Activ Plătitor TVAe‑Factură

ABSA CONSULTING - MANAGEMENT SRL

CUI: 15275280
CIF: RO15275280
Reg. Com.: J2003003559405
CAEN: 7020
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 10 martie 2003 · 23 ani
Distribuie:

Activități de consultanță în afaceri și management

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 18:30

Despre ABSA CONSULTING - MANAGEMENT SRL

ABSA CONSULTING - MANAGEMENT SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 1 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2003 (23 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități de consultanță în afaceri și management" (cod CAEN 7020), in sectorul tranzactii imobiliare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, ABSA CONSULTING - MANAGEMENT SRL a raportat o cifra de afaceri de 391.012 RON, in crestere fata de anul precedent (+12.3%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 4, in crestere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a ramas relativ stabila de la 390.308 RON in 2008 la 391.012 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA si in sistemul RO e-Factura din februarie 2024. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
391.012 RON
Venituri totale
391.213 RON
Cheltuieli totale
573.842 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
566.013 RON
Active circulante
159.367 RON
Stocuri
114.139 RON
Creanțe
23.538 RON
Casa & conturi bănci
21.690 RON
Capital propriu
582.828 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Str. C. C. Arion nr. 18, 11082
Telefon0722309361

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Str. C. C. Arion nr. 18, 11082
Cod poștal: 11082
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Str. C. C. Arion nr. 18, 11082
Cod postal
11082
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 10.03.2003
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 februarie 2024)
TVA la incasare
1 ianuarie 2013 - 1 ianuarie 2024

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
391.012 RON
Rezultat net
-182.629 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 391.012 RON 348.056 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 391.213 RON 395.780 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 573.842 RON 481.152 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 182.629 RON 85.372 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 182.629 RON 85.372 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 566.013 RON 670.725 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 159.367 RON 168.540 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 725.380 RON 839.265 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 114.139 RON 108.558 RON
CreanțeSume de încasat 23.538 RON 20.021 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 21.690 RON 39.961 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 150.365 RON 73.807 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 582.828 RON 765.458 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 4 persoane 2 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active725.380RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

20,7 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale725.380 RON
Datorii totale150.365 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
1,06 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
80,3 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 391.012 +12,3% față de anul precedent 391.213 573.842 0 0 182.629 182.629
2023 348.056 -13,3% față de anul precedent 395.780 481.152 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 85.372 85.372
2022 401.330 -1,3% față de anul precedent 430.515 376.150 54.365 -58,4% față de anul precedent 50.884 -59,8% față de anul precedent 0 0
2021 406.738 +81,7% față de anul precedent 462.961 332.440 130.521 126.705 0 0
2020 223.863 -40,7% față de anul precedent 262.466 320.907 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 58.441 60.923
2019 377.323 +42,2% față de anul precedent 413.823 383.092 30.731 26.761 0 0
2018 265.305 +11,3% față de anul precedent 297.033 314.251 0 0 17.218 19.871
2017 238.291 +17,0% față de anul precedent 268.626 306.801 0 0 38.175 40.861
2016 203.645 -37,5% față de anul precedent 234.770 252.875 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 18.105 20.143
2015 325.819 -36,2% față de anul precedent 359.230 308.342 50.888 -75,8% față de anul precedent 41.186 -79,5% față de anul precedent Neraportat 0
2014 510.506 +104,1% față de anul precedent 533.025 322.662 210.363 201.239 0 0
2013 250.157 -22,5% față de anul precedent 252.743 325.948 0 0 73.205 73.205
2012 322.646 +25,8% față de anul precedent 323.170 383.997 0 0 60.827 60.827
2011 256.411 -25,8% față de anul precedent 256.736 332.309 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 75.573 75.573
2010 345.733 -13,4% față de anul precedent 441.518 270.979 170.539 -56,1% față de anul precedent 152.785 -59,3% față de anul precedent 0 0
2009 399.021 +2,2% față de anul precedent 650.620 261.884 388.736 +21,4% față de anul precedent 375.601 +22,0% față de anul precedent 0 0
2008 390.308 616.048 295.936 320.112 307.870 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 566.013 159.367 725.380 114.139 23.538 21.690
2023 670.725 168.540 839.265 108.558 20.021 39.961
2022 777.228 399.860 1.177.088 107.406 17.770 274.684
2021 377.548 479.799 857.347 101.049 200 378.550
2020 438.615 329.285 767.900 92.286 1.143 235.856
2019 501.299 372.856 874.155 90.319 66.591 215.946
2018 561.642 368.286 929.928 89.688 223.812 54.786
2017 623.521 339.382 962.903 88.552 243.489 7.341
2016 669.106 414.983 1.084.089 83.487 268.104 63.392
2015 725.824 468.433 1.194.257 80.657 285.710 102.066
2014 718.361 473.485 1.191.846 73.255 239.896 160.334
2013 771.456 122.742 894.198 60.203 2.047 60.492
2012 830.383 214.428 1.044.811 52.086 93.858 68.484
2011 890.448 217.773 1.108.221 47.661 150.077 20.035
2010 959.674 168.389 1.128.063 43.318 123.219 1.852
2009 1.027.440 426.543 1.453.983 46.319 309.402 70.822
2008 751.549 458.970 1.210.519 12.077 445.384 1.509

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 150.365 +103,7% față de anul precedent 582.828 Neraportat 4 +100,0% față de anul precedent
2023 73.807 -74,0% față de anul precedent 765.458 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2022 284.264 +1.744,9% față de anul precedent 850.830 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2021 15.408 -1,0% față de anul precedent 799.946 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2020 15.562 -57,5% față de anul precedent 673.240 Neraportat 2 -33,3% față de anul precedent
2019 36.590 -59,1% față de anul precedent 734.163 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2018 89.556 +12,5% față de anul precedent 707.403 Neraportat 3 -40,0% față de anul precedent
2017 79.640 -29,5% față de anul precedent 727.273 Neraportat 5 0,0% față de anul precedent
2016 112.897 -11,0% față de anul precedent 768.134 Neraportat 5 0,0% față de anul precedent
2015 126.845 -5,0% față de anul precedent 841.236 Neraportat 5 0,0% față de anul precedent
2014 133.484 +995,3% față de anul precedent 800.050 Neraportat 5 +25,0% față de anul precedent
2013 12.187 -77,4% față de anul precedent 877.883 Neraportat 4 -20,0% față de anul precedent
2012 53.996 -6,5% față de anul precedent 973.444 Neraportat 5 0,0% față de anul precedent
2011 57.751 +217,0% față de anul precedent 1.034.271 Neraportat 5 0,0% față de anul precedent
2010 18.219 -95,5% față de anul precedent 1.109.844 Neraportat 5 0,0% față de anul precedent
2009 404.690 -10,5% față de anul precedent 957.058 Neraportat 5 +150,0% față de anul precedent
2008 452.196 581.457 Neraportat 2

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

40din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive20 / 20
Lichiditate5 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
ACABSA CONSULTING - MANAGEMENT SRL prin CRISTINA-ANCA NASTASEadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

22 repere. O singură cronologie.

Din 2003 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2003 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
22 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 5431/2026prelungire valabilitate acte sediu social

prelungire valabilitate acte sediu social

Deschide înregistrarea completă

2024 3 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 391.012 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 391.012 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
391.012 RON +12.34% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
182.629 RON
Angajati
4 +100% față de anul precedent
Datorii
150.365 RON +103.73% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 348.056 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 348.056 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
348.056 RON -13.27% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
85.372 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
73.807 RON -74.04% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 401.330 RON. Profit: 50.884 RON

Cifra de afaceri: 401.330 RON. Profit: 50.884 RON

Cifra de afaceri
401.330 RON -1.33% față de anul precedent
Profit net
50.884 RON -59.84% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
284.264 RON +1744.91% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 406.738 RON. Profit: 126.705 RON

Cifra de afaceri: 406.738 RON. Profit: 126.705 RON

Cifra de afaceri
406.738 RON +81.69% față de anul precedent
Profit net
126.705 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
15.408 RON -0.99% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 223.863 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 223.863 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
223.863 RON -40.67% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
60.923 RON
Angajati
2 -33.33% față de anul precedent
Datorii
15.562 RON -57.47% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 377.323 RON. Profit: 26.761 RON

Cifra de afaceri: 377.323 RON. Profit: 26.761 RON

Cifra de afaceri
377.323 RON +42.22% față de anul precedent
Profit net
26.761 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
36.590 RON -59.14% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 265.305 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 265.305 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
265.305 RON +11.34% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
19.871 RON
Angajati
3 -40% față de anul precedent
Datorii
89.556 RON +12.45% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 238.291 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 238.291 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
238.291 RON +17.01% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
40.861 RON
Angajati
5 0% față de anul precedent
Datorii
79.640 RON -29.46% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 203.645 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 203.645 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
203.645 RON -37.5% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
20.143 RON
Angajati
5 0% față de anul precedent
Datorii
112.897 RON -11% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 325.819 RON. Profit: 41.186 RON

Cifra de afaceri: 325.819 RON. Profit: 41.186 RON

Cifra de afaceri
325.819 RON -36.18% față de anul precedent
Profit net
41.186 RON -79.53% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 0% față de anul precedent
Datorii
126.845 RON -4.97% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 510.506 RON. Profit: 201.239 RON

Cifra de afaceri: 510.506 RON. Profit: 201.239 RON

Cifra de afaceri
510.506 RON +104.07% față de anul precedent
Profit net
201.239 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 +25% față de anul precedent
Datorii
133.484 RON +995.3% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 250.157 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 250.157 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
250.157 RON -22.47% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
73.205 RON
Angajati
4 -20% față de anul precedent
Datorii
12.187 RON -77.43% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 322.646 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 322.646 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
322.646 RON +25.83% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
60.827 RON
Angajati
5 0% față de anul precedent
Datorii
53.996 RON -6.5% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 256.411 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 256.411 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
256.411 RON -25.84% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
75.573 RON
Angajati
5 0% față de anul precedent
Datorii
57.751 RON +216.98% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 345.733 RON. Profit: 152.785 RON

Cifra de afaceri: 345.733 RON. Profit: 152.785 RON

Cifra de afaceri
345.733 RON -13.35% față de anul precedent
Profit net
152.785 RON -59.32% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 0% față de anul precedent
Datorii
18.219 RON -95.5% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 399.021 RON. Profit: 375.601 RON

Cifra de afaceri: 399.021 RON. Profit: 375.601 RON

Cifra de afaceri
399.021 RON +2.23% față de anul precedent
Profit net
375.601 RON +22% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 +150% față de anul precedent
Datorii
404.690 RON -10.51% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009
Cele mai recente 20 repere; restul se încarcă în pagină.20 din 22 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

12.022026Mentiune · Buletin 5431/2026prelungire valabilitate acte sediu social

prelungire valabilitate acte sediu social

Companie
ABSA CONSULTING - MANAGEMENT SRL
CUI
15275280
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
12.02.2026
Registrul Comerțului
J2003003559405
EUID
ROONRC.J2003003559405
Sediu
Bucureşti Sectorul 1, Strada C. C. ARION, Nr. 18, Etaj SUBSO, Ap. 2
Județ
București
Număr încheiere
115035
Data încheierii
11.02.2026
Număr dosar
565917
Data dosarului
06.02.2026
Tribunal
Bucureşti
Registrator
Alina Radu

Subiecte

prelungire valabilitate acte sediu social

Documente menționate

  • Act adiţional din 31.12.2025 la contract de subînchiriere nr. 3 din 03.01.2007
Vezi Buletinul ONRC nr. 5431/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 7020, Municipiul Bucureşti

MSC POLAND SRL
CUI: 31114951CAEN: 7020
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2013-01-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
391.030 RON
Profit
197.932 RON
Angajati
2
RE MANAGANCY SRL
CUI: 23290558CAEN: 7020
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2008-02-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
390.929 RON
Profit
172.494 RON
Angajati
1
AKOLADE CONSULTING SRL
CUI: 18725184CAEN: 7020
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2006-06-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
391.780 RON
Profit
133.379 RON
Angajati
2
EPICENTER CONSULT SRL
CUI: 38540180CAEN: 7020
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2017-11-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
389.555 RON
Profit
219.063 RON
Angajati
0
MULTIBRAND SOLUTION S.R.L.
CUI: 48830378CAEN: 7020
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2023-09-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
393.504 RON
Profit
242.574 RON
Angajati
0
BALKAN ENERGY SRL
CUI: 21630610CAEN: 7020
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2007-04-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
385.400 RON
Profit
212.699 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 7020, Municipiul Bucureşti

UNIVERSAL COMMUNICATIONS SRL
CUI: 15267589CAEN: 7020
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2003-03-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
734.908 RON
Profit
46.105 RON
Angajati
4
NEO CONSULTING GRUP SRL
CUI: 15275441CAEN: 7020
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2003-03-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
919.132 RON
Profit
102.964 RON
Angajati
3
INVESTICA FINANCIAR SRL
CUI: 15267422CAEN: 7020
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2003-03-06
fara e-Factura
TELEMEDIA CONSULT SRL
CUI: 15289706CAEN: 7020
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2003-03-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
585.164 RON
Profit
25.566 RON
Angajati
1

Alte firme din Municipiul Bucureşti

FIORE ROMANIA S.R.L.
CUI: 15273408CAEN: 4641
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2003-03-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.087.265 RON
Profit
0 RON
Angajati
7
BOGOS FILM SRL
CUI: 15275352CAEN: 5911
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2003-03-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
43.550 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
HOMECONT SRL
CUI: 15271555CAEN: 6201
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2003-03-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
105.332 RON
Profit
54.599 RON
Angajati
0
GENERAL TERMO INSTAL SRL
CUI: 15275808CAEN: 4533
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2003-03-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
142.614 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
GABI CONSTRUCT S.R.L.
CUI: 15255010CAEN: 4120
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2003-03-03
fara e-Factura
IRDA SYSTEMS SOFT SRL
CUI: 15307438CAEN: 6210
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2003-03-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
303.373 RON
Profit
95.915 RON
Angajati
1
PHARMA VIC SRL
CUI: 15034702CAEN: 4773
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2002-11-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
669.535 RON
Profit
151.691 RON
Angajati
2
KONRAD & FIUL PROD.COM. SRL
CUI: 8200977CAEN: 4941
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti1996-03-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
72.186 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
ATHOS PROPERTY CONSULTANTS SRL
CUI: 18102844CAEN: 7020
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2005-11-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
346.895 RON
Profit
229.086 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul ABSA CONSULTING - MANAGEMENT SRL?

CUI-ul ABSA CONSULTING - MANAGEMENT SRL este 15275280.

Unde este sediul ABSA CONSULTING - MANAGEMENT SRL?

ABSA CONSULTING - MANAGEMENT SRL are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Str. C. C. Arion nr. 18, 11082, Sector 1 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata ABSA CONSULTING - MANAGEMENT SRL?

ABSA CONSULTING - MANAGEMENT SRL a fost infiintata in anul 2003 (23 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a ABSA CONSULTING - MANAGEMENT SRL in 2024?

In 2024, ABSA CONSULTING - MANAGEMENT SRL a raportat o cifra de afaceri de 391.012 RON.

Cati angajati are ABSA CONSULTING - MANAGEMENT SRL?

ABSA CONSULTING - MANAGEMENT SRL a raportat un numar mediu de 4 salariati in 2024.

Ce activitate are ABSA CONSULTING - MANAGEMENT SRL?

ABSA CONSULTING - MANAGEMENT SRL are codul CAEN principal 7020 (Activități de consultanță în afaceri și management).

Ce profit a inregistrat ABSA CONSULTING - MANAGEMENT SRL in 2024?

ABSA CONSULTING - MANAGEMENT SRL a inregistrat o pierdere neta de 182.629 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.