Activ Plătitor TVA

MARCO TRADE SRL

CUI: 15271229
CIF: RO15271229
Reg. Com.: J40/3509/2003
CAEN: 5119
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 7 martie 2003 · 23 ani
Distribuie:

Profil de companie · informații din registrele publice

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 01:57

Despre MARCO TRADE SRL

MARCO TRADE SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 2 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2003 (23 ani de activitate). Activeaza in sectorul transport si depozitare (cod CAEN 5119). Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, MARCO TRADE SRL a raportat o cifra de afaceri de 0 RON. Profitul net inregistrat a fost de 0 RON.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
0 RON
Venituri totale
0 RON
Cheltuieli totale
480 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
30.665 RON
Stocuri
29.754 RON
Creanțe
11 RON
Casa & conturi bănci
900 RON
Capital propriu
-36.286 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Calea Mosilor nr. 209, 20863

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Calea Mosilor nr. 209, 20863
Cod poștal: 20863
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Calea Mosilor nr. 209, 20863
Cod postal
20863
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 07.03.2003
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Da
TVA la incasare (RTVAI)
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 ianuarie 2013

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2009 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
0 RON
Rezultat net
-480 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 0 RON 0 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 0 RON 0 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 480 RON 480 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 480 RON 480 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 480 RON 480 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 30.665 RON 31.145 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 30.665 RON 31.145 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 29.754 RON 29.754 RON
CreanțeSume de încasat 11 RON 11 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 900 RON 1.380 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 66.951 RON 66.951 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -36.286 RON -35.806 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active30.665RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

218,3 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale30.665 RON
Datorii totale66.951 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,46 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-118,3 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 16 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

16 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 0 0 480 0 0 480 480
2023 0 0 480 0 0 480 480
2022 0 0 480 0 0 480 480
2021 0 0 480 0 0 480 480
2020 0 0 480 0 0 480 480
2019 0 -100,0% față de anul precedent 0 539 0 0 539 539
2018 5.008 +692,4% față de anul precedent 5.008 6.790 0 0 1.782 1.932
2017 632 -74,9% față de anul precedent 632 991 0 0 359 378
2016 2.516 -87,2% față de anul precedent 2.516 4.091 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 1.575 1.651
2015 19.626 -29,9% față de anul precedent 29.957 20.889 9.068 +399,9% față de anul precedent 8.169 +762,6% față de anul precedent Neraportat 0
2014 27.987 +3,2% față de anul precedent 28.888 27.074 1.814 +61,2% față de anul precedent 947 +119,7% față de anul precedent 0 0
2013 27.111 -15,6% față de anul precedent 27.464 26.339 1.125 -46,4% față de anul precedent 431 -79,5% față de anul precedent 0 0
2012 32.135 -40,1% față de anul precedent 32.137 30.039 2.098 -73,2% față de anul precedent 2.098 -73,2% față de anul precedent 0 0
2011 53.607 +45,4% față de anul precedent 63.756 55.927 7.829 7.829 0 0
2010 36.870 -32,3% față de anul precedent 36.883 47.868 0 0 10.985 14.210
2009 54.419 55.068 66.272 0 0 11.204 14.507

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

16 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 30.665 30.665 29.754 11 900
2023 0 31.145 31.145 29.754 11 1.380
2022 0 29.765 29.765 29.754 11 0
2021 0 29.765 29.765 29.754 11 0
2020 0 29.765 29.765 29.754 11 0
2019 0 29.795 29.795 29.754 11 30
2018 0 29.765 29.765 29.754 11 0
2017 0 29.786 29.786 29.356 11 419
2016 0 29.236 29.236 28.754 11 471
2015 0 30.024 30.024 28.754 11 1.259
2014 0 28.899 28.899 28.754 11 134
2013 0 29.821 29.821 28.754 945 122
2012 1.258 32.034 33.292 28.754 2.301 979
2011 2.097 39.797 41.894 25.399 14.169 229
2010 2.097 37.596 39.693 27.229 7.443 2.924
2009 1.931 45.512 47.443 33.507 8.522 3.483

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

16 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 66.951 0,0% față de anul precedent -36.286 Neraportat 0
2023 66.951 +2,9% față de anul precedent -35.806 Neraportat 0
2022 65.091 +0,7% față de anul precedent -35.326 Neraportat 0
2021 64.611 +0,8% față de anul precedent -34.846 Neraportat 0
2020 64.131 +0,7% față de anul precedent -34.366 Neraportat 0
2019 63.681 +0,9% față de anul precedent -33.886 Neraportat 0
2018 63.112 +3,1% față de anul precedent -33.347 Neraportat 0
2017 61.201 +1,5% față de anul precedent -31.415 Neraportat 0
2016 60.273 +1,5% față de anul precedent -31.037 Neraportat 0
2015 59.410 -10,6% față de anul precedent -29.386 Neraportat 0
2014 66.454 -2,7% față de anul precedent -37.555 Neraportat 0
2013 68.323 -5,4% față de anul precedent -38.502 Neraportat 0
2012 72.225 -12,9% față de anul precedent -38.933 Neraportat 0
2011 82.925 -6,4% față de anul precedent -41.031 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2010 88.553 +7,9% față de anul precedent -48.860 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2009 82.093 -34.650 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

75din 100 de puncte
Risc ridicat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive20 / 20
Lichiditate15 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

18 repere. O singură cronologie.

Din 2003 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2003 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
18 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
480 RON
Angajati
0
Datorii
66.951 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
480 RON
Angajati
0
Datorii
66.951 RON +2.86% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
480 RON
Angajati
0
Datorii
65.091 RON +0.74% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
480 RON
Angajati
0
Datorii
64.611 RON +0.75% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
480 RON
Angajati
0
Datorii
64.131 RON +0.71% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
539 RON
Angajati
0
Datorii
63.681 RON +0.9% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 5.008 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 5.008 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
5.008 RON +692.41% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
1.932 RON
Angajati
0
Datorii
63.112 RON +3.12% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 632 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 632 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
632 RON -74.88% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
378 RON
Angajati
0
Datorii
61.201 RON +1.54% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 2.516 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 2.516 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
2.516 RON -87.18% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
1.651 RON
Angajati
0
Datorii
60.273 RON +1.45% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 19.626 RON. Profit: 8.169 RON

Cifra de afaceri: 19.626 RON. Profit: 8.169 RON

Cifra de afaceri
19.626 RON -29.87% față de anul precedent
Profit net
8.169 RON +762.62% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
59.410 RON -10.6% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 27.987 RON. Profit: 947 RON

Cifra de afaceri: 27.987 RON. Profit: 947 RON

Cifra de afaceri
27.987 RON +3.23% față de anul precedent
Profit net
947 RON +119.72% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
66.454 RON -2.74% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 27.111 RON. Profit: 431 RON

Cifra de afaceri: 27.111 RON. Profit: 431 RON

Cifra de afaceri
27.111 RON -15.63% față de anul precedent
Profit net
431 RON -79.46% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
68.323 RON -5.4% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 32.135 RON. Profit: 2.098 RON

Cifra de afaceri: 32.135 RON. Profit: 2.098 RON

Cifra de afaceri
32.135 RON -40.05% față de anul precedent
Profit net
2.098 RON -73.2% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
72.225 RON -12.9% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 53.607 RON. Profit: 7.829 RON

Cifra de afaceri: 53.607 RON. Profit: 7.829 RON

Cifra de afaceri
53.607 RON +45.39% față de anul precedent
Profit net
7.829 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
82.925 RON -6.36% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 36.870 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 36.870 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
36.870 RON -32.25% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
14.210 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
88.553 RON +7.87% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 54.419 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 54.419 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
54.419 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
14.507 RON
Angajati
1
Datorii
82.093 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2003 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataMARCO TRADE SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 5119 in Sector 2 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

MARCO TRADE SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 5119 in Sector 2 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

18 din 18 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 5119, Municipiul Bucureşti

COMET COM M.G. SRL
CUI: 14615391CAEN: 5119
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2002-04-30
fara e-Factura
KM TERMO SRL
CUI: 16684967CAEN: 5119
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2004-08-17
fara e-Factura
DREAMLAND EXIM SRL
CUI: 13802022CAEN: 5119
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2001-03-29
fara e-Factura

Alte firme din Municipiul Bucureşti

TEGRO COM SRL
CUI: 15271172CAEN: 7112
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2003-03-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
11.918 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
MAT VET CONSULT SRL
CUI: 15271261CAEN: 7500
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2003-03-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
293.150 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
VANTI COM-PREST SRL
CUI: 15271679CAEN: 4712
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2003-03-07
fara e-Factura
DANERIDGE ROMANIA SRL
CUI: 15252375CAEN: 6820
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2003-02-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.834.098 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2003-03-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
951.048 RON
Profit
108.041 RON
Angajati
1
EDITA.STUDIO SRL
CUI: 15029595CAEN: 7411
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2002-11-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
30.629 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
PAPILIO COM SRL
CUI: 15537356CAEN: 1421
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2003-06-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
42.161 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
SPRING STAR COM SRL
CUI: 8170515CAEN: 4711
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti1996-02-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
986.675 RON
Profit
66.495 RON
Angajati
3
ERNST ELECTRONICS SRL
CUI: 18101490CAEN: 6201
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2005-11-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
219.081 RON
Profit
148.182 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul MARCO TRADE SRL?

CUI-ul MARCO TRADE SRL este 15271229.

Unde este sediul MARCO TRADE SRL?

MARCO TRADE SRL are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Calea Mosilor nr. 209, 20863, Sector 2 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata MARCO TRADE SRL?

MARCO TRADE SRL a fost infiintata in anul 2003 (23 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a MARCO TRADE SRL in 2024?

In 2024, MARCO TRADE SRL a raportat o cifra de afaceri de 0 RON.

Ce activitate are MARCO TRADE SRL?

MARCO TRADE SRL are codul CAEN principal 5119.

Ce profit a inregistrat MARCO TRADE SRL in 2024?

MARCO TRADE SRL a inregistrat o pierdere neta de 480 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 16 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.