Activ Plătitor TVAe‑Factură

DESIGN. ING SRL

CUI: 15381183
CIF: RO15381183
Reg. Com.: J2003005412405
CAEN: 7112
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 18 aprilie 2003 · 23 ani
Distribuie:

Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 02:07

Despre DESIGN. ING SRL

DESIGN. ING SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 6 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2003 (23 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea" (cod CAEN 7112), in sectorul tranzactii imobiliare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, DESIGN. ING SRL a raportat o cifra de afaceri de 374.681 RON, in scadere accentuata fata de anul precedent (-65.1%). Profitul net inregistrat a fost de 184.384 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1, in scadere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a scazut semnificativ de la 816.174 RON in 2008 la 374.681 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA si in sistemul RO e-Factura din februarie 2024.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
374.681 RON
Venituri totale
398.281 RON
Cheltuieli totale
180.993 RON
Profit brut
217.288 RON
Profit net
184.384 RON
Marja profit net
49,21%
Active imobilizate
194.061 RON
Active circulante
182.232 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
96.866 RON
Casa & conturi bănci
85.366 RON
Capital propriu
276.142 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti, Str. FABRICII nr. 47
Telefon2529133

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti, Str. FABRICII nr. 47
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti, Str. FABRICII nr. 47
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Transfer sediu fiscal (sosire) din 16.10.2007
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 6 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Da
TVA la incasare (RTVAI)
Da

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 februarie 2024)
TVA la incasare
1 ianuarie 2013

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
374.681 RON
Rezultat net
184.384 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 374.681 RON 1.074.722 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 398.281 RON 1.103.551 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 180.993 RON 252.500 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 217.288 RON 851.051 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 184.384 RON 842.363 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 194.061 RON 214.077 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 182.232 RON 767.383 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 376.293 RON 981.460 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 96.866 RON 89.715 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 85.366 RON 677.668 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 103.178 RON 57.749 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 276.142 RON 933.758 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 2 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active376.293RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

27,4 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale376.293 RON
Datorii totale103.178 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
49,0 %Profit net / active totale
ROE
66,8 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
1,77 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
73,4 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 374.681 -65,1% față de anul precedent 398.281 180.993 217.288 -74,5% față de anul precedent 184.384 -78,1% față de anul precedent 0 0
2023 1.074.722 +97,3% față de anul precedent 1.103.551 252.500 851.051 +87,6% față de anul precedent 842.363 +88,3% față de anul precedent 0 0
2022 544.681 +93,0% față de anul precedent 555.297 101.524 453.773 +119,4% față de anul precedent 447.280 +124,8% față de anul precedent 0 0
2021 282.158 -26,7% față de anul precedent 283.419 76.549 206.870 -34,4% față de anul precedent 198.963 -34,7% față de anul precedent 0 0
2020 384.812 +39,1% față de anul precedent 391.489 76.237 315.252 +68,5% față de anul precedent 304.520 +70,4% față de anul precedent 0 0
2019 276.594 +39,4% față de anul precedent 279.109 91.986 187.123 +60,5% față de anul precedent 178.750 +61,7% față de anul precedent 0 0
2018 198.389 -47,4% față de anul precedent 201.748 85.136 116.612 -65,2% față de anul precedent 110.560 -65,8% față de anul precedent 0 0
2017 377.274 +282,1% față de anul precedent 395.085 59.810 335.275 +266,1% față de anul precedent 323.422 +267,5% față de anul precedent 0 0
2016 98.736 +35,2% față de anul precedent 119.306 27.724 91.582 +230,2% față de anul precedent 88.003 +294,5% față de anul precedent 0 0
2015 73.022 -56,1% față de anul precedent 73.029 45.294 27.735 -74,4% față de anul precedent 22.310 -74,8% față de anul precedent Neraportat 0
2014 166.400 +42,4% față de anul precedent 166.485 58.340 108.145 +91,1% față de anul precedent 88.384 +77,2% față de anul precedent 0 0
2013 116.857 +36,2% față de anul precedent 116.987 60.405 56.582 +1.271,4% față de anul precedent 49.886 +1.109,1% față de anul precedent 0 0
2012 85.800 -5,1% față de anul precedent 88.650 84.524 4.126 4.126 0 0
2011 90.426 -15,6% față de anul precedent 649.907 772.974 0 0 123.067 123.067
2010 107.097 -69,0% față de anul precedent 129.286 286.931 0 0 157.645 162.520
2009 345.283 -57,7% față de anul precedent 360.082 400.398 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 40.316 46.049
2008 816.174 817.938 530.051 287.887 237.353 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 194.061 182.232 376.293 0 96.866 85.366
2023 214.077 767.383 981.460 0 89.715 677.668
2022 81.755 595.888 677.643 0 106.835 489.053
2021 93.532 280.701 374.233 0 38.232 242.469
2020 122.748 312.548 435.296 0 27.374 285.174
2019 145.951 175.675 321.626 0 41.029 134.646
2018 167.542 150.654 318.196 0 93.476 57.178
2017 200.608 259.049 459.657 0 117.032 142.017
2016 79.621 152.049 231.670 0 95.615 56.434
2015 78.720 176.531 255.251 0 83.310 93.221
2014 84.161 183.880 268.041 0 84.305 99.575
2013 87.522 204.356 291.878 0 83.635 120.721
2012 89.507 156.874 246.381 0 79.422 77.452
2011 87.653 168.947 256.600 0 103.824 65.123
2010 686.154 117.089 803.243 0 48.947 68.142
2009 772.647 197.540 970.187 0 33.918 163.622
2008 828.883 313.192 1.142.075 0 137.814 175.378

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 103.178 +78,7% față de anul precedent 276.142 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2023 57.749 -52,2% față de anul precedent 933.758 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2022 120.858 +43,8% față de anul precedent 564.821 Neraportat 2
2021 84.020 +86,6% față de anul precedent 296.393 Neraportat 0
2020 45.023 -22,2% față de anul precedent 397.430 Neraportat 0
2019 57.898 +42,1% față de anul precedent 270.910 Neraportat 0
2018 40.744 -17,6% față de anul precedent 283.737 Neraportat 0
2017 49.429 +10,3% față de anul precedent 415.278 Neraportat 0
2016 44.823 -12,8% față de anul precedent 186.856 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2015 51.389 -40,4% față de anul precedent 204.115 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2014 86.236 +15,4% față de anul precedent 181.805 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2013 74.722 -4,9% față de anul precedent 218.421 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2012 78.543 -15,5% față de anul precedent 168.536 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2011 92.977 -82,0% față de anul precedent 164.410 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2010 517.407 -2,5% față de anul precedent 287.477 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2009 530.830 -21,0% față de anul precedent 443.674 Neraportat 2 -60,0% față de anul precedent
2008 671.860 491.396 Neraportat 5

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

25din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate5 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

20 repere. O singură cronologie.

Din 2003 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2003 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
20 repere · toți anii

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 374.681 RON. Profit: 184.384 RON

Cifra de afaceri: 374.681 RON. Profit: 184.384 RON

Cifra de afaceri
374.681 RON -65.14% față de anul precedent
Profit net
184.384 RON -78.11% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
103.178 RON +78.67% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 1.074.722 RON. Profit: 842.363 RON

Cifra de afaceri: 1.074.722 RON. Profit: 842.363 RON

Cifra de afaceri
1.074.722 RON +97.31% față de anul precedent
Profit net
842.363 RON +88.33% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
57.749 RON -52.22% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 544.681 RON. Profit: 447.280 RON

Cifra de afaceri: 544.681 RON. Profit: 447.280 RON

Cifra de afaceri
544.681 RON +93.04% față de anul precedent
Profit net
447.280 RON +124.81% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2
Datorii
120.858 RON +43.84% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 282.158 RON. Profit: 198.963 RON

Cifra de afaceri: 282.158 RON. Profit: 198.963 RON

Cifra de afaceri
282.158 RON -26.68% față de anul precedent
Profit net
198.963 RON -34.66% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
84.020 RON +86.62% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 384.812 RON. Profit: 304.520 RON

Cifra de afaceri: 384.812 RON. Profit: 304.520 RON

Cifra de afaceri
384.812 RON +39.13% față de anul precedent
Profit net
304.520 RON +70.36% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
45.023 RON -22.24% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 276.594 RON. Profit: 178.750 RON

Cifra de afaceri: 276.594 RON. Profit: 178.750 RON

Cifra de afaceri
276.594 RON +39.42% față de anul precedent
Profit net
178.750 RON +61.68% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
57.898 RON +42.1% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 198.389 RON. Profit: 110.560 RON

Cifra de afaceri: 198.389 RON. Profit: 110.560 RON

Cifra de afaceri
198.389 RON -47.42% față de anul precedent
Profit net
110.560 RON -65.82% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
40.744 RON -17.57% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 377.274 RON. Profit: 323.422 RON

Cifra de afaceri: 377.274 RON. Profit: 323.422 RON

Cifra de afaceri
377.274 RON +282.1% față de anul precedent
Profit net
323.422 RON +267.51% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
49.429 RON +10.28% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 98.736 RON. Profit: 88.003 RON

Cifra de afaceri: 98.736 RON. Profit: 88.003 RON

Cifra de afaceri
98.736 RON +35.21% față de anul precedent
Profit net
88.003 RON +294.46% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
44.823 RON -12.78% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 73.022 RON. Profit: 22.310 RON

Cifra de afaceri: 73.022 RON. Profit: 22.310 RON

Cifra de afaceri
73.022 RON -56.12% față de anul precedent
Profit net
22.310 RON -74.76% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
51.389 RON -40.41% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 166.400 RON. Profit: 88.384 RON

Cifra de afaceri: 166.400 RON. Profit: 88.384 RON

Cifra de afaceri
166.400 RON +42.4% față de anul precedent
Profit net
88.384 RON +77.17% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
86.236 RON +15.41% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 116.857 RON. Profit: 49.886 RON

Cifra de afaceri: 116.857 RON. Profit: 49.886 RON

Cifra de afaceri
116.857 RON +36.2% față de anul precedent
Profit net
49.886 RON +1109.06% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
74.722 RON -4.86% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 85.800 RON. Profit: 4.126 RON

Cifra de afaceri: 85.800 RON. Profit: 4.126 RON

Cifra de afaceri
85.800 RON -5.12% față de anul precedent
Profit net
4.126 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
78.543 RON -15.52% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 90.426 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 90.426 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
90.426 RON -15.57% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
123.067 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
92.977 RON -82.03% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 107.097 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 107.097 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
107.097 RON -68.98% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
162.520 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
517.407 RON -2.53% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 345.283 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 345.283 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
345.283 RON -57.69% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
46.049 RON
Angajati
2 -60% față de anul precedent
Datorii
530.830 RON -20.99% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 816.174 RON. Profit: 237.353 RON

Cifra de afaceri: 816.174 RON. Profit: 237.353 RON

Cifra de afaceri
816.174 RON
Profit net
237.353 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5
Datorii
671.860 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008

2003 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataDESIGN. ING SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7112 in Sector 6 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

DESIGN. ING SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7112 in Sector 6 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

20 din 20 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 7112, Municipiul Bucureşti

PITAGORA OLD SCHOOL S.R.L.
CUI: 40326554CAEN: 7112
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2018-12-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
375.000 RON
Profit
0 RON
Angajati
5
EVKA CORE S.R.L.
CUI: 45976140CAEN: 7112
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2022-04-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
375.840 RON
Profit
178.666 RON
Angajati
1
CREATIV TEAM DESIGN S.R.L.
CUI: 38898007CAEN: 7112
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2018-02-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
373.741 RON
Profit
50.707 RON
Angajati
3
TOP FIRE SOLUTION S.R.L.
CUI: 47261630CAEN: 7112
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2022-11-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
381.856 RON
Profit
120.084 RON
Angajati
1
RUSSOM PROIECT SRL
CUI: 35263921CAEN: 7112
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2015-11-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
370.053 RON
Profit
162.202 RON
Angajati
3

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 7112, Municipiul Bucureşti

FOCUS ELECTRIC GRUP SRL
CUI: 15377999CAEN: 7112
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2003-04-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.221.371 RON
Profit
20.206 RON
Angajati
3
SEVCOROM S.R.L.
CUI: 15386288CAEN: 7112
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2003-04-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
28.185 RON
Profit
16.562 RON
Angajati
0
MAGISTER ENGINEERING SRL
CUI: 15362530CAEN: 7112
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2003-04-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
340.377 RON
Profit
163.972 RON
Angajati
1
INFOCAD - CONS S.R.L.
CUI: 15392786CAEN: 7112
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2003-04-23
fara e-Factura

Alte firme din Municipiul Bucureşti

ZEPPELIN FILM SRL
CUI: 15381175CAEN: 5911
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2003-04-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.465 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
PQM CONSULTING COM SRL
CUI: 15381272CAEN: 7022
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2003-04-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
368.425 RON
Profit
61.853 RON
Angajati
2
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2003-04-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.843.937 RON
Profit
61.110 RON
Angajati
14
PROTEAM SERVICII S.R.L.
CUI: 15357835CAEN: 6399
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2003-04-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
375.779 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
CREVEDIA IMPEX SRL
CUI: 15400730CAEN: 6820
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2003-04-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
278.131 RON
Profit
31.515 RON
Angajati
1
ADD PRODUCTION S.R.L.
CUI: 15120927CAEN: 6020
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2003-01-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
410.416 RON
Profit
174.131 RON
Angajati
1
GREEN FOCUS SRL
CUI: 15646752CAEN: 7021
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2003-08-06
fara e-Factura
LUCKY SUPERSTAR IMPEX SRL
CUI: 8630559CAEN: 7420
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti1996-07-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
530.815 RON
Profit
0 RON
Angajati
6
RENASTEREA SRL
CUI: 18198785CAEN: 8622
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2005-12-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
895.529 RON
Profit
2.275 RON
Angajati
3

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul DESIGN. ING SRL?

CUI-ul DESIGN. ING SRL este 15381183.

Unde este sediul DESIGN. ING SRL?

DESIGN. ING SRL are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti, Str. FABRICII nr. 47, Sector 6 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata DESIGN. ING SRL?

DESIGN. ING SRL a fost infiintata in anul 2003 (23 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a DESIGN. ING SRL in 2024?

In 2024, DESIGN. ING SRL a raportat o cifra de afaceri de 374.681 RON.

Cati angajati are DESIGN. ING SRL?

DESIGN. ING SRL a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are DESIGN. ING SRL?

DESIGN. ING SRL are codul CAEN principal 7112 (Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea).

Ce profit a inregistrat DESIGN. ING SRL in 2024?

DESIGN. ING SRL a inregistrat un profit net de 184.384 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.