Activ Plătitor TVA

COM LINE CONSULTING S.R.L.

CUI: 15672522
CIF: RO15672522
Reg. Com.: J40/11096/2003
CAEN: 5229
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 15 august 2003 · 23 ani
Distribuie:

Profil de companie · informații din registrele publice

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 02:01

Despre COM LINE CONSULTING S.R.L.

COM LINE CONSULTING S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 3 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2003 (23 ani de activitate). Activeaza in sectorul transport si depozitare (cod CAEN 5229). Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, COM LINE CONSULTING S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 16.160 RON, relativ stabila fata de anul precedent (+0.2%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut de la 13.084 RON in 2008 la 16.160 RON in 2024. Datoriile raportate (778.829 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
16.160 RON
Venituri totale
16.160 RON
Cheltuieli totale
17.907 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
438.460 RON
Active circulante
416.526 RON
Stocuri
289.254 RON
Creanțe
110.706 RON
Casa & conturi bănci
16.566 RON
Capital propriu
76.157 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti, Str. NERVA TRAIAN nr. 5, 31042
Telefon0722465109

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti, Str. NERVA TRAIAN nr. 5, 31042
Cod poștal: 31042
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti, Str. NERVA TRAIAN nr. 5, 31042
Cod postal
31042
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Strain
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 28.11.2006
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 ianuarie 2013 - 1 august 2019

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
16.160 RON
Rezultat net
-4.333 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 16.160 RON 16.134 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 16.160 RON 16.193 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 17.907 RON 19.034 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 1.747 RON 2.841 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 4.333 RON 2.841 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 438.460 RON 443.335 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 416.526 RON 415.624 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 854.986 RON 858.959 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 289.254 RON 289.254 RON
CreanțeSume de încasat 110.706 RON 110.440 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 16.566 RON 15.930 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 778.829 RON 778.468 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 76.157 RON 80.491 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active854.986RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

91,1 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale854.986 RON
Datorii totale778.829 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,53 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
8,9 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 16.160 +0,2% față de anul precedent 16.160 17.907 0 0 1.747 4.333
2023 16.134 0,0% față de anul precedent 16.193 19.034 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 2.841 2.841
2022 16.134 0,0% față de anul precedent 16.134 14.757 1.377 -77,0% față de anul precedent 893 -83,7% față de anul precedent 0 0
2021 16.134 16.257 10.278 5.979 5.491 0 0
2020 0 -100,0% față de anul precedent 0 5.885 0 0 5.885 5.885
2019 168 0,0% față de anul precedent 168 13.316 0 0 13.148 13.154
2018 168 0,0% față de anul precedent 168 5.418 0 0 5.250 5.256
2017 168 -99,0% față de anul precedent 168 77.842 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 77.674 77.680
2016 16.197 +13,5% față de anul precedent 16.197 10.220 5.977 5.491 0 0
2015 14.272 +425,3% față de anul precedent 14.272 20.666 0 0 Neraportat 6.822
2014 2.717 -74,5% față de anul precedent 2.717 10.564 0 0 7.847 7.847
2013 10.664 +1.117,4% față de anul precedent 326.907 336.945 0 0 10.038 10.038
2012 876 876 37.935 0 0 37.059 37.059
2011 0 -100,0% față de anul precedent 0 27.455 0 -100,0% față de anul precedent 0 27.455 27.455
2010 9.001 +90,5% față de anul precedent 9.033 7.973 1.060 0 0 672
2009 4.726 -63,9% față de anul precedent 4.727 26.177 0 0 21.450 22.917
2008 13.084 13.136 31.602 0 0 18.466 18.793

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 438.460 416.526 854.986 289.254 110.706 16.566
2023 443.335 415.624 858.959 289.254 110.440 15.930
2022 448.211 413.523 861.734 289.254 110.065 14.204
2021 453.086 407.673 860.759 289.254 105.747 12.672
2020 457.961 396.470 854.431 289.254 107.091 125
2019 462.836 396.476 859.312 289.254 107.191 31
2018 467.711 397.304 865.015 289.254 107.091 959
2017 472.586 397.647 870.233 289.254 107.091 1.302
2016 550.427 397.447 947.874 289.254 107.091 1.102
2015 557.674 399.963 957.637 289.254 107.091 3.618
2014 564.921 396.515 961.436 289.254 107.109 152
2013 568.884 397.956 966.840 289.254 107.091 1.611
2012 568.884 398.254 967.138 289.254 108.314 686
2011 577.977 415.196 993.173 289.254 107.996 17.946
2010 636.789 441.242 1.078.031 289.254 151.863 125
2009 636.789 441.047 1.077.836 289.254 151.808 -15
2008 586.728 437.364 1.024.092 289.254 147.057 1.053

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 778.829 +0,1% față de anul precedent 76.157 Neraportat 0
2023 778.468 +0,0% față de anul precedent 80.491 Neraportat 0
2022 778.402 +0,0% față de anul precedent 83.332 Neraportat 0
2021 778.319 +0,1% față de anul precedent 82.440 Neraportat 0
2020 777.484 +0,1% față de anul precedent 76.947 Neraportat 0
2019 776.483 +1,0% față de anul precedent 82.829 Neraportat 0
2018 769.034 0,0% față de anul precedent 95.981 Neraportat 0
2017 768.997 +0,0% față de anul precedent 101.236 Neraportat 0
2016 768.958 -2,0% față de anul precedent 178.916 Neraportat 0
2015 784.212 +0,4% față de anul precedent 173.425 Neraportat 0
2014 781.189 +0,3% față de anul precedent 180.247 Neraportat 0
2013 778.745 +1,3% față de anul precedent 188.095 Neraportat 0
2012 769.005 +0,9% față de anul precedent 198.133 Neraportat 0
2011 762.005 +0,2% față de anul precedent 231.168 Neraportat 0
2010 760.596 +0,1% față de anul precedent 317.435 Neraportat 0
2009 759.728 +3,0% față de anul precedent 318.108 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2008 737.856 286.236 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

69din 100 de puncte
Risc ridicat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare19 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor5 / 20
Pierderi consecutive20 / 20
Lichiditate10 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

20 repere. O singură cronologie.

Din 2003 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2003 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
20 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 16.160 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 16.160 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
16.160 RON +0.16% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
4.333 RON
Angajati
0
Datorii
778.829 RON +0.05% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 16.134 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 16.134 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
16.134 RON 0% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
2.841 RON
Angajati
0
Datorii
778.468 RON +0.01% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 16.134 RON. Profit: 893 RON

Cifra de afaceri: 16.134 RON. Profit: 893 RON

Cifra de afaceri
16.134 RON 0% față de anul precedent
Profit net
893 RON -83.74% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
778.402 RON +0.01% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 16.134 RON. Profit: 5.491 RON

Cifra de afaceri: 16.134 RON. Profit: 5.491 RON

Cifra de afaceri
16.134 RON
Profit net
5.491 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
778.319 RON +0.11% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
5.885 RON
Angajati
0
Datorii
777.484 RON +0.13% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 168 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 168 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
168 RON 0% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
13.154 RON
Angajati
0
Datorii
776.483 RON +0.97% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 168 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 168 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
168 RON 0% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
5.256 RON
Angajati
0
Datorii
769.034 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 168 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 168 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
168 RON -98.96% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
77.680 RON
Angajati
0
Datorii
768.997 RON +0.01% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 16.197 RON. Profit: 5.491 RON

Cifra de afaceri: 16.197 RON. Profit: 5.491 RON

Cifra de afaceri
16.197 RON +13.49% față de anul precedent
Profit net
5.491 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
768.958 RON -1.95% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 14.272 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 14.272 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
14.272 RON +425.29% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
6.822 RON
Angajati
0
Datorii
784.212 RON +0.39% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 2.717 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 2.717 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
2.717 RON -74.52% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
7.847 RON
Angajati
0
Datorii
781.189 RON +0.31% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 10.664 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 10.664 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
10.664 RON +1117.35% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
10.038 RON
Angajati
0
Datorii
778.745 RON +1.27% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 876 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 876 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
876 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
37.059 RON
Angajati
0
Datorii
769.005 RON +0.92% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
27.455 RON
Angajati
0
Datorii
762.005 RON +0.19% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 9.001 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 9.001 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
9.001 RON +90.46% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
672 RON
Angajati
0
Datorii
760.596 RON +0.11% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 4.726 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 4.726 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
4.726 RON -63.88% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
22.917 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
759.728 RON +2.96% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 13.084 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 13.084 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
13.084 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
18.793 RON
Angajati
1
Datorii
737.856 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008

2003 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataCOM LINE CONSULTING S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 5229 in Sector 3 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

COM LINE CONSULTING S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 5229 in Sector 3 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

20 din 20 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 5229, Municipiul Bucureşti

BROKER EXPERT SOLUTION S.R.L.
CUI: 41959066CAEN: 5229
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2019-11-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
18.510 RON
Profit
14.823 RON
Angajati
0
VALROV CONSULTING SRL
CUI: 17027230CAEN: 5229
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2004-12-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
20.550 RON
Profit
4.598 RON
Angajati
1
VALMARSEA S.R.L.
CUI: 50369269CAEN: 5229
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2024-07-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
15.028 RON
Profit
12.043 RON
Angajati
0
AURORA AFI TRANS SRL
CUI: 33681855CAEN: 5229
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2014-10-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
38.926 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 5229, Municipiul Bucureşti

DA WAY NET S.R.L.
CUI: 15620973CAEN: 5229
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2003-07-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
756.460 RON
Profit
122.822 RON
Angajati
1
NORAVILLE SRL
CUI: 15821101CAEN: 5229
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2003-10-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.965.703 RON
Profit
744.576 RON
Angajati
1

Alte firme din Municipiul Bucureşti

LIFT EXPERT SRL
CUI: 15672441CAEN: 2822
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2003-08-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
63.628 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
PLATIN CONSTRUCT SRL
CUI: 15671870CAEN: 4120
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2003-08-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
12.293.643 RON
Profit
3.254.098 RON
Angajati
4
KATI FARM SRL
CUI: 15676699CAEN: 4773
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2003-08-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.026.082 RON
Profit
67.632 RON
Angajati
3
ALPHA PRODINVEST SRL
CUI: 15647200CAEN: 6820
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2003-08-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.289.218 RON
Profit
470.657 RON
Angajati
2
LIM CONSULT INTERNATIONAL SRL
CUI: 15704314CAEN: 4712
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2003-08-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.327.364 RON
Profit
1.125.430 RON
Angajati
6
ABUS INTERMED S.R.L.
CUI: 15402669CAEN: 4619
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2003-04-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
83.044 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
VILUK GRUP IFN SRL
CUI: 15967540CAEN: 6492
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2003-12-05
fara e-Factura
BIZARRE STUDIO S.R.L.
CUI: 9833217CAEN: 7311
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti1997-10-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.250 RON
Profit
294 RON
Angajati
0
ACTUAL CONNECT SRL
CUI: 18496870CAEN: 4690
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2006-03-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
23.708.074 RON
Profit
4.629.809 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul COM LINE CONSULTING S.R.L.?

CUI-ul COM LINE CONSULTING S.R.L. este 15672522.

Unde este sediul COM LINE CONSULTING S.R.L.?

COM LINE CONSULTING S.R.L. are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti, Str. NERVA TRAIAN nr. 5, 31042, Sector 3 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata COM LINE CONSULTING S.R.L.?

COM LINE CONSULTING S.R.L. a fost infiintata in anul 2003 (23 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a COM LINE CONSULTING S.R.L. in 2024?

In 2024, COM LINE CONSULTING S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 16.160 RON.

Ce activitate are COM LINE CONSULTING S.R.L.?

COM LINE CONSULTING S.R.L. are codul CAEN principal 5229.

Ce profit a inregistrat COM LINE CONSULTING S.R.L. in 2024?

COM LINE CONSULTING S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 4.333 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.