Activ Plătitor TVA

SEL GRUP SRL

CUI: 15403079
CIF: RO15403079
Reg. Com.: J2003005962405
CAEN: 7413
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 25 aprilie 2003 · 23 ani
Distribuie:

Activități de design de interior

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 21:01

Despre SEL GRUP SRL

SEL GRUP SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 3 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2003 (23 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități de design de interior" (cod CAEN 7413), in sectorul tranzactii imobiliare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, SEL GRUP SRL a raportat o cifra de afaceri de 15.187 RON, in scadere accentuata fata de anul precedent (-84.9%). Profitul net inregistrat a fost de 3.246 RON (in scadere accentuata). Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a scazut semnificativ de la 198.482 RON in 2008 la 15.187 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
15.187 RON
Venituri totale
15.187 RON
Cheltuieli totale
11.430 RON
Profit brut
3.757 RON
Profit net
3.246 RON
Marja profit net
21,37%
Active imobilizate
5.364 RON
Active circulante
38.287 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
6.286 RON
Casa & conturi bănci
32.001 RON
Capital propriu
42.175 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti, Str. Danubiu nr. 21, 31934
Detalii adresacamera 1
Telefon0723294411

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti, Str. Danubiu nr. 21, 31934
Cod poștal: 31934
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti, Str. Danubiu nr. 21, 31934
Detalii
camera 1
Cod postal
31934
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 25.04.2003
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Da
TVA la incasare (RTVAI)
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 ianuarie 2013

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
15.187 RON
Rezultat net
3.246 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 15.187 RON 100.507 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 15.187 RON 103.678 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 11.430 RON 20.218 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 3.757 RON 83.460 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 3.246 RON 70.373 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 5.364 RON 8.831 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 38.287 RON 63.015 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 43.651 RON 71.846 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 6.286 RON 1.738 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 32.001 RON 61.277 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 1.735 RON 1.431 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 42.175 RON 70.613 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active43.651RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

4,0 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale43.651 RON
Datorii totale1.735 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
7,4 %Profit net / active totale
ROE
7,7 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
22,07 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
96,6 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 15.187 -84,9% față de anul precedent 15.187 11.430 3.757 -95,5% față de anul precedent 3.246 -95,4% față de anul precedent 0 0
2023 100.507 -44,2% față de anul precedent 103.678 20.218 83.460 -48,7% față de anul precedent 70.373 -55,3% față de anul precedent 0 0
2022 180.102 +36,3% față de anul precedent 180.102 17.532 162.570 +44,5% față de anul precedent 157.275 +44,3% față de anul precedent 0 0
2021 132.100 +4,8% față de anul precedent 132.100 19.583 112.517 +1,5% față de anul precedent 109.029 +1,7% față de anul precedent 0 0
2020 126.025 +513,4% față de anul precedent 126.025 15.182 110.843 +1.120,3% față de anul precedent 107.252 +1.167,6% față de anul precedent 0 0
2019 20.546 -21,5% față de anul precedent 20.546 11.463 9.083 -55,6% față de anul precedent 8.461 -56,6% față de anul precedent 0 0
2018 26.182 +188,2% față de anul precedent 30.802 10.365 20.437 +3.931,0% față de anul precedent 19.513 +8.238,9% față de anul precedent 0 0
2017 9.084 -60,9% față de anul precedent 9.084 8.577 507 -96,7% față de anul precedent 234 -98,3% față de anul precedent 0 0
2016 23.220 -78,0% față de anul precedent 57.049 41.490 15.559 -75,7% față de anul precedent 13.847 -77,3% față de anul precedent 0 0
2015 105.704 105.767 41.662 64.105 60.931 Neraportat 0
2014 0 367 15.731 0 0 15.364 15.376
2013 0 -100,0% față de anul precedent 252 10.083 0 0 9.831 9.839
2012 5.020 -62,1% față de anul precedent 5.118 18.876 0 0 13.758 13.758
2011 13.229 -90,1% față de anul precedent 13.231 58.665 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 45.434 45.434
2010 134.222 +88,6% față de anul precedent 134.488 129.522 4.966 1.741 0 0
2009 71.161 -64,2% față de anul precedent 71.185 92.734 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 21.549 25.882
2008 198.482 200.727 196.259 4.468 3.312 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 5.364 38.287 43.651 0 6.286 32.001
2023 8.831 63.015 71.846 0 1.738 61.277
2022 5.671 163.400 169.071 0 5.517 157.883
2021 0 145.098 145.098 0 39.361 105.737
2020 0 118.037 118.037 0 0 118.037
2019 0 3.587 3.587 0 0 3.587
2018 0 3.609 3.609 0 0 3.609
2017 0 15.172 15.172 0 0 15.172
2016 0 16.952 16.952 0 0 16.952
2015 0 22.580 22.580 0 11.577 11.003
2014 0 20.178 20.178 0 12.782 7.396
2013 0 13.555 13.555 0 13.150 405
2012 2.343 11.974 14.317 0 11.455 519
2011 6.176 17.752 23.928 0 10.980 6.772
2010 20.019 23.488 43.507 0 10.748 12.740
2009 30.158 15.494 45.652 0 10.746 4.748
2008 47.818 27.530 75.348 0 12.673 14.857

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 1.735 +21,2% față de anul precedent 42.175 Neraportat 0
2023 1.431 -87,8% față de anul precedent 70.613 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2022 11.750 +41,4% față de anul precedent 157.515 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2021 8.310 -40,1% față de anul precedent 136.986 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2020 13.869 +107,9% față de anul precedent 104.168 Neraportat 1
2019 6.671 -56,0% față de anul precedent -3.084 Neraportat 0
2018 15.154 -67,2% față de anul precedent -11.545 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2017 46.230 -4,2% față de anul precedent -31.058 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2016 48.271 -28,7% față de anul precedent -31.292 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2015 67.719 -43,2% față de anul precedent -45.139 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2014 119.131 +14,3% față de anul precedent -106.070 Neraportat 2
2013 104.249 +9,5% față de anul precedent -90.694 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2012 95.172 +4,6% față de anul precedent -80.855 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2011 91.025 +39,7% față de anul precedent -67.097 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2010 65.169 -5,6% față de anul precedent -21.662 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2009 69.056 -2,6% față de anul precedent -23.404 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2008 70.870 2.478 Neraportat 2

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

20din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
SMSORIN MATEIfondatorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

20 repere. O singură cronologie.

Din 2003 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2003 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
20 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 7291/2026modificare date sediu social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date persoane împuternicite, durată societate

modificare date sediu social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date persoane împuternicite, durată societate

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 15.187 RON. Profit: 3.246 RON

Cifra de afaceri: 15.187 RON. Profit: 3.246 RON

Cifra de afaceri
15.187 RON -84.89% față de anul precedent
Profit net
3.246 RON -95.39% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
1.735 RON +21.24% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 100.507 RON. Profit: 70.373 RON

Cifra de afaceri: 100.507 RON. Profit: 70.373 RON

Cifra de afaceri
100.507 RON -44.19% față de anul precedent
Profit net
70.373 RON -55.25% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
1.431 RON -87.82% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 180.102 RON. Profit: 157.275 RON

Cifra de afaceri: 180.102 RON. Profit: 157.275 RON

Cifra de afaceri
180.102 RON +36.34% față de anul precedent
Profit net
157.275 RON +44.25% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
11.750 RON +41.4% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 132.100 RON. Profit: 109.029 RON

Cifra de afaceri: 132.100 RON. Profit: 109.029 RON

Cifra de afaceri
132.100 RON +4.82% față de anul precedent
Profit net
109.029 RON +1.66% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
8.310 RON -40.08% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 126.025 RON. Profit: 107.252 RON

Cifra de afaceri: 126.025 RON. Profit: 107.252 RON

Cifra de afaceri
126.025 RON +513.38% față de anul precedent
Profit net
107.252 RON +1167.6% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
13.869 RON +107.9% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 20.546 RON. Profit: 8.461 RON

Cifra de afaceri: 20.546 RON. Profit: 8.461 RON

Cifra de afaceri
20.546 RON -21.53% față de anul precedent
Profit net
8.461 RON -56.64% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
6.671 RON -55.98% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 26.182 RON. Profit: 19.513 RON

Cifra de afaceri: 26.182 RON. Profit: 19.513 RON

Cifra de afaceri
26.182 RON +188.22% față de anul precedent
Profit net
19.513 RON +8238.89% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
15.154 RON -67.22% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 9.084 RON. Profit: 234 RON

Cifra de afaceri: 9.084 RON. Profit: 234 RON

Cifra de afaceri
9.084 RON -60.88% față de anul precedent
Profit net
234 RON -98.31% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
46.230 RON -4.23% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 23.220 RON. Profit: 13.847 RON

Cifra de afaceri: 23.220 RON. Profit: 13.847 RON

Cifra de afaceri
23.220 RON -78.03% față de anul precedent
Profit net
13.847 RON -77.27% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
48.271 RON -28.72% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 105.704 RON. Profit: 60.931 RON

Cifra de afaceri: 105.704 RON. Profit: 60.931 RON

Cifra de afaceri
105.704 RON
Profit net
60.931 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
67.719 RON -43.16% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
15.376 RON
Angajati
2
Datorii
119.131 RON +14.28% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
9.839 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
104.249 RON +9.54% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 5.020 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 5.020 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
5.020 RON -62.05% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
13.758 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
95.172 RON +4.56% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 13.229 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 13.229 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
13.229 RON -90.14% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
45.434 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
91.025 RON +39.68% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 134.222 RON. Profit: 1.741 RON

Cifra de afaceri: 134.222 RON. Profit: 1.741 RON

Cifra de afaceri
134.222 RON +88.62% față de anul precedent
Profit net
1.741 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
65.169 RON -5.63% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 71.161 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 71.161 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
71.161 RON -64.15% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
25.882 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
69.056 RON -2.56% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 198.482 RON. Profit: 3.312 RON

Cifra de afaceri: 198.482 RON. Profit: 3.312 RON

Cifra de afaceri
198.482 RON
Profit net
3.312 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2
Datorii
70.870 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008

2003 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataSEL GRUP SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7413 in Sector 3 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

SEL GRUP SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7413 in Sector 3 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

20 din 20 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

24.022026Mentiune · Buletin 7291/2026modificare date sediu social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date persoane împuternicite, durată societate

modificare date sediu social; domeniu principal de activitate/activitate principală; cod obiect de activitate; modificare date persoane împuternicite; durată societate; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 20.02.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
SEL GRUP SRL
CUI
15403079
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
24.02.2026
Registrul Comerțului
J40/5962/2003
EUID
ROONRC.J40/5962/2003
Sediu
Bucureşti Sectorul 3, Str. Danubiu, Nr. 21, Bl. 31A, Scara A, Etaj 5, Ap. 34
Județ
București
Număr încheiere
150132
Data încheierii
23.02.2026
Număr dosar
790847
Data dosarului
20.02.2026
Tribunal
Bucureşti
Registrator
Marilena Ortansa Popescu

Subiecte

modificare date sediu social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date persoane împuternicite, durată societate

Documente menționate

  • Decizie asociat unic nr. 01 din 20.02.2026
  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 790847 din 20.02.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 7291/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 7413, Municipiul Bucureşti

SPACEART S.R.L.
CUI: 49161514CAEN: 7413
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2023-11-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
19.017 RON
Profit
4.821 RON
Angajati
0
MAG STUDIO DESIGN88 S.R.L.
CUI: 49231318CAEN: 7413
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2023-12-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
14.997 RON
Profit
5.129 RON
Angajati
0
PINACOTECA DE DESIGN S.R.L.
CUI: 45622275CAEN: 7413
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2022-02-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
19.359 RON
Profit
15.281 RON
Angajati
0
CATALEYA INTERNATIONAL S.R.L.
CUI: 48166084CAEN: 7413
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2023-05-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
14.676 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
ARHART FORMS S.R.L.
CUI: 47013996CAEN: 7413
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2022-10-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
31.933 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
HIVE PROPERTY S.R.L.
CUI: 46918580CAEN: 7413
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2022-09-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.051 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 7413, Municipiul Bucureşti

REGAL DECOR SRL
CUI: 15061880CAEN: 7413
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2002-12-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.014.968 RON
Profit
215.017 RON
Angajati
3
ZEPAL SERV SRL
CUI: 16284677CAEN: 7413
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2004-03-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
48.879 RON
Profit
19.438 RON
Angajati
0
APPLE DESIGN SRL
CUI: 14889648CAEN: 7413
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2002-09-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.423.329 RON
Profit
9.459 RON
Angajati
3
LA BASTIDE SRL
CUI: 16312270CAEN: 7413
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2004-04-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.432.532 RON
Profit
622.102 RON
Angajati
2

Alte firme din Municipiul Bucureşti

AGNES 2000 COM S.R.L.
CUI: 15402685CAEN: 4719
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2003-04-25
fara e-Factura
MERCENAR LAB SRL
CUI: 15403095CAEN: 5911
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2003-04-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
537.447 RON
Profit
93.685 RON
Angajati
1
MEDMIDA S.R.L.
CUI: 15400676CAEN: 8622
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2003-04-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
114.044 RON
Profit
46.375 RON
Angajati
2
VELART CONSULTING SRL
CUI: 15381671CAEN: 7020
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2003-04-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
290.100 RON
Profit
148.040 RON
Angajati
1
SINTACTIC GRUP SRL
CUI: 15432120CAEN: 6290
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2003-05-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
713.018 RON
Profit
115.263 RON
Angajati
2
DECEBAL SERV SRL
CUI: 15143505CAEN: 4933
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2003-01-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
405.505 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
ALC CONSULTING SERV SRL
CUI: 15672565CAEN: 7020
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2003-08-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
582.450 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
MOXA OFFICE ROM SRL
CUI: 8741999CAEN: 6820
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti1996-08-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.309.821 RON
Profit
1.613.061 RON
Angajati
2

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul SEL GRUP SRL?

CUI-ul SEL GRUP SRL este 15403079.

Unde este sediul SEL GRUP SRL?

SEL GRUP SRL are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti, Str. Danubiu nr. 21, 31934, Sector 3 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata SEL GRUP SRL?

SEL GRUP SRL a fost infiintata in anul 2003 (23 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a SEL GRUP SRL in 2024?

In 2024, SEL GRUP SRL a raportat o cifra de afaceri de 15.187 RON.

Ce activitate are SEL GRUP SRL?

SEL GRUP SRL are codul CAEN principal 7413 (Activități de design de interior).

Ce profit a inregistrat SEL GRUP SRL in 2024?

SEL GRUP SRL a inregistrat un profit net de 3.246 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.