Activ Plătitor TVA

TRACOMIXT EXPEDITII S.R.L.

CUI: 15448852
CIF: RO15448852
Reg. Com.: J12/1269/2003
CAEN: 5229
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 22 mai 2003 · 23 ani
Distribuie:

Profil de companie · informații din registrele publice

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 10:08

Despre TRACOMIXT EXPEDITII S.R.L.

TRACOMIXT EXPEDITII S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Cluj-Napoca, judetul CLUJ, infiintata in 2003 (23 ani de activitate). Activeaza in sectorul transport si depozitare (cod CAEN 5229). Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, TRACOMIXT EXPEDITII S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 132.166 RON, in scadere fata de anul precedent (-33.1%). Profitul net inregistrat a fost de 1.494 RON (in scadere accentuata). Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a scazut semnificativ de la 340.152 RON in 2008 la 132.166 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
132.166 RON
Venituri totale
132.169 RON
Cheltuieli totale
130.429 RON
Profit brut
1.740 RON
Profit net
1.494 RON
Marja profit net
1,13%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
72.450 RON
Stocuri
9.860 RON
Creanțe
46.621 RON
Casa & conturi bănci
15.969 RON
Capital propriu
26.024 RON

Contact

AdresaRomania, CLUJ, Mun. Cluj-Napoca, Str. Tăşnad nr. 25, 400519
Telefon0264594894
Fax0264594894

Adresă sediu social

Romania, CLUJ, Mun. Cluj-Napoca, Str. Tăşnad nr. 25, 400519
Cod poștal: 400519
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, CLUJ, Mun. Cluj-Napoca, Str. Tăşnad nr. 25, 400519
Cod postal
400519
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 21.05.2003
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Platitor TVA
Da
TVA la incasare (RTVAI)
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 ianuarie 2013

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
132.166 RON
Rezultat net
1.494 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 132.166 RON 197.692 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 132.169 RON 197.860 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 130.429 RON 183.525 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 1.740 RON 14.335 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 1.494 RON 12.087 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 72.450 RON 71.907 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 72.450 RON 71.907 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 9.860 RON 1.296 RON
CreanțeSume de încasat 46.621 RON 49.562 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 15.969 RON 21.049 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 47.657 RON 48.608 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 26.024 RON 24.530 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active72.450RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

65,8 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale72.450 RON
Datorii totale47.657 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
2,1 %Profit net / active totale
ROE
5,7 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
1,52 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
35,9 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 132.166 -33,2% față de anul precedent 132.169 130.429 1.740 -87,9% față de anul precedent 1.494 -87,6% față de anul precedent 0 0
2023 197.692 +653,8% față de anul precedent 197.860 183.525 14.335 12.087 0 0
2022 26.225 26.225 26.232 0 0 7 778
2021 0 0 103 0 0 103 103
2020 0 0 140 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 140 140
2019 0 1.667 46 1.621 1.571 0 0
2018 0 0 546 0 0 546 546
2017 0 -100,0% față de anul precedent 0 321 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 321 321
2016 1.349 -95,5% față de anul precedent 1.449 388 1.061 -80,7% față de anul precedent 1.017 -77,9% față de anul precedent 0 0
2015 29.690 -56,8% față de anul precedent 29.707 24.208 5.499 +20,8% față de anul precedent 4.608 +17,0% față de anul precedent Neraportat 0
2014 68.769 +769,4% față de anul precedent 69.359 64.805 4.554 3.939 0 0
2013 7.910 -91,1% față de anul precedent 11.946 21.306 0 0 9.360 9.446
2012 89.014 -93,2% față de anul precedent 92.943 109.772 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 16.829 16.829
2011 1.314.989 +112,4% față de anul precedent 1.341.412 1.338.724 2.688 -90,6% față de anul precedent 1.453 -93,4% față de anul precedent 0 0
2010 619.059 +25,2% față de anul precedent 624.602 595.892 28.710 +9,8% față de anul precedent 22.110 +1,3% față de anul precedent 0 0
2009 494.327 +45,3% față de anul precedent 500.009 473.853 26.156 +896,8% față de anul precedent 21.823 +731,7% față de anul precedent 0 0
2008 340.152 347.443 344.819 2.624 2.624 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 72.450 72.450 9.860 46.621 15.969
2023 0 71.907 71.907 1.296 49.562 21.049
2022 0 62.381 62.381 4.882 55.778 1.721
2021 0 31.718 31.718 1.296 25.525 4.897
2020 0 31.821 31.821 1.296 25.510 5.015
2019 0 30.968 30.968 1.297 25.488 4.183
2018 0 29.396 29.396 1.296 25.728 2.372
2017 0 29.922 29.922 1.296 25.847 2.779
2016 0 41.481 41.481 1.227 37.159 3.095
2015 0 41.240 41.240 0 38.744 2.496
2014 0 21.936 21.936 0 13.967 7.969
2013 0 15.346 15.346 0 14.202 1.144
2012 0 33.767 33.767 0 29.000 4.767
2011 0 308.734 308.734 292 284.525 23.917
2010 0 137.020 137.020 0 90.753 46.267
2009 1.282 82.214 83.496 15 55.135 27.064
2008 20.099 73.485 93.584 13.121 52.315 8.049

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 47.657 -2,0% față de anul precedent 26.024 Neraportat 0
2023 48.608 -0,1% față de anul precedent 24.530 Neraportat 0
2022 48.669 +182,5% față de anul precedent 12.443 Neraportat 0
2021 17.228 0,0% față de anul precedent 13.221 Neraportat 0
2020 17.228 +6,1% față de anul precedent 13.324 Neraportat 0
2019 16.235 +0,0% față de anul precedent 13.464 Neraportat 0
2018 16.234 +0,1% față de anul precedent 11.893 Neraportat 0
2017 16.214 -40,9% față de anul precedent 12.439 Neraportat 0
2016 27.452 -2,8% față de anul precedent 12.760 Neraportat 0
2015 28.228 +108,6% față de anul precedent 11.743 Neraportat 0
2014 13.532 +24,4% față de anul precedent 7.135 Neraportat 0
2013 10.879 -45,2% față de anul precedent 3.198 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2012 19.854 -92,9% față de anul precedent 12.644 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2011 277.992 +155,2% față de anul precedent 29.473 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2010 108.913 +42,7% față de anul precedent 28.020 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2009 76.317 -39,3% față de anul precedent 5.910 Neraportat 2 -33,3% față de anul precedent
2008 125.717 -15.913 Neraportat 3

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

49din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare14 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate5 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

19 repere. O singură cronologie.

Din 2003 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2003 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
19 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 132.166 RON. Profit: 1.494 RON

Cifra de afaceri: 132.166 RON. Profit: 1.494 RON

Cifra de afaceri
132.166 RON -33.15% față de anul precedent
Profit net
1.494 RON -87.64% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
47.657 RON -1.96% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 197.692 RON. Profit: 12.087 RON

Cifra de afaceri: 197.692 RON. Profit: 12.087 RON

Cifra de afaceri
197.692 RON +653.83% față de anul precedent
Profit net
12.087 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
48.608 RON -0.13% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 26.225 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 26.225 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
26.225 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
778 RON
Angajati
0
Datorii
48.669 RON +182.5% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
103 RON
Angajati
0
Datorii
17.228 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
140 RON
Angajati
0
Datorii
17.228 RON +6.12% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 1.571 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 1.571 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
1.571 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
16.235 RON +0.01% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
546 RON
Angajati
0
Datorii
16.234 RON +0.12% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
321 RON
Angajati
0
Datorii
16.214 RON -40.94% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 1.349 RON. Profit: 1.017 RON

Cifra de afaceri: 1.349 RON. Profit: 1.017 RON

Cifra de afaceri
1.349 RON -95.46% față de anul precedent
Profit net
1.017 RON -77.93% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
27.452 RON -2.75% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 29.690 RON. Profit: 4.608 RON

Cifra de afaceri: 29.690 RON. Profit: 4.608 RON

Cifra de afaceri
29.690 RON -56.83% față de anul precedent
Profit net
4.608 RON +16.98% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
28.228 RON +108.6% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 68.769 RON. Profit: 3.939 RON

Cifra de afaceri: 68.769 RON. Profit: 3.939 RON

Cifra de afaceri
68.769 RON +769.39% față de anul precedent
Profit net
3.939 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
13.532 RON +24.39% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 7.910 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 7.910 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
7.910 RON -91.11% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
9.446 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
10.879 RON -45.2% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 89.014 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 89.014 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
89.014 RON -93.23% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
16.829 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
19.854 RON -92.86% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 1.314.989 RON. Profit: 1.453 RON

Cifra de afaceri: 1.314.989 RON. Profit: 1.453 RON

Cifra de afaceri
1.314.989 RON +112.42% față de anul precedent
Profit net
1.453 RON -93.43% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
277.992 RON +155.24% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 619.059 RON. Profit: 22.110 RON

Cifra de afaceri: 619.059 RON. Profit: 22.110 RON

Cifra de afaceri
619.059 RON +25.23% față de anul precedent
Profit net
22.110 RON +1.32% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
108.913 RON +42.71% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 494.327 RON. Profit: 21.823 RON

Cifra de afaceri: 494.327 RON. Profit: 21.823 RON

Cifra de afaceri
494.327 RON +45.33% față de anul precedent
Profit net
21.823 RON +731.67% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 -33.33% față de anul precedent
Datorii
76.317 RON -39.29% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 340.152 RON. Profit: 2.624 RON

Cifra de afaceri: 340.152 RON. Profit: 2.624 RON

Cifra de afaceri
340.152 RON
Profit net
2.624 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3
Datorii
125.717 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008

2003 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataTRACOMIXT EXPEDITII S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 5229 in Mun. Cluj-Napoca (CLUJ)

TRACOMIXT EXPEDITII S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 5229 in Mun. Cluj-Napoca (CLUJ)

19 din 19 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 5229, Cluj

LOGIKRIS SPEED S.R.L.
CUI: 43932628CAEN: 5229
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2021-03-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
241.670 RON
Profit
190.871 RON
Angajati
0
JOHANNA LOGISTICS S.R.L.
CUI: 49557978CAEN: 5229
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2024-02-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
91.416 RON
Profit
52.026 RON
Angajati
1
MBD LOGIK MOVE S.R.L.
CUI: 45002400CAEN: 5229
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2021-10-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
337.551 RON
Profit
1.690 RON
Angajati
1
NIKOLAI CARGO SRL
CUI: 35837960CAEN: 5229
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2016-03-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
73.457 RON
Profit
27.587 RON
Angajati
1
CT INTERNATIONAL SPEDITION SRL
CUI: 32707515CAEN: 5229
Activ
CLUJ, Sat Floreşti Com. Floreşti2014-01-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.443.295 RON
Profit
42.867 RON
Angajati
9

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 5229, Cluj

VAMROM S.R.L.
CUI: 11493346CAEN: 5229
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca1999-02-26
fara e-Factura
OPTIM CARGO SPED S.R.L.
CUI: 18593768CAEN: 5229
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2006-04-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
6.370.673 RON
Profit
0 RON
Angajati
16
BOES CAR TRANSPORT SRL
CUI: 23789613CAEN: 5229
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2008-04-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
41.739 RON
Profit
3.971 RON
Angajati
0

Alte firme din Cluj

THUNDERSTRUCK SRL
CUI: 15448925CAEN: 0150
Activ
CLUJ, Sat Suceagu Com. Baciu2003-05-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
83.790 RON
Profit
49.793 RON
Angajati
1
BUSCAT SRL
CUI: 15445953CAEN: 4939
Activ
CLUJ, Sat Băişoara Com. Băişoara2003-05-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
85.333 RON
Profit
1.220 RON
Angajati
1
PESCOROM SRL
CUI: 15454471CAEN: 1421
Activ
CLUJ, Mun. Gherla2003-05-26
fara e-Factura
T&K GROUP SRL
CUI: 15358750CAEN: 4684
Activ
CLUJ, Com. Apahida2003-04-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
6.756.927 RON
Profit
200.744 RON
Angajati
12
CARLTON ROMANIA SRL
CUI: 15528595CAEN: 4673
Activ
CLUJ, Sat Floreşti Com. Floreşti2003-06-20
fara e-Factura
AFACERI HERALD SRL
CUI: 14411596CAEN: 1421
Activ
CLUJ, Sat Chinteni Com. Chinteni2002-01-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
40.415 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
RODAC SRL
CUI: 16366840CAEN: 6023
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2004-04-27
fara e-Factura
OXIGENE EXPERT S.R.L.
CUI: 29305240CAEN: 5630
Activ
CLUJ, Sat Floreşti Com. Floreşti2011-11-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
80.198 RON
Profit
4.011 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul TRACOMIXT EXPEDITII S.R.L.?

CUI-ul TRACOMIXT EXPEDITII S.R.L. este 15448852.

Unde este sediul TRACOMIXT EXPEDITII S.R.L.?

TRACOMIXT EXPEDITII S.R.L. are sediul in Romania, CLUJ, Mun. Cluj-Napoca, Str. Tăşnad nr. 25, 400519, Mun. Cluj-Napoca, judetul CLUJ.

Cand a fost infiintata TRACOMIXT EXPEDITII S.R.L.?

TRACOMIXT EXPEDITII S.R.L. a fost infiintata in anul 2003 (23 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a TRACOMIXT EXPEDITII S.R.L. in 2024?

In 2024, TRACOMIXT EXPEDITII S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 132.166 RON.

Ce activitate are TRACOMIXT EXPEDITII S.R.L.?

TRACOMIXT EXPEDITII S.R.L. are codul CAEN principal 5229.

Ce profit a inregistrat TRACOMIXT EXPEDITII S.R.L. in 2024?

TRACOMIXT EXPEDITII S.R.L. a inregistrat un profit net de 1.494 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.