Activ Plătitor TVA

GENERAL INVESTIGATIONS SRL

CUI: 15488024
CIF: RO15488024
Reg. Com.: J2003007486408
CAEN: 8001
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 5 iunie 2003 · 23 ani
Distribuie:

Activități de investigații și servicii private de protecție

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 02:09

Despre GENERAL INVESTIGATIONS SRL

GENERAL INVESTIGATIONS SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Orş. Voluntari, judetul ILFOV, infiintata in 2003 (23 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități de investigații și servicii private de protecție" (cod CAEN 8001), in sectorul activitati profesionale, stiintifice si tehnice. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, GENERAL INVESTIGATIONS SRL a raportat o cifra de afaceri de 829.513 RON, in crestere puternica fata de anul precedent (+157.9%). Profitul net inregistrat a fost de 390.424 RON (in crestere puternica). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 2, in scadere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 21.274 RON in 2008 la 829.513 RON in 2024.

Din punct de vedere al pozitionarii in piata, pe locul 23 din 43 firme cu acelasi cod CAEN din judet, si pe locul 409 la nivel national in domeniul sau (712 firme).

Este inregistrata ca platitoare de TVA. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
829.513 RON
Venituri totale
829.545 RON
Cheltuieli totale
365.123 RON
Profit brut
464.422 RON
Profit net
390.424 RON
Marja profit net
47,07%
Active imobilizate
386.007 RON
Active circulante
1.988.502 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
1.554.671 RON
Casa & conturi bănci
433.831 RON
Capital propriu
2.285.399 RON
Cifra de afaceri · CAEN 8001
Loc 409 din 712
Profit net · CAEN 8001
Loc 193 din 712
Angajati · CAEN 8001
Loc 478 din 712

Contact

AdresaRomania, ILFOV, Orş. Voluntari, Bld. Pipera nr. 1H
Detalii adresacamera 2
Telefon0723239412

Adresă sediu social

Romania, ILFOV, Orş. Voluntari, Bld. Pipera nr. 1H
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, ILFOV, Orş. Voluntari, Bld. Pipera nr. 1H
Detalii
camera 2
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Transfer sediu fiscal (sosire) din 08.04.2026
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ilfov
Platitor TVA
Da
TVA la incasare (RTVAI)
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
25 ianuarie 2016

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
829.513 RON
Rezultat net
390.424 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 829.513 RON 321.694 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 829.545 RON 326.602 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 365.123 RON 305.325 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 464.422 RON 21.277 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 390.424 RON 14.280 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 386.007 RON 480.030 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 1.988.502 RON 1.668.767 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 2.374.509 RON 2.148.797 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 1.554.671 RON 1.570.010 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 433.831 RON 98.757 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 89.604 RON 58.245 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 2.285.399 RON 2.090.627 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 2 persoane 3 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active2.374.509RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

3,8 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale2.374.509 RON
Datorii totale89.604 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
16,4 %Profit net / active totale
ROE
17,1 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
22,19 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
96,2 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 829.513 +157,9% față de anul precedent 829.545 365.123 464.422 +2.082,7% față de anul precedent 390.424 +2.634,1% față de anul precedent 0 0
2023 321.694 +2,0% față de anul precedent 326.602 305.325 21.277 14.280 0 0
2022 315.431 -86,4% față de anul precedent 323.155 391.800 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 68.645 71.421
2021 2.313.032 +268,4% față de anul precedent 2.319.108 200.117 2.118.991 +329,4% față de anul precedent 2.094.791 +330,1% față de anul precedent 0 0
2020 627.904 +519,3% față de anul precedent 629.006 135.559 493.447 +3.446,2% față de anul precedent 487.053 +3.675,3% față de anul precedent 0 0
2019 101.396 -62,1% față de anul precedent 102.737 88.822 13.915 -90,5% față de anul precedent 12.901 -91,0% față de anul precedent 0 0
2018 267.198 -49,4% față de anul precedent 268.971 123.230 145.741 -62,3% față de anul precedent 143.068 -61,4% față de anul precedent 0 0
2017 528.318 +545,5% față de anul precedent 528.519 141.926 386.593 +2.395,8% față de anul precedent 370.740 +2.706,1% față de anul precedent 0 0
2016 81.845 +7.340,5% față de anul precedent 81.878 66.388 15.490 13.212 0 0
2015 1.100 +10,0% față de anul precedent 1.100 7.752 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent Neraportat 6.685
2014 1.000 +100,0% față de anul precedent 1.000 340 660 +473,9% față de anul precedent 630 +530,0% față de anul precedent 0 0
2013 500 -16,7% față de anul precedent 500 385 115 -23,3% față de anul precedent 100 -20,6% față de anul precedent 0 0
2012 600 -83,5% față de anul precedent 600 450 150 -92,3% față de anul precedent 126 -91,7% față de anul precedent 0 0
2011 3.629 -53,7% față de anul precedent 3.629 1.675 1.954 1.520 0 0
2010 7.839 -78,7% față de anul precedent 10.864 11.519 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 655 2.515
2009 36.847 +73,2% față de anul precedent 36.850 29.249 7.601 +202,1% față de anul precedent 5.902 +197,5% față de anul precedent 0 0
2008 21.274 21.283 18.767 2.516 1.984 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 386.007 1.988.502 2.374.509 0 1.554.671 433.831
2023 480.030 1.668.767 2.148.797 0 1.570.010 98.757
2022 329.684 1.864.551 2.194.235 0 1.581.464 283.087
2021 34.942 2.572.875 2.607.817 0 600.789 1.972.086
2020 39.681 731.352 771.033 0 307.506 423.846
2019 43.244 235.721 278.965 0 17.998 217.723
2018 29.903 232.052 261.955 0 10.227 221.825
2017 22.381 422.036 444.417 4.298 355.218 62.520
2016 2.068 12.599 14.667 0 50 12.549
2015 0 418 418 0 118 300
2014 164 6.918 7.082 0 5.691 1.227
2013 0 6.452 6.452 0 5.694 758
2012 0 6.352 6.352 0 5.709 643
2011 0 6.153 6.153 0 5.660 493
2010 0 7.109 7.109 0 5.582 1.527
2009 0 7.171 7.171 0 5.859 1.312
2008 3.846 3.676 7.522 0 32 3.644

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 89.604 +53,8% față de anul precedent 2.285.399 Neraportat 2 -33,3% față de anul precedent
2023 58.245 -5,5% față de anul precedent 2.090.627 Neraportat 3 +200,0% față de anul precedent
2022 61.642 +5,3% față de anul precedent 2.138.746 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2021 58.534 -35,9% față de anul precedent 2.549.327 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2020 91.284 +886,0% față de anul precedent 679.797 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2019 9.258 +79,8% față de anul precedent 269.707 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2018 5.150 -93,5% față de anul precedent 256.805 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2017 78.591 +312,8% față de anul precedent 366.369 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2016 19.038 +5,7% față de anul precedent -4.371 Neraportat 1
2015 18.011 +0,1% față de anul precedent -17.593 Neraportat 0
2014 18.000 0,0% față de anul precedent -10.918 Neraportat 0
2013 18.000 0,0% față de anul precedent -11.548 Neraportat 0
2012 18.000 0,0% față de anul precedent -11.648 Neraportat 0
2011 18.000 -12,1% față de anul precedent -11.847 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2010 20.476 +13,6% față de anul precedent -13.367 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2009 18.022 -25,8% față de anul precedent -10.851 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2008 24.275 -16.753 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

0din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
DGDANUT GUTOIadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

23 repere. O singură cronologie.

Din 2003 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2003 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
23 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 13411/2026schimbare sediu social in alt judet, capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, modificare date asociaţi persoane fizice

schimbare sediu social in alt judet, capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, modificare date asociaţi persoane fizice

Deschide înregistrarea completă

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 829.513 RON. Profit: 390.424 RON

Cifra de afaceri: 829.513 RON. Profit: 390.424 RON

Cifra de afaceri
829.513 RON +157.86% față de anul precedent
Profit net
390.424 RON +2634.06% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 -33.33% față de anul precedent
Datorii
89.604 RON +53.84% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
reper anualClasamentePremii si distinctii 2024Locul 1 CAEN in oras la Profit net

Locul 1 CAEN in oras la Profit net

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Vezi toate clasamentele

2023 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 321.694 RON. Profit: 14.280 RON

Cifra de afaceri: 321.694 RON. Profit: 14.280 RON

Cifra de afaceri
321.694 RON +1.99% față de anul precedent
Profit net
14.280 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 +200% față de anul precedent
Datorii
58.245 RON -5.51% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023
reper anualClasamentePremii si distinctii 2023Locul 1 CAEN in oras la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in oras la Profit net | Locul 1 CAEN in oras la Angajati

Locul 1 CAEN in oras la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in oras la Profit net | Locul 1 CAEN in oras la Angajati

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Vezi toate clasamentele

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 315.431 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 315.431 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
315.431 RON -86.36% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
71.421 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
61.642 RON +5.31% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 2.313.032 RON. Profit: 2.094.791 RON

Cifra de afaceri: 2.313.032 RON. Profit: 2.094.791 RON

Cifra de afaceri
2.313.032 RON +268.37% față de anul precedent
Profit net
2.094.791 RON +330.1% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
58.534 RON -35.88% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021
reper anualClasamentePremii si distinctii 2021Locul 3 CAEN in judet la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in oras la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in judet la Profit net | Locul 1 CAEN in oras la Profit net | Locul 2 CAEN in oras la Angajati

Locul 3 CAEN in judet la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in oras la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in judet la Profit net | Locul 1 CAEN in oras la Profit net | Locul 2 CAEN in oras la Angajati

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Vezi toate clasamentele

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 627.904 RON. Profit: 487.053 RON

Cifra de afaceri: 627.904 RON. Profit: 487.053 RON

Cifra de afaceri
627.904 RON +519.26% față de anul precedent
Profit net
487.053 RON +3675.31% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
91.284 RON +886% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 101.396 RON. Profit: 12.901 RON

Cifra de afaceri: 101.396 RON. Profit: 12.901 RON

Cifra de afaceri
101.396 RON -62.05% față de anul precedent
Profit net
12.901 RON -90.98% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
9.258 RON +79.77% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 267.198 RON. Profit: 143.068 RON

Cifra de afaceri: 267.198 RON. Profit: 143.068 RON

Cifra de afaceri
267.198 RON -49.42% față de anul precedent
Profit net
143.068 RON -61.41% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
5.150 RON -93.45% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 528.318 RON. Profit: 370.740 RON

Cifra de afaceri: 528.318 RON. Profit: 370.740 RON

Cifra de afaceri
528.318 RON +545.51% față de anul precedent
Profit net
370.740 RON +2706.09% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
78.591 RON +312.81% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 81.845 RON. Profit: 13.212 RON

Cifra de afaceri: 81.845 RON. Profit: 13.212 RON

Cifra de afaceri
81.845 RON +7340.45% față de anul precedent
Profit net
13.212 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
19.038 RON +5.7% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 1.100 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 1.100 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
1.100 RON +10% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
6.685 RON
Angajati
0
Datorii
18.011 RON +0.06% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 1.000 RON. Profit: 630 RON

Cifra de afaceri: 1.000 RON. Profit: 630 RON

Cifra de afaceri
1.000 RON +100% față de anul precedent
Profit net
630 RON +530% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
18.000 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 500 RON. Profit: 100 RON

Cifra de afaceri: 500 RON. Profit: 100 RON

Cifra de afaceri
500 RON -16.67% față de anul precedent
Profit net
100 RON -20.63% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
18.000 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 600 RON. Profit: 126 RON

Cifra de afaceri: 600 RON. Profit: 126 RON

Cifra de afaceri
600 RON -83.47% față de anul precedent
Profit net
126 RON -91.71% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
18.000 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 3.629 RON. Profit: 1.520 RON

Cifra de afaceri: 3.629 RON. Profit: 1.520 RON

Cifra de afaceri
3.629 RON -53.71% față de anul precedent
Profit net
1.520 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
18.000 RON -12.09% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 7.839 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 7.839 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
7.839 RON -78.73% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
2.515 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
20.476 RON +13.62% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010
Cele mai recente 20 repere; restul se încarcă în pagină.20 din 23 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

08.042026Mentiune · Buletin 13411/2026schimbare sediu social in alt judet, capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, modificare date asociaţi persoane fizice

schimbare sediu social in alt judet; capital social; domeniu principal de activitate/activitate principală; modificare date asociaţi persoane fizice; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 30.03.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
GENERAL INVESTIGATIONS SRL
CUI
15488024
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
08.04.2026
Registrul Comerțului
J40/7486/2003
EUID
ROONRC.J40/7486/2003
Sediu
Bucureşti Sectorul 2, Strada CPT. PAUL URECHESCU, Nr. 2
Județ
București
Număr încheiere
290421
Data încheierii
07.04.2026
Număr dosar
1434399
Data dosarului
02.04.2026
Tribunal
Bucureşti
Registrator
Mihaela Ileana Radu

Subiecte

schimbare sediu social in alt judet, capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, modificare date asociaţi persoane fizice

Documente menționate

  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 1434399 din 02.04.2026
  • Hotărârea adunării generale a asociaţilor nr. 1 din 30.03.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 13411/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Distincții 2024

Adaugă gratuit distincția companiei pe website-ul tău.

Istoric complet al clasamentelor · poziție / număr de firme
An / indicatorJudețLocalitateCAENCAEN în județCAEN în localitate
2024Cifra de afaceri10.001din 51.101 · ILFOV 1.369din 6.363 · Orş. Voluntari 409din 712 · CAEN 8001 23din 43 · CAEN 8001 - ILFOV 4din 6 · CAEN 8001 - Orş. Voluntari
2024Profit net5.061din 51.089 · ILFOV 737din 6.357 · Orş. Voluntari 193din 712 · CAEN 8001 13din 43 · CAEN 8001 - ILFOV 1din 6 · CAEN 8001 - Orş. Voluntari
2024Angajati8.515din 51.093 · ILFOV 1.001din 6.358 · Orş. Voluntari 478din 712 · CAEN 8001 27din 43 · CAEN 8001 - ILFOV 5din 6 · CAEN 8001 - Orş. Voluntari
2023Cifra de afaceri15.646din 50.505 · ILFOV 2.070din 6.376 · Orş. Voluntari 260din 495 · CAEN 8001 18din 33 · CAEN 8001 - ILFOV 1din 3 · CAEN 8001 - Orş. Voluntari
2023Profit net22.254din 50.506 · ILFOV 2.720din 6.377 · Orş. Voluntari 268din 495 · CAEN 8001 20din 33 · CAEN 8001 - ILFOV 1din 3 · CAEN 8001 - Orş. Voluntari
2023Angajati6.734din 50.506 · ILFOV 816din 6.377 · Orş. Voluntari 267din 495 · CAEN 8001 14din 33 · CAEN 8001 - ILFOV 1din 3 · CAEN 8001 - Orş. Voluntari
2021Cifra de afaceri4.258din 44.707 · ILFOV 593din 5.403 · Orş. Voluntari 64din 442 · CAEN 8001 3din 28 · CAEN 8001 - ILFOV 1din 2 · CAEN 8001 - Orş. Voluntari
2021Profit net849din 44.708 · ILFOV 124din 5.404 · Orş. Voluntari 7din 442 · CAEN 8001 1din 28 · CAEN 8001 - ILFOV 1din 2 · CAEN 8001 - Orş. Voluntari
2021Angajati11.916din 44.708 · ILFOV 1.418din 5.404 · Orş. Voluntari 266din 442 · CAEN 8001 18din 28 · CAEN 8001 - ILFOV 2din 2 · CAEN 8001 - Orş. Voluntari

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 8001, Ilfov

ROTIGER SECURITY S.R.L.
CUI: 46656071CAEN: 8001
Activ
ILFOV, Orş. Pantelimon2022-08-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
612.757 RON
Profit
316.094 RON
Angajati
1
NTD-TRANSPORT&SECURITY S.R.L.
CUI: 49490002CAEN: 8001
Activ
ILFOV, Sat Olteni Com. Clinceni2024-01-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
886.863 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
TRANDEXIM 2000 SRL
CUI: 9181660CAEN: 8001
Activ
ILFOV, Com. Dărăşti-Ilfov1997-02-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
581.207 RON
Profit
57.103 RON
Angajati
10
SECURITY STRIKE GUARD SRL
CUI: 27363288CAEN: 8001
Activ
ILFOV, Sat Dărăşti-Ilfov Com. Dărăşti-Ilfov2010-09-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.810.115 RON
Profit
850.305 RON
Angajati
14
RRG SECURITY SYSTEM S.R.L.
CUI: 42286774CAEN: 8001
Activ
ILFOV, Sat Olteni Com. Clinceni2020-02-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
364.358 RON
Profit
258.773 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 8001, Ilfov

ROMPREST SECURITY SRL
CUI: 12755542CAEN: 8001
Activ
ILFOV, Sat Rudeni Orş. Chitila2000-03-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
6.403.774 RON
Profit
206.474 RON
Angajati
121
FALCON SECURITY S.R.L.
CUI: 17193933CAEN: 8001
Activ
ILFOV, Orş. Bragadiru2005-02-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
7.201.713 RON
Profit
649.546 RON
Angajati
110

Alte firme din Ilfov

SCHACHERMAYER ROMANIA S.R.L.
CUI: 15485370CAEN: 4690
Activ
ILFOV, Sat Chiajna Com. Chiajna2003-06-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
20.937.090 RON
Profit
0 RON
Angajati
28
CRIS SPEED TRANS SRL
CUI: 15491224CAEN: 7120
Activ
ILFOV, Orş. Buftea2003-06-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
384.598 RON
Profit
162.951 RON
Angajati
2
GOLDEN STUDIO S.R.L.
CUI: 15463445CAEN: 7430
Activ
ILFOV, Sat Roşu Com. Chiajna2003-05-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
101.971 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
QC TEX CONSULTING SRL
CUI: 15503191CAEN: 4712
Activ
ILFOV, Sat Baloteşti Com. Baloteşti2003-06-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.595.420 RON
Profit
609.995 RON
Angajati
2
GAN 2003 S.R.L.
CUI: 15343473CAEN: 4711
Activ
ILFOV, Sat Ciorogârla Com. Ciorogârla2003-04-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
109.829 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
TAKSU SPA S.R.L.
CUI: 15643942CAEN: 9623
Activ
ILFOV, Sat Bragadiru Orş. Bragadiru2003-08-06
fara e-Factura
NICONEL IMPEX 2000 SRL
CUI: 12859136CAEN: 4782
Activ
ILFOV, Orş. Buftea2000-04-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
240.461 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
SDF REAL TRADING SRL
CUI: 17147333CAEN: 6210
Activ
ILFOV, Orş. Bragadiru2005-01-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
514.923 RON
Profit
316.640 RON
Angajati
2
CRIDCOR SRL
CUI: 32992900CAEN: 4775
Activ
ILFOV, Orş. Pantelimon2014-03-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
498.171 RON
Profit
12.259 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul GENERAL INVESTIGATIONS SRL?

CUI-ul GENERAL INVESTIGATIONS SRL este 15488024.

Unde este sediul GENERAL INVESTIGATIONS SRL?

GENERAL INVESTIGATIONS SRL are sediul in Romania, ILFOV, Orş. Voluntari, Bld. Pipera nr. 1H, Orş. Voluntari, judetul ILFOV.

Cand a fost infiintata GENERAL INVESTIGATIONS SRL?

GENERAL INVESTIGATIONS SRL a fost infiintata in anul 2003 (23 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a GENERAL INVESTIGATIONS SRL in 2024?

In 2024, GENERAL INVESTIGATIONS SRL a raportat o cifra de afaceri de 829.513 RON.

Cati angajati are GENERAL INVESTIGATIONS SRL?

GENERAL INVESTIGATIONS SRL a raportat un numar mediu de 2 salariati in 2024.

Ce activitate are GENERAL INVESTIGATIONS SRL?

GENERAL INVESTIGATIONS SRL are codul CAEN principal 8001 (Activități de investigații și servicii private de protecție).

Ce profit a inregistrat GENERAL INVESTIGATIONS SRL in 2024?

GENERAL INVESTIGATIONS SRL a inregistrat un profit net de 390.424 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.