Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
Surse și actualizareActualizat: 13 octombrie 2026 la 15:28
Despre OFICANA SRL
OFICANA SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Baia Mare, judetul MARAMUREŞ, infiintata in 2003 (23 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare" (cod CAEN 4712), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.
In 2024, OFICANA SRL a raportat o cifra de afaceri de 314.417 RON, in crestere fata de anul precedent (+15.5%). Profitul net inregistrat a fost de 2.854 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1, in scadere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 205.651 RON in 2008 la 314.417 RON in 2024.
Este inregistrata ca platitoare de TVA. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).
Compania, pe scurt
- Cifră de afaceri netă
- 314.417 RON
- Venituri totale
- 336.149 RON
- Cheltuieli totale
- 327.885 RON
- Profit brut
- 8.264 RON
- Profit net
- 2.854 RON
- Marja profit net
- 0,91%
- Active imobilizate
- 58.339 RON
- Active circulante
- 232.515 RON
- Stocuri
- 203.980 RON
- Creanțe
- 1.829 RON
- Casa & conturi bănci
- 26.706 RON
- Capital propriu
- 93.029 RON
Contact
Adresă sediu social
Adresa fiscala
- Adresa
- Romania, MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare, Str. Gheorghe Şincai nr. 2, 430311
- Cod postal
- 430311
Date juridice și fiscale
Detalii companie
- Forma proprietate
- Proprietate Privata Capital Privat Autohton
- Forma organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Stare inregistrare
- Înregistrat din 09.04.2003
- Organ fiscal competent
- Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Maramureş
- Platitor TVA
- Da
Informatii fiscale
- TVA la incasare
- 1 ianuarie 2013 - 1 aprilie 2014
Indicatori financiari
Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.
Evoluția companiei
2008 –2024 · RON
- An explorat în grafic
- 2024
- Cifră de afaceri
- 314.417 RON
- Rezultat net
- 2.854 RON
Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.
Toți indicatorii raportați
17 indicatori · valori exacte
| Indicator și explicație | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii | 314.417 RON | 272.199 RON |
| Venituri totaleToate veniturile raportate | 336.149 RON | 279.715 RON |
| Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate | 327.885 RON | 289.724 RON |
| Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț | 8.264 RON | 0 RON |
| Profit netCâmpul de profit net din bilanț | 2.854 RON | 0 RON |
| Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut | 0 RON | 10.009 RON |
| Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero | 0 RON | 12.806 RON |
| Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung | 58.339 RON | 56.236 RON |
| Active circulanteActive folosite în activitatea curentă | 232.515 RON | 218.263 RON |
| Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante | 290.854 RON | 274.499 RON |
| StocuriBunuri și materiale în stoc | 203.980 RON | 201.415 RON |
| CreanțeSume de încasat | 1.829 RON | 4.079 RON |
| Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești | 26.706 RON | 12.769 RON |
| Datorii totaleTotalul datoriilor raportate | 197.825 RON | 184.325 RON |
| Capital propriuCapitaluri proprii raportate | 93.029 RON | 90.174 RON |
| Capital socialCapitalul social din bilanț | Neraportat | Neraportat |
| Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați | 1 persoane | 2 persoane |
Structura activelor
Distribuția activelor · 2024
Datorii și active
Comparație la finalul anului 2024
Datorii totale / active totale afișate
Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.
Rate de eficiență · 2024
- ROA
- 1,0 %Profit net / active totale
- ROE
- 3,1 %Profit net / capital propriu
- Lichiditate afișată
- 1,18 Active circulante / datorii totale
- Solvabilitate afișată
- 32,0 %Capital propriu / active totale
Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.
Bilanțuri anuale
Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.
Venituri, cheltuieli și rezultate
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Cifră de afaceri netă | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit brut | Profit net | Pierdere brută | Pierdere netă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 314.417 +15,5% față de anul precedent | 336.149 | 327.885 | 8.264 | 2.854 | 0 | 0 |
| 2023 | 272.199 +14,3% față de anul precedent | 279.715 | 289.724 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 10.009 | 12.806 |
| 2022 | 238.141 +15,1% față de anul precedent | 273.707 | 268.942 | 4.765 -22,1% față de anul precedent | 2.323 -42,3% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2021 | 206.846 +32,2% față de anul precedent | 209.090 | 202.972 | 6.118 | 4.027 | 0 | 0 |
| 2020 | 156.509 -20,6% față de anul precedent | 170.968 | 184.703 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 13.735 | 14.495 |
| 2019 | 197.159 -6,4% față de anul precedent | 229.594 | 227.269 | 2.325 +5,0% față de anul precedent | 29 +61,1% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2018 | 210.739 +8,3% față de anul precedent | 219.670 | 217.455 | 2.215 -77,5% față de anul precedent | 18 -99,8% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2017 | 194.596 +28,8% față de anul precedent | 197.145 | 187.296 | 9.849 -50,6% față de anul precedent | 7.877 -53,2% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2016 | 151.096 +48,2% față de anul precedent | 153.844 | 133.925 | 19.919 +99,6% față de anul precedent | 16.842 +146,7% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2015 | 101.960 +11,7% față de anul precedent | 105.071 | 95.093 | 9.978 +77,2% față de anul precedent | 6.826 +144,2% față de anul precedent | Neraportat | 0 |
| 2014 | 91.277 +33,1% față de anul precedent | 94.603 | 88.971 | 5.632 | 2.795 | 0 | 0 |
| 2013 | 68.596 -43,4% față de anul precedent | 72.450 | 77.309 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 4.859 | 6.836 |
| 2012 | 121.182 -0,4% față de anul precedent | 145.110 | 137.424 | 7.686 +272,2% față de anul precedent | 6.366 +252,3% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2011 | 121.723 -8,3% față de anul precedent | 124.946 | 122.881 | 2.065 | 1.807 | 0 | 0 |
| 2010 | 132.661 -3,2% față de anul precedent | 139.513 | 163.669 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 24.156 | 27.381 |
| 2009 | 137.036 -33,4% față de anul precedent | 139.484 | 136.209 | 3.275 +917,1% față de anul precedent | 408 +51,1% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2008 | 205.651 | 209.226 | 208.904 | 322 | 270 | 0 | 0 |
Active și disponibilități
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Active imobilizate | Active circulante | Active totale | Stocuri | Creanțe | Casa și conturi la bănci |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 58.339 | 232.515 | 290.854 | 203.980 | 1.829 | 26.706 |
| 2023 | 56.236 | 218.263 | 274.499 | 201.415 | 4.079 | 12.769 |
| 2022 | 60.781 | 209.372 | 270.153 | 184.309 | 5.332 | 19.731 |
| 2021 | 66.161 | 163.170 | 229.331 | 157.971 | 3.173 | 2.026 |
| 2020 | 66.914 | 129.861 | 196.775 | 126.019 | 3.300 | 542 |
| 2019 | 66.690 | 119.828 | 186.518 | 115.537 | 3.042 | 1.249 |
| 2018 | 58.494 | 154.013 | 212.507 | 133.285 | 5.714 | 15.014 |
| 2017 | 59.466 | 165.066 | 224.532 | 146.109 | 5.709 | 13.248 |
| 2016 | 60.438 | 184.528 | 244.966 | 171.021 | 6.703 | 6.804 |
| 2015 | 61.410 | 167.214 | 228.624 | 152.130 | 12.890 | 2.194 |
| 2014 | 62.382 | 131.252 | 193.634 | 122.918 | 7.971 | 363 |
| 2013 | 63.354 | 108.044 | 171.398 | 99.020 | 5.602 | 3.422 |
| 2012 | 64.088 | 104.407 | 168.495 | 92.240 | 1.419 | 10.748 |
| 2011 | 67.110 | 70.966 | 138.076 | 69.603 | 1.214 | 149 |
| 2010 | 68.743 | 41.786 | 110.529 | 41.419 | 296 | 71 |
| 2009 | 25.799 | 80.623 | 106.422 | 79.677 | 502 | 444 |
| 2008 | 35.951 | 93.184 | 129.135 | 89.656 | 2.030 | 1.498 |
Datorii, capital și salariați
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Datorii totale | Capital propriu | Capital social | Număr mediu de salariați |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 197.825 +7,3% față de anul precedent | 93.029 | Neraportat | 1 -50,0% față de anul precedent |
| 2023 | 184.325 +10,3% față de anul precedent | 90.174 | Neraportat | 2 +100,0% față de anul precedent |
| 2022 | 167.173 +29,9% față de anul precedent | 102.980 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2021 | 128.674 +28,5% față de anul precedent | 100.657 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2020 | 100.145 +32,8% față de anul precedent | 96.630 | Neraportat | 1 -50,0% față de anul precedent |
| 2019 | 75.393 -25,7% față de anul precedent | 111.125 | Neraportat | 2 0,0% față de anul precedent |
| 2018 | 101.411 -10,6% față de anul precedent | 111.096 | Neraportat | 2 +100,0% față de anul precedent |
| 2017 | 113.454 -20,0% față de anul precedent | 111.078 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2016 | 141.766 -0,4% față de anul precedent | 103.200 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2015 | 142.265 +24,7% față de anul precedent | 86.359 | Neraportat | 1 -50,0% față de anul precedent |
| 2014 | 114.101 +20,5% față de anul precedent | 79.533 | Neraportat | 2 0,0% față de anul precedent |
| 2013 | 94.660 +11,2% față de anul precedent | 76.738 | Neraportat | 2 0,0% față de anul precedent |
| 2012 | 85.159 +39,4% față de anul precedent | 83.336 | Neraportat | 2 -33,3% față de anul precedent |
| 2011 | 61.106 +72,8% față de anul precedent | 76.970 | Neraportat | 3 +50,0% față de anul precedent |
| 2010 | 35.366 -64,6% față de anul precedent | 75.163 | Neraportat | 2 -33,3% față de anul precedent |
| 2009 | 99.971 -18,8% față de anul precedent | 6.451 | Neraportat | 3 0,0% față de anul precedent |
| 2008 | 123.092 | 6.043 | Neraportat | 3 |
„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.
Scor de risc estimat
O privire asupra indicatorilor financiari · 2024
Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.
Cum se calculează și cum se citește scorul?
Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.
Acționariat și capital
Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.
Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.
Persoane asociate
1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.
| Persoană | Rol | Țară | Localitate / județ |
|---|---|---|---|
| SZSOFIA ZVUNCA | administrator | Neraportată | Neraportată |
Conexiuni
Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.
Grafic conexiuni
Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.
Parcursul firmei
Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.
21 repere. O singură cronologie.
Din 2003 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.
2026 1 repere
data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 7356/2026cod obiect de activitate, modificare durată mandat persoane împuternicite, durată societate
cod obiect de activitate, modificare durată mandat persoane împuternicite, durată societate
Deschide înregistrarea completă2024 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 314.417 RON. Profit: 2.854 RON
Cifra de afaceri: 314.417 RON. Profit: 2.854 RON
- Cifra de afaceri
- 314.417 RON +15.51% față de anul precedent
- Profit net
- 2.854 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 -50% față de anul precedent
- Datorii
- 197.825 RON +7.32% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20242023 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 272.199 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 272.199 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 272.199 RON +14.3% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 12.806 RON
- Angajati
- 2 +100% față de anul precedent
- Datorii
- 184.325 RON +10.26% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20232022 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 238.141 RON. Profit: 2.323 RON
Cifra de afaceri: 238.141 RON. Profit: 2.323 RON
- Cifra de afaceri
- 238.141 RON +15.13% față de anul precedent
- Profit net
- 2.323 RON -42.31% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 167.173 RON +29.92% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20222021 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 206.846 RON. Profit: 4.027 RON
Cifra de afaceri: 206.846 RON. Profit: 4.027 RON
- Cifra de afaceri
- 206.846 RON +32.16% față de anul precedent
- Profit net
- 4.027 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 128.674 RON +28.49% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20212020 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 156.509 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 156.509 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 156.509 RON -20.62% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 14.495 RON
- Angajati
- 1 -50% față de anul precedent
- Datorii
- 100.145 RON +32.83% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20202019 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 197.159 RON. Profit: 29 RON
Cifra de afaceri: 197.159 RON. Profit: 29 RON
- Cifra de afaceri
- 197.159 RON -6.44% față de anul precedent
- Profit net
- 29 RON +61.11% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 0% față de anul precedent
- Datorii
- 75.393 RON -25.66% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20192018 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 210.739 RON. Profit: 18 RON
Cifra de afaceri: 210.739 RON. Profit: 18 RON
- Cifra de afaceri
- 210.739 RON +8.3% față de anul precedent
- Profit net
- 18 RON -99.77% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 +100% față de anul precedent
- Datorii
- 101.411 RON -10.61% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20182017 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 194.596 RON. Profit: 7.877 RON
Cifra de afaceri: 194.596 RON. Profit: 7.877 RON
- Cifra de afaceri
- 194.596 RON +28.79% față de anul precedent
- Profit net
- 7.877 RON -53.23% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 113.454 RON -19.97% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20172016 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 151.096 RON. Profit: 16.842 RON
Cifra de afaceri: 151.096 RON. Profit: 16.842 RON
- Cifra de afaceri
- 151.096 RON +48.19% față de anul precedent
- Profit net
- 16.842 RON +146.73% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 141.766 RON -0.35% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20162015 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 101.960 RON. Profit: 6.826 RON
Cifra de afaceri: 101.960 RON. Profit: 6.826 RON
- Cifra de afaceri
- 101.960 RON +11.7% față de anul precedent
- Profit net
- 6.826 RON +144.22% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 -50% față de anul precedent
- Datorii
- 142.265 RON +24.68% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20152014 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 91.277 RON. Profit: 2.795 RON
Cifra de afaceri: 91.277 RON. Profit: 2.795 RON
- Cifra de afaceri
- 91.277 RON +33.06% față de anul precedent
- Profit net
- 2.795 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 0% față de anul precedent
- Datorii
- 114.101 RON +20.54% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2014Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.
Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.
2013 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 68.596 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 68.596 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 68.596 RON -43.39% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 6.836 RON
- Angajati
- 2 0% față de anul precedent
- Datorii
- 94.660 RON +11.16% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2013Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.
Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.
2012 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 121.182 RON. Profit: 6.366 RON
Cifra de afaceri: 121.182 RON. Profit: 6.366 RON
- Cifra de afaceri
- 121.182 RON -0.44% față de anul precedent
- Profit net
- 6.366 RON +252.3% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 -33.33% față de anul precedent
- Datorii
- 85.159 RON +39.36% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20122011 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 121.723 RON. Profit: 1.807 RON
Cifra de afaceri: 121.723 RON. Profit: 1.807 RON
- Cifra de afaceri
- 121.723 RON -8.25% față de anul precedent
- Profit net
- 1.807 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 3 +50% față de anul precedent
- Datorii
- 61.106 RON +72.78% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20112010 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 132.661 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 132.661 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 132.661 RON -3.19% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 27.381 RON
- Angajati
- 2 -33.33% față de anul precedent
- Datorii
- 35.366 RON -64.62% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20102009 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 137.036 RON. Profit: 408 RON
Cifra de afaceri: 137.036 RON. Profit: 408 RON
- Cifra de afaceri
- 137.036 RON -33.36% față de anul precedent
- Profit net
- 408 RON +51.11% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 3 0% față de anul precedent
- Datorii
- 99.971 RON -18.78% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20092008 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 205.651 RON. Profit: 270 RON
Cifra de afaceri: 205.651 RON. Profit: 270 RON
- Cifra de afaceri
- 205.651 RON
- Profit net
- 270 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 3
- Datorii
- 123.092 RON
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2008Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.
Publicații ONRC
1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.
24.022026Mentiune · Buletin 7356/2026cod obiect de activitate, modificare durată mandat persoane împuternicite, durată societate
cod obiect de activitate; modificare durată mandat persoane împuternicite; durată societate; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat avand numarul 6180 din data: 23.02.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii
- Companie
- OFICANA SRL
- CUI
- 15356287
- Tip în sursă
- Modification
- Data buletinului
- 24.02.2026
- Registrul Comerțului
- J2003000402241
- EUID
- ROONRC.J2003000402241
- Sediu
- Jud. Maramureş, Municipiul Baia Mare, Str. GH. SINCAI, Nr. 2
- Județ
- Maramureş
- Număr încheiere
- 158153
- Data încheierii
- 24.02.2026
- Număr dosar
- 812993
- Data dosarului
- 23.02.2026
- Tribunal
- Maramures
- Registrator
- Raluca-Ioana Pletea
Subiecte
cod obiect de activitate, modificare durată mandat persoane împuternicite, durată societate
Documente menționate
- Decizie asociat unic nr. 1 din 23.02.2026
- Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 812993 din 23.02.2026
Dosare instanță
0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată
Achiziții publice (SEAP)
Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro
Clasamente și premii
Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.
Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.
Recenzii
Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!
Firme similare
Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.
Firme de mărime apropiată — CAEN 4712, Maramureş
Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4712, Maramureş
Alte firme din Maramureş
Întrebări frecvente
Răspunsuri din datele publicate în acest profil.
Care este CUI-ul OFICANA SRL?
CUI-ul OFICANA SRL este 15356287.
Unde este sediul OFICANA SRL?
OFICANA SRL are sediul in Romania, MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare, Str. Gheorghe Şincai nr. 2, 430311, Mun. Baia Mare, judetul MARAMUREŞ.
Cand a fost infiintata OFICANA SRL?
OFICANA SRL a fost infiintata in anul 2003 (23 ani de activitate).
Care a fost cifra de afaceri a OFICANA SRL in 2024?
In 2024, OFICANA SRL a raportat o cifra de afaceri de 314.417 RON.
Cati angajati are OFICANA SRL?
OFICANA SRL a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.
Ce activitate are OFICANA SRL?
OFICANA SRL are codul CAEN principal 4712 (Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare).
Ce profit a inregistrat OFICANA SRL in 2024?
OFICANA SRL a inregistrat un profit net de 2.854 RON in 2024.
Surse și actualizare
Contextul datelor, într-un singur loc.
- Identificare și situație fiscală
- Registrele publice ANAF și ONRC
- Date financiare
- Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
- Publicații ONRC
- 1 înregistrări încărcate
- Ultima actualizare a profilului
- 13 octombrie 2026
- Următoarea actualizare disponibilă
- 13 noiembrie 2026
Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.
Date personale (GDPR)
Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.