Activ

CARPATICA ASIG SA SIBIU SUCURSALA COVASNA

CUI: 15697594
CIF: 15697594
Reg. Com.: J14/308/2003
CAEN: 6512
Formă: SA (Societate pe actiuni)
Înființată: 27 august 2003 · 23 ani
Distribuie:

Alte activități de asigurări (exceptând asigurările de viață)

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 00:30

Despre CARPATICA ASIG SA SIBIU SUCURSALA COVASNA

CARPATICA ASIG SA SIBIU SUCURSALA COVASNA este o sa (societate pe actiuni) cu sediul in Mun. Sfântu Gheorghe, judetul COVASNA, infiintata in 2003 (23 ani de activitate). Activitatea principala este "Alte activități de asigurări (exceptând asigurările de viață)" (cod CAEN 6512), in sectorul telecomunicatii si tehnologia informatiei. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

Compania, pe scurt

Nu sunt disponibile date financiare

Indicatorii vor apărea aici când datele sunt publicate.

Contact

AdresaRomania, COVASNA, Mun. Sfântu Gheorghe, Str. Gróf Mikó Imre nr. 4, 520003
Telefon0040267318811
Fax0040267318811

Adresă sediu social

Romania, COVASNA, Mun. Sfântu Gheorghe, Str. Gróf Mikó Imre nr. 4, 520003
Cod poștal: 520003
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, COVASNA, Mun. Sfântu Gheorghe, Str. Gróf Mikó Imre nr. 4, 520003
Cod postal
520003
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Alte Forme De Proprietate
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 26.08.2003
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Covasna
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Nu există date financiare publicate pentru această companie.

Bilanțuri anuale

Toate cele 0 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Nu există bilanțuri disponibile pentru această companie.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari

Datele disponibile nu permit calcularea unui scor de risc.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

1 repere. O singură cronologie.

Din 2003 până în 2003 · datele disponibile în acest profil.

2003 → 2003
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
1 repere · toți anii

2003 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataCARPATICA ASIG SA SIBIU SUCURSALA COVASNA (SA (Societate pe actiuni)) - CAEN 6512 in Mun. Sfântu Gheorghe (COVASNA)

CARPATICA ASIG SA SIBIU SUCURSALA COVASNA (SA (Societate pe actiuni)) - CAEN 6512 in Mun. Sfântu Gheorghe (COVASNA)

1 din 1 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 6512, Covasna

Alte firme din Covasna

SORBI SRL
CUI: 15697578CAEN: 4711
Activ
COVASNA, Sat Micfalău Com. Micfalău2003-08-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
506.154 RON
Profit
33.234 RON
Angajati
1
NONOCAR SRL
CUI: 15697608CAEN: 7120
Activ
COVASNA, Sat Sâncraiu Com. Ilieni2003-08-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
256.096 RON
Profit
1.609 RON
Angajati
1
TRIEM S.R.L.
CUI: 15762595CAEN: 6831
Activ
COVASNA, Mun. Sfântu Gheorghe2003-09-24
fara e-Factura
PETRICA SRL
CUI: 15088486CAEN: 4755
Activ
COVASNA, Mun. Târgu Secuiesc2002-12-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.383.875 RON
Profit
189.597 RON
Angajati
2
MYADA IMPORT-EXPORT SRL
CUI: 16388430CAEN: 6820
Activ
COVASNA, Mun. Sfântu Gheorghe2004-05-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
257.007 RON
Profit
117.301 RON
Angajati
1
SPECTRUM SRL
CUI: 3225903CAEN: 7112
Activ
COVASNA, Mun. Sfântu Gheorghe1993-02-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
257.800 RON
Profit
72.735 RON
Angajati
2
DOMARYS N.M. S.R.L.
CUI: 28637055CAEN: 4771
Activ
COVASNA, Orş. Covasna2011-06-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
104.635 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul CARPATICA ASIG SA SIBIU SUCURSALA COVASNA?

CUI-ul CARPATICA ASIG SA SIBIU SUCURSALA COVASNA este 15697594.

Unde este sediul CARPATICA ASIG SA SIBIU SUCURSALA COVASNA?

CARPATICA ASIG SA SIBIU SUCURSALA COVASNA are sediul in Romania, COVASNA, Mun. Sfântu Gheorghe, Str. Gróf Mikó Imre nr. 4, 520003, Mun. Sfântu Gheorghe, judetul COVASNA.

Cand a fost infiintata CARPATICA ASIG SA SIBIU SUCURSALA COVASNA?

CARPATICA ASIG SA SIBIU SUCURSALA COVASNA a fost infiintata in anul 2003 (23 ani de activitate).

Ce activitate are CARPATICA ASIG SA SIBIU SUCURSALA COVASNA?

CARPATICA ASIG SA SIBIU SUCURSALA COVASNA are codul CAEN principal 6512 (Alte activități de asigurări (exceptând asigurările de viață)).

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 0 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.