Activ Plătitor TVA

BESTAUTOMATIC S.R.L.

CUI: 15626143
CIF: RO15626143
Reg. Com.: J03/995/2003
CAEN: 4669
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 29 iulie 2003 · 23 ani
Distribuie:

Profil de companie · informații din registrele publice

Surse și actualizare

Actualizat: 11 octombrie 2026 la 19:15

Despre BESTAUTOMATIC S.R.L.

BESTAUTOMATIC S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Piteşti, judetul ARGEŞ, infiintata in 2003 (23 ani de activitate). Activeaza in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul (cod CAEN 4669). Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, BESTAUTOMATIC S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 154.841 RON, in crestere puternica fata de anul precedent (+65.5%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a scazut semnificativ de la 348.646 RON in 2008 la 154.841 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
154.841 RON
Venituri totale
154.841 RON
Cheltuieli totale
173.975 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
15.715 RON
Active circulante
126.027 RON
Stocuri
19.232 RON
Creanțe
67.848 RON
Casa & conturi bănci
38.947 RON
Capital propriu
61.147 RON

Contact

AdresaRomania, ARGEŞ, Mun. Piteşti, Str. Exerciţiu nr. 86, 110418

Adresă sediu social

Romania, ARGEŞ, Mun. Piteşti, Str. Exerciţiu nr. 86, 110418
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, ARGEŞ, Mun. Piteşti, Str. Exerciţiu nr. 86
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 28.07.2003
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Argeş
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 ianuarie 2013 - 1 aprilie 2014

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
154.841 RON
Rezultat net
-20.682 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 154.841 RON 93.589 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 154.841 RON 102.535 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 173.975 RON 141.756 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 19.134 RON 39.221 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 20.682 RON 40.246 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 15.715 RON 37.469 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 126.027 RON 113.855 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 141.742 RON 151.324 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 19.232 RON 53.256 RON
CreanțeSume de încasat 67.848 RON 18.575 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 38.947 RON 42.024 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 80.595 RON 69.495 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 61.147 RON 81.829 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active141.742RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

56,9 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale141.742 RON
Datorii totale80.595 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
1,56 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
43,1 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 154.841 +65,5% față de anul precedent 154.841 173.975 0 0 19.134 20.682
2023 93.589 -39,8% față de anul precedent 102.535 141.756 0 0 39.221 40.246
2022 155.349 -22,7% față de anul precedent 155.369 206.020 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 50.651 52.205
2021 200.902 -43,3% față de anul precedent 200.941 191.925 9.016 +11,3% față de anul precedent 7.007 +53,7% față de anul precedent 0 0
2020 354.409 -14,6% față de anul precedent 354.439 346.335 8.104 -51,3% față de anul precedent 4.560 -63,4% față de anul precedent 0 0
2019 415.104 -40,8% față de anul precedent 417.923 401.301 16.622 +40,1% față de anul precedent 12.443 +157,8% față de anul precedent 0 0
2018 701.649 -10,3% față de anul precedent 704.041 692.174 11.867 -73,8% față de anul precedent 4.827 -87,3% față de anul precedent 0 0
2017 782.307 -3,6% față de anul precedent 788.694 743.334 45.360 -38,1% față de anul precedent 37.902 -38,2% față de anul precedent 0 0
2016 811.278 +49,6% față de anul precedent 811.278 738.002 73.276 +65,7% față de anul precedent 61.347 +73,1% față de anul precedent 0 0
2015 542.324 +5,0% față de anul precedent 542.324 498.113 44.211 +2.100,7% față de anul precedent 35.431 +2.650,9% față de anul precedent 0 0
2014 516.364 +39,9% față de anul precedent 516.364 514.355 2.009 1.288 0 0
2013 369.135 +3,0% față de anul precedent 372.418 430.054 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 57.636 57.636
2012 358.473 +15,0% față de anul precedent 369.783 357.381 12.402 -59,2% față de anul precedent 1.309 -93,8% față de anul precedent 0 0
2011 311.720 +15,6% față de anul precedent 316.699 286.270 30.429 +12,3% față de anul precedent 20.928 -0,7% față de anul precedent 0 0
2010 269.566 +8,4% față de anul precedent 269.724 242.624 27.100 +207,3% față de anul precedent 21.070 +12.826,4% față de anul precedent 0 0
2009 248.756 -28,7% față de anul precedent 248.867 240.048 8.819 -84,6% față de anul precedent 163 -99,7% față de anul precedent 0 0
2008 348.646 348.768 291.645 57.123 48.404 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 15.715 126.027 141.742 19.232 67.848 38.947
2023 37.469 113.855 151.324 53.256 18.575 42.024
2022 48.915 188.485 237.400 85.481 87.159 15.845
2021 79.085 169.308 248.393 77.273 45.032 47.003
2020 40.694 218.530 259.224 0 77.561 140.969
2019 74.761 217.929 292.690 0 132.700 85.229
2018 116.802 324.637 441.439 25.814 212.257 86.566
2017 103.090 193.338 296.428 0 135.650 57.688
2016 22.700 267.869 290.569 26.684 76.826 164.359
2015 28.859 134.481 163.340 0 53.547 80.934
2014 38.709 118.308 157.017 0 85.241 33.067
2013 49.676 100.073 149.749 0 86.339 13.734
2012 131.736 106.381 238.117 10.070 66.673 29.638
2011 122.078 60.427 182.505 7.121 39.028 14.278
2010 57.236 101.922 159.158 22.197 40.164 39.561
2009 64.149 36.883 101.032 1.203 19.733 15.947
2008 71.768 85.179 156.947 0 36.078 49.101

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 80.595 +16,0% față de anul precedent 61.147 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 69.495 -39,7% față de anul precedent 81.829 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 115.325 +55,6% față de anul precedent 122.075 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2021 74.113 -19,4% față de anul precedent 174.280 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2020 91.951 -29,3% față de anul precedent 167.273 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2019 129.977 -55,4% față de anul precedent 162.713 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2018 291.169 +92,9% față de anul precedent 150.270 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2017 150.984 -17,5% față de anul precedent 145.444 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2016 183.027 +124,0% față de anul precedent 107.542 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2015 81.714 -26,3% față de anul precedent 81.626 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2014 110.822 +5,7% față de anul precedent 46.195 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2013 104.841 -23,0% față de anul precedent 44.908 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2012 136.160 +63,4% față de anul precedent 102.544 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2011 83.342 +4,8% față de anul precedent 101.235 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2010 79.496 +90,2% față de anul precedent 80.307 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2009 41.795 -57,3% față de anul precedent 59.237 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2008 97.874 59.073 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

52din 100 de puncte
Risc ridicat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare12 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive20 / 20
Lichiditate5 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

20 repere. O singură cronologie.

Din 2003 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2003 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
20 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 154.841 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 154.841 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
154.841 RON +65.45% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
20.682 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
80.595 RON +15.97% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 93.589 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 93.589 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
93.589 RON -39.76% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
40.246 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
69.495 RON -39.74% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 155.349 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 155.349 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
155.349 RON -22.67% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
52.205 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
115.325 RON +55.61% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 200.902 RON. Profit: 7.007 RON

Cifra de afaceri: 200.902 RON. Profit: 7.007 RON

Cifra de afaceri
200.902 RON -43.31% față de anul precedent
Profit net
7.007 RON +53.66% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
74.113 RON -19.4% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 354.409 RON. Profit: 4.560 RON

Cifra de afaceri: 354.409 RON. Profit: 4.560 RON

Cifra de afaceri
354.409 RON -14.62% față de anul precedent
Profit net
4.560 RON -63.35% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
91.951 RON -29.26% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 415.104 RON. Profit: 12.443 RON

Cifra de afaceri: 415.104 RON. Profit: 12.443 RON

Cifra de afaceri
415.104 RON -40.84% față de anul precedent
Profit net
12.443 RON +157.78% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
129.977 RON -55.36% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 701.649 RON. Profit: 4.827 RON

Cifra de afaceri: 701.649 RON. Profit: 4.827 RON

Cifra de afaceri
701.649 RON -10.31% față de anul precedent
Profit net
4.827 RON -87.26% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
291.169 RON +92.85% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 782.307 RON. Profit: 37.902 RON

Cifra de afaceri: 782.307 RON. Profit: 37.902 RON

Cifra de afaceri
782.307 RON -3.57% față de anul precedent
Profit net
37.902 RON -38.22% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
150.984 RON -17.51% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 811.278 RON. Profit: 61.347 RON

Cifra de afaceri: 811.278 RON. Profit: 61.347 RON

Cifra de afaceri
811.278 RON +49.59% față de anul precedent
Profit net
61.347 RON +73.14% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
183.027 RON +123.98% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 542.324 RON. Profit: 35.431 RON

Cifra de afaceri: 542.324 RON. Profit: 35.431 RON

Cifra de afaceri
542.324 RON +5.03% față de anul precedent
Profit net
35.431 RON +2650.85% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
81.714 RON -26.27% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 516.364 RON. Profit: 1.288 RON

Cifra de afaceri: 516.364 RON. Profit: 1.288 RON

Cifra de afaceri
516.364 RON +39.88% față de anul precedent
Profit net
1.288 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
110.822 RON +5.7% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 369.135 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 369.135 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
369.135 RON +2.97% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
57.636 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
104.841 RON -23% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 358.473 RON. Profit: 1.309 RON

Cifra de afaceri: 358.473 RON. Profit: 1.309 RON

Cifra de afaceri
358.473 RON +15% față de anul precedent
Profit net
1.309 RON -93.75% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
136.160 RON +63.38% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 311.720 RON. Profit: 20.928 RON

Cifra de afaceri: 311.720 RON. Profit: 20.928 RON

Cifra de afaceri
311.720 RON +15.64% față de anul precedent
Profit net
20.928 RON -0.67% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
83.342 RON +4.84% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 269.566 RON. Profit: 21.070 RON

Cifra de afaceri: 269.566 RON. Profit: 21.070 RON

Cifra de afaceri
269.566 RON +8.37% față de anul precedent
Profit net
21.070 RON +12826.38% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
79.496 RON +90.2% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 248.756 RON. Profit: 163 RON

Cifra de afaceri: 248.756 RON. Profit: 163 RON

Cifra de afaceri
248.756 RON -28.65% față de anul precedent
Profit net
163 RON -99.66% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
41.795 RON -57.3% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 348.646 RON. Profit: 48.404 RON

Cifra de afaceri: 348.646 RON. Profit: 48.404 RON

Cifra de afaceri
348.646 RON
Profit net
48.404 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
97.874 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008

2003 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataBESTAUTOMATIC S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4669 in Mun. Piteşti (ARGEŞ)

BESTAUTOMATIC S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4669 in Mun. Piteşti (ARGEŞ)

20 din 20 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4669, Argeş

ELECTRONIN INVEST S.R.L.
CUI: 42490501CAEN: 4669
Activ
ARGEŞ, Mun. Curtea de Argeş2020-05-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
244.896 RON
Profit
17.184 RON
Angajati
0
PULSAR TECH SOLUTIONS S.R.L.
CUI: 50464821CAEN: 4664
Activ
ARGEŞ, Mun. Piteşti2024-08-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
143.671 RON
Profit
18.740 RON
Angajati
1
ENERGY TRADE SRL
CUI: 18914469CAEN: 4669
Activ
ARGEŞ, Mun. Piteşti2006-08-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
327.693 RON
Profit
180.523 RON
Angajati
0
MUNTENIA GRUP INVEST S.R.L.
CUI: 15616336CAEN: 4669
Activ
ARGEŞ, Mun. Piteşti2003-07-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
119.870 RON
Profit
202.514 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4669, Argeş

CONTURO INDUSTRIAL SRL
CUI: 15785190CAEN: 4669
Activ
ARGEŞ, Mun. Piteşti2003-10-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.096.713 RON
Profit
1.622.761 RON
Angajati
7

Alte firme din Argeş

CONTY EXPERT 2000 SRL
CUI: 15626119CAEN: 6920
Activ
ARGEŞ, Mun. Piteşti2003-07-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
316.203 RON
Profit
85.004 RON
Angajati
1
NORD METAL SRL
CUI: 15408122CAEN: 2553
Activ
ARGEŞ, Mun. Piteşti2003-05-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.481.729 RON
Profit
1.486.096 RON
Angajati
5
SUPER PESCA SRL
CUI: 10781057CAEN: 4690
Activ
ARGEŞ, Mun. Piteşti1998-07-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.636.860 RON
Profit
389.582 RON
Angajati
8
PROSILVA GEOTOP SRL
CUI: 17602558CAEN: 7112
Activ
ARGEŞ, Mun. Piteşti2005-05-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.044.862 RON
Profit
80.939 RON
Angajati
5
NICOL NIFAM DIVERS S.R.L.
CUI: 38833466CAEN: 4690
Activ
ARGEŞ, Mun. Piteşti2018-02-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
290.717 RON
Profit
3.755 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul BESTAUTOMATIC S.R.L.?

CUI-ul BESTAUTOMATIC S.R.L. este 15626143.

Unde este sediul BESTAUTOMATIC S.R.L.?

BESTAUTOMATIC S.R.L. are sediul in Romania, ARGEŞ, Mun. Piteşti, Str. Exerciţiu nr. 86, 110418, Mun. Piteşti, judetul ARGEŞ.

Cand a fost infiintata BESTAUTOMATIC S.R.L.?

BESTAUTOMATIC S.R.L. a fost infiintata in anul 2003 (23 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a BESTAUTOMATIC S.R.L. in 2024?

In 2024, BESTAUTOMATIC S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 154.841 RON.

Cati angajati are BESTAUTOMATIC S.R.L.?

BESTAUTOMATIC S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are BESTAUTOMATIC S.R.L.?

BESTAUTOMATIC S.R.L. are codul CAEN principal 4669.

Ce profit a inregistrat BESTAUTOMATIC S.R.L. in 2024?

BESTAUTOMATIC S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 20.682 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
11 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
11 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.