Activ Plătitor TVA

PAP N. FRANCISC INTREPRINDERE FAMILIALA

CUI: 15281303
CIF: RO15281303
Reg. Com.: F19/396/2003
CAEN: 9522
Formă: Intreprindere familiala
Înființată: 12 martie 2003 · 23 ani
Distribuie:

Repararea și întreținerea dispozitivelor de uz gospodăresc și a echipamentelor pentru casă și grădină

Surse și actualizare

Actualizat: 11 octombrie 2026 la 01:13

Despre PAP N. FRANCISC INTREPRINDERE FAMILIALA

PAP N. FRANCISC INTREPRINDERE FAMILIALA este o intreprindere familiala cu sediul in Mun. Odorheiu Secuiesc, judetul HARGHITA, infiintata in 2003 (23 ani de activitate). Activitatea principala este "Repararea și întreținerea dispozitivelor de uz gospodăresc și a echipamentelor pentru casă și grădină" (cod CAEN 9522), in sectorul activitati de spectacole, culturale si recreative. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Nu sunt disponibile date financiare

Indicatorii vor apărea aici când datele sunt publicate.

Date protejate

Datele de contact, adresa exactă și persoanele asociate nu se publică pentru această afacere.

Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Pers. Fizica Inmatric.La Reg. Com.
Forma organizare
ASOCIATIE FAMILIE
Stare inregistrare
Înregistrat din 11.03.2003
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Municipală Odorheiu Secuiesc
Platitor TVA
Da
TVA la incasare (RTVAI)
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 ianuarie 2013

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Cele mai mari firme — CAEN 9522, Harghita

FRIGOPOL SRL
CUI: 2973990CAEN: 9522
Activ
HARGHITA, Mun. Odorheiu Secuiesc1993-02-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
445.299 RON
Profit
322.844 RON
Angajati
1
WE DO IT SERVICE S.R.L.
CUI: 42675810CAEN: 9522
Activ
HARGHITA, Sat Delniţa Com. Păuleni-Ciuc2020-06-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
200.060 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
MOTOCOSITOARE SERVICE S.R.L.
CUI: 43476483CAEN: 9522
Activ
HARGHITA, Mun. Miercurea Ciuc2020-12-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
162.020 RON
Profit
0 RON
Angajati
4
BEZO COFFEE & CHOCOLATE SRL
CUI: 34343186CAEN: 9522
Activ
HARGHITA, Mun. Miercurea Ciuc2015-04-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
78.658 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
PINGUIN SERVICE SRL
CUI: 520577CAEN: 9522
Activ
HARGHITA, Mun. Miercurea Ciuc1992-12-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
20.698 RON
Profit
9.482 RON
Angajati
0
FRIGOTEHNIA GABI S.R.L.
CUI: 44800560CAEN: 9522
Activ
HARGHITA, Mun. Miercurea Ciuc2021-08-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.367 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul PAP N. FRANCISC INTREPRINDERE FAMILIALA?

CUI-ul PAP N. FRANCISC INTREPRINDERE FAMILIALA este 15281303.

Cand a fost infiintata PAP N. FRANCISC INTREPRINDERE FAMILIALA?

PAP N. FRANCISC INTREPRINDERE FAMILIALA a fost infiintata in anul 2003 (23 ani de activitate).

Ce activitate are PAP N. FRANCISC INTREPRINDERE FAMILIALA?

PAP N. FRANCISC INTREPRINDERE FAMILIALA are codul CAEN principal 9522 (Repararea și întreținerea dispozitivelor de uz gospodăresc și a echipamentelor pentru casă și grădină).

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 0 exerciții financiare
Ultima actualizare a profilului
11 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
11 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Pentru această afacere nu publicăm datele de contact, adresa exactă și persoanele asociate. Dacă ești titularul, poți cere eliminarea completă a paginii.