Activități de consultanță în afaceri și management
Surse și actualizareActualizat: 13 octombrie 2026 la 19:45
Despre ONIX CONSULTING SRL
ONIX CONSULTING SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Botoşani, judetul BOTOŞANI, infiintata in 2003 (23 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități de consultanță în afaceri și management" (cod CAEN 7020), in sectorul tranzactii imobiliare. Conform datelor oficiale, firma figureaza in prezent ca suspendat (din august 2025).
In 2024, ONIX CONSULTING SRL a raportat o cifra de afaceri de 0 RON. Profitul net inregistrat a fost de 0 RON.
Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).
Compania, pe scurt
- Cifră de afaceri netă
- 0 RON
- Venituri totale
- 0 RON
- Cheltuieli totale
- 10.565 RON
- Profit brut
- 0 RON
- Profit net
- 0 RON
- Active imobilizate
- 175.890 RON
- Active circulante
- 7.976 RON
- Stocuri
- 0 RON
- Creanțe
- 8.286 RON
- Casa & conturi bănci
- -310 RON
- Capital propriu
- -62.237 RON
Contact
Adresă sediu social
Adresa fiscala
- Adresa
- Romania, BOTOŞANI, Mun. Botoşani, Str. Armeană nr. 50, 710359
- Cod postal
- 710359
Date juridice și fiscale
Alte date din registru
- Data inactivării în sursă
- 12 august 2025
- Data suspendării
- 12 august 2025
Detalii companie
- Forma proprietate
- Proprietate Privata Capital Privat Autohton
- Forma organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Stare inregistrare
- Suspendare activitate din 12.08.2025
- Organ fiscal competent
- Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Botoşani
- Platitor TVA
- Nu
Stare inactivitate
- Status inactiv
- Da
- Data inactivare
- 29 august 2025
Indicatori financiari
Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.
Evoluția companiei
2008 –2024 · RON
- An explorat în grafic
- 2024
- Cifră de afaceri
- 0 RON
- Rezultat net
- -10.565 RON
Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.
Toți indicatorii raportați
17 indicatori · valori exacte
| Indicator și explicație | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii | 0 RON | 0 RON |
| Venituri totaleToate veniturile raportate | 0 RON | 0 RON |
| Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate | 10.565 RON | 3.668 RON |
| Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț | 0 RON | 0 RON |
| Profit netCâmpul de profit net din bilanț | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut | 10.565 RON | 3.668 RON |
| Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero | 10.565 RON | 3.668 RON |
| Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung | 175.890 RON | 165.432 RON |
| Active circulanteActive folosite în activitatea curentă | 7.976 RON | 8.174 RON |
| Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante | 183.866 RON | 173.606 RON |
| StocuriBunuri și materiale în stoc | 0 RON | 0 RON |
| CreanțeSume de încasat | 8.286 RON | 8.416 RON |
| Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești | -310 RON | -242 RON |
| Datorii totaleTotalul datoriilor raportate | 246.103 RON | 239.804 RON |
| Capital propriuCapitaluri proprii raportate | -62.237 RON | -66.198 RON |
| Capital socialCapitalul social din bilanț | Neraportat | Neraportat |
| Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați | 0 persoane | 0 persoane |
Structura activelor
Distribuția activelor · 2024
Datorii și active
Comparație la finalul anului 2024
Datorii totale / active totale afișate
Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.
Rate de eficiență · 2024
- ROA
- 0,0 %Profit net / active totale
- ROE
- -0,0 %Profit net / capital propriu
- Lichiditate afișată
- 0,03 Active circulante / datorii totale
- Solvabilitate afișată
- -33,8 %Capital propriu / active totale
Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.
Bilanțuri anuale
Toate cele 16 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.
Venituri, cheltuieli și rezultate
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Cifră de afaceri netă | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit brut | Profit net | Pierdere brută | Pierdere netă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 0 | 0 | 10.565 | 0 | 0 | 10.565 | 10.565 |
| 2023 | 0 | 0 | 3.668 | 0 | 0 | 3.668 | 3.668 |
| 2022 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 | 4.261 | 0 | 0 | 4.261 | 4.261 |
| 2021 | 2.857 -9,8% față de anul precedent | 2.857 | 10.555 | 0 | 0 | 7.698 | 7.784 |
| 2020 | 3.167 -94,9% față de anul precedent | 3.183 | 25.031 | 0 | 0 | 21.848 | 21.943 |
| 2019 | 61.664 -76,2% față de anul precedent | 61.664 | 93.382 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 31.718 | 32.333 |
| 2018 | 259.052 +81,9% față de anul precedent | 259.232 | 113.974 | 145.258 +72,2% față de anul precedent | 139.913 +74,7% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2017 | 142.445 +32,2% față de anul precedent | 148.694 | 64.316 | 84.378 +232,1% față de anul precedent | 80.105 +261,2% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2016 | 107.774 -30,4% față de anul precedent | 107.774 | 82.363 | 25.411 | 22.177 | 0 | 0 |
| 2015 | 154.764 +8,3% față de anul precedent | 154.771 | 299.919 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | Neraportat | 149.791 |
| 2014 | 142.972 -26,9% față de anul precedent | 142.978 | 85.742 | 57.236 -40,6% față de anul precedent | 52.946 -41,4% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2013 | 195.623 +43,3% față de anul precedent | 208.064 | 111.746 | 96.318 | 90.365 | 0 | 0 |
| 2012 | 136.495 +60,1% față de anul precedent | 136.495 | 150.042 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 13.547 | 15.911 |
| 2010 | 85.275 +90,8% față de anul precedent | 88.411 | 83.238 | 5.173 | 1.948 | 0 | 0 |
| 2009 | 44.692 -27,4% față de anul precedent | 44.693 | 72.040 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 27.347 | 30.214 |
| 2008 | 61.545 | 65.068 | 64.513 | 555 | 201 | 0 | 0 |
Active și disponibilități
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Active imobilizate | Active circulante | Active totale | Stocuri | Creanțe | Casa și conturi la bănci |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 175.890 | 7.976 | 183.866 | 0 | 8.286 | -310 |
| 2023 | 165.432 | 8.174 | 173.606 | 0 | 8.416 | -242 |
| 2022 | 169.100 | 8.174 | 177.274 | 0 | 8.416 | -242 |
| 2021 | 172.768 | 8.441 | 181.209 | 0 | 8.416 | 25 |
| 2020 | 176.436 | 8.868 | 185.304 | 0 | 8.806 | 62 |
| 2019 | 180.104 | 26.427 | 206.531 | 0 | 11.016 | 15.411 |
| 2018 | 190.472 | 63.214 | 253.686 | 0 | 23.741 | 39.473 |
| 2017 | 193.545 | 173.157 | 366.702 | 0 | 23.600 | 149.557 |
| 2016 | 189.593 | 110.538 | 300.131 | 0 | 30.000 | 80.538 |
| 2015 | 192.069 | 125.668 | 317.737 | 0 | 30.000 | 95.668 |
| 2014 | 423.289 | 69.844 | 493.133 | 0 | 29.000 | 40.844 |
| 2013 | 433.604 | 22.849 | 456.453 | 186 | 22.600 | 63 |
| 2012 | 395.657 | 12.607 | 408.264 | 0 | 0 | 12.607 |
| 2010 | 189.257 | 135.970 | 325.227 | 0 | 0 | 135.970 |
| 2009 | 415 | 118.970 | 119.385 | 0 | 53.382 | 65.588 |
| 2008 | 5.469 | 144.658 | 150.127 | 0 | 67.033 | 77.625 |
Datorii, capital și salariați
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Datorii totale | Capital propriu | Capital social | Număr mediu de salariați |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 246.103 +2,6% față de anul precedent | -62.237 | Neraportat | 0 |
| 2023 | 239.804 0,0% față de anul precedent | -66.198 | Neraportat | 0 |
| 2022 | 239.804 +0,1% față de anul precedent | -62.530 | Neraportat | 0 |
| 2021 | 239.478 +1,6% față de anul precedent | -58.269 | Neraportat | 0 |
| 2020 | 235.789 +0,3% față de anul precedent | -50.485 | Neraportat | 0 -100,0% față de anul precedent |
| 2019 | 235.073 -5,4% față de anul precedent | -28.542 | Neraportat | 1 |
| 2018 | 248.577 -4,3% față de anul precedent | 5.109 | Neraportat | 0 |
| 2017 | 259.821 -5,0% față de anul precedent | 106.881 | Neraportat | 0 |
| 2016 | 273.355 -12,7% față de anul precedent | 26.776 | Neraportat | 0 |
| 2015 | 313.138 -7,6% față de anul precedent | 4.599 | Neraportat | 0 |
| 2014 | 338.744 -4,6% față de anul precedent | 154.389 | Neraportat | 0 |
| 2013 | 355.010 -3,7% față de anul precedent | 101.443 | Neraportat | 0 |
| 2012 | 368.744 +9,8% față de anul precedent | 11.078 | Neraportat | 0 |
| 2010 | 335.843 +154,5% față de anul precedent | -10.616 | Neraportat | 0 |
| 2009 | 131.949 -0,5% față de anul precedent | -12.564 | Neraportat | 0 -100,0% față de anul precedent |
| 2008 | 132.622 | 17.649 | Neraportat | 1 |
„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.
Scor de risc estimat
O privire asupra indicatorilor financiari · 2024
Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.
Cum se calculează și cum se citește scorul?
Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.
Acționariat și capital
Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.
Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.
Persoane asociate
1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.
| Persoană | Rol | Țară | Localitate / județ |
|---|---|---|---|
| GTGHEORGHE TOMULEANU | fondator | Neraportată | Neraportată |
Conexiuni
Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.
Grafic conexiuni
Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.
Parcursul firmei
Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.
20 repere. O singură cronologie.
Din 2003 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.
2026 1 repere
data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 36922/2026actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3
actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3
Deschide înregistrarea completă2025 2 repere
Stare companieStare companieFirma a fost declarata inactivaCompania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.
Compania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.
Stare companieStare companieActivitatea firmei a fost suspendataActivitatea companiei a fost suspendata temporar.
Activitatea companiei a fost suspendata temporar.
2024 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 10.565 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 246.103 RON +2.63% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20242023 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 3.668 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 239.804 RON 0% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20232022 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 4.261 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 239.804 RON +0.14% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20222021 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 2.857 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 2.857 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 2.857 RON -9.79% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 7.784 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 239.478 RON +1.56% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20212020 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 3.167 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 3.167 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 3.167 RON -94.86% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 21.943 RON
- Angajati
- 0 -100% față de anul precedent
- Datorii
- 235.789 RON +0.3% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20202019 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 61.664 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 61.664 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 61.664 RON -76.2% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 32.333 RON
- Angajati
- 1
- Datorii
- 235.073 RON -5.43% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20192018 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 259.052 RON. Profit: 139.913 RON
Cifra de afaceri: 259.052 RON. Profit: 139.913 RON
- Cifra de afaceri
- 259.052 RON +81.86% față de anul precedent
- Profit net
- 139.913 RON +74.66% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 248.577 RON -4.33% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20182017 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 142.445 RON. Profit: 80.105 RON
Cifra de afaceri: 142.445 RON. Profit: 80.105 RON
- Cifra de afaceri
- 142.445 RON +32.17% față de anul precedent
- Profit net
- 80.105 RON +261.21% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 259.821 RON -4.95% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20172016 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 107.774 RON. Profit: 22.177 RON
Cifra de afaceri: 107.774 RON. Profit: 22.177 RON
- Cifra de afaceri
- 107.774 RON -30.36% față de anul precedent
- Profit net
- 22.177 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 273.355 RON -12.7% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20162015 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 154.764 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 154.764 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 154.764 RON +8.25% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 149.791 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 313.138 RON -7.56% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20152014 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 142.972 RON. Profit: 52.946 RON
Cifra de afaceri: 142.972 RON. Profit: 52.946 RON
- Cifra de afaceri
- 142.972 RON -26.91% față de anul precedent
- Profit net
- 52.946 RON -41.41% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 338.744 RON -4.58% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20142013 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 195.623 RON. Profit: 90.365 RON
Cifra de afaceri: 195.623 RON. Profit: 90.365 RON
- Cifra de afaceri
- 195.623 RON +43.32% față de anul precedent
- Profit net
- 90.365 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 355.010 RON -3.72% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20132012 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 136.495 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 136.495 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 136.495 RON +60.06% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 15.911 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 368.744 RON +9.8% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20122010 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 85.275 RON. Profit: 1.948 RON
Cifra de afaceri: 85.275 RON. Profit: 1.948 RON
- Cifra de afaceri
- 85.275 RON +90.81% față de anul precedent
- Profit net
- 1.948 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 335.843 RON +154.52% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20102009 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 44.692 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 44.692 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 44.692 RON -27.38% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 30.214 RON
- Angajati
- 0 -100% față de anul precedent
- Datorii
- 131.949 RON -0.51% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20092008 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 61.545 RON. Profit: 201 RON
Cifra de afaceri: 61.545 RON. Profit: 201 RON
- Cifra de afaceri
- 61.545 RON
- Profit net
- 201 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1
- Datorii
- 132.622 RON
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20082003 1 repere
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataONIX CONSULTING SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7020 in Mun. Botoşani (BOTOŞANI)
ONIX CONSULTING SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7020 in Mun. Botoşani (BOTOŞANI)
Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.
Publicații ONRC
1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.
07.102026Mentiune · Buletin 36922/2026actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3
actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3
- Companie
- ONIX CONSULTING SRL
- CUI
- 15535851
- Tip în sursă
- Modification
- Data buletinului
- 07.10.2026
- Registrul Comerțului
- J07/299/2003
- EUID
- ROONRC.J07/299/2003
- Sediu
- Municipiul Botoşani, Jud. Botoşani, Strada ARMEANĂ, Nr. 50
- Județ
- Botoşani
- Număr încheiere
- 787397
- Data încheierii
- 06.10.2026
- Număr dosar
- 3557745
- Data dosarului
- 07.09.2026
- Tribunal
- Botosani
- Registrator
- Anca Geanina Florescu
Subiecte
actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3
Documente menționate
- Cerere de înregistrare nr. 3557745 din 07.09.2026
Dosare instanță
0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată
Achiziții publice (SEAP)
Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro
Clasamente și premii
Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.
Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.
Recenzii
Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!
Firme similare
Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.
Cele mai mari firme — CAEN 7020, Botoşani
Întrebări frecvente
Răspunsuri din datele publicate în acest profil.
Care este CUI-ul ONIX CONSULTING SRL?
CUI-ul ONIX CONSULTING SRL este 15535851.
Unde este sediul ONIX CONSULTING SRL?
ONIX CONSULTING SRL are sediul in Romania, BOTOŞANI, Mun. Botoşani, Str. Armeană nr. 50, 710359, Mun. Botoşani, judetul BOTOŞANI.
Cand a fost infiintata ONIX CONSULTING SRL?
ONIX CONSULTING SRL a fost infiintata in anul 2003 (23 ani de activitate).
Care a fost cifra de afaceri a ONIX CONSULTING SRL in 2024?
In 2024, ONIX CONSULTING SRL a raportat o cifra de afaceri de 0 RON.
Ce activitate are ONIX CONSULTING SRL?
ONIX CONSULTING SRL are codul CAEN principal 7020 (Activități de consultanță în afaceri și management).
Ce profit a inregistrat ONIX CONSULTING SRL in 2024?
ONIX CONSULTING SRL a inregistrat o pierdere neta de 10.565 RON in 2024.
Surse și actualizare
Contextul datelor, într-un singur loc.
- Identificare și situație fiscală
- Registrele publice ANAF și ONRC
- Date financiare
- Bilanțurile anuale disponibile · 16 exerciții financiare
- Publicații ONRC
- 1 înregistrări încărcate
- Ultima actualizare a profilului
- 13 octombrie 2026
- Următoarea actualizare disponibilă
- 13 noiembrie 2026
Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.
Date personale (GDPR)
Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.