Alte activități suport pentru creație și interpretare artistică
Surse și actualizareActualizat: 13 octombrie 2026 la 02:00
Despre MEZZO SRL
MEZZO SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 2 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2003 (23 ani de activitate). Activitatea principala este "Alte activități suport pentru creație și interpretare artistică" (cod CAEN 9039), in sectorul sanatate si asistenta sociala. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.
In 2024, MEZZO SRL a raportat o cifra de afaceri de 1.742 RON, in scadere accentuata fata de anul precedent (-89.9%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a scazut semnificativ de la 129.982 RON in 2008 la 1.742 RON in 2024. Datoriile raportate (66.347 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.
Este inregistrata ca platitoare de TVA.
Compania, pe scurt
- Cifră de afaceri netă
- 1.742 RON
- Venituri totale
- 1.742 RON
- Cheltuieli totale
- 14.602 RON
- Profit brut
- 0 RON
- Profit net
- 0 RON
- Marja profit net
- 0,00%
- Active imobilizate
- 27.153 RON
- Active circulante
- 3.938 RON
- Stocuri
- 0 RON
- Creanțe
- 3.830 RON
- Casa & conturi bănci
- 108 RON
- Capital propriu
- -35.256 RON
Contact
Adresă sediu social
Adresa fiscala
- Adresa
- Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Str. CLAUDIU - SUBSOL nr. 22, 21517
- Cod postal
- 21517
Date juridice și fiscale
Detalii companie
- Forma proprietate
- Proprietate Privata Capital Privat Autohton
- Forma organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Stare inregistrare
- Înregistrat din 23.11.2006
- Organ fiscal competent
- Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
- Platitor TVA
- Da
Informatii fiscale
- TVA la incasare
- 1 ianuarie 2013 - 1 octombrie 2025
Indicatori financiari
Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.
Evoluția companiei
2008 –2024 · RON
- An explorat în grafic
- 2024
- Cifră de afaceri
- 1.742 RON
- Rezultat net
- -12.860 RON
Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.
Toți indicatorii raportați
17 indicatori · valori exacte
| Indicator și explicație | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii | 1.742 RON | 17.320 RON |
| Venituri totaleToate veniturile raportate | 1.742 RON | 17.320 RON |
| Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate | 14.602 RON | 31.218 RON |
| Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț | 0 RON | 0 RON |
| Profit netCâmpul de profit net din bilanț | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut | 12.860 RON | 13.898 RON |
| Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero | 12.860 RON | 13.898 RON |
| Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung | 27.153 RON | 27.048 RON |
| Active circulanteActive folosite în activitatea curentă | 3.938 RON | 2.796 RON |
| Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante | 31.091 RON | 29.844 RON |
| StocuriBunuri și materiale în stoc | 0 RON | 0 RON |
| CreanțeSume de încasat | 3.830 RON | 2.727 RON |
| Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești | 108 RON | 69 RON |
| Datorii totaleTotalul datoriilor raportate | 66.347 RON | 52.241 RON |
| Capital propriuCapitaluri proprii raportate | -35.256 RON | -22.397 RON |
| Capital socialCapitalul social din bilanț | Neraportat | Neraportat |
| Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați | 0 persoane | 0 persoane |
Structura activelor
Distribuția activelor · 2024
Datorii și active
Comparație la finalul anului 2024
Datorii totale / active totale afișate
Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.
Rate de eficiență · 2024
- ROA
- 0,0 %Profit net / active totale
- ROE
- -0,0 %Profit net / capital propriu
- Lichiditate afișată
- 0,06 Active circulante / datorii totale
- Solvabilitate afișată
- -113,4 %Capital propriu / active totale
Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.
Bilanțuri anuale
Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.
Venituri, cheltuieli și rezultate
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Cifră de afaceri netă | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit brut | Profit net | Pierdere brută | Pierdere netă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1.742 -89,9% față de anul precedent | 1.742 | 14.602 | 0 | 0 | 12.860 | 12.860 |
| 2023 | 17.320 +18,8% față de anul precedent | 17.320 | 31.218 | 0 | 0 | 13.898 | 13.898 |
| 2022 | 14.584 +16,3% față de anul precedent | 14.588 | 31.683 | 0 | 0 | 17.095 | 17.533 |
| 2021 | 12.539 -86,1% față de anul precedent | 12.552 | 41.138 | 0 | 0 | 28.586 | 28.893 |
| 2020 | 90.232 +1.338,9% față de anul precedent | 90.307 | 118.727 | 0 | 0 | 28.420 | 31.286 |
| 2019 | 6.271 -93,5% față de anul precedent | 49.164 | 57.230 | 0 | 0 | 8.066 | 9.544 |
| 2018 | 96.966 +21,5% față de anul precedent | 102.783 | 107.719 | 0 | 0 | 4.936 | 8.019 |
| 2017 | 79.789 +48,7% față de anul precedent | 87.419 | 100.610 | 0 | 0 | 13.191 | 15.813 |
| 2016 | 53.647 +1,7% față de anul precedent | 70.896 | 85.874 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 14.978 | 17.103 |
| 2015 | 52.763 -27,9% față de anul precedent | 204.628 | 116.372 | 88.256 +189,2% față de anul precedent | 82.117 +265,0% față de anul precedent | Neraportat | 0 |
| 2014 | 73.143 -73,1% față de anul precedent | 267.571 | 237.048 | 30.523 | 22.496 | 0 | 0 |
| 2013 | 272.040 -37,6% față de anul precedent | 272.687 | 329.121 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 56.434 | 64.616 |
| 2012 | 436.116 -32,1% față de anul precedent | 440.121 | 354.097 | 86.024 -79,0% față de anul precedent | 64.018 -81,1% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2011 | 642.283 +42,0% față de anul precedent | 651.033 | 242.141 | 408.892 +103,1% față de anul precedent | 338.807 +101,3% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2010 | 452.263 -17,6% față de anul precedent | 461.621 | 260.258 | 201.363 +25,0% față de anul precedent | 168.351 +13,7% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2009 | 548.951 +322,3% față de anul precedent | 560.259 | 399.181 | 161.078 +306,7% față de anul precedent | 148.102 +292,4% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2008 | 129.982 | 130.327 | 90.724 | 39.603 | 37.743 | 0 | 0 |
Active și disponibilități
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Active imobilizate | Active circulante | Active totale | Stocuri | Creanțe | Casa și conturi la bănci |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 27.153 | 3.938 | 31.091 | 0 | 3.830 | 108 |
| 2023 | 27.048 | 2.796 | 29.844 | 0 | 2.727 | 69 |
| 2022 | 39.598 | 3.470 | 43.068 | 0 | 3.065 | 405 |
| 2021 | 38.453 | 12.363 | 50.816 | 0 | 2.304 | 10.059 |
| 2020 | 59.048 | 34.946 | 93.994 | 0 | 11.807 | 23.139 |
| 2019 | 68.680 | 15.015 | 83.695 | 7.073 | 3.248 | 4.694 |
| 2018 | 99.656 | 30.770 | 130.426 | 8.829 | 2.394 | 19.547 |
| 2017 | 93.953 | 32.404 | 126.357 | 1.998 | 2.236 | 28.170 |
| 2016 | 138.383 | 9.164 | 147.547 | 488 | 9.155 | -479 |
| 2015 | 171.671 | 4.901 | 176.572 | 488 | 6.125 | -1.712 |
| 2014 | 186.699 | 170.549 | 357.248 | 488 | 185.279 | -15.218 |
| 2013 | 328.035 | 122.432 | 450.467 | 516 | 163.139 | -41.223 |
| 2012 | 381.910 | 166.482 | 548.392 | 0 | 13.224 | 153.258 |
| 2011 | 307.149 | 453.418 | 760.567 | 40 | 141.311 | 312.067 |
| 2010 | 376.371 | 134.019 | 510.390 | 0 | 40.757 | 93.262 |
| 2009 | 330.750 | 89.254 | 420.004 | 0 | 73.634 | 15.620 |
| 2008 | 128.552 | 31.700 | 160.252 | 130 | 0 | 31.570 |
Datorii, capital și salariați
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Datorii totale | Capital propriu | Capital social | Număr mediu de salariați |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 66.347 +27,0% față de anul precedent | -35.256 | Neraportat | 0 |
| 2023 | 52.241 +1,9% față de anul precedent | -22.397 | Neraportat | 0 |
| 2022 | 51.247 +23,9% față de anul precedent | -8.179 | Neraportat | 0 |
| 2021 | 41.357 -25,1% față de anul precedent | 9.459 | Neraportat | 0 |
| 2020 | 55.242 +332,2% față de anul precedent | 38.752 | Neraportat | 0 |
| 2019 | 12.782 -68,2% față de anul precedent | 70.913 | Neraportat | 0 -100,0% față de anul precedent |
| 2018 | 40.241 +132,8% față de anul precedent | 90.185 | Neraportat | 1 |
| 2017 | 17.283 +96,9% față de anul precedent | 109.074 | Neraportat | 0 |
| 2016 | 8.780 +704,8% față de anul precedent | 138.767 | Neraportat | 0 |
| 2015 | 1.091 -98,6% față de anul precedent | 175.481 | Neraportat | 0 -100,0% față de anul precedent |
| 2014 | 76.774 +654,5% față de anul precedent | 280.734 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2013 | 10.175 -48,4% față de anul precedent | 440.969 | Neraportat | 1 |
| 2012 | 19.733 -92,2% față de anul precedent | 529.585 | Neraportat | 0 -100,0% față de anul precedent |
| 2011 | 253.180 +19,5% față de anul precedent | 507.398 | Neraportat | 1 |
| 2010 | 211.799 -9,5% față de anul precedent | 298.591 | Neraportat | 0 |
| 2009 | 233.918 +155,1% față de anul precedent | 186.086 | Neraportat | 0 |
| 2008 | 91.714 | 68.538 | Neraportat | 0 |
„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.
Scor de risc estimat
O privire asupra indicatorilor financiari · 2024
Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.
Cum se calculează și cum se citește scorul?
Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.
Acționariat și capital
Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.
Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.
Persoane asociate
0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.
Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.
Conexiuni
Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.
Grafic conexiuni
Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.
Parcursul firmei
Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.
20 repere. O singură cronologie.
Din 2003 până în 2025 · datele disponibile în acest profil.
2025 1 repere
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.
Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.
2024 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 1.742 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 1.742 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 1.742 RON -89.94% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 12.860 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 66.347 RON +27% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20242023 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 17.320 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 17.320 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 17.320 RON +18.76% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 13.898 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 52.241 RON +1.94% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20232022 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 14.584 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 14.584 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 14.584 RON +16.31% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 17.533 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 51.247 RON +23.91% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20222021 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 12.539 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 12.539 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 12.539 RON -86.1% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 28.893 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 41.357 RON -25.13% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20212020 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 90.232 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 90.232 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 90.232 RON +1338.88% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 31.286 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 55.242 RON +332.19% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20202019 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 6.271 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 6.271 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 6.271 RON -93.53% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 9.544 RON
- Angajati
- 0 -100% față de anul precedent
- Datorii
- 12.782 RON -68.24% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20192018 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 96.966 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 96.966 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 96.966 RON +21.53% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 8.019 RON
- Angajati
- 1
- Datorii
- 40.241 RON +132.84% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20182017 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 79.789 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 79.789 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 79.789 RON +48.73% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 15.813 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 17.283 RON +96.85% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20172016 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 53.647 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 53.647 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 53.647 RON +1.68% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 17.103 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 8.780 RON +704.77% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20162015 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 52.763 RON. Profit: 82.117 RON
Cifra de afaceri: 52.763 RON. Profit: 82.117 RON
- Cifra de afaceri
- 52.763 RON -27.86% față de anul precedent
- Profit net
- 82.117 RON +265.03% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0 -100% față de anul precedent
- Datorii
- 1.091 RON -98.58% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20152014 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 73.143 RON. Profit: 22.496 RON
Cifra de afaceri: 73.143 RON. Profit: 22.496 RON
- Cifra de afaceri
- 73.143 RON -73.11% față de anul precedent
- Profit net
- 22.496 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 76.774 RON +654.54% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20142013 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 272.040 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 272.040 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 272.040 RON -37.62% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 64.616 RON
- Angajati
- 1
- Datorii
- 10.175 RON -48.44% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2013Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.
Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.
2012 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 436.116 RON. Profit: 64.018 RON
Cifra de afaceri: 436.116 RON. Profit: 64.018 RON
- Cifra de afaceri
- 436.116 RON -32.1% față de anul precedent
- Profit net
- 64.018 RON -81.1% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0 -100% față de anul precedent
- Datorii
- 19.733 RON -92.21% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20122011 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 642.283 RON. Profit: 338.807 RON
Cifra de afaceri: 642.283 RON. Profit: 338.807 RON
- Cifra de afaceri
- 642.283 RON +42.02% față de anul precedent
- Profit net
- 338.807 RON +101.25% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1
- Datorii
- 253.180 RON +19.54% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20112010 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 452.263 RON. Profit: 168.351 RON
Cifra de afaceri: 452.263 RON. Profit: 168.351 RON
- Cifra de afaceri
- 452.263 RON -17.61% față de anul precedent
- Profit net
- 168.351 RON +13.67% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 211.799 RON -9.46% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20102009 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 548.951 RON. Profit: 148.102 RON
Cifra de afaceri: 548.951 RON. Profit: 148.102 RON
- Cifra de afaceri
- 548.951 RON +322.33% față de anul precedent
- Profit net
- 148.102 RON +292.4% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 233.918 RON +155.05% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20092008 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 129.982 RON. Profit: 37.743 RON
Cifra de afaceri: 129.982 RON. Profit: 37.743 RON
- Cifra de afaceri
- 129.982 RON
- Profit net
- 37.743 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 91.714 RON
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20082003 1 repere
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataMEZZO SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 9039 in Sector 2 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)
MEZZO SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 9039 in Sector 2 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)
Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.
Publicații ONRC
0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.
Dosare instanță
0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată
Achiziții publice (SEAP)
Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro
Clasamente și premii
Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.
| An / indicator | Județ | Localitate | CAEN | CAEN în județ | CAEN în localitate |
|---|---|---|---|---|---|
| 2011Cifra de afaceri | 21.071din 134.291 · MUNICIPIUL BUCUREŞTI | 4.312din 27.690 · Sector 2 Mun. Bucureşti | Neraportat | Neraportat | Neraportat |
| 2011Profit net | 4.774din 134.576 · MUNICIPIUL BUCUREŞTI | 985din 27.755 · Sector 2 Mun. Bucureşti | Neraportat | Neraportat | Neraportat |
| 2011Angajati | 47.677din 134.576 · MUNICIPIUL BUCUREŞTI | 10.127din 27.755 · Sector 2 Mun. Bucureşti | Neraportat | Neraportat | Neraportat |
| 2010Cifra de afaceri | 23.881din 127.954 · MUNICIPIUL BUCUREŞTI | 4.890din 25.578 · Sector 2 Mun. Bucureşti | Neraportat | Neraportat | Neraportat |
| 2010Profit net | 7.042din 128.039 · MUNICIPIUL BUCUREŞTI | 1.462din 25.593 · Sector 2 Mun. Bucureşti | Neraportat | Neraportat | Neraportat |
| 2010Angajati | 74.729din 128.039 · MUNICIPIUL BUCUREŞTI | 15.364din 25.593 · Sector 2 Mun. Bucureşti | Neraportat | Neraportat | Neraportat |
Recenzii
Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!
Firme similare
Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.
Firme de mărime apropiată — CAEN 9039, Municipiul Bucureşti
Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 9039, Municipiul Bucureşti
Alte firme din Municipiul Bucureşti
Întrebări frecvente
Răspunsuri din datele publicate în acest profil.
Care este CUI-ul MEZZO SRL?
CUI-ul MEZZO SRL este 15475326.
Unde este sediul MEZZO SRL?
MEZZO SRL are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Str. CLAUDIU - SUBSOL nr. 22, Sector 2 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.
Cand a fost infiintata MEZZO SRL?
MEZZO SRL a fost infiintata in anul 2003 (23 ani de activitate).
Care a fost cifra de afaceri a MEZZO SRL in 2024?
In 2024, MEZZO SRL a raportat o cifra de afaceri de 1.742 RON.
Ce activitate are MEZZO SRL?
MEZZO SRL are codul CAEN principal 9039 (Alte activități suport pentru creație și interpretare artistică).
Ce profit a inregistrat MEZZO SRL in 2024?
MEZZO SRL a inregistrat o pierdere neta de 12.860 RON in 2024.
Surse și actualizare
Contextul datelor, într-un singur loc.
- Identificare și situație fiscală
- Registrele publice ANAF și ONRC
- Date financiare
- Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
- Publicații ONRC
- 0 înregistrări încărcate
- Ultima actualizare a profilului
- 13 octombrie 2026
- Următoarea actualizare disponibilă
- 13 noiembrie 2026
Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.
Date personale (GDPR)
Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.