Activ

BUTNARIU VALENTIN INTREPRINDERE FAMILIALA

CUI: 15529973
CIF: 15529973
Reg. Com.: F07/408/2003
CAEN: 1091
Formă: Intreprindere familiala
Înființată: 20 iunie 2003 · 23 ani
Distribuie:

Fabricarea preparatelor pentru hrana animalelor de fermă

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 16:22

Despre BUTNARIU VALENTIN INTREPRINDERE FAMILIALA

BUTNARIU VALENTIN INTREPRINDERE FAMILIALA este o intreprindere familiala cu sediul in Sat Puţureni Com. Coţuşca, judetul BOTOŞANI, infiintata in 2003 (23 ani de activitate). Activitatea principala este "Fabricarea preparatelor pentru hrana animalelor de fermă" (cod CAEN 1091), in sectorul industria prelucratoare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

Compania, pe scurt

Nu sunt disponibile date financiare

Indicatorii vor apărea aici când datele sunt publicate.

Date protejate

Datele de contact, adresa exactă și persoanele asociate nu se publică pentru această afacere.

Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Pers. Fizica Inmatric.La Reg. Com.
Forma organizare
ASOCIATIE FAMILIE
Stare inregistrare
Înregistrat din 20.06.2003
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Săveni
Platitor TVA
Nu

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Cele mai mari firme — CAEN 1091, Botoşani

ALBATROS SRL
CUI: 5323223CAEN: 1091
Activ
BOTOŞANI, Mun. Botoşani1994-03-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
173.104 RON
Profit
30.240 RON
Angajati
2
INDIGOSOL SRL
CUI: 25499489CAEN: 1091
Activ
BOTOŞANI, Mun. Botoşani2009-04-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
121.555 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
GRANODURO DGI SRL
CUI: 18459562CAEN: 1091
Activ
BOTOŞANI, Sat Dersca Com. Dersca2006-03-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
48.550 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
WILD CARP GASTRONOMY S.R.L.
CUI: 45512329CAEN: 1091
Activ
BOTOŞANI, Orş. Flămânzi2022-01-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
22.788 RON
Profit
20.186 RON
Angajati
0
COSTEA SRL
CUI: 11701730CAEN: 1091
Activ
BOTOŞANI, Sat Mihăileni Com. Mihăileni1999-04-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
7.639 RON
Profit
1.107 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul BUTNARIU VALENTIN INTREPRINDERE FAMILIALA?

CUI-ul BUTNARIU VALENTIN INTREPRINDERE FAMILIALA este 15529973.

Cand a fost infiintata BUTNARIU VALENTIN INTREPRINDERE FAMILIALA?

BUTNARIU VALENTIN INTREPRINDERE FAMILIALA a fost infiintata in anul 2003 (23 ani de activitate).

Ce activitate are BUTNARIU VALENTIN INTREPRINDERE FAMILIALA?

BUTNARIU VALENTIN INTREPRINDERE FAMILIALA are codul CAEN principal 1091 (Fabricarea preparatelor pentru hrana animalelor de fermă).

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 0 exerciții financiare
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Pentru această afacere nu publicăm datele de contact, adresa exactă și persoanele asociate. Dacă ești titularul, poți cere eliminarea completă a paginii.