Activ Plătitor TVA

ULICRISALIN S.R.L.

CUI: 15603964
CIF: RO15603964
Reg. Com.: J28/474/2003
CAEN: 4520
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 18 iulie 2003 · 23 ani
Distribuie:

Profil de companie · informații din registrele publice

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 04:30

Despre ULICRISALIN S.R.L.

ULICRISALIN S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Orş. Balş, judetul OLT, infiintata in 2003 (23 ani de activitate). Activeaza in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul (cod CAEN 4520). Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, ULICRISALIN S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 29.018 RON, in crestere puternica fata de anul precedent (+55.9%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut de la 23.922 RON in 2008 la 29.018 RON in 2024. Datoriile raportate (386.904 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
29.018 RON
Venituri totale
29.018 RON
Cheltuieli totale
61.828 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
118.958 RON
Active circulante
6.292 RON
Stocuri
1.261 RON
Creanțe
0 RON
Casa & conturi bănci
5.031 RON
Capital propriu
-261.654 RON

Contact

AdresaRomania, OLT, Orş. Balş, Str. Popa Şapcă nr. 82, 235100
Telefon0249450958

Adresă sediu social

Romania, OLT, Orş. Balş, Str. Popa Şapcă nr. 82, 235100
Cod poștal: 235100
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, OLT, Orş. Balş, Str. Popa Şapcă nr. 82, 235100
Cod postal
235100
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 17.07.2003
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Balş
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 ianuarie 2013 - 1 aprilie 2014

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
29.018 RON
Rezultat net
-32.810 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 29.018 RON 18.617 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 29.018 RON 18.617 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 61.828 RON 53.749 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 32.810 RON 35.132 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 32.810 RON 35.318 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 118.958 RON 121.757 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 6.292 RON 2.309 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 125.250 RON 124.066 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 1.261 RON 701 RON
CreanțeSume de încasat 0 RON 255 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 5.031 RON 1.353 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 386.904 RON 352.910 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -261.654 RON -228.844 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active125.250RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

308,9 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale125.250 RON
Datorii totale386.904 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,02 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-208,9 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 29.018 +55,9% față de anul precedent 29.018 61.828 0 0 32.810 32.810
2023 18.617 -62,2% față de anul precedent 18.617 53.749 0 0 35.132 35.318
2022 49.288 +239,3% față de anul precedent 49.288 63.924 0 0 14.636 15.129
2021 14.526 +13,2% față de anul precedent 14.526 50.405 0 0 35.879 36.024
2020 12.832 -34,9% față de anul precedent 12.832 42.409 0 0 29.577 29.705
2019 19.709 +459,1% față de anul precedent 19.709 49.897 0 0 30.188 30.376
2018 3.525 -73,0% față de anul precedent 3.525 39.644 0 0 36.119 36.154
2017 13.058 -54,3% față de anul precedent 13.058 41.684 0 0 28.626 28.756
2016 28.565 +53,9% față de anul precedent 28.565 43.046 0 0 14.481 15.216
2015 18.565 +108,3% față de anul precedent 18.565 42.857 0 0 Neraportat 24.849
2014 8.912 -81,4% față de anul precedent 8.912 28.501 0 0 19.589 19.857
2013 47.815 +165,4% față de anul precedent 47.815 58.524 0 0 10.709 10.800
2012 18.015 -57,8% față de anul precedent 18.015 36.210 0 0 18.195 18.195
2011 42.656 +36,9% față de anul precedent 42.656 57.308 0 0 14.652 14.652
2010 31.171 +359,6% față de anul precedent 31.171 70.642 0 0 39.471 41.121
2009 6.782 -71,7% față de anul precedent 6.785 65.554 0 0 58.769 60.236
2008 23.922 23.922 64.620 0 0 40.698 40.698

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 118.958 6.292 125.250 1.261 0 5.031
2023 121.757 2.309 124.066 701 255 1.353
2022 65.017 2.696 67.713 579 1.191 926
2021 73.266 18.174 91.440 13.153 4.891 130
2020 75.167 20.219 95.386 13.152 7.047 20
2019 77.241 26.180 103.421 15.807 10.277 96
2018 79.472 38.922 118.394 27.022 11.636 264
2017 81.815 33.487 115.302 22.940 10.519 28
2016 84.159 24.344 108.503 13.367 10.197 780
2015 82.501 20.797 103.298 10.707 9.885 205
2014 70.889 7.832 78.721 1.757 5.330 745
2013 62.557 17.137 79.694 2.875 3.467 10.795
2012 63.979 13.036 77.015 2.088 10.530 418
2011 65.604 20.795 86.399 2.508 11.917 6.370
2010 67.228 24.620 91.848 9.021 14.143 1.456
2009 116.040 22.776 138.816 10.670 11.296 810
2008 142.300 19.673 161.973 12.085 6.805 783

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 386.904 +9,6% față de anul precedent -261.654 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2023 352.910 +9,6% față de anul precedent -228.844 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 321.992 -2,6% față de anul precedent -254.279 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2021 330.590 +10,8% față de anul precedent -239.150 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2020 298.513 +7,8% față de anul precedent -203.127 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2019 276.842 +5,9% față de anul precedent -173.421 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2018 261.439 +17,7% față de anul precedent -143.045 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2017 222.193 +19,1% față de anul precedent -106.891 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2016 186.638 +12,3% față de anul precedent -78.135 Neraportat 2
2015 166.218 +42,3% față de anul precedent -62.920 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2014 116.792 +19,3% față de anul precedent -38.071 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2013 97.908 +7,4% față de anul precedent -18.214 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2012 91.208 +6,1% față de anul precedent -9.760 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2011 85.974 +3,5% față de anul precedent 8.435 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2010 83.035 +12,5% față de anul precedent 23.087 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2009 73.812 -67,6% față de anul precedent 83.113 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2008 227.582 -40.264 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

75din 100 de puncte
Risc ridicat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive20 / 20
Lichiditate20 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

20 repere. O singură cronologie.

Din 2003 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2003 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
20 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 29.018 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 29.018 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
29.018 RON +55.87% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
32.810 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
386.904 RON +9.63% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 18.617 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 18.617 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
18.617 RON -62.23% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
35.318 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
352.910 RON +9.6% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 49.288 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 49.288 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
49.288 RON +239.31% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
15.129 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
321.992 RON -2.6% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 14.526 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 14.526 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
14.526 RON +13.2% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
36.024 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
330.590 RON +10.75% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 12.832 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 12.832 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
12.832 RON -34.89% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
29.705 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
298.513 RON +7.83% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 19.709 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 19.709 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
19.709 RON +459.12% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
30.376 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
276.842 RON +5.89% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 3.525 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 3.525 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
3.525 RON -73.01% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
36.154 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
261.439 RON +17.66% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 13.058 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 13.058 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
13.058 RON -54.29% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
28.756 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
222.193 RON +19.05% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 28.565 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 28.565 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
28.565 RON +53.86% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
15.216 RON
Angajati
2
Datorii
186.638 RON +12.29% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 18.565 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 18.565 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
18.565 RON +108.31% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
24.849 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
166.218 RON +42.32% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 8.912 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 8.912 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
8.912 RON -81.36% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
19.857 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
116.792 RON +19.29% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 47.815 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 47.815 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
47.815 RON +165.42% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
10.800 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
97.908 RON +7.35% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 18.015 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 18.015 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
18.015 RON -57.77% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
18.195 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
91.208 RON +6.09% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 42.656 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 42.656 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
42.656 RON +36.85% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
14.652 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
85.974 RON +3.54% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 31.171 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 31.171 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
31.171 RON +359.61% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
41.121 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
83.035 RON +12.5% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 6.782 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 6.782 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
6.782 RON -71.65% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
60.236 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
73.812 RON -67.57% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 23.922 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 23.922 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
23.922 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
40.698 RON
Angajati
1
Datorii
227.582 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008

2003 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataULICRISALIN S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4520 in Orş. Balş (OLT)

ULICRISALIN S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4520 in Orş. Balş (OLT)

20 din 20 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4520, Olt

AUTO K9 HALFWAY S.R.L.
CUI: 40384199CAEN: 4520
Activ
OLT, Sat Comanca Com. Deveselu2019-01-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
28.490 RON
Profit
13.905 RON
Angajati
0
BRIO LUCSA WASH S.R.L.
CUI: 35932546CAEN: 4520
Activ
OLT, Sat Osica de Sus Com. Osica de Sus2016-04-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
33.155 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
NICU & VERGINICA SERVICE S.R.L.
CUI: 41460715CAEN: 4520
Activ
OLT, Sat Vădăstriţa Com. Vădăstriţa2019-07-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
26.492 RON
Profit
969 RON
Angajati
0
RZV-AUTO-SERV S.R.L.
CUI: 47371706CAEN: 4520
Activ
OLT, Mun. Slatina2022-12-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
16.877 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4520, Olt

LASCODAGAMA SRL
CUI: 15412026CAEN: 4520
Activ
OLT, Mun. Slatina2003-05-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
174.806 RON
Profit
17.203 RON
Angajati
0
VULCAPROMT SRL
CUI: 16230790CAEN: 4520
Activ
OLT, Mun. Caracal2004-03-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
71.364 RON
Profit
39.120 RON
Angajati
0
AUTO-MIXT S.R.L.
CUI: 13789934CAEN: 4520
Activ
OLT, Orş. Corabia2001-03-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
103.879 RON
Profit
0 RON
Angajati
4
MANDIN COMPANY SRL
CUI: 16691409CAEN: 4520
Activ
OLT, Orş. Balş2004-08-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
103.058 RON
Profit
26.301 RON
Angajati
0

Alte firme din Olt

AGRO COSTVAL SRL
CUI: 15603913CAEN: 0161
Activ
OLT, Mun. Caracal2003-07-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.369.975 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
TAPANT SRL
CUI: 15603980CAEN: 4711
Activ
OLT, Sat Izbiceni Com. Izbiceni2003-07-18
fara e-Factura
LUPUZUM SRL
CUI: 15582438CAEN: 4639
Activ
OLT, Mun. Slatina2003-07-11
fara e-Factura
ALPEDIA ELECTROSWING SRL
CUI: 15647910CAEN: 5610
Activ
OLT, Mun. Caracal2003-08-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
435.387 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
DORILIV SRL
CUI: 15265499CAEN: 4933
Activ
OLT, Mun. Slatina2003-03-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
201.502 RON
Profit
78.013 RON
Angajati
1
GIN SRL
CUI: 5648276CAEN: 4711
Activ
OLT, Sat Sineşti Orş. Potcoava1994-05-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
110.381 RON
Profit
893 RON
Angajati
0
GABRIEL PROIECT SRL
CUI: 22204427CAEN: 7112
Activ
OLT, Mun. Slatina2007-08-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
321.809 RON
Profit
186.585 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul ULICRISALIN S.R.L.?

CUI-ul ULICRISALIN S.R.L. este 15603964.

Unde este sediul ULICRISALIN S.R.L.?

ULICRISALIN S.R.L. are sediul in Romania, OLT, Orş. Balş, Str. Popa Şapcă nr. 82, 235100, Orş. Balş, judetul OLT.

Cand a fost infiintata ULICRISALIN S.R.L.?

ULICRISALIN S.R.L. a fost infiintata in anul 2003 (23 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a ULICRISALIN S.R.L. in 2024?

In 2024, ULICRISALIN S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 29.018 RON.

Ce activitate are ULICRISALIN S.R.L.?

ULICRISALIN S.R.L. are codul CAEN principal 4520.

Ce profit a inregistrat ULICRISALIN S.R.L. in 2024?

ULICRISALIN S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 32.810 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.