Activ Plătitor TVA

FRUBOKA SRL

CUI: 15355788
CIF: RO15355788
Reg. Com.: J2003000312195
CAEN: 4711
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 10 aprilie 2003 · 23 ani
Distribuie:

Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi şi tutun

Surse și actualizare

Actualizat: 10 octombrie 2026 la 23:33

Despre FRUBOKA SRL

FRUBOKA SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Miercurea Ciuc, judetul HARGHITA, infiintata in 2003 (23 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi şi tutun" (cod CAEN 4711), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, FRUBOKA SRL a raportat o cifra de afaceri de 2.348.950 RON, in crestere fata de anul precedent (+11.6%). Profitul net inregistrat a fost de 3.219 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 8. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 824.808 RON in 2008 la 2.348.950 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
2.348.950 RON
Venituri totale
2.355.111 RON
Cheltuieli totale
2.350.039 RON
Profit brut
5.072 RON
Profit net
3.219 RON
Marja profit net
0,14%
Active imobilizate
76.787 RON
Active circulante
305.055 RON
Stocuri
255.075 RON
Creanțe
7.113 RON
Casa & conturi bănci
42.867 RON
Capital propriu
119.867 RON

Contact

AdresaRomania, HARGHITA, Mun. Miercurea Ciuc, Aleea Avîntului nr. 5, 530181
Telefon0266316657

Adresă sediu social

Romania, HARGHITA, Mun. Miercurea Ciuc, Aleea Avîntului nr. 5, 530181
Cod poștal: 530181
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, HARGHITA, Mun. Miercurea Ciuc, Aleea Avîntului nr. 5, 530181
Cod postal
530181
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 09.04.2003
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Harghita
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 ianuarie 2013 - 1 februarie 2014

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
2.348.950 RON
Rezultat net
3.219 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 2.348.950 RON 2.104.114 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 2.355.111 RON 2.129.392 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 2.350.039 RON 2.090.200 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 5.072 RON 39.192 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 3.219 RON 31.880 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 76.787 RON 87.849 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 305.055 RON 237.723 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 381.842 RON 325.572 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 255.075 RON 189.180 RON
CreanțeSume de încasat 7.113 RON 24.074 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 42.867 RON 24.469 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 261.975 RON 208.924 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 119.867 RON 116.648 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 8 persoane 8 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active381.842RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

68,6 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale381.842 RON
Datorii totale261.975 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,8 %Profit net / active totale
ROE
2,7 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
1,16 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
31,4 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 2.348.950 +11,6% față de anul precedent 2.355.111 2.350.039 5.072 -87,1% față de anul precedent 3.219 -89,9% față de anul precedent 0 0
2023 2.104.114 +7,8% față de anul precedent 2.129.392 2.090.200 39.192 +29,5% față de anul precedent 31.880 +188,9% față de anul precedent 0 0
2022 1.952.765 +21,0% față de anul precedent 1.966.211 1.935.953 30.258 +474,5% față de anul precedent 11.036 0 0
2021 1.614.137 -1,5% față de anul precedent 1.647.197 1.641.930 5.267 -91,2% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 0 8.901
2020 1.638.360 +16,6% față de anul precedent 1.640.525 1.581.030 59.495 +1.403,9% față de anul precedent 44.324 0 0
2019 1.405.256 +7,2% față de anul precedent 1.411.043 1.407.087 3.956 -13,6% față de anul precedent 0 0 10.154
2018 1.311.220 +4,1% față de anul precedent 1.330.228 1.325.650 4.578 -81,7% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 0 8.724
2017 1.259.267 +4,6% față de anul precedent 1.277.089 1.252.036 25.053 -16,8% față de anul precedent 12.741 -47,6% față de anul precedent 0 0
2016 1.203.769 +31,1% față de anul precedent 1.209.639 1.179.527 30.112 +634,1% față de anul precedent 24.318 +878,2% față de anul precedent 0 0
2015 918.410 +12,5% față de anul precedent 922.769 918.667 4.102 2.486 Neraportat 0
2014 816.598 -3,4% față de anul precedent 820.515 825.368 0 -100,0% față de anul precedent 0 4.853 4.924
2013 845.514 -14,8% față de anul precedent 846.140 845.542 598 -95,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 0 406
2012 992.175 +0,1% față de anul precedent 993.400 981.489 11.911 -19,5% față de anul precedent 9.077 -29,8% față de anul precedent 0 0
2011 991.516 +16,0% față de anul precedent 993.000 978.203 14.797 +435,9% față de anul precedent 12.923 0 0
2010 854.652 +7,8% față de anul precedent 855.096 852.335 2.761 0 0 3.689
2009 792.536 -3,9% față de anul precedent 796.317 817.457 0 0 21.140 26.874
2008 824.808 827.407 830.141 0 0 2.734 2.734

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 76.787 305.055 381.842 255.075 7.113 42.867
2023 87.849 237.723 325.572 189.180 24.074 24.469
2022 79.781 212.041 291.822 178.822 9.434 23.785
2021 90.839 163.396 254.235 147.390 5.571 10.435
2020 67.960 174.722 242.682 160.091 3.656 10.975
2019 71.981 161.059 233.040 139.041 5.714 16.304
2018 76.026 126.261 202.287 107.646 10.592 8.023
2017 80.088 135.192 215.280 123.714 151 11.327
2016 82.841 161.902 244.743 145.683 5.869 10.350
2015 86.569 171.771 258.340 163.985 6.825 961
2014 90.919 158.354 249.273 152.148 4.135 2.071
2013 95.915 156.649 252.564 151.142 1.705 3.802
2012 88.574 198.222 286.796 176.103 0 22.119
2011 91.515 130.422 221.937 121.136 0 9.286
2010 83.067 120.592 203.659 117.509 727 2.356
2009 86.342 107.200 193.542 101.845 0 5.355
2008 94.758 103.975 198.733 62.600 498 40.877

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 261.975 +25,4% față de anul precedent 119.867 Neraportat 8 0,0% față de anul precedent
2023 208.924 +0,0% față de anul precedent 116.648 Neraportat 8 0,0% față de anul precedent
2022 208.854 +14,9% față de anul precedent 84.768 Neraportat 8 0,0% față de anul precedent
2021 181.803 +12,7% față de anul precedent 73.732 Neraportat 8 +14,3% față de anul precedent
2020 161.350 -17,7% față de anul precedent 82.632 Neraportat 7 0,0% față de anul precedent
2019 196.039 +26,4% față de anul precedent 38.309 Neraportat 7 -12,5% față de anul precedent
2018 155.124 -2,7% față de anul precedent 48.463 Neraportat 8 +33,3% față de anul precedent
2017 159.393 -20,9% față de anul precedent 57.187 Neraportat 6 -14,3% față de anul precedent
2016 201.597 -15,7% față de anul precedent 44.446 Neraportat 7 0,0% față de anul precedent
2015 239.105 +2,8% față de anul precedent 19.783 Neraportat 7 +16,7% față de anul precedent
2014 232.524 +0,7% față de anul precedent 17.297 Neraportat 6 0,0% față de anul precedent
2013 230.890 -16,4% față de anul precedent 22.222 Neraportat 6 -14,3% față de anul precedent
2012 276.140 +25,3% față de anul precedent 11.135 Neraportat 7 0,0% față de anul precedent
2011 220.404 -3,8% față de anul precedent 2.058 Neraportat 7 0,0% față de anul precedent
2010 229.209 +6,4% față de anul precedent -24.767 Neraportat 7
2009 215.340 +11,1% față de anul precedent -21.078 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2008 193.778 5.796 Neraportat 9

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

30din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare15 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate5 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
EMEDIT MAGDOLNA ONODIadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

21 repere. O singură cronologie.

Din 2003 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2003 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
21 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 26053/2026domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator, Numire administrator persoane împuternicite, durată societate

domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator, Numire administrator persoane împuternicite, durată societate

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 2.348.950 RON. Profit: 3.219 RON

Cifra de afaceri: 2.348.950 RON. Profit: 3.219 RON

Cifra de afaceri
2.348.950 RON +11.64% față de anul precedent
Profit net
3.219 RON -89.9% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
8 0% față de anul precedent
Datorii
261.975 RON +25.39% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 2.104.114 RON. Profit: 31.880 RON

Cifra de afaceri: 2.104.114 RON. Profit: 31.880 RON

Cifra de afaceri
2.104.114 RON +7.75% față de anul precedent
Profit net
31.880 RON +188.87% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
8 0% față de anul precedent
Datorii
208.924 RON +0.03% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 1.952.765 RON. Profit: 11.036 RON

Cifra de afaceri: 1.952.765 RON. Profit: 11.036 RON

Cifra de afaceri
1.952.765 RON +20.98% față de anul precedent
Profit net
11.036 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
8 0% față de anul precedent
Datorii
208.854 RON +14.88% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 1.614.137 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 1.614.137 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
1.614.137 RON -1.48% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
8.901 RON
Angajati
8 +14.29% față de anul precedent
Datorii
181.803 RON +12.68% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 1.638.360 RON. Profit: 44.324 RON

Cifra de afaceri: 1.638.360 RON. Profit: 44.324 RON

Cifra de afaceri
1.638.360 RON +16.59% față de anul precedent
Profit net
44.324 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
7 0% față de anul precedent
Datorii
161.350 RON -17.69% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 1.405.256 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 1.405.256 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
1.405.256 RON +7.17% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
10.154 RON
Angajati
7 -12.5% față de anul precedent
Datorii
196.039 RON +26.38% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 1.311.220 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 1.311.220 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
1.311.220 RON +4.13% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
8.724 RON
Angajati
8 +33.33% față de anul precedent
Datorii
155.124 RON -2.68% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 1.259.267 RON. Profit: 12.741 RON

Cifra de afaceri: 1.259.267 RON. Profit: 12.741 RON

Cifra de afaceri
1.259.267 RON +4.61% față de anul precedent
Profit net
12.741 RON -47.61% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6 -14.29% față de anul precedent
Datorii
159.393 RON -20.93% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 1.203.769 RON. Profit: 24.318 RON

Cifra de afaceri: 1.203.769 RON. Profit: 24.318 RON

Cifra de afaceri
1.203.769 RON +31.07% față de anul precedent
Profit net
24.318 RON +878.2% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
7 0% față de anul precedent
Datorii
201.597 RON -15.69% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 918.410 RON. Profit: 2.486 RON

Cifra de afaceri: 918.410 RON. Profit: 2.486 RON

Cifra de afaceri
918.410 RON +12.47% față de anul precedent
Profit net
2.486 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
7 +16.67% față de anul precedent
Datorii
239.105 RON +2.83% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 816.598 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 816.598 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
816.598 RON -3.42% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
4.924 RON
Angajati
6 0% față de anul precedent
Datorii
232.524 RON +0.71% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 845.514 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 845.514 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
845.514 RON -14.78% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
406 RON
Angajati
6 -14.29% față de anul precedent
Datorii
230.890 RON -16.39% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 992.175 RON. Profit: 9.077 RON

Cifra de afaceri: 992.175 RON. Profit: 9.077 RON

Cifra de afaceri
992.175 RON +0.07% față de anul precedent
Profit net
9.077 RON -29.76% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
7 0% față de anul precedent
Datorii
276.140 RON +25.29% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 991.516 RON. Profit: 12.923 RON

Cifra de afaceri: 991.516 RON. Profit: 12.923 RON

Cifra de afaceri
991.516 RON +16.01% față de anul precedent
Profit net
12.923 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
7 0% față de anul precedent
Datorii
220.404 RON -3.84% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 854.652 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 854.652 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
854.652 RON +7.84% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
3.689 RON
Angajati
7
Datorii
229.209 RON +6.44% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 792.536 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 792.536 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
792.536 RON -3.91% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
26.874 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
215.340 RON +11.13% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 824.808 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 824.808 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
824.808 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
2.734 RON
Angajati
9
Datorii
193.778 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008
Cele mai recente 20 repere; restul se încarcă în pagină.20 din 21 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

09.072026Mentiune · Buletin 26053/2026domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator, Numire administrator persoane împuternicite, durată societate

domeniu principal de activitate/activitate principală; cod obiect de activitate; sedii secundare; modificare date asociaţi persoane fizice; modificare date administrator, Numire administrator persoane împuternicite; durată societate; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 25.06.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
FRUBOKA SRL
CUI
15355788
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
09.07.2026
Registrul Comerțului
J19/312/2003
EUID
ROONRC.J19/312/2003
Sediu
Municipiul Miercurea Ciuc, Jud. Harghita, Aleea AVÎNTULUI, Nr. 5, Scara A, Ap. 4
Județ
Harghita
Număr încheiere
549629
Data încheierii
09.07.2026
Număr dosar
2656215
Data dosarului
03.07.2026
Tribunal
Harghita
Registrator
Mariana Adriana Ungurusan

Subiecte

domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator, Numire administrator persoane împuternicite, durată societate

Documente menționate

  • Decizie asociat unic nr. 1 din 25.06.2026
  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 2656215 din 03.07.2026
  • Contract de închiriere nr. 12 din 06.02.2026
  • Copie carte identitate
  • Copie carte identitate
Vezi Buletinul ONRC nr. 26053/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4711, Harghita

NORAT-ALIM SRL
CUI: 16686895CAEN: 4711
Activ
HARGHITA, Sat Lutiţa Com. Mugeni2004-08-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.352.746 RON
Profit
184.610 RON
Angajati
5
EXPOCOM-IMPEX SRL
CUI: 15936640CAEN: 4711
Activ
HARGHITA, Mun. Topliţa2003-11-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.337.082 RON
Profit
21.432 RON
Angajati
5
LEVENDULA SRL
CUI: 5523418CAEN: 4711
Activ
HARGHITA, Sat Ciceu Com. Ciceu1994-04-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.459.906 RON
Profit
49.309 RON
Angajati
7
ABIGEL S.R.L.
CUI: 18424335CAEN: 4711
Activ
HARGHITA, Sat Valea Rece Com. Lunca de Jos2006-02-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.328.411 RON
Profit
32.224 RON
Angajati
4
IZVORUL SRL
CUI: 497318CAEN: 4711
Activ
HARGHITA, Orş. Borsec1992-12-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.641.041 RON
Profit
1.255 RON
Angajati
6
INDCOM SRL
CUI: 497008CAEN: 4711
Activ
HARGHITA, Orş. Bălan1992-12-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.001.283 RON
Profit
0 RON
Angajati
4

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4711, Harghita

ARVILCOM MIXT SRL
CUI: 15352714CAEN: 4711
Activ
HARGHITA, Sat Tulgheş Com. Tulgheş2003-04-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
950.264 RON
Profit
41.674 RON
Angajati
0
EVERTON - COM SRL
CUI: 15363730CAEN: 4711
Activ
HARGHITA, Loc. Harghita-Băi Mun. Miercurea Ciuc2003-04-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.850.195 RON
Profit
520.894 RON
Angajati
13
BL PARK S.R.L.
CUI: 15241406CAEN: 4711
Activ
HARGHITA, Sat Praid Com. Praid2003-02-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.286.452 RON
Profit
194.743 RON
Angajati
6
MANDULA S.R.L.
CUI: 15363764CAEN: 4711
Activ
HARGHITA, Sat Suseni Com. Suseni2003-04-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
557 RON
Angajati
0

Alte firme din Harghita

ARCTOPO S.R.L.
CUI: 15355796CAEN: 7112
Activ
HARGHITA, Mun. Miercurea Ciuc2003-04-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
51.370 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
MAS-KONYV SRL
CUI: 15322381CAEN: 6310
Activ
HARGHITA, Mun. Miercurea Ciuc2003-03-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
84.650 RON
Profit
43.893 RON
Angajati
0
ZOLSPORT SRL
CUI: 15371538CAEN: 1071
Activ
HARGHITA, Sat Ciucani Com. Sânmartin2003-04-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.059.866 RON
Profit
236.040 RON
Angajati
13
PRO TRANS S.R.L.
CUI: 15094984CAEN: 4941
Activ
HARGHITA, Mun. Odorheiu Secuiesc2002-12-17
fara e-Factura
TERITEX SRL
CUI: 15607494CAEN: 4711
Activ
HARGHITA, Sat Remetea Com. Remetea2003-07-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
135.116 RON
Profit
7.822 RON
Angajati
0
KECER SRL
CUI: 7029454CAEN: 1623
Activ
HARGHITA, Sat Lupeni Com. Lupeni1995-03-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.674.156 RON
Profit
444.999 RON
Angajati
6
SZAKY-TECH SRL
CUI: 17964760CAEN: 5510
Activ
HARGHITA, Sat Borzont Com. Joseni2005-09-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.516.167 RON
Profit
14.885 RON
Angajati
11

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul FRUBOKA SRL?

CUI-ul FRUBOKA SRL este 15355788.

Unde este sediul FRUBOKA SRL?

FRUBOKA SRL are sediul in Romania, HARGHITA, Mun. Miercurea Ciuc, Aleea Avîntului nr. 5, 530181, Mun. Miercurea Ciuc, judetul HARGHITA.

Cand a fost infiintata FRUBOKA SRL?

FRUBOKA SRL a fost infiintata in anul 2003 (23 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a FRUBOKA SRL in 2024?

In 2024, FRUBOKA SRL a raportat o cifra de afaceri de 2.348.950 RON.

Cati angajati are FRUBOKA SRL?

FRUBOKA SRL a raportat un numar mediu de 8 salariati in 2024.

Ce activitate are FRUBOKA SRL?

FRUBOKA SRL are codul CAEN principal 4711 (Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi şi tutun).

Ce profit a inregistrat FRUBOKA SRL in 2024?

FRUBOKA SRL a inregistrat un profit net de 3.219 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
10 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
10 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.