Activ Plătitor TVAe‑Factură

C.S.C. SRL

CUI: 15571153
CIF: RO15571153
Reg. Com.: J25/274/2003
CAEN: 6120
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 8 iulie 2003 · 23 ani
Distribuie:

Activități de revânzare a serviciilor de telecomunicații și servicii de intermediere pentru telecomunicații

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 11:37

Despre C.S.C. SRL

C.S.C. SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Drobeta-Turnu Severin, judetul MEHEDINŢI, infiintata in 2003 (23 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități de revânzare a serviciilor de telecomunicații și servicii de intermediere pentru telecomunicații" (cod CAEN 6120), in sectorul editare, difuzare programe radio si tv. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, C.S.C. SRL a raportat o cifra de afaceri de 466.280 RON, in crestere fata de anul precedent (+23.9%). Profitul net inregistrat a fost de 102.486 RON (in crestere puternica). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 4. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 286.830 RON in 2008 la 466.280 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA si in sistemul RO e-Factura din decembrie 2023.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
466.280 RON
Venituri totale
466.290 RON
Cheltuieli totale
357.797 RON
Profit brut
108.493 RON
Profit net
102.486 RON
Marja profit net
21,98%
Active imobilizate
33.026 RON
Active circulante
422.256 RON
Stocuri
9.068 RON
Creanțe
90.893 RON
Casa & conturi bănci
322.295 RON
Capital propriu
405.923 RON

Contact

AdresaRomania, MEHEDINŢI, Mun. Drobeta-Turnu Severin, Str. Topolniţei nr. 27
Telefon0722397637

Adresă sediu social

Romania, MEHEDINŢI, Mun. Drobeta-Turnu Severin, Str. Topolniţei nr. 27
Cod poștal: 220212
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MEHEDINŢI, Mun. Drobeta-Turnu Severin, Str. Topolnitei nr. 27, 220212
Cod postal
220212
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 08.07.2003
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Mehedinţi
Platitor TVA
Da
TVA la incasare (RTVAI)
Da

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 decembrie 2023)
TVA la incasare
1 ianuarie 2013

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
466.280 RON
Rezultat net
102.486 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 466.280 RON 376.320 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 466.290 RON 376.363 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 357.797 RON 327.166 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 108.493 RON 49.197 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 102.486 RON 45.434 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 33.026 RON 33.623 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 422.256 RON 314.549 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 455.282 RON 348.172 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 9.068 RON 8.498 RON
CreanțeSume de încasat 90.893 RON 81.126 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 322.295 RON 224.925 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 49.359 RON 44.722 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 405.923 RON 303.450 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 4 persoane 4 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active455.282RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

10,8 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale455.282 RON
Datorii totale49.359 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
22,5 %Profit net / active totale
ROE
25,2 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
8,55 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
89,2 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 466.280 +23,9% față de anul precedent 466.290 357.797 108.493 +120,5% față de anul precedent 102.486 +125,6% față de anul precedent 0 0
2023 376.320 -9,7% față de anul precedent 376.363 327.166 49.197 -56,9% față de anul precedent 45.434 -58,9% față de anul precedent 0 0
2022 416.828 +3,8% față de anul precedent 426.340 312.156 114.184 -8,9% față de anul precedent 110.560 -8,8% față de anul precedent 0 0
2021 401.417 -8,8% față de anul precedent 401.432 276.138 125.294 -19,6% față de anul precedent 121.280 -20,1% față de anul precedent 0 0
2020 440.176 +17,4% față de anul precedent 440.212 284.397 155.815 +102,9% față de anul precedent 151.793 +107,8% față de anul precedent 0 0
2019 374.804 +11,7% față de anul precedent 374.817 298.015 76.802 +1.308,7% față de anul precedent 73.054 +3.382,1% față de anul precedent 0 0
2018 335.415 +0,5% față de anul precedent 335.429 329.977 5.452 -93,9% față de anul precedent 2.098 -97,6% față de anul precedent 0 0
2017 333.772 -23,3% față de anul precedent 333.789 244.137 89.652 +17,0% față de anul precedent 86.314 +35,3% față de anul precedent 0 0
2016 435.270 -4,7% față de anul precedent 435.297 358.696 76.601 -37,3% față de anul precedent 63.807 -35,9% față de anul precedent 0 0
2015 456.889 +16,3% față de anul precedent 456.923 334.820 122.103 -7,1% față de anul precedent 99.605 -9,8% față de anul precedent Neraportat 0
2014 392.952 -20,1% față de anul precedent 392.998 261.513 131.485 -34,5% față de anul precedent 110.447 -33,8% față de anul precedent 0 0
2013 492.023 -15,0% față de anul precedent 492.076 291.465 200.611 +9,6% față de anul precedent 166.907 +9,6% față de anul precedent 0 0
2012 578.898 -9,8% față de anul precedent 585.945 402.876 183.069 +92,8% față de anul precedent 152.336 +91,0% față de anul precedent 0 0
2011 641.560 -1,1% față de anul precedent 646.388 551.419 94.969 -51,0% față de anul precedent 79.774 -52,9% față de anul precedent 0 0
2010 648.563 +89,7% față de anul precedent 653.097 459.471 193.626 +371,9% față de anul precedent 169.445 +451,4% față de anul precedent 0 0
2009 341.986 +19,2% față de anul precedent 343.521 302.487 41.034 +375,9% față de anul precedent 30.728 +2.023,6% față de anul precedent 0 0
2008 286.830 287.026 278.403 8.623 1.447 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 33.026 422.256 455.282 9.068 90.893 322.295
2023 33.623 314.549 348.172 8.498 81.126 224.925
2022 33.622 289.101 322.723 5.079 52.106 231.916
2021 115.639 388.791 504.430 9.412 6.286 373.093
2020 115.639 286.217 401.856 6.979 21.400 257.838
2019 108.743 146.512 255.255 4.034 26.554 115.924
2018 115.811 500.698 616.509 3.380 47.635 449.683
2017 115.811 454.944 570.755 1.083 89.076 364.785
2016 115.811 585.656 701.467 0 63.803 521.853
2015 130.057 715.660 845.717 0 93.705 621.955
2014 151.700 618.957 770.657 1.319 54.054 563.584
2013 186.810 566.832 753.642 0 90.041 476.791
2012 213.745 298.271 512.016 0 61.686 236.585
2011 133.078 529.636 662.714 0 471.435 58.201
2010 136.363 261.824 398.187 0 146.173 115.651
2009 36.822 121.218 158.040 0 79.318 41.900
2008 29.464 158.176 187.640 28.322 73.619 56.235

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 49.359 +10,4% față de anul precedent 405.923 Neraportat 4 0,0% față de anul precedent
2023 44.722 -30,9% față de anul precedent 303.450 Neraportat 4 +33,3% față de anul precedent
2022 64.706 +19,8% față de anul precedent 258.017 Neraportat 3 -25,0% față de anul precedent
2021 54.017 +6,4% față de anul precedent 450.413 Neraportat 4 +33,3% față de anul precedent
2020 50.775 +2,3% față de anul precedent 351.081 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2019 49.647 -3,4% față de anul precedent 205.608 Neraportat 3 -25,0% față de anul precedent
2018 51.411 -11,5% față de anul precedent 565.098 Neraportat 4 0,0% față de anul precedent
2017 58.093 -17,7% față de anul precedent 563.033 Neraportat 4 -20,0% față de anul precedent
2016 70.602 -4,0% față de anul precedent 681.236 Neraportat 5 +150,0% față de anul precedent
2015 73.574 +18,9% față de anul precedent 817.429 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2014 61.870 -54,8% față de anul precedent 754.073 Neraportat 2 -33,3% față de anul precedent
2013 137.005 +120,0% față de anul precedent 643.626 Neraportat 3 +50,0% față de anul precedent
2012 62.277 -79,4% față de anul precedent 476.727 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2011 302.704 +232,8% față de anul precedent 386.998 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2010 90.962 +349,0% față de anul precedent 307.225 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2009 20.261 -75,7% față de anul precedent 137.779 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2008 83.360 107.051 Neraportat 2

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

0din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

20 repere. O singură cronologie.

Din 2003 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2003 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
20 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 466.280 RON. Profit: 102.486 RON

Cifra de afaceri: 466.280 RON. Profit: 102.486 RON

Cifra de afaceri
466.280 RON +23.91% față de anul precedent
Profit net
102.486 RON +125.57% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 0% față de anul precedent
Datorii
49.359 RON +10.37% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 376.320 RON. Profit: 45.434 RON

Cifra de afaceri: 376.320 RON. Profit: 45.434 RON

Cifra de afaceri
376.320 RON -9.72% față de anul precedent
Profit net
45.434 RON -58.91% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 +33.33% față de anul precedent
Datorii
44.722 RON -30.88% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 416.828 RON. Profit: 110.560 RON

Cifra de afaceri: 416.828 RON. Profit: 110.560 RON

Cifra de afaceri
416.828 RON +3.84% față de anul precedent
Profit net
110.560 RON -8.84% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 -25% față de anul precedent
Datorii
64.706 RON +19.79% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 401.417 RON. Profit: 121.280 RON

Cifra de afaceri: 401.417 RON. Profit: 121.280 RON

Cifra de afaceri
401.417 RON -8.81% față de anul precedent
Profit net
121.280 RON -20.1% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 +33.33% față de anul precedent
Datorii
54.017 RON +6.39% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 440.176 RON. Profit: 151.793 RON

Cifra de afaceri: 440.176 RON. Profit: 151.793 RON

Cifra de afaceri
440.176 RON +17.44% față de anul precedent
Profit net
151.793 RON +107.78% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
50.775 RON +2.27% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 374.804 RON. Profit: 73.054 RON

Cifra de afaceri: 374.804 RON. Profit: 73.054 RON

Cifra de afaceri
374.804 RON +11.74% față de anul precedent
Profit net
73.054 RON +3382.08% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 -25% față de anul precedent
Datorii
49.647 RON -3.43% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 335.415 RON. Profit: 2.098 RON

Cifra de afaceri: 335.415 RON. Profit: 2.098 RON

Cifra de afaceri
335.415 RON +0.49% față de anul precedent
Profit net
2.098 RON -97.57% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 0% față de anul precedent
Datorii
51.411 RON -11.5% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 333.772 RON. Profit: 86.314 RON

Cifra de afaceri: 333.772 RON. Profit: 86.314 RON

Cifra de afaceri
333.772 RON -23.32% față de anul precedent
Profit net
86.314 RON +35.27% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 -20% față de anul precedent
Datorii
58.093 RON -17.72% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 435.270 RON. Profit: 63.807 RON

Cifra de afaceri: 435.270 RON. Profit: 63.807 RON

Cifra de afaceri
435.270 RON -4.73% față de anul precedent
Profit net
63.807 RON -35.94% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 +150% față de anul precedent
Datorii
70.602 RON -4.04% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 456.889 RON. Profit: 99.605 RON

Cifra de afaceri: 456.889 RON. Profit: 99.605 RON

Cifra de afaceri
456.889 RON +16.27% față de anul precedent
Profit net
99.605 RON -9.82% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
73.574 RON +18.92% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 392.952 RON. Profit: 110.447 RON

Cifra de afaceri: 392.952 RON. Profit: 110.447 RON

Cifra de afaceri
392.952 RON -20.14% față de anul precedent
Profit net
110.447 RON -33.83% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 -33.33% față de anul precedent
Datorii
61.870 RON -54.84% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 492.023 RON. Profit: 166.907 RON

Cifra de afaceri: 492.023 RON. Profit: 166.907 RON

Cifra de afaceri
492.023 RON -15.01% față de anul precedent
Profit net
166.907 RON +9.57% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 +50% față de anul precedent
Datorii
137.005 RON +119.99% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 578.898 RON. Profit: 152.336 RON

Cifra de afaceri: 578.898 RON. Profit: 152.336 RON

Cifra de afaceri
578.898 RON -9.77% față de anul precedent
Profit net
152.336 RON +90.96% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
62.277 RON -79.43% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 641.560 RON. Profit: 79.774 RON

Cifra de afaceri: 641.560 RON. Profit: 79.774 RON

Cifra de afaceri
641.560 RON -1.08% față de anul precedent
Profit net
79.774 RON -52.92% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
302.704 RON +232.78% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 648.563 RON. Profit: 169.445 RON

Cifra de afaceri: 648.563 RON. Profit: 169.445 RON

Cifra de afaceri
648.563 RON +89.65% față de anul precedent
Profit net
169.445 RON +451.44% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
90.962 RON +348.95% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 341.986 RON. Profit: 30.728 RON

Cifra de afaceri: 341.986 RON. Profit: 30.728 RON

Cifra de afaceri
341.986 RON +19.23% față de anul precedent
Profit net
30.728 RON +2023.57% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
20.261 RON -75.69% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 286.830 RON. Profit: 1.447 RON

Cifra de afaceri: 286.830 RON. Profit: 1.447 RON

Cifra de afaceri
286.830 RON
Profit net
1.447 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2
Datorii
83.360 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008

2003 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataC.S.C. SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6120 in Mun. Drobeta-Turnu Severin (MEHEDINŢI)

C.S.C. SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6120 in Mun. Drobeta-Turnu Severin (MEHEDINŢI)

20 din 20 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 6120, Mehedinţi

MARYNELLE INTERNAŢIONAL SRL
CUI: 24028866CAEN: 6120
Activ
MEHEDINŢI, Mun. Drobeta-Turnu Severin2008-06-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
364.333 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 6120, Mehedinţi

Alte firme din Mehedinţi

AUTO MOTORS SRL
CUI: 15571145CAEN: 4672
Activ
MEHEDINŢI, Mun. Drobeta-Turnu Severin2003-07-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
279.539 RON
Profit
6.463 RON
Angajati
1
CRISS GOLD SRL
CUI: 15571170CAEN: 4777
Activ
MEHEDINŢI, Mun. Drobeta-Turnu Severin2003-07-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.330.277 RON
Profit
265.829 RON
Angajati
4
ELYTTE BUILDING SRL
CUI: 15549881CAEN: 7732
Activ
MEHEDINŢI, Mun. Drobeta-Turnu Severin2003-06-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
517.502 RON
Profit
6.656 RON
Angajati
0
MAVDI SRL
CUI: 15707620CAEN: 6831
Activ
MEHEDINŢI, Orş. Vânju Mare2003-08-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.013 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
ROPITEHNIC SRL
CUI: 14614698CAEN: 4754
Activ
MEHEDINŢI, Mun. Drobeta-Turnu Severin2002-04-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
83.286 RON
Profit
8.818 RON
Angajati
1
BUCUR CONSULTING SRL
CUI: 16685709CAEN: 6920
Activ
MEHEDINŢI, Mun. Drobeta-Turnu Severin2004-08-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
246.350 RON
Profit
134.378 RON
Angajati
1
WEST TOUR SRL
CUI: 30231910CAEN: 7020
Activ
MEHEDINŢI, Mun. Drobeta-Turnu Severin2012-05-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
84.276.238 RON
Profit
2.653.203 RON
Angajati
4

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul C.S.C. SRL?

CUI-ul C.S.C. SRL este 15571153.

Unde este sediul C.S.C. SRL?

C.S.C. SRL are sediul in Romania, MEHEDINŢI, Mun. Drobeta-Turnu Severin, Str. Topolniţei nr. 27, Mun. Drobeta-Turnu Severin, judetul MEHEDINŢI.

Cand a fost infiintata C.S.C. SRL?

C.S.C. SRL a fost infiintata in anul 2003 (23 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a C.S.C. SRL in 2024?

In 2024, C.S.C. SRL a raportat o cifra de afaceri de 466.280 RON.

Cati angajati are C.S.C. SRL?

C.S.C. SRL a raportat un numar mediu de 4 salariati in 2024.

Ce activitate are C.S.C. SRL?

C.S.C. SRL are codul CAEN principal 6120 (Activități de revânzare a serviciilor de telecomunicații și servicii de intermediere pentru telecomunicații).

Ce profit a inregistrat C.S.C. SRL in 2024?

C.S.C. SRL a inregistrat un profit net de 102.486 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.