Activ Plătitor TVA

LEADERMARK CENTRU DE RESURSE PENTRU EVENIMENTE S.R.L.

CUI: 15421946
CIF: RO15421946
Reg. Com.: J2003006222405
CAEN: 8230
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 12 mai 2003 · 23 ani
Distribuie:

Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 01:55

Despre LEADERMARK CENTRU DE RESURSE PENTRU EVENIMENTE S.R.L.

LEADERMARK CENTRU DE RESURSE PENTRU EVENIMENTE S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 3 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2003 (23 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor" (cod CAEN 8230), in sectorul activitati profesionale, stiintifice si tehnice. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, LEADERMARK CENTRU DE RESURSE PENTRU EVENIMENTE S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 23.500 RON, in scadere accentuata fata de anul precedent (-97.0%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1, in scadere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a scazut de la 26.765 RON in 2008 la 23.500 RON in 2024. Datoriile raportate (130.252 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Din punct de vedere al pozitionarii in piata, pe locul 8 din 420 firme cu acelasi cod CAEN din judet, si pe locul 14 la nivel national in domeniul sau (1003 firme).

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
23.500 RON
Venituri totale
38.607 RON
Cheltuieli totale
158.482 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
10.340 RON
Active circulante
259.405 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
255.769 RON
Casa & conturi bănci
3.636 RON
Capital propriu
139.863 RON
Cifra de afaceri · CAEN 8230
Loc 14 din 1.003
Profit net · CAEN 8230
Loc 1 din 1.003
Angajati · CAEN 8230
Loc 82 din 1.003

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti, Str. Firidei nr. 3, 32174
Telefon0213481411
Fax0213481411

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti, Str. Firidei nr. 3, 32174
Cod poștal: 32174
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti, Str. FIRIDEI nr. 3, 32174
Cod postal
32174
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 12.05.2003
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Da
TVA la incasare (RTVAI)
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 februarie 2020

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
23.500 RON
Rezultat net
-120.204 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 23.500 RON 794.940 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 38.607 RON 858.695 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 158.482 RON 632.070 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 226.625 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 218.723 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 119.875 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 120.204 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 10.340 RON 18.840 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 259.405 RON 372.185 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 269.745 RON 391.025 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 255.769 RON 217.030 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 3.636 RON 155.155 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 130.252 RON 125.942 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 139.863 RON 265.502 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 2 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active269.745RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

48,3 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale269.745 RON
Datorii totale130.252 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
1,99 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
51,9 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 23.500 -97,0% față de anul precedent 38.607 158.482 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 119.875 120.204
2023 794.940 +2,9% față de anul precedent 858.695 632.070 226.625 +35,5% față de anul precedent 218.723 +36,5% față de anul precedent 0 0
2022 772.336 +84,5% față de anul precedent 1.083.298 916.094 167.204 +25,3% față de anul precedent 160.296 +24,0% față de anul precedent 0 0
2021 418.730 -15,4% față de anul precedent 677.695 544.267 133.428 129.256 0 0
2020 495.072 -74,0% față de anul precedent 499.928 736.572 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 236.644 241.302
2019 1.903.632 -22,3% față de anul precedent 1.937.706 1.544.039 393.667 -41,0% față de anul precedent 374.290 -41,8% față de anul precedent 0 0
2018 2.450.364 +2.252,8% față de anul precedent 2.450.816 1.783.556 667.260 642.752 0 0
2017 104.146 +51,1% față de anul precedent 106.083 314.003 0 0 207.920 208.978
2016 68.921 -98,4% față de anul precedent 83.876 310.146 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 226.270 226.270
2015 4.264.110 +67,5% față de anul precedent 4.277.003 2.053.297 2.223.706 +207,3% față de anul precedent 1.864.005 +206,1% față de anul precedent 0 0
2014 2.545.623 +99,3% față de anul precedent 2.548.400 1.824.759 723.641 +266,6% față de anul precedent 609.037 +265,9% față de anul precedent 0 0
2013 1.277.534 +47,0% față de anul precedent 1.287.997 1.090.594 197.403 +90,1% față de anul precedent 166.456 +89,4% față de anul precedent 0 0
2012 869.115 +218,0% față de anul precedent 878.087 774.261 103.826 +1.221,6% față de anul precedent 87.867 +1.330,6% față de anul precedent 0 0
2011 273.317 +17,3% față de anul precedent 277.648 269.792 7.856 -75,1% față de anul precedent 6.142 -74,4% față de anul precedent 0 0
2010 233.043 -11,1% față de anul precedent 238.557 207.024 31.533 +18,8% față de anul precedent 24.019 +3,5% față de anul precedent 0 0
2009 262.028 +879,0% față de anul precedent 265.534 238.982 26.552 23.204 0 0
2008 26.765 28.324 79.203 0 0 50.879 51.545

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 10.340 259.405 269.745 0 255.769 3.636
2023 18.840 372.185 391.025 0 217.030 155.155
2022 62.123 417.544 479.667 204 312.891 104.449
2021 34.547 306.720 341.267 204 138.098 168.418
2020 33.382 384.565 417.947 204 147.258 237.103
2019 44.210 468.910 513.120 204 324.610 144.096
2018 44.779 1.197.875 1.242.654 5.470 685.239 507.166
2017 8.411 644.488 652.899 204 237.558 406.726
2016 8.593 945.214 953.807 7.537 248.077 0
2015 28.613 2.252.639 2.281.252 4.368 480.707 1.767.564
2014 70.354 1.155.773 1.226.127 32.048 1.085.852 37.873
2013 52.033 656.160 708.193 4.920 631.860 19.380
2012 48.448 285.189 333.637 11.847 236.846 36.496
2011 2.682 42.904 45.586 3.567 33.623 5.714
2010 4.204 25.637 29.841 1.252 5.753 18.632
2009 0 37.846 37.846 9.560 6.826 21.460
2008 8.429 59.552 67.981 46.551 8.081 4.920

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 130.252 +3,4% față de anul precedent 139.863 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2023 125.942 -55,2% față de anul precedent 265.502 Neraportat 2 -50,0% față de anul precedent
2022 280.860 +99,4% față de anul precedent 204.044 Neraportat 4 +300,0% față de anul precedent
2021 140.882 -67,9% față de anul precedent 47.957 Neraportat 1 -75,0% față de anul precedent
2020 438.897 +233,8% față de anul precedent -15.301 Neraportat 4 -33,3% față de anul precedent
2019 131.482 -70,2% față de anul precedent 382.842 Neraportat 6 +50,0% față de anul precedent
2018 440.858 +1.574,5% față de anul precedent 802.761 Neraportat 4 0,0% față de anul precedent
2017 26.328 -8,3% față de anul precedent 627.380 Neraportat 4 -20,0% față de anul precedent
2016 28.707 -91,4% față de anul precedent 926.975 Neraportat 5 +25,0% față de anul precedent
2015 335.374 -4,8% față de anul precedent 1.945.878 Neraportat 4 +100,0% față de anul precedent
2014 352.230 -20,6% față de anul precedent 873.897 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2013 443.333 +88,9% față de anul precedent 264.860 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2012 234.707 +581,9% față de anul precedent 98.404 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2011 34.419 +35,3% față de anul precedent 10.537 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2010 25.445 -66,6% față de anul precedent 4.396 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2009 76.115 -31,4% față de anul precedent -19.789 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2008 110.974 -42.993 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

59din 100 de puncte
Risc ridicat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare9 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive10 / 20
Lichiditate5 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

20 repere. O singură cronologie.

Din 2003 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2003 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
20 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 23.500 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 23.500 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
23.500 RON -97.04% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
120.204 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
130.252 RON +3.42% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 794.940 RON. Profit: 218.723 RON

Cifra de afaceri: 794.940 RON. Profit: 218.723 RON

Cifra de afaceri
794.940 RON +2.93% față de anul precedent
Profit net
218.723 RON +36.45% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 -50% față de anul precedent
Datorii
125.942 RON -55.16% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 772.336 RON. Profit: 160.296 RON

Cifra de afaceri: 772.336 RON. Profit: 160.296 RON

Cifra de afaceri
772.336 RON +84.45% față de anul precedent
Profit net
160.296 RON +24.01% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 +300% față de anul precedent
Datorii
280.860 RON +99.36% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 418.730 RON. Profit: 129.256 RON

Cifra de afaceri: 418.730 RON. Profit: 129.256 RON

Cifra de afaceri
418.730 RON -15.42% față de anul precedent
Profit net
129.256 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -75% față de anul precedent
Datorii
140.882 RON -67.9% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 495.072 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 495.072 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
495.072 RON -73.99% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
241.302 RON
Angajati
4 -33.33% față de anul precedent
Datorii
438.897 RON +233.81% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 1.903.632 RON. Profit: 374.290 RON

Cifra de afaceri: 1.903.632 RON. Profit: 374.290 RON

Cifra de afaceri
1.903.632 RON -22.31% față de anul precedent
Profit net
374.290 RON -41.77% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6 +50% față de anul precedent
Datorii
131.482 RON -70.18% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 2.450.364 RON. Profit: 642.752 RON

Cifra de afaceri: 2.450.364 RON. Profit: 642.752 RON

Cifra de afaceri
2.450.364 RON +2252.82% față de anul precedent
Profit net
642.752 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 0% față de anul precedent
Datorii
440.858 RON +1574.48% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 104.146 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 104.146 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
104.146 RON +51.11% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
208.978 RON
Angajati
4 -20% față de anul precedent
Datorii
26.328 RON -8.29% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 68.921 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 68.921 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
68.921 RON -98.38% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
226.270 RON
Angajati
5 +25% față de anul precedent
Datorii
28.707 RON -91.44% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 4.264.110 RON. Profit: 1.864.005 RON

Cifra de afaceri: 4.264.110 RON. Profit: 1.864.005 RON

Cifra de afaceri
4.264.110 RON +67.51% față de anul precedent
Profit net
1.864.005 RON +206.06% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 +100% față de anul precedent
Datorii
335.374 RON -4.79% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015
reper anualClasamentePremii si distinctii 2015Locul 1 CAEN in oras la Cifra de afaceri | Locul 1 in domeniu CAEN la Profit net | Locul 1 CAEN in judet la Profit net | Locul 1 CAEN in oras la Profit net

Locul 1 CAEN in oras la Cifra de afaceri | Locul 1 in domeniu CAEN la Profit net | Locul 1 CAEN in judet la Profit net | Locul 1 CAEN in oras la Profit net

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Vezi toate clasamentele

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 2.545.623 RON. Profit: 609.037 RON

Cifra de afaceri: 2.545.623 RON. Profit: 609.037 RON

Cifra de afaceri
2.545.623 RON +99.26% față de anul precedent
Profit net
609.037 RON +265.88% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
352.230 RON -20.55% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 1.277.534 RON. Profit: 166.456 RON

Cifra de afaceri: 1.277.534 RON. Profit: 166.456 RON

Cifra de afaceri
1.277.534 RON +46.99% față de anul precedent
Profit net
166.456 RON +89.44% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
443.333 RON +88.89% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 869.115 RON. Profit: 87.867 RON

Cifra de afaceri: 869.115 RON. Profit: 87.867 RON

Cifra de afaceri
869.115 RON +217.99% față de anul precedent
Profit net
87.867 RON +1330.59% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
234.707 RON +581.91% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 273.317 RON. Profit: 6.142 RON

Cifra de afaceri: 273.317 RON. Profit: 6.142 RON

Cifra de afaceri
273.317 RON +17.28% față de anul precedent
Profit net
6.142 RON -74.43% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
34.419 RON +35.27% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 233.043 RON. Profit: 24.019 RON

Cifra de afaceri: 233.043 RON. Profit: 24.019 RON

Cifra de afaceri
233.043 RON -11.06% față de anul precedent
Profit net
24.019 RON +3.51% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
25.445 RON -66.57% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 262.028 RON. Profit: 23.204 RON

Cifra de afaceri: 262.028 RON. Profit: 23.204 RON

Cifra de afaceri
262.028 RON +878.99% față de anul precedent
Profit net
23.204 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
76.115 RON -31.41% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 26.765 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 26.765 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
26.765 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
51.545 RON
Angajati
1
Datorii
110.974 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008

2003 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataLEADERMARK CENTRU DE RESURSE PENTRU EVENIMENTE S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 8230 in Sector 3 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

LEADERMARK CENTRU DE RESURSE PENTRU EVENIMENTE S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 8230 in Sector 3 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

20 din 20 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Distincții 2015

Adaugă gratuit distincția companiei pe website-ul tău.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 8230, Municipiul Bucureşti

SOLE ACTIV MANAGEMENT SRL
CUI: 31042677CAEN: 8230
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2012-12-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
24.202 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
COME & GO LOGISTICS SRL
CUI: 37143468CAEN: 8230
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2017-03-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
23.232 RON
Profit
5.890 RON
Angajati
0
SUN PRO DEV S.R.L.
CUI: 40254431CAEN: 8230
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2018-12-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
24.273 RON
Profit
4.015 RON
Angajati
0
MOTIFDESIGN S.R.L.
CUI: 48777096CAEN: 8230
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2023-09-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
21.175 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
ECHO BLOOM FAIRY TALE S.R.L.
CUI: 47193706CAEN: 8230
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2022-11-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
29.475 RON
Profit
9.148 RON
Angajati
0
A G F EVENIMENTE S.R.L.
CUI: 40247957CAEN: 8230
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2018-12-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
18.926 RON
Profit
11.457 RON
Angajati
0

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 8230, Municipiul Bucureşti

SUPER PARTY SRL
CUI: 15421792CAEN: 8230
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2003-05-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
221.076 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
FIAR CONSULT SRL
CUI: 15462792CAEN: 8230
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2003-05-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
10.868 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
RITZI CONSULTING SRL
CUI: 15421628CAEN: 8230
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2003-05-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
156.436 RON
Profit
35.384 RON
Angajati
1
GALA CONSULT SRL
CUI: 15462806CAEN: 8230
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2003-05-28
fara e-Factura

Alte firme din Municipiul Bucureşti

AUDIOMED S.R.L.
CUI: 15421903CAEN: 8622
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2003-05-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
114.688 RON
Profit
63.588 RON
Angajati
0
SPECONS SRL
CUI: 15419369CAEN: 4212
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2003-05-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.060.906 RON
Profit
646.960 RON
Angajati
2
N.E.L.L. EXPERT SRL
CUI: 15425670CAEN: 6920
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2003-05-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.416.273 RON
Profit
720.401 RON
Angajati
8
AGRICOLA TOTAL SRL
CUI: 15159412CAEN: 7210
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2003-01-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
969.827 RON
Profit
279.752 RON
Angajati
2
TOP-DERM u.n.i. SRL
CUI: 15688723CAEN: 8621
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2003-08-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.705.856 RON
Profit
1.017.758 RON
Angajati
8
RENDER COM SRL
CUI: 8808037CAEN: 4639
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti1996-09-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
12.648.263 RON
Profit
166.529 RON
Angajati
10
TOP MARRIAGE S.R.L.
CUI: 18239141CAEN: 9609
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2005-12-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
595.600 RON
Profit
14.271 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul LEADERMARK CENTRU DE RESURSE PENTRU EVENIMENTE S.R.L.?

CUI-ul LEADERMARK CENTRU DE RESURSE PENTRU EVENIMENTE S.R.L. este 15421946.

Unde este sediul LEADERMARK CENTRU DE RESURSE PENTRU EVENIMENTE S.R.L.?

LEADERMARK CENTRU DE RESURSE PENTRU EVENIMENTE S.R.L. are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti, Str. Firidei nr. 3, 32174, Sector 3 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata LEADERMARK CENTRU DE RESURSE PENTRU EVENIMENTE S.R.L.?

LEADERMARK CENTRU DE RESURSE PENTRU EVENIMENTE S.R.L. a fost infiintata in anul 2003 (23 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a LEADERMARK CENTRU DE RESURSE PENTRU EVENIMENTE S.R.L. in 2024?

In 2024, LEADERMARK CENTRU DE RESURSE PENTRU EVENIMENTE S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 23.500 RON.

Cati angajati are LEADERMARK CENTRU DE RESURSE PENTRU EVENIMENTE S.R.L.?

LEADERMARK CENTRU DE RESURSE PENTRU EVENIMENTE S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are LEADERMARK CENTRU DE RESURSE PENTRU EVENIMENTE S.R.L.?

LEADERMARK CENTRU DE RESURSE PENTRU EVENIMENTE S.R.L. are codul CAEN principal 8230 (Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor).

Ce profit a inregistrat LEADERMARK CENTRU DE RESURSE PENTRU EVENIMENTE S.R.L. in 2024?

LEADERMARK CENTRU DE RESURSE PENTRU EVENIMENTE S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 120.204 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.