dolj
- Număr încheiere
- 335770
- Data încheierii
- 24.04.2026
- Număr dosar
- 1578276
- Data dosarului
- 16.04.2026
- Tribunal
- Dolj
- Registrator
- Alicia Valeria Oltean
Subiecte
modificare date sediu social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare date, retragere asociaţi persoane fizice, modificare date, revocare persoane împuternicite
Documente menționate
- Hotărârea adunării generale a asociaţilor nr. 1 din 06.02.2026
- Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 1578276 din 16.04.2026
15.042026Mentiune · Buletin 14020/2026modificare date sediu social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare date, retragere asociaţi persoane fizice, modificare date, revocare persoane împuternicite
modificare date sediu social; domeniu principal de activitate/activitate principală; cod obiect de activitate; sedii secundare; modificare date, retragere asociaţi persoane fizice; modificare date, revocare persoane împuternicite; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 06.02.2026înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii
- Companie
- OTIS PROIECT SRL
- CUI
- 15203356
- Tip în sursă
- Modification
- Data buletinului
- 15.04.2026
- Registrul Comerțului
- J16/172/2003
- EUID
- ROONRC.J16/172/2003
- Sediu
- Jud. Dolj, Municipiul Craiova, Str. MIHAI VITEAZU, Nr. 8, Bl. 8, Scara 1, Ap. 15
- Județ
- Dolj
- Număr încheiere
- 302873
- Data încheierii
- 14.04.2026
- Număr dosar
- 1259220
- Data dosarului
- 23.03.2026
- Tribunal
- Dolj
- Registrator
- Claudia Elena Ignat
Subiecte
modificare date sediu social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare date, retragere asociaţi persoane fizice, modificare date, revocare persoane împuternicite
Documente menționate
- Hotărârea 1 / 2 16 adunării generale a asociaţilor nr. 1 din 06.03.2026
- Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 1259220 din 23.03.2026
- Declaraţie privind beneficiarii reali nr. 1259220 din 23.03.2026
Dosare instanță
0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată
Achiziții publice (SEAP)
Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro
Clasamente și premii
Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.
Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.
Recenzii
Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!
Firme similare
Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.
Firme de mărime apropiată — CAEN 7112, Dolj
Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 7112, Dolj
Alte firme din Dolj
Întrebări frecvente
Răspunsuri din datele publicate în acest profil.
Care este CUI-ul OTIS PROIECT SRL?
CUI-ul OTIS PROIECT SRL este 15203356.
Unde este sediul OTIS PROIECT SRL?
OTIS PROIECT SRL are sediul in Romania, DOLJ, Mun. Craiova, Str NICOLAE TITULESCU nr. 55, Mun. Craiova, judetul DOLJ.
Cand a fost infiintata OTIS PROIECT SRL?
OTIS PROIECT SRL a fost infiintata in anul 2003 (23 ani de activitate).
Care a fost cifra de afaceri a OTIS PROIECT SRL in 2024?
In 2024, OTIS PROIECT SRL a raportat o cifra de afaceri de 158.115 RON.
Cati angajati are OTIS PROIECT SRL?
OTIS PROIECT SRL a raportat un numar mediu de 5 salariati in 2024.
Ce activitate are OTIS PROIECT SRL?
OTIS PROIECT SRL are codul CAEN principal 7112 (Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea).
Ce profit a inregistrat OTIS PROIECT SRL in 2024?
OTIS PROIECT SRL a inregistrat o pierdere neta de 49.958 RON in 2024.
Surse și actualizare
Contextul datelor, într-un singur loc.
- Identificare și situație fiscală
- Registrele publice ANAF și ONRC
- Date financiare
- Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
- Publicații ONRC
- 2 înregistrări încărcate
- Ultima actualizare a profilului
- 12 octombrie 2026
- Următoarea actualizare disponibilă
- 12 noiembrie 2026
Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.
Date personale (GDPR)
Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.