Activ

ROSENA FAN SRL

CUI: 15335500
CIF: 15335500
Reg. Com.: J2003000256103
CAEN: 4933
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 3 aprilie 2003 · 23 ani
Distribuie:

Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă

Surse și actualizare

Actualizat: 11 octombrie 2026 la 18:52

Despre ROSENA FAN SRL

ROSENA FAN SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Buzău, judetul BUZĂU, infiintata in 2003 (23 ani de activitate). Activitatea principala este "Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă" (cod CAEN 4933), in sectorul transport si depozitare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, ROSENA FAN SRL a raportat o cifra de afaceri de 64.040 RON, in crestere puternica fata de anul precedent (+94.4%). Profitul net inregistrat a fost de 27.663 RON (in crestere puternica). Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 24.902 RON in 2008 la 64.040 RON in 2024.

Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
64.040 RON
Venituri totale
64.040 RON
Cheltuieli totale
31.108 RON
Profit brut
32.932 RON
Profit net
27.663 RON
Marja profit net
43,20%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
32.328 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
6.720 RON
Casa & conturi bănci
25.608 RON
Capital propriu
31.684 RON

Contact

AdresaRomania, BUZĂU, Mun. Buzău, Cart. DOROBANTI 2
Telefon414047

Adresă sediu social

Romania, BUZĂU, Mun. Buzău, Cart. DOROBANTI 2
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, BUZĂU, Mun. Buzău, Cart. DOROBANTI 2
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 02.04.2003
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Buzău
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
64.040 RON
Rezultat net
27.663 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 64.040 RON 32.945 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 64.040 RON 32.945 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 31.108 RON 17.325 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 32.932 RON 15.620 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 27.663 RON 13.121 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 32.328 RON 24.124 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 32.328 RON 24.124 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 6.720 RON 4.160 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 25.608 RON 19.964 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 644 RON 1.311 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 31.684 RON 22.813 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active32.328RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

2,0 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale32.328 RON
Datorii totale644 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
85,6 %Profit net / active totale
ROE
87,3 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
50,20 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
98,0 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 64.040 +94,4% față de anul precedent 64.040 31.108 32.932 +110,8% față de anul precedent 27.663 +110,8% față de anul precedent 0 0
2023 32.945 +19,4% față de anul precedent 32.945 17.325 15.620 +62,7% față de anul precedent 13.121 +49,6% față de anul precedent 0 0
2022 27.585 -10,1% față de anul precedent 27.585 17.987 9.598 -43,4% față de anul precedent 8.770 -45,3% față de anul precedent 0 0
2021 30.697 -7,5% față de anul precedent 30.697 13.731 16.966 -25,5% față de anul precedent 16.045 -26,3% față de anul precedent 0 0
2020 33.192 -16,1% față de anul precedent 33.192 10.417 22.775 -11,4% față de anul precedent 21.779 -11,2% față de anul precedent 0 0
2019 39.549 -24,4% față de anul precedent 39.549 13.844 25.705 +9,4% față de anul precedent 24.519 +11,9% față de anul precedent 0 0
2018 52.283 -19,0% față de anul precedent 53.283 29.779 23.504 -30,4% față de anul precedent 21.905 -31,5% față de anul precedent 0 0
2017 64.521 -8,3% față de anul precedent 64.521 30.752 33.769 +13,6% față de anul precedent 31.976 +15,8% față de anul precedent 0 0
2016 70.383 +26,4% față de anul precedent 70.383 40.653 29.730 +47,0% față de anul precedent 27.619 +47,6% față de anul precedent 0 0
2015 55.677 -14,3% față de anul precedent 55.677 35.456 20.221 +9,2% față de anul precedent 18.717 +14,1% față de anul precedent Neraportat 0
2014 64.962 -27,4% față de anul precedent 64.962 46.440 18.522 +80,5% față de anul precedent 16.406 +110,3% față de anul precedent 0 0
2013 89.529 -4,3% față de anul precedent 89.532 79.273 10.259 7.800 0 0
2012 93.552 +20,7% față de anul precedent 93.802 97.987 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 4.185 4.185
2011 77.537 +109,4% față de anul precedent 77.537 77.469 68 -98,8% față de anul precedent 57 -98,5% față de anul precedent 0 0
2010 37.024 +62,2% față de anul precedent 37.024 31.169 5.855 +75,1% față de anul precedent 3.748 +171,6% față de anul precedent 0 0
2009 22.822 -8,4% față de anul precedent 23.452 20.108 3.344 -30,1% față de anul precedent 1.380 -65,7% față de anul precedent 0 0
2008 24.902 27.683 22.897 4.786 4.020 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 32.328 32.328 0 6.720 25.608
2023 0 24.124 24.124 0 4.160 19.964
2022 0 27.126 27.126 0 1.800 25.326
2021 0 43.695 43.695 0 2.856 40.839
2020 0 53.015 53.015 0 2.797 50.218
2019 0 57.634 57.634 0 3.426 54.208
2018 0 71.560 71.560 0 4.784 66.776
2017 0 70.199 70.199 1.863 1.022 67.314
2016 0 38.773 38.773 1.069 161 37.543
2015 0 44.677 44.677 1.069 161 43.447
2014 0 27.569 27.569 1.069 161 26.339
2013 0 10.361 10.361 1.069 909 8.383
2012 0 2.932 2.932 1.069 1.256 607
2011 3.390 3.716 7.106 719 2.385 612
2010 7.458 4.037 11.495 0 3.930 107
2009 11.525 407 11.932 0 0 407
2008 15.593 509 16.102 0 235 274

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 644 -50,9% față de anul precedent 31.684 Neraportat 0
2023 1.311 +751,3% față de anul precedent 22.813 Neraportat 0
2022 154 -47,4% față de anul precedent 26.972 Neraportat 0
2021 293 -36,0% față de anul precedent 43.402 Neraportat 0
2020 458 +349,0% față de anul precedent 52.557 Neraportat 0
2019 102 -99,3% față de anul precedent 57.532 Neraportat 0
2018 13.663 -60,1% față de anul precedent 57.897 Neraportat 0
2017 34.206 +379,3% față de anul precedent 35.993 Neraportat 0
2016 7.137 -67,5% față de anul precedent 31.636 Neraportat 0
2015 21.963 +206,5% față de anul precedent 22.714 Neraportat 0
2014 7.166 +162,6% față de anul precedent 20.403 Neraportat 0
2013 2.729 -12,0% față de anul precedent 7.632 Neraportat 0
2012 3.100 -0,0% față de anul precedent -168 Neraportat 0
2011 3.101 -58,9% față de anul precedent 4.005 Neraportat 0
2010 7.547 -31,4% față de anul precedent 3.948 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2009 11.006 -12,2% față de anul precedent 926 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2008 12.536 3.566 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

0din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
FNFANICA NICOARAadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

19 repere. O singură cronologie.

Din 2003 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2003 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
19 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 33054/2026actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 64.040 RON. Profit: 27.663 RON

Cifra de afaceri: 64.040 RON. Profit: 27.663 RON

Cifra de afaceri
64.040 RON +94.38% față de anul precedent
Profit net
27.663 RON +110.83% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
644 RON -50.88% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 32.945 RON. Profit: 13.121 RON

Cifra de afaceri: 32.945 RON. Profit: 13.121 RON

Cifra de afaceri
32.945 RON +19.43% față de anul precedent
Profit net
13.121 RON +49.61% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
1.311 RON +751.3% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 27.585 RON. Profit: 8.770 RON

Cifra de afaceri: 27.585 RON. Profit: 8.770 RON

Cifra de afaceri
27.585 RON -10.14% față de anul precedent
Profit net
8.770 RON -45.34% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
154 RON -47.44% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 30.697 RON. Profit: 16.045 RON

Cifra de afaceri: 30.697 RON. Profit: 16.045 RON

Cifra de afaceri
30.697 RON -7.52% față de anul precedent
Profit net
16.045 RON -26.33% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
293 RON -36.03% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 33.192 RON. Profit: 21.779 RON

Cifra de afaceri: 33.192 RON. Profit: 21.779 RON

Cifra de afaceri
33.192 RON -16.07% față de anul precedent
Profit net
21.779 RON -11.18% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
458 RON +349.02% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 39.549 RON. Profit: 24.519 RON

Cifra de afaceri: 39.549 RON. Profit: 24.519 RON

Cifra de afaceri
39.549 RON -24.36% față de anul precedent
Profit net
24.519 RON +11.93% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
102 RON -99.25% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 52.283 RON. Profit: 21.905 RON

Cifra de afaceri: 52.283 RON. Profit: 21.905 RON

Cifra de afaceri
52.283 RON -18.97% față de anul precedent
Profit net
21.905 RON -31.5% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
13.663 RON -60.06% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 64.521 RON. Profit: 31.976 RON

Cifra de afaceri: 64.521 RON. Profit: 31.976 RON

Cifra de afaceri
64.521 RON -8.33% față de anul precedent
Profit net
31.976 RON +15.78% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
34.206 RON +379.28% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 70.383 RON. Profit: 27.619 RON

Cifra de afaceri: 70.383 RON. Profit: 27.619 RON

Cifra de afaceri
70.383 RON +26.41% față de anul precedent
Profit net
27.619 RON +47.56% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
7.137 RON -67.5% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 55.677 RON. Profit: 18.717 RON

Cifra de afaceri: 55.677 RON. Profit: 18.717 RON

Cifra de afaceri
55.677 RON -14.29% față de anul precedent
Profit net
18.717 RON +14.09% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
21.963 RON +206.49% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 64.962 RON. Profit: 16.406 RON

Cifra de afaceri: 64.962 RON. Profit: 16.406 RON

Cifra de afaceri
64.962 RON -27.44% față de anul precedent
Profit net
16.406 RON +110.33% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
7.166 RON +162.59% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 89.529 RON. Profit: 7.800 RON

Cifra de afaceri: 89.529 RON. Profit: 7.800 RON

Cifra de afaceri
89.529 RON -4.3% față de anul precedent
Profit net
7.800 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
2.729 RON -11.97% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 93.552 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 93.552 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
93.552 RON +20.65% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
4.185 RON
Angajati
0
Datorii
3.100 RON -0.03% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 77.537 RON. Profit: 57 RON

Cifra de afaceri: 77.537 RON. Profit: 57 RON

Cifra de afaceri
77.537 RON +109.42% față de anul precedent
Profit net
57 RON -98.48% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
3.101 RON -58.91% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 37.024 RON. Profit: 3.748 RON

Cifra de afaceri: 37.024 RON. Profit: 3.748 RON

Cifra de afaceri
37.024 RON +62.23% față de anul precedent
Profit net
3.748 RON +171.59% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
7.547 RON -31.43% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 22.822 RON. Profit: 1.380 RON

Cifra de afaceri: 22.822 RON. Profit: 1.380 RON

Cifra de afaceri
22.822 RON -8.35% față de anul precedent
Profit net
1.380 RON -65.67% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
11.006 RON -12.2% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 24.902 RON. Profit: 4.020 RON

Cifra de afaceri: 24.902 RON. Profit: 4.020 RON

Cifra de afaceri
24.902 RON
Profit net
4.020 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
12.536 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008

2003 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataROSENA FAN SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4933 in Mun. Buzău (BUZĂU)

ROSENA FAN SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4933 in Mun. Buzău (BUZĂU)

19 din 19 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

07.092026Mentiune · Buletin 33054/2026actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Companie
ROSENA FAN SRL
CUI
15335500
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
07.09.2026
Registrul Comerțului
J10/256/2003
EUID
ROONRC.J10/256/2003
Sediu
Municipiul Buzău, Jud. Buzău, Cart. DOROBANTI 2, Bl. E 15, Etaj 1, Ap. 4
Județ
Buzău
Număr încheiere
698778
Data încheierii
04.09.2026
Număr dosar
3272438
Data dosarului
19.08.2026
Tribunal
Buzau
Registrator
Maria Cristina Covaşă

Subiecte

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Documente menționate

  • Cerere de înregistrare nr. 3272438 din 19.08.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 33054/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4933, Buzău

ARSENIE ANDREI S.R.L.
CUI: 49195711CAEN: 4933
Activ
BUZĂU, Mun. Buzău2023-11-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
65.779 RON
Profit
13.660 RON
Angajati
0
ILGIRO TAXI SRL
CUI: 34302992CAEN: 4933
Activ
BUZĂU, Mun. Buzău2015-03-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
63.590 RON
Profit
36.881 RON
Angajati
0
G&A TAXI INOVATIV S.R.L.
CUI: 42492880CAEN: 4933
Activ
BUZĂU, Mun. Buzău2020-05-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
67.351 RON
Profit
8.187 RON
Angajati
0
DOMINIC - INGRID S.R.L.
CUI: 40790545CAEN: 4933
Activ
BUZĂU, Mun. Buzău2019-03-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
61.263 RON
Profit
54.775 RON
Angajati
0
ALEXDYA CONTRANS S.R.L.
CUI: 47303957CAEN: 4933
Activ
BUZĂU, Orş. Nehoiu2022-12-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
107.159 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
DELANDRA DIVERS SRL
CUI: 32456049CAEN: 4933
Activ
BUZĂU, Mun. Buzău2013-11-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
50.843 RON
Profit
0 RON
Angajati
0

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4933, Buzău

TAXI VEGA SRL
CUI: 15284741CAEN: 4933
Activ
BUZĂU, Mun. Buzău2003-03-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
200.075 RON
Profit
87.115 RON
Angajati
1
MANUELA SRL
CUI: 15775633CAEN: 4933
Activ
BUZĂU, Mun. Buzău2003-09-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
49.506 RON
Profit
5.711 RON
Angajati
1
CRISTEFAN SRL
CUI: 15117123CAEN: 4933
Activ
BUZĂU, Mun. Buzău2003-01-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
18.505 RON
Profit
4.198 RON
Angajati
0
ANDREMAR TAX SRL
CUI: 16056750CAEN: 4933
Activ
BUZĂU, Mun. Buzău2004-01-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
254.933 RON
Profit
46.326 RON
Angajati
1

Alte firme din Buzău

SIN ASTIN SRL
CUI: 15335497CAEN: 4712
Activ
BUZĂU, Sat Pleşcoi Com. Berca2003-04-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
168.936 RON
Profit
29.360 RON
Angajati
2
IBERIA COM SRL
CUI: 15335560CAEN: 4752
Activ
BUZĂU, Sat Căpăţâneşti Com. Mărăcineni2003-04-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.874.802 RON
Profit
0 RON
Angajati
5
CLUB MAX SRL
CUI: 15358695CAEN: 5611
Activ
BUZĂU, Mun. Buzău2003-04-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
8.934.296 RON
Profit
2.442.003 RON
Angajati
42
ROMDRILLING SCOPE S.R.L.
CUI: 15020227CAEN: 4312
Activ
BUZĂU, Mun. Râmnicu Sărat2002-11-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
60.900 RON
Profit
32.399 RON
Angajati
0
ROXICOR INTERSERV SRL
CUI: 15710049CAEN: 4719
Activ
BUZĂU, Mun. Buzău2003-09-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
57.600 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
AUTOTRANSPORT MUSTANG SRL
CUI: 7464997CAEN: 4941
Activ
BUZĂU, Mun. Râmnicu Sărat1995-06-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
STARS LARO SRL
CUI: 18903117CAEN: 7020
Activ
BUZĂU, Mun. Buzău2006-08-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
31.391 RON
Profit
2.343 RON
Angajati
0
SYNTAX MANAGEMENT S.R.L.
CUI: 47308270CAEN: 7020
Activ
BUZĂU, Mun. Buzău2022-12-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
121.000 RON
Profit
65.692 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul ROSENA FAN SRL?

CUI-ul ROSENA FAN SRL este 15335500.

Unde este sediul ROSENA FAN SRL?

ROSENA FAN SRL are sediul in Romania, BUZĂU, Mun. Buzău, Cart. DOROBANTI 2, Mun. Buzău, judetul BUZĂU.

Cand a fost infiintata ROSENA FAN SRL?

ROSENA FAN SRL a fost infiintata in anul 2003 (23 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a ROSENA FAN SRL in 2024?

In 2024, ROSENA FAN SRL a raportat o cifra de afaceri de 64.040 RON.

Ce activitate are ROSENA FAN SRL?

ROSENA FAN SRL are codul CAEN principal 4933 (Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă).

Ce profit a inregistrat ROSENA FAN SRL in 2024?

ROSENA FAN SRL a inregistrat un profit net de 27.663 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
11 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
11 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.