Activ Plătitor TVA

SAV-BOG TRANS SRL

CUI: 15479050
CIF: RO15479050
Reg. Com.: J2003000405154
CAEN: 0812
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 3 iunie 2003 · 23 ani
Distribuie:

Extracţia pietrişului şi nisipului; extracţia argilei şi caolinului

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 06:34

Despre SAV-BOG TRANS SRL

SAV-BOG TRANS SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Lunguleţu Com. Lunguleţu, judetul DÂMBOVIŢA, infiintata in 2003 (23 ani de activitate). Activitatea principala este "Extracţia pietrişului şi nisipului; extracţia argilei şi caolinului" (cod CAEN 0812), in sectorul industria extractiva. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, SAV-BOG TRANS SRL a raportat o cifra de afaceri de 17.193.119 RON, in crestere fata de anul precedent (+9.4%). Profitul net inregistrat a fost de 2.768.775 RON (in crestere). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 36, in scadere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut de la 11.842.045 RON in 2008 la 17.193.119 RON in 2024.

Din punct de vedere al pozitionarii in piata, La cifra de afaceri (2017), se afla pe locul 137 din 10084 firme din judetul DÂMBOVIŢA, pe locul 3 din 27 firme cu acelasi cod CAEN din judet, si pe locul 14 la nivel national in domeniul sau (713 firme).

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
17.193.119 RON
Venituri totale
17.220.102 RON
Cheltuieli totale
13.999.217 RON
Profit brut
3.220.885 RON
Profit net
2.768.775 RON
Marja profit net
16,10%
Active imobilizate
2.511.311 RON
Active circulante
10.051.767 RON
Stocuri
240.720 RON
Creanțe
6.595.801 RON
Casa & conturi bănci
3.215.246 RON
Capital propriu
11.434.896 RON
Cifra de afaceri · CAEN 0812
Loc 14 din 713
Profit net · CAEN 0812
Loc 5 din 713
Angajati · CAEN 0812
Loc 24 din 713

Contact

AdresaRomania, DÂMBOVIŢA, Sat Lunguleţu Com. Lunguleţu
Telefon0245651501
Fax0245651501

Adresă sediu social

Romania, DÂMBOVIŢA, Sat Lunguleţu Com. Lunguleţu
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, DÂMBOVIŢA, Sat Lunguleţu Com. Lunguleţu
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 02.06.2003
Organ fiscal competent
Administraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Dâmboviţa
Platitor TVA
Da

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
17.193.119 RON
Rezultat net
2.768.775 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 17.193.119 RON 15.709.625 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 17.220.102 RON 15.488.713 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 13.999.217 RON 13.228.673 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 3.220.885 RON 2.260.040 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 2.768.775 RON 1.966.341 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 2.511.311 RON 3.548.058 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 10.051.767 RON 9.934.677 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 12.563.078 RON 13.482.735 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 240.720 RON 104.004 RON
CreanțeSume de încasat 6.595.801 RON 5.744.673 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 3.215.246 RON 4.086.000 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 1.128.182 RON 1.419.713 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 11.434.896 RON 12.063.022 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 36 persoane 42 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active12.563.078RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

9,0 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale12.563.078 RON
Datorii totale1.128.182 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
22,0 %Profit net / active totale
ROE
24,2 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
8,91 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
91,0 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 17.193.119 +9,4% față de anul precedent 17.220.102 13.999.217 3.220.885 +42,5% față de anul precedent 2.768.775 +40,8% față de anul precedent 0 0
2023 15.709.625 -22,6% față de anul precedent 15.488.713 13.228.673 2.260.040 -65,9% față de anul precedent 1.966.341 -65,3% față de anul precedent 0 0
2022 20.292.748 +54,3% față de anul precedent 20.847.807 14.220.489 6.627.318 +205,2% față de anul precedent 5.670.574 +204,2% față de anul precedent 0 0
2021 13.153.504 +1,2% față de anul precedent 13.617.678 11.446.001 2.171.677 -38,6% față de anul precedent 1.863.857 -39,2% față de anul precedent 0 0
2020 13.000.549 -2,5% față de anul precedent 13.342.957 9.808.398 3.534.559 +3,3% față de anul precedent 3.065.433 +4,3% față de anul precedent 0 0
2019 13.337.744 -5,6% față de anul precedent 13.626.902 10.203.927 3.422.975 +178,5% față de anul precedent 2.939.755 +177,7% față de anul precedent 0 0
2018 14.123.422 +23,4% față de anul precedent 14.435.095 13.206.161 1.228.934 -56,5% față de anul precedent 1.058.577 -55,8% față de anul precedent 0 0
2017 11.442.379 +6,1% față de anul precedent 11.710.699 8.883.856 2.826.843 -22,1% față de anul precedent 2.392.829 -22,2% față de anul precedent 0 0
2016 10.789.912 -13,7% față de anul precedent 11.013.990 7.384.495 3.629.495 +7,5% față de anul precedent 3.077.055 +7,3% față de anul precedent 0 0
2015 12.507.901 +31,1% față de anul precedent 12.655.657 9.278.256 3.377.401 +139,9% față de anul precedent 2.866.619 +130,2% față de anul precedent 0 0
2014 9.539.503 +26,2% față de anul precedent 9.668.735 8.260.901 1.407.834 +988,5% față de anul precedent 1.245.040 +1.070,8% față de anul precedent 0 0
2013 7.559.576 +27,0% față de anul precedent 7.736.182 7.606.840 129.342 +358,6% față de anul precedent 106.342 +423,4% față de anul precedent 0 0
2012 5.953.814 +4,1% față de anul precedent 5.894.923 5.866.717 28.206 -1,7% față de anul precedent 20.318 -12,3% față de anul precedent 0 0
2011 5.719.434 +2,0% față de anul precedent 6.083.259 6.054.566 28.693 -71,1% față de anul precedent 23.170 -70,6% față de anul precedent 0 0
2010 5.604.837 +10,9% față de anul precedent 5.629.027 5.529.656 99.371 +370,3% față de anul precedent 78.674 +470,3% față de anul precedent 0 0
2009 5.053.515 -57,3% față de anul precedent 5.357.674 5.336.546 21.128 -99,2% față de anul precedent 13.795 -99,3% față de anul precedent 0 0
2008 11.842.045 11.941.521 9.451.503 2.490.018 2.088.058 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 2.511.311 10.051.767 12.563.078 240.720 6.595.801 3.215.246
2023 3.548.058 9.934.677 13.482.735 104.004 5.744.673 4.086.000
2022 3.812.377 12.786.239 16.598.616 355.161 8.538.184 3.892.894
2021 3.823.155 12.606.752 16.429.907 92.834 5.655.472 6.858.446
2020 3.506.223 12.958.100 16.464.323 12.077 5.651.823 7.294.200
2019 3.532.246 11.140.871 14.673.117 10.069 6.014.196 5.116.606
2018 3.343.681 10.423.041 13.766.722 275.546 5.430.866 4.716.629
2017 3.566.704 10.746.389 14.313.093 61.529 6.025.029 4.659.831
2016 3.256.627 10.308.688 13.565.315 134.891 4.867.457 5.306.340
2015 1.843.917 8.888.409 10.732.326 169.582 5.431.326 3.287.501
2014 1.749.085 6.968.501 8.717.586 91.218 5.172.895 1.704.388
2013 1.250.002 6.027.484 7.277.486 68.310 4.499.248 1.459.926
2012 2.366.466 5.244.573 7.611.039 82.831 4.633.345 528.397
2011 2.803.790 5.010.349 7.814.139 307.232 3.574.983 1.128.134
2010 3.165.931 4.853.430 8.019.361 23.117 3.967.611 862.702
2009 4.081.809 4.248.112 8.329.921 99.146 3.813.063 335.903
2008 3.785.356 4.748.269 8.533.625 109.105 3.969.161 670.003

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 1.128.182 -20,5% față de anul precedent 11.434.896 Neraportat 36 -14,3% față de anul precedent
2023 1.419.713 -37,2% față de anul precedent 12.063.022 Neraportat 42 +7,7% față de anul precedent
2022 2.261.936 +19,4% față de anul precedent 14.336.680 Neraportat 39 0,0% față de anul precedent
2021 1.894.801 -50,1% față de anul precedent 14.535.106 Neraportat 39 +5,4% față de anul precedent
2020 3.793.074 +23,7% față de anul precedent 12.671.249 Neraportat 37 +12,1% față de anul precedent
2019 3.067.301 -0,2% față de anul precedent 11.605.816 Neraportat 33 +10,0% față de anul precedent
2018 3.072.201 -3,3% față de anul precedent 10.694.521 Neraportat 30 -6,3% față de anul precedent
2017 3.177.149 +74,4% față de anul precedent 11.135.944 Neraportat 32 0,0% față de anul precedent
2016 1.822.200 +70,9% față de anul precedent 11.743.115 Neraportat 32 +6,7% față de anul precedent
2015 1.066.265 -44,4% față de anul precedent 9.666.061 Neraportat 30 +15,4% față de anul precedent
2014 1.918.144 +11,3% față de anul precedent 6.799.442 Neraportat 26 -25,7% față de anul precedent
2013 1.723.084 -20,3% față de anul precedent 5.554.402 Neraportat 35 +6,1% față de anul precedent
2012 2.162.980 -9,4% față de anul precedent 5.448.059 Neraportat 33 +17,9% față de anul precedent
2011 2.386.398 -8,7% față de anul precedent 5.427.741 Neraportat 28 +47,4% față de anul precedent
2010 2.614.789 -13,0% față de anul precedent 5.404.572 Neraportat 19 0,0% față de anul precedent
2009 3.004.024 -6,8% față de anul precedent 5.325.897 Neraportat 19 +5,6% față de anul precedent
2008 3.221.523 5.312.102 Neraportat 18

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

5din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor5 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

20 repere. O singură cronologie.

Din 2003 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2003 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
20 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 17.193.119 RON. Profit: 2.768.775 RON

Cifra de afaceri: 17.193.119 RON. Profit: 2.768.775 RON

Cifra de afaceri
17.193.119 RON +9.44% față de anul precedent
Profit net
2.768.775 RON +40.81% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
36 -14.29% față de anul precedent
Datorii
1.128.182 RON -20.53% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 15.709.625 RON. Profit: 1.966.341 RON

Cifra de afaceri: 15.709.625 RON. Profit: 1.966.341 RON

Cifra de afaceri
15.709.625 RON -22.59% față de anul precedent
Profit net
1.966.341 RON -65.32% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
42 +7.69% față de anul precedent
Datorii
1.419.713 RON -37.23% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 20.292.748 RON. Profit: 5.670.574 RON

Cifra de afaceri: 20.292.748 RON. Profit: 5.670.574 RON

Cifra de afaceri
20.292.748 RON +54.28% față de anul precedent
Profit net
5.670.574 RON +204.24% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
39 0% față de anul precedent
Datorii
2.261.936 RON +19.38% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 13.153.504 RON. Profit: 1.863.857 RON

Cifra de afaceri: 13.153.504 RON. Profit: 1.863.857 RON

Cifra de afaceri
13.153.504 RON +1.18% față de anul precedent
Profit net
1.863.857 RON -39.2% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
39 +5.41% față de anul precedent
Datorii
1.894.801 RON -50.05% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 13.000.549 RON. Profit: 3.065.433 RON

Cifra de afaceri: 13.000.549 RON. Profit: 3.065.433 RON

Cifra de afaceri
13.000.549 RON -2.53% față de anul precedent
Profit net
3.065.433 RON +4.28% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
37 +12.12% față de anul precedent
Datorii
3.793.074 RON +23.66% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 13.337.744 RON. Profit: 2.939.755 RON

Cifra de afaceri: 13.337.744 RON. Profit: 2.939.755 RON

Cifra de afaceri
13.337.744 RON -5.56% față de anul precedent
Profit net
2.939.755 RON +177.71% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
33 +10% față de anul precedent
Datorii
3.067.301 RON -0.16% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 14.123.422 RON. Profit: 1.058.577 RON

Cifra de afaceri: 14.123.422 RON. Profit: 1.058.577 RON

Cifra de afaceri
14.123.422 RON +23.43% față de anul precedent
Profit net
1.058.577 RON -55.76% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
30 -6.25% față de anul precedent
Datorii
3.072.201 RON -3.3% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 11.442.379 RON. Profit: 2.392.829 RON

Cifra de afaceri: 11.442.379 RON. Profit: 2.392.829 RON

Cifra de afaceri
11.442.379 RON +6.05% față de anul precedent
Profit net
2.392.829 RON -22.24% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
32 0% față de anul precedent
Datorii
3.177.149 RON +74.36% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017
reper anualClasamentePremii si distinctii 2017Locul 3 in oras la Cifra de afaceri | Locul 3 CAEN in judet la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in oras la Cifra de afaceri | Locul 1 in oras la Profit net | Locul 1 CAEN in judet la Profit net | Locul 1 CAEN in oras la Profit net | Locul 1 in oras la Angajati | Locul 3 CAEN in judet la Angajati | Locul 1 CAEN in oras la Angajati

Locul 3 in oras la Cifra de afaceri | Locul 3 CAEN in judet la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in oras la Cifra de afaceri | Locul 1 in oras la Profit net | Locul 1 CAEN in judet la Profit net | Locul 1 CAEN in oras la Profit net | Locul 1 in oras la Angajati | Locul 3 CAEN in judet la Angajati | Locul 1 CAEN in oras la Angajati

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Vezi toate clasamentele

2016 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 10.789.912 RON. Profit: 3.077.055 RON

Cifra de afaceri: 10.789.912 RON. Profit: 3.077.055 RON

Cifra de afaceri
10.789.912 RON -13.74% față de anul precedent
Profit net
3.077.055 RON +7.34% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
32 +6.67% față de anul precedent
Datorii
1.822.200 RON +70.9% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016
reper anualClasamentePremii si distinctii 2016Locul 3 in oras la Cifra de afaceri | Locul 3 CAEN in judet la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in oras la Cifra de afaceri | Locul 1 in oras la Profit net | Locul 3 in domeniu CAEN la Profit net | Locul 2 CAEN in judet la Profit net | Locul 1 CAEN in oras la Profit net | Locul 1 in oras la Angajati | Locul 3 CAEN in judet la Angajati | Locul 1 CAEN in oras la Angajati

Locul 3 in oras la Cifra de afaceri | Locul 3 CAEN in judet la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in oras la Cifra de afaceri | Locul 1 in oras la Profit net | Locul 3 in domeniu CAEN la Profit net | Locul 2 CAEN in judet la Profit net | Locul 1 CAEN in oras la Profit net | Locul 1 in oras la Angajati | Locul 3 CAEN in judet la Angajati | Locul 1 CAEN in oras la Angajati

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Vezi toate clasamentele

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 12.507.901 RON. Profit: 2.866.619 RON

Cifra de afaceri: 12.507.901 RON. Profit: 2.866.619 RON

Cifra de afaceri
12.507.901 RON +31.12% față de anul precedent
Profit net
2.866.619 RON +130.24% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
30 +15.38% față de anul precedent
Datorii
1.066.265 RON -44.41% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 9.539.503 RON. Profit: 1.245.040 RON

Cifra de afaceri: 9.539.503 RON. Profit: 1.245.040 RON

Cifra de afaceri
9.539.503 RON +26.19% față de anul precedent
Profit net
1.245.040 RON +1070.79% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
26 -25.71% față de anul precedent
Datorii
1.918.144 RON +11.32% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 7.559.576 RON. Profit: 106.342 RON

Cifra de afaceri: 7.559.576 RON. Profit: 106.342 RON

Cifra de afaceri
7.559.576 RON +26.97% față de anul precedent
Profit net
106.342 RON +423.39% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
35 +6.06% față de anul precedent
Datorii
1.723.084 RON -20.34% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 5.953.814 RON. Profit: 20.318 RON

Cifra de afaceri: 5.953.814 RON. Profit: 20.318 RON

Cifra de afaceri
5.953.814 RON +4.1% față de anul precedent
Profit net
20.318 RON -12.31% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
33 +17.86% față de anul precedent
Datorii
2.162.980 RON -9.36% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 5.719.434 RON. Profit: 23.170 RON

Cifra de afaceri: 5.719.434 RON. Profit: 23.170 RON

Cifra de afaceri
5.719.434 RON +2.04% față de anul precedent
Profit net
23.170 RON -70.55% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
28 +47.37% față de anul precedent
Datorii
2.386.398 RON -8.73% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 5.604.837 RON. Profit: 78.674 RON

Cifra de afaceri: 5.604.837 RON. Profit: 78.674 RON

Cifra de afaceri
5.604.837 RON +10.91% față de anul precedent
Profit net
78.674 RON +470.31% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
19 0% față de anul precedent
Datorii
2.614.789 RON -12.96% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 5.053.515 RON. Profit: 13.795 RON

Cifra de afaceri: 5.053.515 RON. Profit: 13.795 RON

Cifra de afaceri
5.053.515 RON -57.33% față de anul precedent
Profit net
13.795 RON -99.34% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
19 +5.56% față de anul precedent
Datorii
3.004.024 RON -6.75% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 11.842.045 RON. Profit: 2.088.058 RON

Cifra de afaceri: 11.842.045 RON. Profit: 2.088.058 RON

Cifra de afaceri
11.842.045 RON
Profit net
2.088.058 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
18
Datorii
3.221.523 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008

2003 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataSAV-BOG TRANS SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 0812 in Sat Lunguleţu Com. Lunguleţu (DÂMBOVIŢA)

SAV-BOG TRANS SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 0812 in Sat Lunguleţu Com. Lunguleţu (DÂMBOVIŢA)

20 din 20 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Distincții 2017

Adaugă gratuit distincția companiei pe website-ul tău.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 0812, Dâmboviţa

BALASTIERA - NEDELEA SRL
CUI: 22306079CAEN: 0812
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Româneşti Com. Potlogi2007-08-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
18.224.310 RON
Profit
5.411.299 RON
Angajati
23
BEL-LAGO DUE S.R.L.
CUI: 39837466CAEN: 0812
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Bucşani Com. Bucşani2018-09-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
10.489.932 RON
Profit
1.578.626 RON
Angajati
25
RUSU MARIN SRL
CUI: 892783CAEN: 0812
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Tărtăşeşti Com. Tărtăşeşti1992-11-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
43.995.075 RON
Profit
6.255.441 RON
Angajati
68
COM FORTIS BALAST S.R.L.
CUI: 36724926CAEN: 0812
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Sălcuţa Orş. Titu2016-11-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
10.311.746 RON
Profit
3.846.008 RON
Angajati
6
ACESAN SPED S.R.L.
CUI: 26862565CAEN: 0812
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Bungetu Com. Văcăreşti2010-05-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.389.376 RON
Profit
35.155 RON
Angajati
4

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 0812, Dâmboviţa

OLTIREN COM SRL
CUI: 8097864CAEN: 0812
Activ
DÂMBOVIŢA, Mun. Târgovişte1996-02-08
fara e-Factura
AGREWEST SRL
CUI: 15621782CAEN: 0812
Activ
DÂMBOVIŢA, Orş. Găeşti2003-07-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
10.250.461 RON
Profit
1.728.463 RON
Angajati
27
MARTRANS S.R.L.
CUI: 5358019CAEN: 0812
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Cojasca Com. Cojasca1994-03-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.610.114 RON
Profit
302.689 RON
Angajati
0
PÎRVAN ION PROD SRL
CUI: 17239291CAEN: 0812
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Voineşti Com. Voineşti2005-02-15
fara e-Factura

Alte firme din Dâmboviţa

FERO-STAR COM SRL
CUI: 15479000CAEN: 3821
Activ
DÂMBOVIŢA, Mun. Moreni2003-06-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.062.005 RON
Profit
862.853 RON
Angajati
6
COFETARIA DIETA SRL
CUI: 15485028CAEN: 1082
Activ
DÂMBOVIŢA, Mun. Târgovişte2003-06-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.110.679 RON
Profit
0 RON
Angajati
40
ROMSPEDITION SRL
CUI: 15454943CAEN: 5221
Activ
DÂMBOVIŢA, Mun. Târgovişte2003-05-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.316.095 RON
Profit
62.468 RON
Angajati
16
VENGTON SRL
CUI: 15523571CAEN: 6831
Activ
DÂMBOVIŢA, Mun. Moreni2003-06-19
fara e-Factura
SARIVO IMPEX SRL
CUI: 15090761CAEN: 4711
Activ
DÂMBOVIŢA, Mun. Târgovişte2002-12-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
256.201 RON
Profit
19.809 RON
Angajati
1
AGI BEST AUTOGLASS S.R.L.
CUI: 15839141CAEN: 4520
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Valea Voievozilor Com. Răzvad2003-10-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
692.422 RON
Profit
2.387 RON
Angajati
3
40 SRL
CUI: 4449267CAEN: 6820
Activ
DÂMBOVIŢA, Orş. Găeşti1993-08-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
220.781 RON
Profit
110.306 RON
Angajati
1
ZONBEST CONSTRUCT SRL
CUI: 20690509CAEN: 4712
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Ulmetu Com. Vârfuri2007-01-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
262.397 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
PURE JOY TRADING S.R.L.
CUI: 47253832CAEN: 5610
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Bilciureşti Com. Bilciureşti2022-11-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
109.855 RON
Profit
20.068 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul SAV-BOG TRANS SRL?

CUI-ul SAV-BOG TRANS SRL este 15479050.

Unde este sediul SAV-BOG TRANS SRL?

SAV-BOG TRANS SRL are sediul in Romania, DÂMBOVIŢA, Sat Lunguleţu Com. Lunguleţu, Sat Lunguleţu Com. Lunguleţu, judetul DÂMBOVIŢA.

Cand a fost infiintata SAV-BOG TRANS SRL?

SAV-BOG TRANS SRL a fost infiintata in anul 2003 (23 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a SAV-BOG TRANS SRL in 2024?

In 2024, SAV-BOG TRANS SRL a raportat o cifra de afaceri de 17.193.119 RON.

Cati angajati are SAV-BOG TRANS SRL?

SAV-BOG TRANS SRL a raportat un numar mediu de 36 salariati in 2024.

Ce activitate are SAV-BOG TRANS SRL?

SAV-BOG TRANS SRL are codul CAEN principal 0812 (Extracţia pietrişului şi nisipului; extracţia argilei şi caolinului).

Ce profit a inregistrat SAV-BOG TRANS SRL in 2024?

SAV-BOG TRANS SRL a inregistrat un profit net de 2.768.775 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.