Activ Plătitor TVA

FORWARD CONSULTING SRL

CUI: 15671764
CIF: RO15671764
Reg. Com.: J2003011127405
CAEN: 6210
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 15 august 2003 · 23 ani
Distribuie:

Activităţi de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 01:59

Despre FORWARD CONSULTING SRL

FORWARD CONSULTING SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 4 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2003 (23 ani de activitate). Activitatea principala este "Activităţi de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)" (cod CAEN 6210), in sectorul editare, difuzare programe radio si tv. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, FORWARD CONSULTING SRL a raportat o cifra de afaceri de 700.427 RON, in crestere fata de anul precedent (+14.4%). Profitul net inregistrat a fost de 315.956 RON (in scadere). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 2. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 18.594 RON in 2008 la 700.427 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
700.427 RON
Venituri totale
700.427 RON
Cheltuieli totale
363.878 RON
Profit brut
336.549 RON
Profit net
315.956 RON
Marja profit net
45,11%
Active imobilizate
69.684 RON
Active circulante
612.572 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
390.572 RON
Casa & conturi bănci
222.000 RON
Capital propriu
316.436 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti, Str. Povestei nr. 10
Detalii adresaSPATIU COMERCIAL NR 1
Telefon0318059321

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti, Str. Povestei nr. 10
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti, Str. Povestei nr. 10
Detalii
SPATIU COMERCIAL NR 1
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Transfer sediu fiscal (sosire) din 29.04.2025
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 4 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Da
TVA la incasare (RTVAI)
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
11 aprilie 2017

Stare inactivitate

Data inactivare
14 octombrie 2016
Data reactivare
1 martie 2017

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
700.427 RON
Rezultat net
315.956 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 700.427 RON 612.342 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 700.427 RON 612.358 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 363.878 RON 160.437 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 336.549 RON 451.921 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 315.956 RON 445.920 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 69.684 RON 89.841 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 612.572 RON 372.140 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 682.256 RON 461.981 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 390.572 RON 323.311 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 222.000 RON 48.829 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 373.530 RON 18.250 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 316.436 RON 446.400 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 2 persoane 2 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active682.256RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

54,7 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale682.256 RON
Datorii totale373.530 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
46,3 %Profit net / active totale
ROE
99,8 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
1,64 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
46,4 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 700.427 +14,4% față de anul precedent 700.427 363.878 336.549 -25,5% față de anul precedent 315.956 -29,2% față de anul precedent 0 0
2023 612.342 +120,0% față de anul precedent 612.358 160.437 451.921 +509,7% față de anul precedent 445.920 +524,7% față de anul precedent 0 0
2022 278.375 -42,1% față de anul precedent 279.174 205.051 74.123 -72,7% față de anul precedent 71.387 -73,2% față de anul precedent 0 0
2021 480.406 +231,8% față de anul precedent 479.790 208.273 271.517 +4.843,0% față de anul precedent 266.809 +6.332,2% față de anul precedent 0 0
2020 144.771 -26,6% față de anul precedent 145.231 139.738 5.493 -95,3% față de anul precedent 4.148 -96,4% față de anul precedent 0 0
2019 197.313 +113,9% față de anul precedent 197.313 79.684 117.629 114.560 0 0
2018 92.237 -60,6% față de anul precedent 92.238 132.486 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 40.248 41.170
2017 234.333 -20,8% față de anul precedent 234.421 119.589 114.832 -31,8% față de anul precedent 112.488 -29,5% față de anul precedent 0 0
2016 295.980 +33,3% față de anul precedent 295.988 127.561 168.427 +143,2% față de anul precedent 159.547 +154,9% față de anul precedent 0 0
2015 222.003 +152,4% față de anul precedent 222.007 152.762 69.245 62.585 0 0
2014 87.945 -9,7% față de anul precedent 87.952 88.417 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 465 3.108
2013 97.359 -63,1% față de anul precedent 97.858 84.927 12.931 -91,8% față de anul precedent 9.984 -92,5% față de anul precedent 0 0
2012 263.612 -2,8% față de anul precedent 263.786 105.236 158.550 +28,7% față de anul precedent 133.018 +28,6% față de anul precedent 0 0
2011 271.330 +145,3% față de anul precedent 271.712 148.543 123.169 +25,9% față de anul precedent 103.462 +28,5% față de anul precedent 0 0
2010 110.601 +740,8% față de anul precedent 111.569 13.709 97.860 +5.061,4% față de anul precedent 80.534 +18.672,5% față de anul precedent 0 0
2009 13.154 -29,3% față de anul precedent 18.526 16.630 1.896 +200,0% față de anul precedent 429 -12,3% față de anul precedent 0 0
2008 18.594 18.473 17.841 632 489 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 69.684 612.572 682.256 0 390.572 222.000
2023 89.841 372.140 461.981 0 323.311 48.829
2022 58.398 71.014 129.412 0 25.936 45.078
2021 64.437 247.473 311.910 0 196.746 50.727
2020 20.537 54.933 75.470 0 13.885 41.048
2019 21.808 136.074 157.882 0 27.915 108.159
2018 11.990 24.401 36.391 0 16.360 8.041
2017 22.352 104.720 127.072 0 18.371 86.349
2016 29.371 232.412 261.783 8.876 91.614 131.922
2015 34.808 97.282 132.090 323 61.065 35.894
2014 34.530 40.361 74.891 323 30.166 9.872
2013 48.233 49.967 98.200 0 32.997 16.970
2012 24.514 182.205 206.719 0 39.217 142.988
2011 28.967 202.739 231.706 0 27.462 175.277
2010 0 137.606 137.606 0 0 137.606
2009 4.429 26.651 31.080 0 679 25.972
2008 11.657 25.258 36.915 0 15.520 9.738

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 373.530 +1.946,7% față de anul precedent 316.436 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2023 18.250 -70,9% față de anul precedent 446.400 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2022 62.667 +26,8% față de anul precedent 71.867 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2021 49.419 -3,0% față de anul precedent 267.289 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2020 50.971 -40,0% față de anul precedent 25.386 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2019 84.959 +10,1% față de anul precedent 73.870 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2018 77.154 +447,0% față de anul precedent -40.690 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2017 14.104 -64,0% față de anul precedent 112.968 Neraportat 2
2016 39.211 +168,9% față de anul precedent 222.572 Neraportat 0
2015 14.580 -25,7% față de anul precedent 119.385 Neraportat 0
2014 19.620 -50,9% față de anul precedent 56.800 Neraportat 0
2013 39.956 -46,7% față de anul precedent 59.908 Neraportat 0
2012 74.905 -41,5% față de anul precedent 133.258 Neraportat 0
2011 128.004 +180,4% față de anul precedent 103.702 Neraportat 0
2010 45.645 +132,3% față de anul precedent 91.961 Neraportat 0
2009 19.653 -24,2% față de anul precedent 11.427 Neraportat 0
2008 25.917 10.998 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

16din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare11 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate5 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
S-SABIN - NICOLAE POSEAadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

22 repere. O singură cronologie.

Din 2003 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2003 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
22 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 26391/2026capital social, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite

capital social, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 700.427 RON. Profit: 315.956 RON

Cifra de afaceri: 700.427 RON. Profit: 315.956 RON

Cifra de afaceri
700.427 RON +14.38% față de anul precedent
Profit net
315.956 RON -29.15% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
373.530 RON +1946.74% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 612.342 RON. Profit: 445.920 RON

Cifra de afaceri: 612.342 RON. Profit: 445.920 RON

Cifra de afaceri
612.342 RON +119.97% față de anul precedent
Profit net
445.920 RON +524.65% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
18.250 RON -70.88% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 278.375 RON. Profit: 71.387 RON

Cifra de afaceri: 278.375 RON. Profit: 71.387 RON

Cifra de afaceri
278.375 RON -42.05% față de anul precedent
Profit net
71.387 RON -73.24% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
62.667 RON +26.81% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 480.406 RON. Profit: 266.809 RON

Cifra de afaceri: 480.406 RON. Profit: 266.809 RON

Cifra de afaceri
480.406 RON +231.84% față de anul precedent
Profit net
266.809 RON +6332.23% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
49.419 RON -3.04% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 144.771 RON. Profit: 4.148 RON

Cifra de afaceri: 144.771 RON. Profit: 4.148 RON

Cifra de afaceri
144.771 RON -26.63% față de anul precedent
Profit net
4.148 RON -96.38% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
50.971 RON -40.01% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 197.313 RON. Profit: 114.560 RON

Cifra de afaceri: 197.313 RON. Profit: 114.560 RON

Cifra de afaceri
197.313 RON +113.92% față de anul precedent
Profit net
114.560 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
84.959 RON +10.12% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 92.237 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 92.237 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
92.237 RON -60.64% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
41.170 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
77.154 RON +447.04% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 3 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 234.333 RON. Profit: 112.488 RON

Cifra de afaceri: 234.333 RON. Profit: 112.488 RON

Cifra de afaceri
234.333 RON -20.83% față de anul precedent
Profit net
112.488 RON -29.5% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2
Datorii
14.104 RON -64.03% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Stare companieStare companieFirma a fost reactivataCompania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.

Compania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.

2016 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 295.980 RON. Profit: 159.547 RON

Cifra de afaceri: 295.980 RON. Profit: 159.547 RON

Cifra de afaceri
295.980 RON +33.32% față de anul precedent
Profit net
159.547 RON +154.93% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
39.211 RON +168.94% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016
Stare companieStare companieFirma a fost declarata inactivaCompania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

Compania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 222.003 RON. Profit: 62.585 RON

Cifra de afaceri: 222.003 RON. Profit: 62.585 RON

Cifra de afaceri
222.003 RON +152.43% față de anul precedent
Profit net
62.585 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
14.580 RON -25.69% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 87.945 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 87.945 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
87.945 RON -9.67% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
3.108 RON
Angajati
0
Datorii
19.620 RON -50.9% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 97.359 RON. Profit: 9.984 RON

Cifra de afaceri: 97.359 RON. Profit: 9.984 RON

Cifra de afaceri
97.359 RON -63.07% față de anul precedent
Profit net
9.984 RON -92.49% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
39.956 RON -46.66% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 263.612 RON. Profit: 133.018 RON

Cifra de afaceri: 263.612 RON. Profit: 133.018 RON

Cifra de afaceri
263.612 RON -2.84% față de anul precedent
Profit net
133.018 RON +28.57% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
74.905 RON -41.48% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 271.330 RON. Profit: 103.462 RON

Cifra de afaceri: 271.330 RON. Profit: 103.462 RON

Cifra de afaceri
271.330 RON +145.32% față de anul precedent
Profit net
103.462 RON +28.47% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
128.004 RON +180.43% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 110.601 RON. Profit: 80.534 RON

Cifra de afaceri: 110.601 RON. Profit: 80.534 RON

Cifra de afaceri
110.601 RON +740.82% față de anul precedent
Profit net
80.534 RON +18672.49% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
45.645 RON +132.25% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 13.154 RON. Profit: 429 RON

Cifra de afaceri: 13.154 RON. Profit: 429 RON

Cifra de afaceri
13.154 RON -29.26% față de anul precedent
Profit net
429 RON -12.27% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
19.653 RON -24.17% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009
Cele mai recente 20 repere; restul se încarcă în pagină.20 din 22 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

13.072026Mentiune · Buletin 26391/2026capital social, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite

capital social; modificare date asociaţi persoane fizice; modificare date administrator persoane împuternicite; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 29.06.2026

Companie
FORWARD CONSULTING SRL
CUI
15671764
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
13.07.2026
Registrul Comerțului
J2003011127405
EUID
ROONRC.J2003011127405
Sediu
Bucureşti Sectorul 4, Strada POVESTEI, Nr. 10, SPATIU COMERCIAL NR 1, Etaj
Județ
București
Număr încheiere
556434
Data încheierii
13.07.2026
Număr dosar
2700257
Data dosarului
07.07.2026
Tribunal
Bucureşti
Registrator
Alexandru Bunea

Subiecte

capital social, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite

Documente menționate

  • Hotărârea adunării generale a asociaţilor nr. 11 din 29.06.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 26391/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 6210, Municipiul Bucureşti

REACTIVE FUTURE S.R.L.
CUI: 48325155CAEN: 6210
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2023-06-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
701.091 RON
Profit
615.654 RON
Angajati
1
XYOS SPACE INN S.R.L.
CUI: 43156276CAEN: 6210
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2020-10-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
698.899 RON
Profit
630.205 RON
Angajati
1
ZENTHINK SRL
CUI: 37562261CAEN: 6210
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2017-05-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
701.231 RON
Profit
520.143 RON
Angajati
2
LEAD-IT EXPERT CONSULTING SRL
CUI: 26184519CAEN: 6210
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2009-11-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
698.852 RON
Profit
317.906 RON
Angajati
1
JUST SMART S.R.L.
CUI: 45208592CAEN: 6210
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2021-11-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
707.987 RON
Profit
213.352 RON
Angajati
1
ARTLAB TECH CODERS S.R.L.
CUI: 43123988CAEN: 6210
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2020-10-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
691.594 RON
Profit
552.957 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 6210, Municipiul Bucureşti

POZITRON GRUP SRL
CUI: 15663311CAEN: 6210
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2003-08-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
39.795 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
ARIA SERVICII INFORMATICE SRL
CUI: 15688049CAEN: 6210
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2003-08-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
523.971 RON
Profit
423.336 RON
Angajati
2
ADVANTAGE TITLE SOLUTIONS SRL
CUI: 15655513CAEN: 6210
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2003-08-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.398.829 RON
Profit
10.825 RON
Angajati
12

Alte firme din Municipiul Bucureşti

FM CONTAUDIT SRL
CUI: 15671730CAEN: 6920
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2003-08-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
69.300 RON
Profit
37.219 RON
Angajati
0
PLATIN CONSTRUCT SRL
CUI: 15671870CAEN: 4120
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2003-08-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
12.293.643 RON
Profit
3.254.098 RON
Angajati
4
LIFT EXPERT SRL
CUI: 15672441CAEN: 2822
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2003-08-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
63.628 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
BENDIS MEDICAL SRL
CUI: 15646574CAEN: 8622
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2003-08-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
112.300 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
M & C OMEGA CONSTRUCTII SRL
CUI: 15697144CAEN: 4120
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2003-08-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
26.753 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
EUROTRAINING SOLUTION SRL
CUI: 15398894CAEN: 8559
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2003-04-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
298.388 RON
Profit
23.693 RON
Angajati
3
INTACT MEDIA ADVISORS SRL
CUI: 15967078CAEN: 7311
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2003-12-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.362.203 RON
Profit
1.654.258 RON
Angajati
4
YOYO MEDICA SRL
CUI: 9826147CAEN: 8623
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti1997-10-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
436.431 RON
Profit
14.743 RON
Angajati
2
SCOTT INVESTMENT & PROJECTS SRL
CUI: 18493025CAEN: 7022
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2006-03-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul FORWARD CONSULTING SRL?

CUI-ul FORWARD CONSULTING SRL este 15671764.

Unde este sediul FORWARD CONSULTING SRL?

FORWARD CONSULTING SRL are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti, Str. Povestei nr. 10, Sector 4 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata FORWARD CONSULTING SRL?

FORWARD CONSULTING SRL a fost infiintata in anul 2003 (23 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a FORWARD CONSULTING SRL in 2024?

In 2024, FORWARD CONSULTING SRL a raportat o cifra de afaceri de 700.427 RON.

Cati angajati are FORWARD CONSULTING SRL?

FORWARD CONSULTING SRL a raportat un numar mediu de 2 salariati in 2024.

Ce activitate are FORWARD CONSULTING SRL?

FORWARD CONSULTING SRL are codul CAEN principal 6210 (Activităţi de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)).

Ce profit a inregistrat FORWARD CONSULTING SRL in 2024?

FORWARD CONSULTING SRL a inregistrat un profit net de 315.956 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.