Activ

TRANSPORT COMPANY SAIA IMPORT-EXPORT S.R.L.

CUI: 1555905
CIF: 1555905
Reg. Com.: J40/6041/1991
CAEN: 4711
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 9 decembrie 1992 · 33 ani
Distribuie:

Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi şi tutun

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 01:25

Despre TRANSPORT COMPANY SAIA IMPORT-EXPORT S.R.L.

TRANSPORT COMPANY SAIA IMPORT-EXPORT S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 1 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 1992 (33 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi şi tutun" (cod CAEN 4711), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, TRANSPORT COMPANY SAIA IMPORT-EXPORT S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 0 RON. Profitul net inregistrat a fost de 0 RON.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
0 RON
Venituri totale
0 RON
Cheltuieli totale
0 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Active imobilizate
17.641 RON
Active circulante
122.677 RON
Stocuri
107.275 RON
Creanțe
15.207 RON
Casa & conturi bănci
195 RON
Capital propriu
-14.325 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Str. Ivan Petrovici Pavlov nr. 61
Telefon2319057

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Str. Ivan Petrovici Pavlov nr. 61
Cod poștal: 12191
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Str. P.I. PAVLOV nr. 61, 12191
Cod postal
12191
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 08.07.1991
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Nu

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 ianuarie 2013 - 1 februarie 2015

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
0 RON
Rezultat net
0 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 0 RON 0 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 0 RON 0 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 0 RON 0 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 17.641 RON 17.641 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 122.677 RON 122.677 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 140.318 RON 140.318 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 107.275 RON 107.275 RON
CreanțeSume de încasat 15.207 RON 15.207 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 195 RON 195 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 172.999 RON 172.999 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -14.325 RON -14.325 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active140.318RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

123,3 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale140.318 RON
Datorii totale172.999 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,71 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-10,2 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 0 0 0 0 0 0 0
2023 0 0 0 0 0 0 0
2022 0 0 0 0 0 0 0
2021 0 0 0 0 0 0 0
2020 0 0 0 0 0 0 0
2019 0 0 0 0 0 0 0
2018 0 0 0 0 0 0 0
2017 0 0 0 0 0 0 0
2016 0 0 0 0 0 0 0
2015 0 0 0 0 0 0 0
2014 0 -100,0% față de anul precedent 0 0 0 0 0 0
2013 45.418 -82,4% față de anul precedent 45.418 48.065 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 2.647 2.647
2012 257.406 +53,4% față de anul precedent 257.813 238.055 19.758 19.758 0 0
2011 167.802 +19,4% față de anul precedent 167.864 177.684 0 0 9.820 9.820
2010 140.582 -23,5% față de anul precedent 140.582 152.820 0 0 12.238 15.463
2009 183.669 +24,4% față de anul precedent 183.669 187.165 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 3.496 6.363
2008 147.695 147.697 136.407 11.290 7.597 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 17.641 122.677 140.318 107.275 15.207 195
2023 17.641 122.677 140.318 107.275 15.207 195
2022 17.641 122.677 140.318 107.275 15.207 195
2021 17.641 122.677 140.318 107.275 15.207 195
2020 17.641 122.677 140.318 107.275 15.207 195
2019 17.641 122.677 140.318 107.275 15.207 195
2018 17.641 122.677 140.318 107.275 15.207 195
2017 17.641 122.677 140.318 107.275 15.207 195
2016 17.641 122.677 140.318 107.275 15.207 195
2015 17.641 122.677 140.318 107.275 15.207 195
2014 17.641 122.677 140.318 107.275 15.207 195
2013 17.641 100.746 118.387 85.344 15.207 195
2012 2.091 131.738 133.829 116.288 15.207 243
2011 2.719 29.579 32.298 28.650 0 929
2010 3.770 41.073 44.843 35.902 0 5.171
2009 6.283 43.136 49.419 30.940 0 12.196
2008 1.295 48.873 50.168 30.051 0 18.822

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 172.999 0,0% față de anul precedent -14.325 Neraportat 0
2023 172.999 0,0% față de anul precedent -14.325 Neraportat 0
2022 172.999 0,0% față de anul precedent -14.325 Neraportat 0
2021 172.999 0,0% față de anul precedent -14.325 Neraportat 0
2020 172.999 0,0% față de anul precedent -14.325 Neraportat 0
2019 172.999 0,0% față de anul precedent -14.325 Neraportat 0
2018 172.999 0,0% față de anul precedent -14.325 Neraportat 0
2017 172.999 0,0% față de anul precedent -14.325 Neraportat 0
2016 172.999 0,0% față de anul precedent -14.325 Neraportat 0
2015 172.999 0,0% față de anul precedent -14.325 Neraportat 0
2014 172.999 +14,5% față de anul precedent -14.325 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2013 151.068 -7,8% față de anul precedent -14.325 Neraportat 1 -66,7% față de anul precedent
2012 163.863 +103,9% față de anul precedent -11.678 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2011 80.374 -3,3% față de anul precedent -31.436 Neraportat 3 +50,0% față de anul precedent
2010 83.099 +32,5% față de anul precedent -21.616 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2009 62.712 +25,5% față de anul precedent -6.153 Neraportat 1 -66,7% față de anul precedent
2008 49.958 210 Neraportat 3

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

50din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate10 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

20 repere. O singură cronologie.

Din 1992 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

1992 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
20 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
172.999 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
172.999 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
172.999 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
172.999 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
172.999 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
172.999 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
172.999 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
172.999 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
172.999 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
172.999 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
172.999 RON +14.52% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 45.418 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 45.418 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
45.418 RON -82.36% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
2.647 RON
Angajati
1 -66.67% față de anul precedent
Datorii
151.068 RON -7.81% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 257.406 RON. Profit: 19.758 RON

Cifra de afaceri: 257.406 RON. Profit: 19.758 RON

Cifra de afaceri
257.406 RON +53.4% față de anul precedent
Profit net
19.758 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
163.863 RON +103.88% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 167.802 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 167.802 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
167.802 RON +19.36% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
9.820 RON
Angajati
3 +50% față de anul precedent
Datorii
80.374 RON -3.28% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 140.582 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 140.582 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
140.582 RON -23.46% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
15.463 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
83.099 RON +32.51% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 183.669 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 183.669 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
183.669 RON +24.36% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
6.363 RON
Angajati
1 -66.67% față de anul precedent
Datorii
62.712 RON +25.53% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 147.695 RON. Profit: 7.597 RON

Cifra de afaceri: 147.695 RON. Profit: 7.597 RON

Cifra de afaceri
147.695 RON
Profit net
7.597 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3
Datorii
49.958 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008

1992 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataTRANSPORT COMPANY SAIA IMPORT-EXPORT S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4711 in Sector 1 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

TRANSPORT COMPANY SAIA IMPORT-EXPORT S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4711 in Sector 1 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

20 din 20 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4711, Municipiul Bucureşti

GIL FLASH IMPEX SRL
CUI: 1554640CAEN: 4711
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti1992-12-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
6.549.399 RON
Profit
0 RON
Angajati
23
ORIZONT COMERT COMPANI SRL
CUI: 1556722CAEN: 4711
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti1992-12-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
586.744 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
VIP-IMPEX S.R.L.
CUI: 1552704CAEN: 4711
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti1992-12-09
fara e-Factura
MINI STOP DANET SPIRIDON SRL
CUI: 1559826CAEN: 4711
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti1992-12-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
340.804 RON
Profit
35.111 RON
Angajati
3

Alte firme din Municipiul Bucureşti

SERVICE RAPID VIRGILIU SRL
CUI: 1555743CAEN: 9531
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti1992-12-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
247.612 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
SITI SA
CUI: 1555999CAEN: 6201
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti1992-12-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.167.010 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
ROMEXPO SA
CUI: 1555425CAEN: 8230
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti1992-12-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
76.033.189 RON
Profit
27.929.755 RON
Angajati
117
OPTICA IRIS NICU SRL
CUI: 1556480CAEN: 2670
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti1992-12-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
815.761 RON
Profit
270.220 RON
Angajati
1
PALTIM S.A.
CUI: 1806543CAEN: 6820
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti1992-11-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
3.217 RON
Angajati
0
DURUX PRODCOM S.R.L.
CUI: 1565941CAEN: 1061
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti1992-12-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
64.939 RON
Profit
1.018 RON
Angajati
1
EDIL ROM SERVICE SRL
CUI: 9974720CAEN: 5520
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti1997-11-27
fara e-Factura

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul TRANSPORT COMPANY SAIA IMPORT-EXPORT S.R.L.?

CUI-ul TRANSPORT COMPANY SAIA IMPORT-EXPORT S.R.L. este 1555905.

Unde este sediul TRANSPORT COMPANY SAIA IMPORT-EXPORT S.R.L.?

TRANSPORT COMPANY SAIA IMPORT-EXPORT S.R.L. are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Str. Ivan Petrovici Pavlov nr. 61, Sector 1 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata TRANSPORT COMPANY SAIA IMPORT-EXPORT S.R.L.?

TRANSPORT COMPANY SAIA IMPORT-EXPORT S.R.L. a fost infiintata in anul 1992 (33 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a TRANSPORT COMPANY SAIA IMPORT-EXPORT S.R.L. in 2024?

In 2024, TRANSPORT COMPANY SAIA IMPORT-EXPORT S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 0 RON.

Ce activitate are TRANSPORT COMPANY SAIA IMPORT-EXPORT S.R.L.?

TRANSPORT COMPANY SAIA IMPORT-EXPORT S.R.L. are codul CAEN principal 4711 (Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi şi tutun).

Ce profit a inregistrat TRANSPORT COMPANY SAIA IMPORT-EXPORT S.R.L. in 2024?

TRANSPORT COMPANY SAIA IMPORT-EXPORT S.R.L. a inregistrat un profit net de 0 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.