Activ Plătitor TVA

DECORART SRL

CUI: 15270169
CIF: RO15270169
Reg. Com.: J2003000290178
CAEN: 4100
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 7 martie 2003 · 23 ani
Distribuie:

Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale

Surse și actualizare

Actualizat: 15 octombrie 2026 la 00:09

Despre DECORART SRL

DECORART SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Galaţi, judetul GALAŢI, infiintata in 2003 (23 ani de activitate). Activitatea principala este "Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale" (cod CAEN 4100), in sectorul constructii. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, DECORART SRL a raportat o cifra de afaceri de 148.159 RON, in scadere accentuata fata de anul precedent (-85.4%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1, in scadere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut de la 130.038 RON in 2008 la 148.159 RON in 2024. Datoriile raportate (2.063.691 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Este inregistrata ca platitoare de TVA. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
148.159 RON
Venituri totale
149.195 RON
Cheltuieli totale
218.082 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
127.972 RON
Active circulante
1.888.831 RON
Stocuri
1.801.660 RON
Creanțe
84.281 RON
Casa & conturi bănci
2.890 RON
Capital propriu
-46.888 RON

Contact

AdresaRomania, GALAŢI, Mun. Galaţi, Str. 9 Mai 1945 nr. 11, 800261
Telefon0744602140

Adresă sediu social

Romania, GALAŢI, Mun. Galaţi, Str. 9 Mai 1945 nr. 11, 800261
Cod poștal: 800261
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, GALAŢI, Mun. Galaţi, Str. 9 Mai 1945 nr. 11, 800261
Cod postal
800261
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 06.03.2003
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Galaţi
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 ianuarie 2013 - 1 martie 2014

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
148.159 RON
Rezultat net
-68.887 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 148.159 RON 1.014.628 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 149.195 RON 1.015.631 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 218.082 RON 1.021.570 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 68.887 RON 5.939 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 68.887 RON 16.095 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 127.972 RON 166.515 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 1.888.831 RON 2.014.272 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 2.016.803 RON 2.180.787 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 1.801.660 RON 1.923.016 RON
CreanțeSume de încasat 84.281 RON 86.363 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 2.890 RON 4.893 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 2.063.691 RON 2.158.788 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -46.888 RON 21.999 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 5 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active2.016.803RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

102,3 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale2.016.803 RON
Datorii totale2.063.691 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,92 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-2,3 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 148.159 -85,4% față de anul precedent 149.195 218.082 0 0 68.887 68.887
2023 1.014.628 -8,7% față de anul precedent 1.015.631 1.021.570 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 5.939 16.095
2022 1.111.766 +3,1% față de anul precedent 1.032.446 995.553 36.893 -14,3% față de anul precedent 25.740 -18,5% față de anul precedent 0 0
2021 1.078.810 +4,2% față de anul precedent 1.142.455 1.099.430 43.025 31.600 0 0
2020 1.035.302 -25,7% față de anul precedent 1.029.768 1.049.297 0 0 19.529 29.144
2019 1.393.836 -17,3% față de anul precedent 1.505.173 1.526.667 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 21.494 35.607
2018 1.684.973 -20,9% față de anul precedent 1.796.986 1.778.700 18.286 -89,6% față de anul precedent 1.359 -99,1% față de anul precedent 0 0
2017 2.129.572 +47,8% față de anul precedent 2.245.831 2.070.521 175.310 +2.324,4% față de anul precedent 154.335 +28.114,8% față de anul precedent 0 0
2016 1.441.373 +3,8% față de anul precedent 1.464.422 1.457.191 7.231 -64,5% față de anul precedent 547 -96,8% față de anul precedent 0 0
2015 1.389.170 +32,9% față de anul precedent 1.396.806 1.376.428 20.378 +13,7% față de anul precedent 17.118 +13,7% față de anul precedent 0 0
2014 1.044.969 +1,7% față de anul precedent 1.056.568 1.038.638 17.930 +24,3% față de anul precedent 15.061 +24,3% față de anul precedent 0 0
2013 1.028.035 +10,2% față de anul precedent 1.043.037 1.028.612 14.425 12.117 0 0
2012 933.236 +235,5% față de anul precedent 939.852 951.013 0 0 11.161 11.161
2011 278.132 +43,5% față de anul precedent 278.139 320.593 0 0 42.454 42.454
2010 193.880 +175,3% față de anul precedent 193.891 195.423 0 0 1.532 4.757
2009 70.433 -45,8% față de anul precedent 77.121 103.629 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 26.508 29.375
2008 130.038 130.055 119.168 10.887 5.050 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 127.972 1.888.831 2.016.803 1.801.660 84.281 2.890
2023 166.515 2.014.272 2.180.787 1.923.016 86.363 4.893
2022 205.434 2.106.515 2.311.949 2.009.421 86.732 10.362
2021 143.214 1.961.522 2.104.736 1.860.782 94.536 6.204
2020 217.879 1.755.298 1.973.177 1.662.190 88.974 4.134
2019 297.595 1.767.816 2.065.411 1.660.182 104.610 3.024
2018 287.324 1.704.280 1.991.604 1.592.263 107.220 4.797
2017 297.591 1.638.217 1.935.808 1.471.839 156.162 10.216
2016 233.219 1.695.676 1.928.895 1.368.373 244.066 83.237
2015 186.779 1.032.964 1.219.743 773.995 244.091 14.878
2014 185.464 589.002 774.466 395.692 171.101 22.209
2013 47.644 526.473 574.117 341.223 154.885 30.365
2012 59.851 482.141 541.992 378.102 92.283 11.756
2011 25.053 566.932 591.985 463.985 100.367 2.580
2010 39.953 222.717 262.670 156.043 53.118 13.556
2009 25.584 166.259 191.843 140.597 23.907 1.755
2008 35.998 148.505 184.503 98.907 37.640 11.958

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 2.063.691 -4,4% față de anul precedent -46.888 Neraportat 1 -80,0% față de anul precedent
2023 2.158.788 -5,0% față de anul precedent 21.999 Neraportat 5 -16,7% față de anul precedent
2022 2.272.856 +8,8% față de anul precedent 38.093 Neraportat 6 0,0% față de anul precedent
2021 2.089.882 +5,1% față de anul precedent 12.354 Neraportat 6 +20,0% față de anul precedent
2020 1.988.424 -3,0% față de anul precedent -19.247 Neraportat 5 -54,6% față de anul precedent
2019 2.050.013 +5,7% față de anul precedent 9.898 Neraportat 11 -35,3% față de anul precedent
2018 1.939.099 +2,2% față de anul precedent 45.505 Neraportat 17 -5,6% față de anul precedent
2017 1.897.816 -6,1% față de anul precedent 37.992 Neraportat 18 -5,3% față de anul precedent
2016 2.021.044 +54,2% față de anul precedent -92.149 Neraportat 19 +5,6% față de anul precedent
2015 1.310.826 +49,5% față de anul precedent -92.696 Neraportat 18 -14,3% față de anul precedent
2014 876.797 +24,8% față de anul precedent -109.814 Neraportat 21 +50,0% față de anul precedent
2013 702.374 +2,5% față de anul precedent -129.215 Neraportat 14 +27,3% față de anul precedent
2012 685.585 -5,1% față de anul precedent -141.333 Neraportat 11 +83,3% față de anul precedent
2011 722.156 +123,5% față de anul precedent -130.171 Neraportat 6 +50,0% față de anul precedent
2010 323.079 +15,8% față de anul precedent -87.718 Neraportat 4 0,0% față de anul precedent
2009 278.946 +15,2% față de anul precedent -82.960 Neraportat 4 -33,3% față de anul precedent
2008 242.231 -53.585 Neraportat 6

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

85din 100 de puncte
Risc crescut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive20 / 20
Lichiditate10 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
VLVASILE- LEONARD ASANadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

21 repere. O singură cronologie.

Din 2003 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2003 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
21 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 12114/2026schimbare sediu social in alt judet, modificare date, retragere asociaţi persoane fizice

schimbare sediu social in alt judet, modificare date, retragere asociaţi persoane fizice

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 148.159 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 148.159 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
148.159 RON -85.4% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
68.887 RON
Angajati
1 -80% față de anul precedent
Datorii
2.063.691 RON -4.41% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 1.014.628 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 1.014.628 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
1.014.628 RON -8.74% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
16.095 RON
Angajati
5 -16.67% față de anul precedent
Datorii
2.158.788 RON -5.02% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 1.111.766 RON. Profit: 25.740 RON

Cifra de afaceri: 1.111.766 RON. Profit: 25.740 RON

Cifra de afaceri
1.111.766 RON +3.05% față de anul precedent
Profit net
25.740 RON -18.54% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6 0% față de anul precedent
Datorii
2.272.856 RON +8.76% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 1.078.810 RON. Profit: 31.600 RON

Cifra de afaceri: 1.078.810 RON. Profit: 31.600 RON

Cifra de afaceri
1.078.810 RON +4.2% față de anul precedent
Profit net
31.600 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6 +20% față de anul precedent
Datorii
2.089.882 RON +5.1% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 1.035.302 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 1.035.302 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
1.035.302 RON -25.72% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
29.144 RON
Angajati
5 -54.55% față de anul precedent
Datorii
1.988.424 RON -3% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 1.393.836 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 1.393.836 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
1.393.836 RON -17.28% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
35.607 RON
Angajati
11 -35.29% față de anul precedent
Datorii
2.050.013 RON +5.72% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 1.684.973 RON. Profit: 1.359 RON

Cifra de afaceri: 1.684.973 RON. Profit: 1.359 RON

Cifra de afaceri
1.684.973 RON -20.88% față de anul precedent
Profit net
1.359 RON -99.12% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
17 -5.56% față de anul precedent
Datorii
1.939.099 RON +2.18% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 2.129.572 RON. Profit: 154.335 RON

Cifra de afaceri: 2.129.572 RON. Profit: 154.335 RON

Cifra de afaceri
2.129.572 RON +47.75% față de anul precedent
Profit net
154.335 RON +28114.81% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
18 -5.26% față de anul precedent
Datorii
1.897.816 RON -6.1% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 1.441.373 RON. Profit: 547 RON

Cifra de afaceri: 1.441.373 RON. Profit: 547 RON

Cifra de afaceri
1.441.373 RON +3.76% față de anul precedent
Profit net
547 RON -96.8% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
19 +5.56% față de anul precedent
Datorii
2.021.044 RON +54.18% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 1.389.170 RON. Profit: 17.118 RON

Cifra de afaceri: 1.389.170 RON. Profit: 17.118 RON

Cifra de afaceri
1.389.170 RON +32.94% față de anul precedent
Profit net
17.118 RON +13.66% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
18 -14.29% față de anul precedent
Datorii
1.310.826 RON +49.5% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 1.044.969 RON. Profit: 15.061 RON

Cifra de afaceri: 1.044.969 RON. Profit: 15.061 RON

Cifra de afaceri
1.044.969 RON +1.65% față de anul precedent
Profit net
15.061 RON +24.3% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
21 +50% față de anul precedent
Datorii
876.797 RON +24.83% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 1.028.035 RON. Profit: 12.117 RON

Cifra de afaceri: 1.028.035 RON. Profit: 12.117 RON

Cifra de afaceri
1.028.035 RON +10.16% față de anul precedent
Profit net
12.117 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
14 +27.27% față de anul precedent
Datorii
702.374 RON +2.45% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 933.236 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 933.236 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
933.236 RON +235.54% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
11.161 RON
Angajati
11 +83.33% față de anul precedent
Datorii
685.585 RON -5.06% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 278.132 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 278.132 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
278.132 RON +43.46% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
42.454 RON
Angajati
6 +50% față de anul precedent
Datorii
722.156 RON +123.52% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 193.880 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 193.880 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
193.880 RON +175.27% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
4.757 RON
Angajati
4 0% față de anul precedent
Datorii
323.079 RON +15.82% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 70.433 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 70.433 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
70.433 RON -45.84% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
29.375 RON
Angajati
4 -33.33% față de anul precedent
Datorii
278.946 RON +15.16% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 130.038 RON. Profit: 5.050 RON

Cifra de afaceri: 130.038 RON. Profit: 5.050 RON

Cifra de afaceri
130.038 RON
Profit net
5.050 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6
Datorii
242.231 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008
Cele mai recente 20 repere; restul se încarcă în pagină.20 din 21 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

30.032026Mentiune · Buletin 12114/2026schimbare sediu social in alt judet, modificare date, retragere asociaţi persoane fizice

schimbare sediu social in alt judet; modificare date, retragere asociaţi persoane fizice; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 02.02.2026înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
DECORART SRL
CUI
15270169
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
30.03.2026
Registrul Comerțului
J2003000290178
EUID
ROONRC.J2003000290178
Sediu
Jud. Galaţi, Municipiul Galaţi, Str. 9 MAI, Nr. 11
Județ
Galaţi
Număr încheiere
262507
Data încheierii
30.03.2026
Număr dosar
763269
Data dosarului
19.02.2026
Tribunal
Galati
Registrator
Daniela Oprisan

Subiecte

schimbare sediu social in alt judet, modificare date, retragere asociaţi persoane fizice

Documente menționate

  • Hotărârea adunării generale a asociaţilor nr. 01 din 05.02.2026
  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 763269 din 19.02.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 12114/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4100, Galaţi

LEOPARD CONSTRUCT S.R.L.
CUI: 47939246CAEN: 4100
Activ
GALAŢI, Sat Şendreni Com. Şendreni2023-04-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
156.000 RON
Profit
22.592 RON
Angajati
2
CONSRENOV GHIOCA S.R.L.
CUI: 48075954CAEN: 4100
Activ
GALAŢI, Sat Drăgăneşti Com. Drăgăneşti2023-04-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
146.900 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
MODALVCONSTRUCT SRL
CUI: 20921611CAEN: 4100
Activ
GALAŢI, Mun. Tecuci2007-02-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
157.085 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
FILVENT S.R.L.
CUI: 49925557CAEN: 4100
Activ
GALAŢI, Sat Poiana Com. Poiana2024-04-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
145.599 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
PANAITE CONS DANI S.R.L.
CUI: 42137420CAEN: 4100
Activ
GALAŢI, Sat Buceşti Com. Iveşti2020-01-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
173.071 RON
Profit
7.996 RON
Angajati
2
KARDINAL STANDARD TEC S.R.L.
CUI: 49961584CAEN: 4100
Activ
GALAŢI, Sat Podoleni Com. Barcea2024-04-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
127.700 RON
Profit
111.032 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4100, Galaţi

NOMIS 2003 SRL
CUI: 15193295CAEN: 4100
Activ
GALAŢI, Mun. Galaţi2003-02-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
209.639.707 RON
Profit
34.833.330 RON
Angajati
297
REPAR CONSTRUCT SRL
CUI: 15695364CAEN: 4100
Activ
GALAŢI, Mun. Galaţi2003-08-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.537.938 RON
Profit
3.463 RON
Angajati
12
LEMLAND SRL
CUI: 15187862CAEN: 4100
Activ
GALAŢI, Mun. Galaţi2003-02-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
7.502.089 RON
Profit
445.244 RON
Angajati
45
LEADTECH SRL
CUI: 15950181CAEN: 4100
Activ
GALAŢI, Mun. Galaţi2003-11-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.414.490 RON
Profit
1.390 RON
Angajati
9

Alte firme din Galaţi

CLEOTRADE SRL
CUI: 15270150CAEN: 4711
Activ
GALAŢI, Mun. Galaţi2003-03-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
144.155 RON
Profit
6.253 RON
Angajati
0
ALFASID SRL
CUI: 15270207CAEN: 4682
Activ
GALAŢI, Mun. Galaţi2003-03-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.202.673 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
ELCOLINA SRL
CUI: 15310964CAEN: 4531
Activ
GALAŢI, Mun. Galaţi2003-03-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
193.327 RON
Profit
52.816 RON
Angajati
1
LIVARAL S.R.L.
CUI: 14909648CAEN: 4711
Activ
GALAŢI, Sat Matca Com. Matca2002-09-30
fara e-Factura
DIAMILIV SRL
CUI: 15580925CAEN: 4619
Activ
GALAŢI, Mun. Galaţi2003-07-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
87.812 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
BUBICO COMPANY SRL
CUI: 8068257CAEN: 6820
Activ
GALAŢI, Mun. Galaţi1996-01-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
103.316 RON
Profit
29.622 RON
Angajati
1
GEROSED SRL
CUI: 18796258CAEN: 2223
Activ
GALAŢI, Sat Schela Com. Schela2006-06-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
184.220 RON
Profit
65.371 RON
Angajati
1
MODERN MOBYSA S.R.L.
CUI: 44004101CAEN: 4755
Activ
GALAŢI, Sat Hanu Conachi Com. Fundeni2021-03-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.030.160 RON
Profit
15.859 RON
Angajati
6

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul DECORART SRL?

CUI-ul DECORART SRL este 15270169.

Unde este sediul DECORART SRL?

DECORART SRL are sediul in Romania, GALAŢI, Mun. Galaţi, Str. 9 Mai 1945 nr. 11, 800261, Mun. Galaţi, judetul GALAŢI.

Cand a fost infiintata DECORART SRL?

DECORART SRL a fost infiintata in anul 2003 (23 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a DECORART SRL in 2024?

In 2024, DECORART SRL a raportat o cifra de afaceri de 148.159 RON.

Cati angajati are DECORART SRL?

DECORART SRL a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are DECORART SRL?

DECORART SRL are codul CAEN principal 4100 (Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale).

Ce profit a inregistrat DECORART SRL in 2024?

DECORART SRL a inregistrat o pierdere neta de 68.887 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
15 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
15 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.