Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
Surse și actualizareActualizat: 22 septembrie 2026 la 03:18
Despre CARAIMAN INVESTMENTS SRL
CARAIMAN INVESTMENTS SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 4 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2003 (23 ani de activitate). Activitatea principala este "Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii" (cod CAEN 6811), in sectorul intermedieri financiare si asigurari. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.
In 2025, CARAIMAN INVESTMENTS SRL a raportat o cifra de afaceri de 0 RON. Profitul net inregistrat a fost de 0 RON.
Compania, pe scurt
- Cifră de afaceri netă
- 0 RON
- Venituri totale
- 0 RON
- Cheltuieli totale
- 23.804 RON
- Profit brut
- 0 RON
- Profit net
- 0 RON
- Active imobilizate
- 2.464.023 RON
- Active circulante
- 361 RON
- Stocuri
- 0 RON
- Creanțe
- 0 RON
- Casa & conturi bănci
- 361 RON
- Capital propriu
- -968.450 RON
Contact
Adresă sediu social
Adresa fiscala
- Adresa
- Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti, Str. Oiţelor nr. 7, 40278
- Detalii
- BIROUL NR.30
- Cod postal
- 40278
Date juridice și fiscale
Detalii companie
- Forma proprietate
- Proprietate Privata Capital Privat Autohton Si Strain
- Forma organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Stare inregistrare
- Transfer sediu fiscal (sosire) din 15.11.2022
- Organ fiscal competent
- Administraţia Sector 4 a Finanţelor Publice
- Platitor TVA
- Nu
Informatii fiscale
- TVA la incasare
- 1 ianuarie 2013 - 1 noiembrie 2013
Stare inactivitate
- Data inactivare
- 14 noiembrie 2024
- Data reactivare
- 25 martie 2026
Indicatori financiari
Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.
Evoluția companiei
2009 –2025 · RON
- An explorat în grafic
- 2025
- Cifră de afaceri
- 0 RON
- Rezultat net
- -23.804 RON
Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.
Toți indicatorii raportați
17 indicatori · valori exacte
| Indicator și explicație | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii | 0 RON | 0 RON |
| Venituri totaleToate veniturile raportate | 0 RON | 0 RON |
| Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate | 23.804 RON | 25.458 RON |
| Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț | 0 RON | 0 RON |
| Profit netCâmpul de profit net din bilanț | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut | 23.804 RON | 25.458 RON |
| Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero | 23.804 RON | 25.458 RON |
| Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung | 2.464.023 RON | 2.464.023 RON |
| Active circulanteActive folosite în activitatea curentă | 361 RON | 361 RON |
| Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante | 2.464.384 RON | 2.464.384 RON |
| StocuriBunuri și materiale în stoc | 0 RON | 0 RON |
| CreanțeSume de încasat | 0 RON | 0 RON |
| Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești | 361 RON | 361 RON |
| Datorii totaleTotalul datoriilor raportate | 3.434.610 RON | 3.409.031 RON |
| Capital propriuCapitaluri proprii raportate | -968.450 RON | -944.647 RON |
| Capital socialCapitalul social din bilanț | Neraportat | Neraportat |
| Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați | 0 persoane | 0 persoane |
Structura activelor
Distribuția activelor · 2025
Datorii și active
Comparație la finalul anului 2025
Datorii totale / active totale afișate
Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.
Rate de eficiență · 2025
- ROA
- 0,0 %Profit net / active totale
- ROE
- -0,0 %Profit net / capital propriu
- Lichiditate afișată
- 0,00 Active circulante / datorii totale
- Solvabilitate afișată
- -39,3 %Capital propriu / active totale
Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.
Bilanțuri anuale
Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.
Venituri, cheltuieli și rezultate
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Cifră de afaceri netă | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit brut | Profit net | Pierdere brută | Pierdere netă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 | 0 | 23.804 | 0 | 0 | 23.804 | 23.804 |
| 2024 | 0 | 0 | 25.458 | 0 | 0 | 25.458 | 25.458 |
| 2023 | 0 | 0 | 27.435 | 0 | 0 | 27.435 | 27.435 |
| 2022 | 0 | 0 | 85.075 | 0 | 0 | 85.075 | 85.075 |
| 2021 | 0 | 0 | 12.697 | 0 | 0 | 12.697 | 12.697 |
| 2020 | 0 | 0 | 582 | 0 | 0 | 582 | 582 |
| 2019 | 0 | 0 | 25 | 0 | 0 | 25 | 25 |
| 2018 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 | 3.502 | 0 | 0 | 3.502 | 3.502 |
| 2017 | 2.650 | 2.650 | 8.265 | 0 | 0 | 5.615 | 5.695 |
| 2016 | 0 | 0 | 5.365 | 0 | 0 | 5.365 | 5.365 |
| 2015 | 0 | 0 | 10.618 | 0 | 0 | Neraportat | 10.618 |
| 2014 | 0 | 1 | 6.603 | 0 | 0 | 6.602 | 6.602 |
| 2013 | 0 | 0 | 3.360 | 0 | 0 | 3.360 | 3.360 |
| 2012 | 0 | 0 | 21.336 | 0 | 0 | 21.336 | 21.336 |
| 2011 | 0 | 0 | 620.245 | 0 | 0 | 620.245 | 620.245 |
| 2010 | 0 | 8 | 11.530 | 0 | 0 | 11.522 | 13.172 |
| 2009 | 0 | 31 | 23.304 | 0 | 0 | 23.273 | 24.740 |
Active și disponibilități
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Active imobilizate | Active circulante | Active totale | Stocuri | Creanțe | Casa și conturi la bănci |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2.464.023 | 361 | 2.464.384 | 0 | 0 | 361 |
| 2024 | 2.464.023 | 361 | 2.464.384 | 0 | 0 | 361 |
| 2023 | 2.464.023 | 361 | 2.464.384 | 0 | 0 | 361 |
| 2022 | 2.464.023 | 361 | 2.464.384 | 0 | 0 | 361 |
| 2021 | 2.464.023 | 27.452 | 2.491.475 | 0 | 27.419 | 33 |
| 2020 | 2.464.023 | 27.463 | 2.491.486 | 0 | 27.419 | 44 |
| 2019 | 2.464.023 | 27.445 | 2.491.468 | 0 | 27.419 | 26 |
| 2018 | 2.464.023 | 27.469 | 2.491.492 | 0 | 27.419 | 50 |
| 2017 | 2.464.023 | 27.579 | 2.491.602 | 0 | 27.419 | 160 |
| 2016 | 2.464.023 | 27.444 | 2.491.467 | 0 | 27.419 | 25 |
| 2015 | 2.464.023 | 27.532 | 2.491.555 | 0 | 27.419 | 113 |
| 2014 | 2.464.023 | 27.514 | 2.491.537 | 0 | 27.419 | 95 |
| 2013 | 2.464.023 | 27.185 | 2.491.208 | 0 | 27.026 | 159 |
| 2012 | 2.464.023 | 26.984 | 2.491.007 | 0 | 26.634 | 350 |
| 2011 | 2.464.023 | 22.185 | 2.486.208 | 0 | 21.658 | 527 |
| 2010 | 2.464.023 | 17.992 | 2.482.015 | 0 | 17.353 | 639 |
| 2009 | 2.464.023 | 18.592 | 2.482.615 | 0 | 14.825 | 3.767 |
Datorii, capital și salariați
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Datorii totale | Capital propriu | Capital social | Număr mediu de salariați |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3.434.610 +0,8% față de anul precedent | -968.450 | Neraportat | 0 |
| 2024 | 3.409.031 +0,7% față de anul precedent | -944.647 | Neraportat | 0 |
| 2023 | 3.385.127 +0,9% față de anul precedent | -919.189 | Neraportat | 0 |
| 2022 | 3.356.138 +1,8% față de anul precedent | -891.754 | Neraportat | 0 |
| 2021 | 3.298.154 +0,4% față de anul precedent | -806.679 | Neraportat | 0 |
| 2020 | 3.285.468 +0,0% față de anul precedent | -793.982 | Neraportat | 0 |
| 2019 | 3.284.868 0,0% față de anul precedent | -793.400 | Neraportat | 0 |
| 2018 | 3.284.868 +0,1% față de anul precedent | -793.376 | Neraportat | 0 |
| 2017 | 3.281.476 +0,2% față de anul precedent | -789.874 | Neraportat | 0 |
| 2016 | 3.275.646 +0,2% față de anul precedent | -784.179 | Neraportat | 0 |
| 2015 | 3.270.369 +0,3% față de anul precedent | -778.814 | Neraportat | 0 |
| 2014 | 3.259.733 +0,2% față de anul precedent | -768.196 | Neraportat | 0 |
| 2013 | 3.252.802 +0,1% față de anul precedent | -761.594 | Neraportat | 0 |
| 2012 | 3.249.241 +0,8% față de anul precedent | -758.234 | Neraportat | 0 |
| 2011 | 3.223.106 +24,0% față de anul precedent | -736.898 | Neraportat | 0 |
| 2010 | 2.598.668 +0,5% față de anul precedent | -116.653 | Neraportat | 0 |
| 2009 | 2.586.125 | -103.510 | Neraportat | 0 |
„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.
Scor de risc estimat
O privire asupra indicatorilor financiari · 2025
Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.
Cum se calculează și cum se citește scorul?
Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.
Acționariat și capital
Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.
Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.
Persoane asociate
0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.
Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.
Conexiuni
Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.
Grafic conexiuni
Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.
Parcursul firmei
Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.
23 repere. O singură cronologie.
Din 2003 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.
2026 2 repere
data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 34588/2026prelungire valabilitate acte sediu social
prelungire valabilitate acte sediu social
Deschide înregistrarea completăStare companieStare companieFirma a fost reactivataCompania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.
Compania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.
2025 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2025Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 23.804 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 3.434.610 RON +0.75% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20252024 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 25.458 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 3.409.031 RON +0.71% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2024Stare companieStare companieFirma a fost declarata inactivaCompania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.
Compania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.
2023 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 27.435 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 3.385.127 RON +0.86% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20232022 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 85.075 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 3.356.138 RON +1.76% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20222021 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 12.697 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 3.298.154 RON +0.39% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20212020 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 582 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 3.285.468 RON +0.02% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20202019 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 25 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 3.284.868 RON 0% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20192018 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 3.502 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 3.284.868 RON +0.1% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20182017 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 2.650 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 2.650 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 2.650 RON
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 5.695 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 3.281.476 RON +0.18% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20172016 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 5.365 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 3.275.646 RON +0.16% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20162015 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 10.618 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 3.270.369 RON +0.33% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20152014 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 6.602 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 3.259.733 RON +0.21% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20142013 3 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 3.360 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 3.252.802 RON +0.11% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2013Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.
Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.
Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.
2012 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 21.336 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 3.249.241 RON +0.81% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20122011 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 620.245 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 3.223.106 RON +24.03% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2011Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.
Publicații ONRC
1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.
18.092026Mentiune · Buletin 34588/2026prelungire valabilitate acte sediu social
prelungire valabilitate acte sediu social
- Companie
- CARAIMAN INVESTMENTS SRL
- CUI
- 15462741
- Tip în sursă
- Modification
- Data buletinului
- 18.09.2026
- Registrul Comerțului
- J2003007105406
- EUID
- ROONRC.J2003007105406
- Sediu
- Bucureşti Sectorul 4, Strada OIŢELOR, Nr. 7, BIROUL NR.30, Etaj 1, Ap. 2
- Județ
- București
- Număr încheiere
- 732329
- Data încheierii
- 17.09.2026
- Număr dosar
- 3392422
- Data dosarului
- 26.08.2026
- Tribunal
- Bucureşti
- Registrator
- Ştefan Mihnea LAZĂR
Subiecte
prelungire valabilitate acte sediu social
Documente menționate
- Act adiţional nr. 2 din 11.08.2026 la contract de închiriere din 01.10.2022
Dosare instanță
0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată
Achiziții publice (SEAP)
Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro
Clasamente și premii
Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.
Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.
Recenzii
Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!
Firme similare
Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.
Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 6811, Municipiul Bucureşti
Alte firme din Municipiul Bucureşti
Întrebări frecvente
Răspunsuri din datele publicate în acest profil.
Care este CUI-ul CARAIMAN INVESTMENTS SRL?
CUI-ul CARAIMAN INVESTMENTS SRL este 15462741.
Unde este sediul CARAIMAN INVESTMENTS SRL?
CARAIMAN INVESTMENTS SRL are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti, Str. Oiţelor nr. 7, 40278, Sector 4 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.
Cand a fost infiintata CARAIMAN INVESTMENTS SRL?
CARAIMAN INVESTMENTS SRL a fost infiintata in anul 2003 (23 ani de activitate).
Care a fost cifra de afaceri a CARAIMAN INVESTMENTS SRL in 2025?
In 2025, CARAIMAN INVESTMENTS SRL a raportat o cifra de afaceri de 0 RON.
Ce activitate are CARAIMAN INVESTMENTS SRL?
CARAIMAN INVESTMENTS SRL are codul CAEN principal 6811 (Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii).
Ce profit a inregistrat CARAIMAN INVESTMENTS SRL in 2025?
CARAIMAN INVESTMENTS SRL a inregistrat o pierdere neta de 23.804 RON in 2025.
Surse și actualizare
Contextul datelor, într-un singur loc.
- Identificare și situație fiscală
- Registrele publice ANAF și ONRC
- Date financiare
- Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
- Publicații ONRC
- 1 înregistrări încărcate
- Ultima actualizare a profilului
- 22 septembrie 2026
- Următoarea actualizare disponibilă
- 22 octombrie 2026
Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.
Date personale (GDPR)
Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.