Activ Plătitor TVAe‑Factură

ONEL CONSTRUCT SRL

CUI: 15384228
CIF: RO15384228
Reg. Com.: J08/713/2003
CAEN: 4333
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 21 aprilie 2003 · 23 ani
Distribuie:

Lucrări de pardosire şi placare a pereţilor

Surse și actualizare

Actualizat: 10 octombrie 2026 la 18:48

Despre ONEL CONSTRUCT SRL

ONEL CONSTRUCT SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Braşov, judetul BRAŞOV, infiintata in 2003 (23 ani de activitate). Activitatea principala este "Lucrări de pardosire şi placare a pereţilor" (cod CAEN 4333), in sectorul constructii. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2025, ONEL CONSTRUCT SRL a raportat o cifra de afaceri de 40.000 RON, in crestere puternica fata de anul precedent (+2122.2%). Profitul net inregistrat a fost de 265.927 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 17 ani, cifra de afaceri a scazut semnificativ de la 89.228 RON in 2008 la 40.000 RON in 2025. Datoriile raportate (215.812 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Este inregistrata ca platitoare de TVA si in sistemul RO e-Factura din ianuarie 2024.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
40.000 RON
Venituri totale
304.990 RON
Cheltuieli totale
36.013 RON
Profit brut
268.977 RON
Profit net
265.927 RON
Marja profit net
664,82%
Active imobilizate
27.027 RON
Active circulante
37.227 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
35.936 RON
Casa & conturi bănci
1.291 RON
Capital propriu
-151.558 RON

Contact

AdresaRomania, BRAŞOV, Mun. Braşov, Str. Înfrăţirii nr. 23, 500331
Telefon0268-321799

Adresă sediu social

Romania, BRAŞOV, Mun. Braşov, Str. Înfrăţirii nr. 23, 500331
Cod poștal: 500331
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, BRAŞOV, Mun. Braşov, Str. Înfrăţirii nr. 23, 500331
Cod postal
500331
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 18.04.2003
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Braşov
Platitor TVA
Da
TVA la incasare (RTVAI)
Da

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 ianuarie 2024)
TVA la incasare
1 ianuarie 2013

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2025 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2025
Cifră de afaceri
40.000 RON
Rezultat net
265.927 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2025 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2025 2024
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 40.000 RON 1.800 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 304.990 RON 1.800 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 36.013 RON 84.090 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 268.977 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 265.927 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 82.290 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 82.308 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 27.027 RON 42.471 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 37.227 RON 1.962 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 64.254 RON 44.433 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 35.936 RON 1.732 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 1.291 RON 230 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 215.812 RON 461.918 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -151.558 RON -417.485 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2025

Total active64.254RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2025

335,9 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale64.254 RON
Datorii totale215.812 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2025

ROA
413,9 %Profit net / active totale
ROE
-175,5 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,17 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-235,9 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 18 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

18 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2025 40.000 +2.122,2% față de anul precedent 304.990 36.013 268.977 265.927 0 0
2024 1.800 -98,4% față de anul precedent 1.800 84.090 0 0 82.290 82.308
2023 114.200 +55,9% față de anul precedent 118.400 147.791 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 29.391 30.575
2022 73.270 -50,7% față de anul precedent 223.270 150.348 72.922 +62,2% față de anul precedent 70.689 +70,6% față de anul precedent 0 0
2021 148.541 -28,0% față de anul precedent 353.241 308.270 44.971 41.439 0 0
2020 206.178 -5,3% față de anul precedent 206.178 283.309 0 0 77.131 79.038
2019 217.707 -2,0% față de anul precedent 218.207 293.049 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 74.842 77.024
2018 222.086 +137,2% față de anul precedent 238.941 216.207 22.734 20.344 0 0
2017 93.641 +11,9% față de anul precedent 93.641 193.779 0 0 100.138 101.073
2016 83.702 -54,1% față de anul precedent 83.702 282.702 0 0 199.000 199.838
2015 182.205 -76,0% față de anul precedent 185.431 252.712 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent Neraportat 67.281
2014 759.996 +1.866,3% față de anul precedent 759.996 341.146 418.850 418.552 0 0
2013 38.652 -18,3% față de anul precedent 38.652 52.172 0 0 13.520 14.267
2012 47.307 -45,9% față de anul precedent 47.308 86.023 0 0 38.715 38.715
2011 87.409 -41,4% față de anul precedent 108.017 167.888 0 0 59.871 59.871
2010 149.176 +62,7% față de anul precedent 174.648 278.237 0 0 103.589 109.065
2009 91.668 +2,7% față de anul precedent 91.677 134.406 0 0 42.729 46.677
2008 89.228 89.240 182.264 0 0 93.024 93.024

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

18 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2025 27.027 37.227 64.254 0 35.936 1.291
2024 42.471 1.962 44.433 0 1.732 230
2023 59.956 25.261 85.217 0 7.976 17.285
2022 77.387 8.047 85.434 0 5.114 2.933
2021 95.841 23.568 119.409 0 19.981 3.587
2020 123.425 119.731 243.156 0 102.334 17.397
2019 147.943 172.244 320.187 0 90.036 82.208
2018 186.095 167.951 354.046 0 130.613 37.338
2017 56.376 92.644 149.020 0 80.122 12.522
2016 86.058 86.954 173.012 0 84.468 2.486
2015 118.559 177.226 295.785 1.922 122.078 53.226
2014 181.722 193.626 375.348 -660 65.213 129.073
2013 23.033 63.116 86.149 0 61.601 1.515
2012 36.976 81.381 118.357 6.331 67.565 7.485
2011 51.773 72.971 124.744 5.193 66.560 1.218
2010 52.404 65.202 117.606 0 54.692 10.510
2009 133.649 40.935 174.584 0 38.472 2.463
2008 164.934 62.608 227.542 0 49.303 13.305

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

18 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2025 215.812 -53,3% față de anul precedent -151.558 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2024 461.918 +9,9% față de anul precedent -417.485 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 420.395 +1.506,4% față de anul precedent -335.178 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 26.170 -94,7% față de anul precedent -306.336 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2021 496.435 -25,0% față de anul precedent -377.026 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2020 661.620 -0,2% față de anul precedent -418.464 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2019 662.947 +7,5% față de anul precedent -339.426 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2018 616.448 +36,3% față de anul precedent -262.402 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2017 452.217 +20,6% față de anul precedent -282.746 Neraportat 1 -75,0% față de anul precedent
2016 375.136 +32,6% față de anul precedent -181.673 Neraportat 4 +33,3% față de anul precedent
2015 282.813 -3,0% față de anul precedent 18.165 Neraportat 3 -25,0% față de anul precedent
2014 291.498 -30,5% față de anul precedent 85.446 Neraportat 4 +300,0% față de anul precedent
2013 419.255 -4,1% față de anul precedent -333.106 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2012 437.196 +8,0% față de anul precedent -318.839 Neraportat 2
2011 404.867 +19,8% față de anul precedent -280.123 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2010 337.859 +14,5% față de anul precedent -220.253 Neraportat 2 -33,3% față de anul precedent
2009 295.046 +116,7% față de anul precedent -111.188 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2008 136.169 115.488 Neraportat 3

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2025

40din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate20 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

21 repere. O singură cronologie.

Din 2003 până în 2025 · datele disponibile în acest profil.

2003 → 2025
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
21 repere · toți anii

2025 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2025Cifra de afaceri: 40.000 RON. Profit: 265.927 RON

Cifra de afaceri: 40.000 RON. Profit: 265.927 RON

Cifra de afaceri
40.000 RON +2122.22% față de anul precedent
Profit net
265.927 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
215.812 RON -53.28% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2025

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 1.800 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 1.800 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
1.800 RON -98.42% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
82.308 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
461.918 RON +9.88% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 114.200 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 114.200 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
114.200 RON +55.86% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
30.575 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
420.395 RON +1506.4% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 73.270 RON. Profit: 70.689 RON

Cifra de afaceri: 73.270 RON. Profit: 70.689 RON

Cifra de afaceri
73.270 RON -50.67% față de anul precedent
Profit net
70.689 RON +70.59% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
26.170 RON -94.73% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 148.541 RON. Profit: 41.439 RON

Cifra de afaceri: 148.541 RON. Profit: 41.439 RON

Cifra de afaceri
148.541 RON -27.95% față de anul precedent
Profit net
41.439 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
496.435 RON -24.97% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 206.178 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 206.178 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
206.178 RON -5.3% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
79.038 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
661.620 RON -0.2% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 217.707 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 217.707 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
217.707 RON -1.97% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
77.024 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
662.947 RON +7.54% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 222.086 RON. Profit: 20.344 RON

Cifra de afaceri: 222.086 RON. Profit: 20.344 RON

Cifra de afaceri
222.086 RON +137.17% față de anul precedent
Profit net
20.344 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
616.448 RON +36.32% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 93.641 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 93.641 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
93.641 RON +11.87% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
101.073 RON
Angajati
1 -75% față de anul precedent
Datorii
452.217 RON +20.55% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 83.702 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 83.702 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
83.702 RON -54.06% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
199.838 RON
Angajati
4 +33.33% față de anul precedent
Datorii
375.136 RON +32.64% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 182.205 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 182.205 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
182.205 RON -76.03% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
67.281 RON
Angajati
3 -25% față de anul precedent
Datorii
282.813 RON -2.98% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 759.996 RON. Profit: 418.552 RON

Cifra de afaceri: 759.996 RON. Profit: 418.552 RON

Cifra de afaceri
759.996 RON +1866.25% față de anul precedent
Profit net
418.552 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 +300% față de anul precedent
Datorii
291.498 RON -30.47% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 38.652 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 38.652 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
38.652 RON -18.3% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
14.267 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
419.255 RON -4.1% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 47.307 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 47.307 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
47.307 RON -45.88% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
38.715 RON
Angajati
2
Datorii
437.196 RON +7.99% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 87.409 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 87.409 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
87.409 RON -41.41% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
59.871 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
404.867 RON +19.83% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 149.176 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 149.176 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
149.176 RON +62.74% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
109.065 RON
Angajati
2 -33.33% față de anul precedent
Datorii
337.859 RON +14.51% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 91.668 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 91.668 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
91.668 RON +2.73% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
46.677 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
295.046 RON +116.68% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 89.228 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 89.228 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
89.228 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
93.024 RON
Angajati
3
Datorii
136.169 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008
Cele mai recente 20 repere; restul se încarcă în pagină.20 din 21 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4333, Braşov

STOLUJA PREST SRL
CUI: 6026484CAEN: 4333
Activ
BRAŞOV, Mun. Făgăraş1994-08-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.876 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
PRO AMBIENT L & R SRL
CUI: 17021865CAEN: 4333
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov2004-12-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.934 RON
Profit
0 RON
Angajati
0

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4333, Braşov

GODRI SRL
CUI: 15173611CAEN: 4333
Activ
BRAŞOV, Mun. Săcele2003-02-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
531.688 RON
Profit
15.775 RON
Angajati
7
EURO-COM CONSTRUCT SRL
CUI: 16176160CAEN: 4333
Activ
BRAŞOV, Sat Prejmer Com. Prejmer2004-02-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
479.049 RON
Profit
149.987 RON
Angajati
4
MATTINO-CONSTRUCT S.R.L.
CUI: 13583526CAEN: 4333
Activ
BRAŞOV, Orş. Predeal2000-12-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.190.315 RON
Profit
341.290 RON
Angajati
27
ARCELAN S.R.L.
CUI: 16273317CAEN: 4333
Activ
BRAŞOV, Mun. Codlea2004-03-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
249.850 RON
Profit
0 RON
Angajati
5

Alte firme din Braşov

CARMEUSE HOLDING SRL
CUI: 15379680CAEN: 2352
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov2003-04-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
210.048.136 RON
Profit
26.326.915 RON
Angajati
204
TAVADI S.R.L.
CUI: 15384260CAEN: 4642
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov2003-04-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
277.142 RON
Profit
27.597 RON
Angajati
2
ESTETIC DENT S.R.L.
CUI: 15367855CAEN: 8623
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov2003-04-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
533.220 RON
Profit
36.861 RON
Angajati
5
LIRALEX S.R.L.
CUI: 15394779CAEN: 7320
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov2003-04-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
37.074 RON
Profit
12.352 RON
Angajati
1
RIVALE IMPEX SRL
CUI: 15195806CAEN: 4776
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov2003-02-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
126.383 RON
Profit
9.913 RON
Angajati
1
FRAME DESIGN SRL
CUI: 15489860CAEN: 6220
Activ
BRAŞOV, Sat Tărlungeni Com. Tărlungeni2003-06-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
211.155 RON
Profit
92.686 RON
Angajati
1
TEHNIC SUPORT SRL
CUI: 13077332CAEN: 7022
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov2000-06-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
ALDCOD SRL
CUI: 16726256CAEN: 9531
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov2004-09-02
fara e-Factura
EBENMOM SRL
CUI: 36154256CAEN: 3101
Activ
BRAŞOV, Sat Cristian Com. Cristian2016-06-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
79.663 RON
Profit
19.857 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul ONEL CONSTRUCT SRL?

CUI-ul ONEL CONSTRUCT SRL este 15384228.

Unde este sediul ONEL CONSTRUCT SRL?

ONEL CONSTRUCT SRL are sediul in Romania, BRAŞOV, Mun. Braşov, Str. Înfrăţirii nr. 23, 500331, Mun. Braşov, judetul BRAŞOV.

Cand a fost infiintata ONEL CONSTRUCT SRL?

ONEL CONSTRUCT SRL a fost infiintata in anul 2003 (23 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a ONEL CONSTRUCT SRL in 2025?

In 2025, ONEL CONSTRUCT SRL a raportat o cifra de afaceri de 40.000 RON.

Cati angajati are ONEL CONSTRUCT SRL?

ONEL CONSTRUCT SRL a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2025.

Ce activitate are ONEL CONSTRUCT SRL?

ONEL CONSTRUCT SRL are codul CAEN principal 4333 (Lucrări de pardosire şi placare a pereţilor).

Ce profit a inregistrat ONEL CONSTRUCT SRL in 2025?

ONEL CONSTRUCT SRL a inregistrat un profit net de 265.927 RON in 2025.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 18 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
10 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
10 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.