Activ Plătitor TVAe‑Factură

NEVALIS SRL

CUI: 15325833
CIF: RO15325833
Reg. Com.: J33/256/2003
CAEN: 1520
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 31 martie 2003 · 23 ani
Distribuie:

Fabricarea încălțămintei

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 06:38

Despre NEVALIS SRL

NEVALIS SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Loc. Vicovu de Sus Orş. Vicovu de Sus, judetul SUCEAVA, infiintata in 2003 (23 ani de activitate). Activitatea principala este "Fabricarea încălțămintei" (cod CAEN 1520), in sectorul industria prelucratoare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, NEVALIS SRL a raportat o cifra de afaceri de 4.524.146 RON, in crestere fata de anul precedent (+32.0%). Profitul net inregistrat a fost de 28.062 RON (in scadere). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 33. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 1.351.961 RON in 2008 la 4.524.146 RON in 2024. Datoriile raportate (6.919.344 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Este inregistrata ca platitoare de TVA si in sistemul RO e-Factura din august 2022.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
4.524.146 RON
Venituri totale
4.201.373 RON
Cheltuieli totale
4.167.456 RON
Profit brut
33.917 RON
Profit net
28.062 RON
Marja profit net
0,62%
Active imobilizate
290.278 RON
Active circulante
7.065.916 RON
Stocuri
2.785.280 RON
Creanțe
3.869.333 RON
Casa & conturi bănci
411.303 RON
Capital propriu
436.850 RON

Contact

AdresaRomania, SUCEAVA, Loc. Vicovu de Sus Orş. Vicovu de Sus, CALEA CERNĂUŢI nr. 196, 727610
Telefon0744699708

Adresă sediu social

Romania, SUCEAVA, Loc. Vicovu de Sus Orş. Vicovu de Sus, CALEA CERNĂUŢI nr. 196, 727610
Cod poștal: 727610
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, SUCEAVA, Orş. Vicovu de Sus, Str. Calea Cernăuţi nr. 196, 727610
Cod postal
727610
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 27.03.2003
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Municipală Rădăuţi
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 august 2022)
TVA la incasare
1 ianuarie 2013 - 1 februarie 2014

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
4.524.146 RON
Rezultat net
28.062 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 4.524.146 RON 3.428.114 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 4.201.373 RON 3.142.115 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 4.167.456 RON 3.099.478 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 33.917 RON 42.637 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 28.062 RON 35.271 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 290.278 RON 392.708 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 7.065.916 RON 3.890.112 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 7.356.194 RON 4.282.820 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 2.785.280 RON 2.029.645 RON
CreanțeSume de încasat 3.869.333 RON 1.766.144 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 411.303 RON 94.323 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 6.919.344 RON 3.874.032 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 436.850 RON 408.788 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 33 persoane 34 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active7.356.194RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

94,1 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale7.356.194 RON
Datorii totale6.919.344 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,4 %Profit net / active totale
ROE
6,4 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
1,02 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
5,9 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 4.524.146 +32,0% față de anul precedent 4.201.373 4.167.456 33.917 -20,5% față de anul precedent 28.062 -20,4% față de anul precedent 0 0
2023 3.428.114 +37,6% față de anul precedent 3.142.115 3.099.478 42.637 35.271 0 0
2022 2.490.659 +27,4% față de anul precedent 2.872.023 3.141.948 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 269.925 269.925
2021 1.955.774 +60,6% față de anul precedent 3.156.388 3.145.804 10.584 -95,4% față de anul precedent 8.888 -95,3% față de anul precedent 0 0
2020 1.217.687 -64,9% față de anul precedent 2.655.708 2.426.788 228.920 +7.929,5% față de anul precedent 190.485 +8.167,6% față de anul precedent 0 0
2019 3.464.351 +13,7% față de anul precedent 4.138.302 4.135.451 2.851 -92,2% față de anul precedent 2.304 -25,2% față de anul precedent 0 0
2018 3.048.130 -8,1% față de anul precedent 3.314.175 3.277.570 36.605 -17,1% față de anul precedent 3.082 -90,8% față de anul precedent 0 0
2017 3.317.379 +8,0% față de anul precedent 3.332.160 3.287.987 44.173 -66,3% față de anul precedent 33.641 -69,4% față de anul precedent 0 0
2016 3.070.405 +21,6% față de anul precedent 3.017.489 2.886.530 130.959 -25,6% față de anul precedent 109.896 -32,7% față de anul precedent 0 0
2015 2.525.778 +13,4% față de anul precedent 2.587.968 2.411.919 176.049 163.375 0 0
2014 2.227.226 +16,2% față de anul precedent 2.153.669 2.232.945 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 79.276 82.371
2013 1.917.369 +51,4% față de anul precedent 1.880.882 1.738.885 141.997 +1.482,7% față de anul precedent 141.997 +1.482,7% față de anul precedent 0 0
2012 1.266.278 +26,4% față de anul precedent 1.338.363 1.329.391 8.972 8.972 0 0
2011 1.001.674 +16,6% față de anul precedent 1.137.518 1.221.125 0 0 83.607 83.607
2010 859.161 +54,6% față de anul precedent 917.984 1.087.177 0 0 169.193 175.643
2009 555.630 -58,9% față de anul precedent 762.808 849.301 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 86.493 92.226
2008 1.351.961 1.522.524 1.511.162 11.362 9.381 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 290.278 7.065.916 7.356.194 2.785.280 3.869.333 411.303
2023 392.708 3.890.112 4.282.820 2.029.645 1.766.144 94.323
2022 920.275 4.514.515 5.434.790 2.302.013 1.993.201 219.301
2021 1.007.245 3.879.078 4.886.323 2.048.325 1.610.202 220.551
2020 881.945 3.120.731 4.002.676 1.632.952 1.348.261 139.518
2019 1.121.243 3.293.031 4.414.274 1.291.792 1.851.345 149.894
2018 1.158.688 3.252.632 4.411.320 1.270.975 1.813.073 168.584
2017 1.062.540 2.274.517 3.337.057 613.021 1.471.306 190.190
2016 1.046.167 2.316.719 3.362.886 855.714 1.399.799 61.206
2015 839.139 1.947.516 2.786.655 540.280 1.337.414 69.822
2014 539.908 1.390.552 1.930.460 308.461 1.066.571 15.520
2013 280.256 1.074.941 1.355.197 392.052 596.792 86.097
2012 319.366 1.503.340 1.822.706 849.804 556.318 97.218
2011 297.308 1.437.167 1.734.475 836.650 583.095 17.422
2010 327.215 1.532.839 1.860.054 792.422 687.129 53.288
2009 364.032 1.329.217 1.693.249 882.407 434.002 12.808
2008 402.004 1.409.507 1.811.511 607.505 801.722 280

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 6.919.344 +78,6% față de anul precedent 436.850 Neraportat 33 -2,9% față de anul precedent
2023 3.874.032 -23,5% față de anul precedent 408.788 Neraportat 34 -10,5% față de anul precedent
2022 5.061.273 +19,3% față de anul precedent 373.517 Neraportat 38 -15,6% față de anul precedent
2021 4.242.881 +26,0% față de anul precedent 643.442 Neraportat 45
2020 3.368.122 -15,2% față de anul precedent 634.554 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2019 3.970.205 +0,0% față de anul precedent 444.069 Neraportat 55 +10,0% față de anul precedent
2018 3.969.555 +37,0% față de anul precedent 441.765 Neraportat 50 0,0% față de anul precedent
2017 2.898.374 -2,0% față de anul precedent 438.683 Neraportat 50 0,0% față de anul precedent
2016 2.957.844 +18,7% față de anul precedent 405.042 Neraportat 50 +11,1% față de anul precedent
2015 2.491.509 +38,5% față de anul precedent 295.146 Neraportat 45 +9,8% față de anul precedent
2014 1.798.689 +40,7% față de anul precedent 131.771 Neraportat 41 -12,8% față de anul precedent
2013 1.278.287 -32,5% față de anul precedent 76.910 Neraportat 47 +80,8% față de anul precedent
2012 1.894.322 +4,7% față de anul precedent -65.087 Neraportat 26 -35,0% față de anul precedent
2011 1.808.534 -2,3% față de anul precedent -74.059 Neraportat 40 +42,9% față de anul precedent
2010 1.850.506 +22,7% față de anul precedent 9.548 Neraportat 28 +154,6% față de anul precedent
2009 1.508.058 -1,7% față de anul precedent 185.191 Neraportat 11 -54,2% față de anul precedent
2008 1.534.094 277.417 Neraportat 24

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

34din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare19 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate5 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

21 repere. O singură cronologie.

Din 2003 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2003 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
21 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 4.524.146 RON. Profit: 28.062 RON

Cifra de afaceri: 4.524.146 RON. Profit: 28.062 RON

Cifra de afaceri
4.524.146 RON +31.97% față de anul precedent
Profit net
28.062 RON -20.44% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
33 -2.94% față de anul precedent
Datorii
6.919.344 RON +78.61% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 3.428.114 RON. Profit: 35.271 RON

Cifra de afaceri: 3.428.114 RON. Profit: 35.271 RON

Cifra de afaceri
3.428.114 RON +37.64% față de anul precedent
Profit net
35.271 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
34 -10.53% față de anul precedent
Datorii
3.874.032 RON -23.46% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 2.490.659 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 2.490.659 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
2.490.659 RON +27.35% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
269.925 RON
Angajati
38 -15.56% față de anul precedent
Datorii
5.061.273 RON +19.29% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 1.955.774 RON. Profit: 8.888 RON

Cifra de afaceri: 1.955.774 RON. Profit: 8.888 RON

Cifra de afaceri
1.955.774 RON +60.61% față de anul precedent
Profit net
8.888 RON -95.33% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
45
Datorii
4.242.881 RON +25.97% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 1.217.687 RON. Profit: 190.485 RON

Cifra de afaceri: 1.217.687 RON. Profit: 190.485 RON

Cifra de afaceri
1.217.687 RON -64.85% față de anul precedent
Profit net
190.485 RON +8167.58% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
3.368.122 RON -15.17% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 3.464.351 RON. Profit: 2.304 RON

Cifra de afaceri: 3.464.351 RON. Profit: 2.304 RON

Cifra de afaceri
3.464.351 RON +13.65% față de anul precedent
Profit net
2.304 RON -25.24% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
55 +10% față de anul precedent
Datorii
3.970.205 RON +0.02% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 3.048.130 RON. Profit: 3.082 RON

Cifra de afaceri: 3.048.130 RON. Profit: 3.082 RON

Cifra de afaceri
3.048.130 RON -8.12% față de anul precedent
Profit net
3.082 RON -90.84% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
50 0% față de anul precedent
Datorii
3.969.555 RON +36.96% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 3.317.379 RON. Profit: 33.641 RON

Cifra de afaceri: 3.317.379 RON. Profit: 33.641 RON

Cifra de afaceri
3.317.379 RON +8.04% față de anul precedent
Profit net
33.641 RON -69.39% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
50 0% față de anul precedent
Datorii
2.898.374 RON -2.01% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 3.070.405 RON. Profit: 109.896 RON

Cifra de afaceri: 3.070.405 RON. Profit: 109.896 RON

Cifra de afaceri
3.070.405 RON +21.56% față de anul precedent
Profit net
109.896 RON -32.73% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
50 +11.11% față de anul precedent
Datorii
2.957.844 RON +18.72% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 2.525.778 RON. Profit: 163.375 RON

Cifra de afaceri: 2.525.778 RON. Profit: 163.375 RON

Cifra de afaceri
2.525.778 RON +13.4% față de anul precedent
Profit net
163.375 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
45 +9.76% față de anul precedent
Datorii
2.491.509 RON +38.52% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 2.227.226 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 2.227.226 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
2.227.226 RON +16.16% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
82.371 RON
Angajati
41 -12.77% față de anul precedent
Datorii
1.798.689 RON +40.71% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 1.917.369 RON. Profit: 141.997 RON

Cifra de afaceri: 1.917.369 RON. Profit: 141.997 RON

Cifra de afaceri
1.917.369 RON +51.42% față de anul precedent
Profit net
141.997 RON +1482.67% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
47 +80.77% față de anul precedent
Datorii
1.278.287 RON -32.52% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 1.266.278 RON. Profit: 8.972 RON

Cifra de afaceri: 1.266.278 RON. Profit: 8.972 RON

Cifra de afaceri
1.266.278 RON +26.42% față de anul precedent
Profit net
8.972 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
26 -35% față de anul precedent
Datorii
1.894.322 RON +4.74% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 1.001.674 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 1.001.674 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
1.001.674 RON +16.59% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
83.607 RON
Angajati
40 +42.86% față de anul precedent
Datorii
1.808.534 RON -2.27% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 859.161 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 859.161 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
859.161 RON +54.63% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
175.643 RON
Angajati
28 +154.55% față de anul precedent
Datorii
1.850.506 RON +22.71% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 555.630 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 555.630 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
555.630 RON -58.9% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
92.226 RON
Angajati
11 -54.17% față de anul precedent
Datorii
1.508.058 RON -1.7% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 1.351.961 RON. Profit: 9.381 RON

Cifra de afaceri: 1.351.961 RON. Profit: 9.381 RON

Cifra de afaceri
1.351.961 RON
Profit net
9.381 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
24
Datorii
1.534.094 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008
Cele mai recente 20 repere; restul se încarcă în pagină.20 din 21 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 1520, Suceava

CALMUNEC SHOES S.R.L.
CUI: 47817184CAEN: 1520
Activ
SUCEAVA, Sat Gălăneşti Com. Gălăneşti2023-03-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.850.465 RON
Profit
42.588 RON
Angajati
24
GITANOS SRL
CUI: 2690420CAEN: 1520
Activ
SUCEAVA, Sat Şcheia Com. Şcheia1993-01-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.139.497 RON
Profit
32.451 RON
Angajati
31
EPA-FLEX MILOVA SRL
CUI: 6630820CAEN: 1520
Activ
SUCEAVA, Loc. Bivolăria Orş. Vicovu de Sus1994-12-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.326.844 RON
Profit
3.036 RON
Angajati
21
RAL DYANY PROD COM S.R.L.
CUI: 35215711CAEN: 1520
Activ
SUCEAVA, Loc. Bivolăria Orş. Vicovu de Sus2015-11-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.134.198 RON
Profit
47.960 RON
Angajati
10
VANDER SHOES S.R.L.
CUI: 37139009CAEN: 1520
Activ
SUCEAVA, Sat Măriţei Com. Dărmăneşti2017-03-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.205.408 RON
Profit
12.221 RON
Angajati
8

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 1520, Suceava

DANY - RELIN SRL
CUI: 15258017CAEN: 1520
Activ
SUCEAVA, Sat Vicovu de Jos Com. Vicovu de Jos2003-03-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
850.539 RON
Profit
11.436 RON
Angajati
8
MARELBO SHOES SRL
CUI: 15352951CAEN: 1520
Activ
SUCEAVA, Loc. Bivolăria Orş. Vicovu de Sus2003-04-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
10.452.309 RON
Profit
209.009 RON
Angajati
135
PROGABRIELA S.R.L.
CUI: 14960543CAEN: 1520
Activ
SUCEAVA, Sat Iaslovăţ Com. Iaslovăţ2002-10-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
349.471 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
GEOVISS PROD COM S.R.L.
CUI: 15482080CAEN: 1520
Activ
SUCEAVA, Loc. Bivolăria Orş. Vicovu de Sus2003-06-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
23.270 RON
Profit
0 RON
Angajati
3

Alte firme din Suceava

IOVA S.R.L.
CUI: 15322810CAEN: 1610
Activ
SUCEAVA, Sat Negrileasa Com. Stulpicani2003-03-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
396.441 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
COMPLEX ZIMBRUL SRL
CUI: 15332059CAEN: 6820
Activ
SUCEAVA, Mun. Suceava2003-04-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.501.983 RON
Profit
964.859 RON
Angajati
1
EXPERT AUTO SRL
CUI: 15296517CAEN: 4782
Activ
SUCEAVA, Mun. Suceava2003-03-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.850.253 RON
Profit
145.964 RON
Angajati
10
PROCONSTUR CONSULTING SRL
CUI: 15004884CAEN: 6831
Activ
SUCEAVA, Mun. Câmpulung Moldovenesc2002-11-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
18.500 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
DA GAMA SRL
CUI: 15582659CAEN: 4711
Activ
SUCEAVA, Sat Botoşana Com. Botoşana2003-07-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
286.952 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
GEO-JUCAN TRANSCOM SRL
CUI: 9593572CAEN: 4932
Activ
SUCEAVA, Sat Arbore Com. Arbore1997-07-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.993.762 RON
Profit
80.085 RON
Angajati
4
ROSMARINI SRL
CUI: 17826121CAEN: 4773
Activ
SUCEAVA, Sat Dumbrăveni Com. Dumbrăveni2005-07-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
851.977 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
OTY & FLO S.R.L.
CUI: 41387649CAEN: 4711
Activ
SUCEAVA, Sat Boroaia Com. Boroaia2019-07-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
437.779 RON
Profit
16.307 RON
Angajati
3

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul NEVALIS SRL?

CUI-ul NEVALIS SRL este 15325833.

Unde este sediul NEVALIS SRL?

NEVALIS SRL are sediul in Romania, SUCEAVA, Loc. Vicovu de Sus Orş. Vicovu de Sus, CALEA CERNĂUŢI nr. 196, 727610, Loc. Vicovu de Sus Orş. Vicovu de Sus, judetul SUCEAVA.

Cand a fost infiintata NEVALIS SRL?

NEVALIS SRL a fost infiintata in anul 2003 (23 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a NEVALIS SRL in 2024?

In 2024, NEVALIS SRL a raportat o cifra de afaceri de 4.524.146 RON.

Cati angajati are NEVALIS SRL?

NEVALIS SRL a raportat un numar mediu de 33 salariati in 2024.

Ce activitate are NEVALIS SRL?

NEVALIS SRL are codul CAEN principal 1520 (Fabricarea încălțămintei).

Ce profit a inregistrat NEVALIS SRL in 2024?

NEVALIS SRL a inregistrat un profit net de 28.062 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.