Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
Surse și actualizareActualizat: 14 octombrie 2026 la 07:39
Despre PRIMA FARM SRL
PRIMA FARM SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Râmnicu Vâlcea, judetul VÂLCEA, infiintata in 2003 (23 ani de activitate). Activitatea principala este "Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate" (cod CAEN 6820), in sectorul intermedieri financiare si asigurari. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.
In 2024, PRIMA FARM SRL a raportat o cifra de afaceri de 238.794 RON, relativ stabila fata de anul precedent (+0.5%). Profitul net inregistrat a fost de 192.232 RON (in scadere). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1, in scadere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a scazut semnificativ de la 4.049.290 RON in 2008 la 238.794 RON in 2024.
Este inregistrata ca platitoare de TVA.
Compania, pe scurt
- Cifră de afaceri netă
- 238.794 RON
- Venituri totale
- 247.729 RON
- Cheltuieli totale
- 18.744 RON
- Profit brut
- 228.985 RON
- Profit net
- 192.232 RON
- Marja profit net
- 80,50%
- Active imobilizate
- 933.353 RON
- Active circulante
- 153.126 RON
- Stocuri
- 0 RON
- Creanțe
- 1.444 RON
- Casa & conturi bănci
- 151.682 RON
- Capital propriu
- 1.065.544 RON
Contact
Adresă sediu social
Adresa fiscala
- Adresa
- Romania, VÂLCEA, Mun. Râmnicu Vâlcea, Str. Calea lui Traian nr. 199.B, 240284
- Cod postal
- 240284
Date juridice și fiscale
Detalii companie
- Forma proprietate
- Proprietate Privata Capital Privat Autohton
- Forma organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Stare inregistrare
- Înregistrat din 17.03.2003
- Organ fiscal competent
- Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vâlcea
- Platitor TVA
- Da
Indicatori financiari
Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.
Evoluția companiei
2008 –2024 · RON
- An explorat în grafic
- 2024
- Cifră de afaceri
- 238.794 RON
- Rezultat net
- 192.232 RON
Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.
Toți indicatorii raportați
17 indicatori · valori exacte
| Indicator și explicație | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii | 238.794 RON | 237.609 RON |
| Venituri totaleToate veniturile raportate | 247.729 RON | 256.145 RON |
| Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate | 18.744 RON | 45.474 RON |
| Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț | 228.985 RON | 210.671 RON |
| Profit netCâmpul de profit net din bilanț | 192.232 RON | 208.294 RON |
| Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero | 0 RON | 0 RON |
| Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung | 933.353 RON | 936.820 RON |
| Active circulanteActive folosite în activitatea curentă | 153.126 RON | 160.179 RON |
| Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante | 1.086.479 RON | 1.096.999 RON |
| StocuriBunuri și materiale în stoc | 0 RON | 0 RON |
| CreanțeSume de încasat | 1.444 RON | 1.444 RON |
| Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești | 151.682 RON | 158.735 RON |
| Datorii totaleTotalul datoriilor raportate | 20.935 RON | 15.394 RON |
| Capital propriuCapitaluri proprii raportate | 1.065.544 RON | 1.081.605 RON |
| Capital socialCapitalul social din bilanț | Neraportat | Neraportat |
| Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați | 1 persoane | 2 persoane |
Structura activelor
Distribuția activelor · 2024
Datorii și active
Comparație la finalul anului 2024
Datorii totale / active totale afișate
Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.
Rate de eficiență · 2024
- ROA
- 17,7 %Profit net / active totale
- ROE
- 18,0 %Profit net / capital propriu
- Lichiditate afișată
- 7,31 Active circulante / datorii totale
- Solvabilitate afișată
- 98,1 %Capital propriu / active totale
Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.
Bilanțuri anuale
Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.
Venituri, cheltuieli și rezultate
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Cifră de afaceri netă | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit brut | Profit net | Pierdere brută | Pierdere netă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 238.794 +0,5% față de anul precedent | 247.729 | 18.744 | 228.985 +8,7% față de anul precedent | 192.232 -7,7% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2023 | 237.609 +0,4% față de anul precedent | 256.145 | 45.474 | 210.671 -5,5% față de anul precedent | 208.294 -4,0% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2022 | 236.755 +0,3% față de anul precedent | 236.755 | 13.929 | 222.826 -1,9% față de anul precedent | 216.906 -1,4% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2021 | 236.047 +6,2% față de anul precedent | 236.047 | 9.006 | 227.041 +5,9% față de anul precedent | 219.961 +5,6% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2020 | 222.366 -2,3% față de anul precedent | 222.366 | 7.949 | 214.417 -2,2% față de anul precedent | 208.237 -2,0% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2019 | 227.598 +1,9% față de anul precedent | 227.598 | 8.262 | 219.336 +1,3% față de anul precedent | 212.508 +1,3% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2018 | 223.445 +2,0% față de anul precedent | 223.445 | 6.883 | 216.562 +4,7% față de anul precedent | 209.859 +20,4% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2017 | 219.166 -84,4% față de anul precedent | 219.183 | 12.241 | 206.942 -85,8% față de anul precedent | 174.347 -85,2% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2016 | 1.403.769 -62,8% față de anul precedent | 3.278.806 | 1.817.746 | 1.461.060 | 1.174.781 | 0 | 0 |
| 2015 | 3.769.642 -23,2% față de anul precedent | 3.775.913 | 3.797.839 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 21.926 | 24.531 |
| 2014 | 4.908.807 -18,5% față de anul precedent | 4.924.309 | 4.881.626 | 42.683 -85,0% față de anul precedent | 30.654 -87,2% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2013 | 6.023.214 -3,0% față de anul precedent | 6.079.538 | 5.794.614 | 284.924 -16,6% față de anul precedent | 240.066 -17,0% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2012 | 6.209.033 -14,0% față de anul precedent | 6.267.940 | 5.926.480 | 341.460 -25,7% față de anul precedent | 289.330 -25,7% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2011 | 7.216.127 +14,7% față de anul precedent | 7.312.956 | 6.853.648 | 459.308 -16,6% față de anul precedent | 389.416 -17,4% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2010 | 6.292.945 +31,2% față de anul precedent | 6.401.326 | 5.850.705 | 550.621 +134,1% față de anul precedent | 471.236 +136,8% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2009 | 4.794.839 +18,4% față de anul precedent | 4.877.454 | 4.642.262 | 235.192 +432,8% față de anul precedent | 198.992 +350,8% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2008 | 4.049.290 | 4.147.014 | 4.102.870 | 44.144 | 44.144 | 0 | 0 |
Active și disponibilități
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Active imobilizate | Active circulante | Active totale | Stocuri | Creanțe | Casa și conturi la bănci |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 933.353 | 153.126 | 1.086.479 | 0 | 1.444 | 151.682 |
| 2023 | 936.820 | 160.179 | 1.096.999 | 0 | 1.444 | 158.735 |
| 2022 | 940.527 | 164.195 | 1.104.722 | 0 | 232 | 163.963 |
| 2021 | 944.233 | 162.216 | 1.106.449 | 0 | 232 | 161.984 |
| 2020 | 947.940 | 157.760 | 1.105.700 | 0 | 232 | 157.528 |
| 2019 | 951.647 | 158.031 | 1.109.678 | 0 | 232 | 157.799 |
| 2018 | 955.354 | 151.005 | 1.106.359 | 0 | 232 | 150.773 |
| 2017 | 967.726 | 110.983 | 1.078.709 | 0 | 359 | 110.624 |
| 2016 | 971.433 | 682.218 | 1.653.651 | 0 | 43.203 | 639.015 |
| 2015 | 980.719 | 880.397 | 1.861.116 | 614.177 | 248.582 | 17.638 |
| 2014 | 985.621 | 1.547.605 | 2.533.226 | 836.259 | 683.728 | 27.618 |
| 2013 | 993.416 | 2.422.263 | 3.415.679 | 1.155.494 | 1.242.418 | 24.351 |
| 2012 | 1.029.259 | 3.522.560 | 4.551.819 | 940.762 | 2.447.291 | 134.507 |
| 2011 | 996.543 | 4.082.255 | 5.078.798 | 795.950 | 3.185.964 | 100.341 |
| 2010 | 1.023.727 | 3.595.503 | 4.619.230 | 692.646 | 2.899.142 | 3.715 |
| 2009 | 1.026.498 | 1.799.689 | 2.826.187 | 610.914 | 1.176.908 | 11.867 |
| 2008 | 983.192 | 1.169.550 | 2.152.742 | 712.965 | 230.536 | 226.049 |
Datorii, capital și salariați
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Datorii totale | Capital propriu | Capital social | Număr mediu de salariați |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 20.935 +36,0% față de anul precedent | 1.065.544 | Neraportat | 1 -50,0% față de anul precedent |
| 2023 | 15.394 +6,1% față de anul precedent | 1.081.605 | Neraportat | 2 +100,0% față de anul precedent |
| 2022 | 14.504 +10,1% față de anul precedent | 1.090.218 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2021 | 13.176 +2,4% față de anul precedent | 1.093.273 | Neraportat | 1 |
| 2020 | 12.866 +2,3% față de anul precedent | 1.092.834 | Neraportat | 0 |
| 2019 | 12.573 +3,0% față de anul precedent | 1.097.105 | Neraportat | 0 |
| 2018 | 12.203 +11,2% față de anul precedent | 1.094.156 | Neraportat | 0 |
| 2017 | 10.974 -97,5% față de anul precedent | 1.067.735 | Neraportat | 0 -100,0% față de anul precedent |
| 2016 | 446.263 -75,4% față de anul precedent | 1.207.388 | Neraportat | 4 -42,9% față de anul precedent |
| 2015 | 1.816.492 -26,3% față de anul precedent | 44.624 | Neraportat | 7 -12,5% față de anul precedent |
| 2014 | 2.464.071 -21,5% față de anul precedent | 69.155 | Neraportat | 8 -11,1% față de anul precedent |
| 2013 | 3.137.112 -25,2% față de anul precedent | 278.567 | Neraportat | 9 0,0% față de anul precedent |
| 2012 | 4.193.697 -9,3% față de anul precedent | 358.122 | Neraportat | 9 -10,0% față de anul precedent |
| 2011 | 4.622.135 +13,3% față de anul precedent | 458.208 | Neraportat | 10 +11,1% față de anul precedent |
| 2010 | 4.079.202 +56,3% față de anul precedent | 540.028 | Neraportat | 9 0,0% față de anul precedent |
| 2009 | 2.609.395 +21,1% față de anul precedent | 216.792 | Neraportat | 9 0,0% față de anul precedent |
| 2008 | 2.154.125 | 310 | Neraportat | 9 |
„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.
Scor de risc estimat
O privire asupra indicatorilor financiari · 2024
Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.
Cum se calculează și cum se citește scorul?
Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.
Acționariat și capital
Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.
Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.
Persoane asociate
0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.
Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.
Conexiuni
Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.
Grafic conexiuni
Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.
Parcursul firmei
Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.
18 repere. O singură cronologie.
Din 2003 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.
2024 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 238.794 RON. Profit: 192.232 RON
Cifra de afaceri: 238.794 RON. Profit: 192.232 RON
- Cifra de afaceri
- 238.794 RON +0.5% față de anul precedent
- Profit net
- 192.232 RON -7.71% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 -50% față de anul precedent
- Datorii
- 20.935 RON +35.99% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20242023 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 237.609 RON. Profit: 208.294 RON
Cifra de afaceri: 237.609 RON. Profit: 208.294 RON
- Cifra de afaceri
- 237.609 RON +0.36% față de anul precedent
- Profit net
- 208.294 RON -3.97% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 +100% față de anul precedent
- Datorii
- 15.394 RON +6.14% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20232022 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 236.755 RON. Profit: 216.906 RON
Cifra de afaceri: 236.755 RON. Profit: 216.906 RON
- Cifra de afaceri
- 236.755 RON +0.3% față de anul precedent
- Profit net
- 216.906 RON -1.39% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 14.504 RON +10.08% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20222021 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 236.047 RON. Profit: 219.961 RON
Cifra de afaceri: 236.047 RON. Profit: 219.961 RON
- Cifra de afaceri
- 236.047 RON +6.15% față de anul precedent
- Profit net
- 219.961 RON +5.63% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1
- Datorii
- 13.176 RON +2.41% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20212020 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 222.366 RON. Profit: 208.237 RON
Cifra de afaceri: 222.366 RON. Profit: 208.237 RON
- Cifra de afaceri
- 222.366 RON -2.3% față de anul precedent
- Profit net
- 208.237 RON -2.01% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 12.866 RON +2.33% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20202019 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 227.598 RON. Profit: 212.508 RON
Cifra de afaceri: 227.598 RON. Profit: 212.508 RON
- Cifra de afaceri
- 227.598 RON +1.86% față de anul precedent
- Profit net
- 212.508 RON +1.26% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 12.573 RON +3.03% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20192018 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 223.445 RON. Profit: 209.859 RON
Cifra de afaceri: 223.445 RON. Profit: 209.859 RON
- Cifra de afaceri
- 223.445 RON +1.95% față de anul precedent
- Profit net
- 209.859 RON +20.37% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 12.203 RON +11.2% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20182017 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 219.166 RON. Profit: 174.347 RON
Cifra de afaceri: 219.166 RON. Profit: 174.347 RON
- Cifra de afaceri
- 219.166 RON -84.39% față de anul precedent
- Profit net
- 174.347 RON -85.16% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0 -100% față de anul precedent
- Datorii
- 10.974 RON -97.54% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20172016 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 1.403.769 RON. Profit: 1.174.781 RON
Cifra de afaceri: 1.403.769 RON. Profit: 1.174.781 RON
- Cifra de afaceri
- 1.403.769 RON -62.76% față de anul precedent
- Profit net
- 1.174.781 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 4 -42.86% față de anul precedent
- Datorii
- 446.263 RON -75.43% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20162015 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 3.769.642 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 3.769.642 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 3.769.642 RON -23.21% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 24.531 RON
- Angajati
- 7 -12.5% față de anul precedent
- Datorii
- 1.816.492 RON -26.28% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20152014 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 4.908.807 RON. Profit: 30.654 RON
Cifra de afaceri: 4.908.807 RON. Profit: 30.654 RON
- Cifra de afaceri
- 4.908.807 RON -18.5% față de anul precedent
- Profit net
- 30.654 RON -87.23% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 8 -11.11% față de anul precedent
- Datorii
- 2.464.071 RON -21.45% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20142013 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 6.023.214 RON. Profit: 240.066 RON
Cifra de afaceri: 6.023.214 RON. Profit: 240.066 RON
- Cifra de afaceri
- 6.023.214 RON -2.99% față de anul precedent
- Profit net
- 240.066 RON -17.03% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 9 0% față de anul precedent
- Datorii
- 3.137.112 RON -25.19% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20132012 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 6.209.033 RON. Profit: 289.330 RON
Cifra de afaceri: 6.209.033 RON. Profit: 289.330 RON
- Cifra de afaceri
- 6.209.033 RON -13.96% față de anul precedent
- Profit net
- 289.330 RON -25.7% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 9 -10% față de anul precedent
- Datorii
- 4.193.697 RON -9.27% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20122011 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 7.216.127 RON. Profit: 389.416 RON
Cifra de afaceri: 7.216.127 RON. Profit: 389.416 RON
- Cifra de afaceri
- 7.216.127 RON +14.67% față de anul precedent
- Profit net
- 389.416 RON -17.36% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 10 +11.11% față de anul precedent
- Datorii
- 4.622.135 RON +13.31% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20112010 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 6.292.945 RON. Profit: 471.236 RON
Cifra de afaceri: 6.292.945 RON. Profit: 471.236 RON
- Cifra de afaceri
- 6.292.945 RON +31.24% față de anul precedent
- Profit net
- 471.236 RON +136.81% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 9 0% față de anul precedent
- Datorii
- 4.079.202 RON +56.33% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20102009 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 4.794.839 RON. Profit: 198.992 RON
Cifra de afaceri: 4.794.839 RON. Profit: 198.992 RON
- Cifra de afaceri
- 4.794.839 RON +18.41% față de anul precedent
- Profit net
- 198.992 RON +350.78% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 9 0% față de anul precedent
- Datorii
- 2.609.395 RON +21.13% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20092008 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 4.049.290 RON. Profit: 44.144 RON
Cifra de afaceri: 4.049.290 RON. Profit: 44.144 RON
- Cifra de afaceri
- 4.049.290 RON
- Profit net
- 44.144 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 9
- Datorii
- 2.154.125 RON
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20082003 1 repere
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataPRIMA FARM SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6820 in Mun. Râmnicu Vâlcea (VÂLCEA)
PRIMA FARM SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6820 in Mun. Râmnicu Vâlcea (VÂLCEA)
Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.
Publicații ONRC
0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.
Dosare instanță
0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată
Achiziții publice (SEAP)
Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro
Clasamente și premii
Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.
Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.
Recenzii
Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!
Firme similare
Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.
Firme de mărime apropiată — CAEN 6820, Vâlcea
Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 6820, Vâlcea
Alte firme din Vâlcea
Întrebări frecvente
Răspunsuri din datele publicate în acest profil.
Care este CUI-ul PRIMA FARM SRL?
CUI-ul PRIMA FARM SRL este 15297059.
Unde este sediul PRIMA FARM SRL?
PRIMA FARM SRL are sediul in Romania, VÂLCEA, Mun. Râmnicu Vâlcea, Str. Calea lui Traian nr. 199.B, Mun. Râmnicu Vâlcea, judetul VÂLCEA.
Cand a fost infiintata PRIMA FARM SRL?
PRIMA FARM SRL a fost infiintata in anul 2003 (23 ani de activitate).
Care a fost cifra de afaceri a PRIMA FARM SRL in 2024?
In 2024, PRIMA FARM SRL a raportat o cifra de afaceri de 238.794 RON.
Cati angajati are PRIMA FARM SRL?
PRIMA FARM SRL a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.
Ce activitate are PRIMA FARM SRL?
PRIMA FARM SRL are codul CAEN principal 6820 (Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate).
Ce profit a inregistrat PRIMA FARM SRL in 2024?
PRIMA FARM SRL a inregistrat un profit net de 192.232 RON in 2024.
Surse și actualizare
Contextul datelor, într-un singur loc.
- Identificare și situație fiscală
- Registrele publice ANAF și ONRC
- Date financiare
- Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
- Publicații ONRC
- 0 înregistrări încărcate
- Ultima actualizare a profilului
- 14 octombrie 2026
- Următoarea actualizare disponibilă
- 14 noiembrie 2026
Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.
Date personale (GDPR)
Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.