Activ Plătitor TVA

SERVREVOLUTION SRL

CUI: 15304288
CIF: RO15304288
Reg. Com.: J12/721/2003
CAEN: 7022
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 20 martie 2003 · 23 ani
Distribuie:

Profil de companie · informații din registrele publice

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 03:16

Despre SERVREVOLUTION SRL

SERVREVOLUTION SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Cluj-Napoca, judetul CLUJ, infiintata in 2003 (23 ani de activitate). Activeaza in sectorul tranzactii imobiliare (cod CAEN 7022). Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, SERVREVOLUTION SRL a raportat o cifra de afaceri de 4.652 RON, in scadere fata de anul precedent (-29.8%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON (in scadere accentuata). Datoriile raportate (170.688 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
4.652 RON
Venituri totale
4.652 RON
Cheltuieli totale
16.862 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
3.458 RON
Active circulante
3.946 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
3.443 RON
Casa & conturi bănci
503 RON
Capital propriu
-163.284 RON
Cifra de afaceri · CAEN 7022
Loc 11183 din 22.659
Profit net · CAEN 7022
Loc 5140 din 22.659
Angajati · CAEN 7022
Loc 11001 din 22.659

Contact

AdresaRomania, CLUJ, Mun. Cluj-Napoca, Str. Viilor nr. 23, 400347
Telefon0744799263

Adresă sediu social

Romania, CLUJ, Mun. Cluj-Napoca, Str. Viilor nr. 23, 400347
Cod poștal: 400347
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, CLUJ, Mun. Cluj-Napoca, Str. Viilor nr. 23, 400347
Cod postal
400347
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Reluare activitate din 30.07.2012
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Platitor TVA
Da
TVA la incasare (RTVAI)
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 ianuarie 2013

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
4.652 RON
Rezultat net
-12.210 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 4.652 RON 6.625 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 4.652 RON 6.692 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 16.862 RON 6.663 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 29 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 24 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 12.210 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 12.210 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 3.458 RON 5.988 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 3.946 RON 13.057 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 7.404 RON 19.045 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 3.443 RON 12.698 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 503 RON 359 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 170.688 RON 170.095 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -163.284 RON -151.050 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active7.404RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

2.305,3 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale7.404 RON
Datorii totale170.688 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,02 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-2.205,3 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 4.652 -29,8% față de anul precedent 4.652 16.862 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 12.210 12.210
2023 6.625 -63,1% față de anul precedent 6.692 6.663 29 -99,7% față de anul precedent 24 -99,7% față de anul precedent 0 0
2022 17.954 +171,0% față de anul precedent 17.954 8.094 9.860 9.321 0 0
2021 6.625 +99,3% față de anul precedent 33.869 38.261 0 0 4.392 5.409
2020 3.325 +9,9% față de anul precedent 10.799 31.161 0 0 20.362 20.683
2019 3.025 -45,7% față de anul precedent 3.591 13.388 0 0 9.797 9.906
2018 5.574 +12,5% față de anul precedent 13.557 32.894 0 0 19.337 19.743
2017 4.956 -72,5% față de anul precedent 10.575 49.134 0 0 38.559 38.876
2016 17.991 -41,7% față de anul precedent 23.590 66.157 0 0 42.567 43.249
2015 30.851 -42,6% față de anul precedent 30.851 89.326 0 0 Neraportat 59.401
2014 53.733 -8,9% față de anul precedent 53.937 73.025 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 19.088 20.700
2013 59.003 +376,4% față de anul precedent 59.003 22.487 36.516 +290,4% față de anul precedent 34.294 +344,5% față de anul precedent 0 0
2012 12.385 12.385 3.032 9.353 7.715 0 0
2011 0 -100,0% față de anul precedent 0 0 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 0 0
2010 23.096 -91,8% față de anul precedent 23.098 5.434 17.664 +119,7% față de anul precedent 13.424 +106,1% față de anul precedent 0 0
2009 282.039 282.041 273.999 8.042 6.515 0 0
2008 0 0 16 0 0 16 16

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 3.458 3.946 7.404 0 3.443 503
2023 5.988 13.057 19.045 0 12.698 359
2022 9.025 3.639 12.664 -1.741 5.220 160
2021 12.061 10.069 22.130 -1.741 11.070 740
2020 3.458 30.211 33.669 0 29.219 992
2019 1.939 25.915 27.854 -1.741 26.867 789
2018 2.947 26.440 29.387 -1.741 27.446 735
2017 19.794 19.425 39.219 0 19.008 417
2016 50.161 28.736 78.897 -1.473 18.249 11.960
2015 83.452 9.851 93.303 -1.741 11.031 561
2014 116.809 28.385 145.194 -1.741 30.125 1
2013 10.112 70.947 81.059 -1.741 69.326 3.362
2012 0 47.975 47.975 0 16.914 31.061
2011 0 36.309 36.309 0 8.571 27.738
2010 0 37.949 37.949 0 8.499 29.450
2009 0 154.107 154.107 0 154.107 0
2008 0 0 0 0 0 0

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 170.688 +0,4% față de anul precedent -163.284 Neraportat 0
2023 170.095 +3,9% față de anul precedent -151.050 Neraportat 0
2022 163.738 -10,3% față de anul precedent -151.074 Neraportat 0
2021 182.525 -3,3% față de anul precedent -160.395 Neraportat 0
2020 188.655 +16,3% față de anul precedent -154.986 Neraportat 0
2019 162.157 +5,4% față de anul precedent -134.303 Neraportat 0
2018 153.784 +6,9% față de anul precedent -124.397 Neraportat 0
2017 143.873 -0,6% față de anul precedent -104.654 Neraportat 0
2016 144.675 +24,9% față de anul precedent -65.778 Neraportat 0
2015 115.832 +6,9% față de anul precedent -22.529 Neraportat 0
2014 108.355 +360,6% față de anul precedent 36.872 Neraportat 0
2013 23.525 -4,7% față de anul precedent 57.572 Neraportat 0
2012 24.696 +19,0% față de anul precedent 23.279 Neraportat 0
2011 20.746 -7,3% față de anul precedent 15.563 Neraportat 0
2010 22.386 -85,3% față de anul precedent 15.563 Neraportat 0
2009 151.968 +3.372,8% față de anul precedent 2.139 Neraportat 0
2008 4.376 -4.376 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

85din 100 de puncte
Risc crescut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive10 / 20
Lichiditate20 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

19 repere. O singură cronologie.

Din 2003 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2003 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
19 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 4.652 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 4.652 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
4.652 RON -29.78% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
12.210 RON
Angajati
0
Datorii
170.688 RON +0.35% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 6.625 RON. Profit: 24 RON

Cifra de afaceri: 6.625 RON. Profit: 24 RON

Cifra de afaceri
6.625 RON -63.1% față de anul precedent
Profit net
24 RON -99.74% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
170.095 RON +3.88% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 17.954 RON. Profit: 9.321 RON

Cifra de afaceri: 17.954 RON. Profit: 9.321 RON

Cifra de afaceri
17.954 RON +171% față de anul precedent
Profit net
9.321 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
163.738 RON -10.29% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 6.625 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 6.625 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
6.625 RON +99.25% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
5.409 RON
Angajati
0
Datorii
182.525 RON -3.25% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 3.325 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 3.325 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
3.325 RON +9.92% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
20.683 RON
Angajati
0
Datorii
188.655 RON +16.34% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 3.025 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 3.025 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
3.025 RON -45.73% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
9.906 RON
Angajati
0
Datorii
162.157 RON +5.44% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 5.574 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 5.574 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
5.574 RON +12.47% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
19.743 RON
Angajati
0
Datorii
153.784 RON +6.89% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 4.956 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 4.956 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
4.956 RON -72.45% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
38.876 RON
Angajati
0
Datorii
143.873 RON -0.55% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 17.991 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 17.991 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
17.991 RON -41.68% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
43.249 RON
Angajati
0
Datorii
144.675 RON +24.9% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 30.851 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 30.851 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
30.851 RON -42.58% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
59.401 RON
Angajati
0
Datorii
115.832 RON +6.9% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 53.733 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 53.733 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
53.733 RON -8.93% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
20.700 RON
Angajati
0
Datorii
108.355 RON +360.6% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 59.003 RON. Profit: 34.294 RON

Cifra de afaceri: 59.003 RON. Profit: 34.294 RON

Cifra de afaceri
59.003 RON +376.41% față de anul precedent
Profit net
34.294 RON +344.51% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
23.525 RON -4.74% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 12.385 RON. Profit: 7.715 RON

Cifra de afaceri: 12.385 RON. Profit: 7.715 RON

Cifra de afaceri
12.385 RON
Profit net
7.715 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
24.696 RON +19.04% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
20.746 RON -7.33% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 23.096 RON. Profit: 13.424 RON

Cifra de afaceri: 23.096 RON. Profit: 13.424 RON

Cifra de afaceri
23.096 RON -91.81% față de anul precedent
Profit net
13.424 RON +106.05% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
22.386 RON -85.27% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 282.039 RON. Profit: 6.515 RON

Cifra de afaceri: 282.039 RON. Profit: 6.515 RON

Cifra de afaceri
282.039 RON
Profit net
6.515 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
151.968 RON +3372.76% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
16 RON
Angajati
0
Datorii
4.376 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008

2003 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataSERVREVOLUTION SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7022 in Mun. Cluj-Napoca (CLUJ)

SERVREVOLUTION SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7022 in Mun. Cluj-Napoca (CLUJ)

19 din 19 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 7022, Cluj

SMART ENDEAVOUR S.R.L.
CUI: 49957877CAEN: 7022
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2024-04-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.500 RON
Profit
2.050 RON
Angajati
0
NELS MANAGEMENT S.R.L.
CUI: 47948589CAEN: 7022
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2023-04-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.000 RON
Profit
789 RON
Angajati
0
DORINŢA NOUĂ S.R.L.
CUI: 43175537CAEN: 8559
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2020-10-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.486 RON
Profit
2.303 RON
Angajati
0
PLUS HOME CONSULT S.R.L.
CUI: 41205623CAEN: 7022
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2019-05-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
7.204 RON
Profit
0 RON
Angajati
0

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 7022, Cluj

CS INVEST CONSULTING SRL
CUI: 15241031CAEN: 7022
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2003-02-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.565.667 RON
Profit
679.750 RON
Angajati
3
COMARGO SRL
CUI: 15361526CAEN: 7022
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2003-04-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
721.690 RON
Profit
95.607 RON
Angajati
3

Alte firme din Cluj

9 ERA SRL
CUI: 15298879CAEN: 4100
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2003-03-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
238.360 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
ROMSYSTEMS S.R.L.
CUI: 15304296CAEN: 4531
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2003-03-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.161.881 RON
Profit
0 RON
Angajati
10
CĂSUŢECĂŢEI S.R.L.
CUI: 15294184CAEN: 1629
Activ
CLUJ, Sat Baciu Com. Baciu2003-03-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
887.294 RON
Profit
35.826 RON
Angajati
4
VLASTE ACCOMMODATION S.R.L.
CUI: 15207153CAEN: 6820
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2003-02-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
119.128 RON
Profit
61.953 RON
Angajati
0
M&C MUSCLES SRL
CUI: 15408610CAEN: 4727
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2003-05-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
928.111 RON
Profit
22.966 RON
Angajati
2
AKU EST SRL
CUI: 14276244CAEN: 1520
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2001-11-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
18.030.453 RON
Profit
683.858 RON
Angajati
186
KNOW CONCEPT SRL
CUI: 16223564CAEN: 8559
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2004-03-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
7.966.700 RON
Profit
281.266 RON
Angajati
14
ALFOREST CONSTRUCT SRL
CUI: 29114100CAEN: 0220
Activ
CLUJ, Sat Valea Ierii Com. Valea Ierii2011-09-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
138.138 RON
Profit
0 RON
Angajati
2

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul SERVREVOLUTION SRL?

CUI-ul SERVREVOLUTION SRL este 15304288.

Unde este sediul SERVREVOLUTION SRL?

SERVREVOLUTION SRL are sediul in Romania, CLUJ, Mun. Cluj-Napoca, Str. Viilor nr. 23, 400347, Mun. Cluj-Napoca, judetul CLUJ.

Cand a fost infiintata SERVREVOLUTION SRL?

SERVREVOLUTION SRL a fost infiintata in anul 2003 (23 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a SERVREVOLUTION SRL in 2024?

In 2024, SERVREVOLUTION SRL a raportat o cifra de afaceri de 4.652 RON.

Ce activitate are SERVREVOLUTION SRL?

SERVREVOLUTION SRL are codul CAEN principal 7022.

Ce profit a inregistrat SERVREVOLUTION SRL in 2024?

SERVREVOLUTION SRL a inregistrat o pierdere neta de 12.210 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.