Activ Plătitor TVAe‑Factură

SARPANTA CONSTRUCT SRL

CUI: 15757645
CIF: RO15757645
Reg. Com.: J2003002622124
CAEN: 4100
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 22 septembrie 2003 · 23 ani
Distribuie:

Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 00:13

Despre SARPANTA CONSTRUCT SRL

SARPANTA CONSTRUCT SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Cluj-Napoca, judetul CLUJ, infiintata in 2003 (23 ani de activitate). Activitatea principala este "Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale" (cod CAEN 4100), in sectorul constructii. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2025, SARPANTA CONSTRUCT SRL a raportat o cifra de afaceri de 0 RON. Profitul net inregistrat a fost de 285.884 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1.

Este inregistrata ca platitoare de TVA si in sistemul RO e-Factura din martie 2024.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
0 RON
Venituri totale
349.415 RON
Cheltuieli totale
60.047 RON
Profit brut
289.368 RON
Profit net
285.884 RON
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
1.432.674 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
1.427.648 RON
Casa & conturi bănci
5.026 RON
Capital propriu
784.347 RON

Contact

AdresaRomania, CLUJ, Mun. Cluj-Napoca, Str. Lunii nr. 8, 400367
Telefon0742040607

Adresă sediu social

Romania, CLUJ, Mun. Cluj-Napoca, Str. Lunii nr. 8, 400367
Cod poștal: 400367
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, CLUJ, Mun. Cluj-Napoca, Str. Lunii nr. 8, 400367
Cod postal
400367
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton Si Strain
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 19.09.2003
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Platitor TVA
Da
TVA la incasare (RTVAI)
Da

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 martie 2024)
TVA la incasare
1 ianuarie 2013

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2025 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2025
Cifră de afaceri
0 RON
Rezultat net
285.884 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2025 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2025 2024
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 0 RON 0 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 349.415 RON 33 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 60.047 RON 63.408 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 289.368 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 285.884 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 63.375 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 63.375 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 1.432.674 RON 1.164.685 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 1.432.674 RON 1.164.685 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 1.427.648 RON 1.140.251 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 5.026 RON 24.434 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 648.327 RON 666.222 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 784.347 RON 498.463 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2025

Total active1.432.674RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2025

45,3 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale1.432.674 RON
Datorii totale648.327 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2025

ROA
20,0 %Profit net / active totale
ROE
36,4 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
2,21 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
54,7 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 18 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

18 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2025 0 349.415 60.047 289.368 285.884 0 0
2024 0 33 63.408 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 63.375 63.375
2023 0 77.038 54.307 22.731 21.961 0 0
2022 0 33 46.190 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 46.157 46.157
2021 0 230.376 43.710 186.666 -16,3% față de anul precedent 184.363 -17,3% față de anul precedent 0 0
2020 0 261.884 38.834 223.050 +2,4% față de anul precedent 223.050 +2,4% față de anul precedent 0 0
2019 0 -100,0% față de anul precedent 457.118 239.323 217.795 +143,8% față de anul precedent 217.795 +153,8% față de anul precedent 0 0
2018 117.816 +1.817,6% față de anul precedent 119.614 30.269 89.345 -62,1% față de anul precedent 85.811 -63,6% față de anul precedent 0 0
2017 6.144 -96,6% față de anul precedent 263.235 27.458 235.777 235.593 0 0
2016 180.932 181.697 186.520 0 0 4.823 10.251
2015 0 0 2.076 0 0 2.076 2.076
2014 0 0 1.295 0 0 1.295 1.295
2013 0 180 898 0 0 718 718
2012 0 0 385.663 0 0 385.663 385.663
2011 0 0 856 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 856 856
2010 0 -100,0% față de anul precedent 86.000 5.141 80.859 +5.626,6% față de anul precedent 67.555 0 0
2009 37.168 37.859 36.447 1.412 0 0 1.170
2008 0 7 313.224 0 0 313.217 313.217

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

18 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2025 0 1.432.674 1.432.674 0 1.427.648 5.026
2024 0 1.164.685 1.164.685 0 1.140.251 24.434
2023 0 1.347.970 1.347.970 0 1.330.005 17.965
2022 0 1.377.394 1.377.394 0 1.366.260 11.134
2021 0 1.539.280 1.539.280 0 1.370.137 169.143
2020 0 1.435.682 1.435.682 0 1.395.038 40.644
2019 0 1.235.004 1.235.004 0 1.181.227 53.777
2018 203.256 1.120.643 1.323.899 0 754.741 365.902
2017 0 1.175.348 1.175.348 0 1.138.891 26.294
2016 0 1.033.081 1.033.081 0 861.781 161.137
2015 0 862.179 862.179 0 850.062 1.954
2014 0 863.803 863.803 0 849.678 3.962
2013 0 861.135 861.135 0 849.460 1.512
2012 0 772.794 772.794 0 760.076 2.555
2011 0 485.203 485.203 0 471.469 3.571
2010 0 485.957 485.957 0 471.373 4.421
2009 0 403.831 403.831 0 385.220 8.448
2008 0 405.493 405.493 0 388.945 6.385

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

18 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2025 648.327 -2,7% față de anul precedent 784.347 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2024 666.222 -15,3% față de anul precedent 498.463 Neraportat 1
2023 786.132 -6,1% față de anul precedent 561.838 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2022 837.517 -12,1% față de anul precedent 539.877 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2021 953.247 -7,8% față de anul precedent 586.033 Neraportat 1
2020 1.034.012 -2,1% față de anul precedent 401.670 Neraportat 0
2019 1.056.383 -22,5% față de anul precedent 178.621 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2018 1.363.074 +4,8% față de anul precedent -39.175 Neraportat 1
2017 1.300.534 -6,7% față de anul precedent -125.186 Neraportat 0
2016 1.393.859 +14,9% față de anul precedent -360.778 Neraportat 0
2015 1.212.706 +0,0% față de anul precedent -350.527 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2014 1.212.255 +0,3% față de anul precedent -348.452 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2013 1.208.292 +8,0% față de anul precedent -347.157 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2012 1.119.233 +151,0% față de anul precedent -346.439 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2011 445.979 +0,0% față de anul precedent 39.224 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2010 445.877 +3,4% față de anul precedent 40.080 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2009 431.306 -0,1% față de anul precedent -27.475 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2008 431.798 -26.305 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2025

28din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare8 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

22 repere. O singură cronologie.

Din 2003 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2003 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
22 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 35140/2026actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Deschide înregistrarea completă

2025 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2025Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 285.884 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 285.884 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
285.884 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
648.327 RON -2.69% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2025

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
63.375 RON
Angajati
1
Datorii
666.222 RON -15.25% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 21.961 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 21.961 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
21.961 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
786.132 RON -6.14% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
46.157 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
837.517 RON -12.14% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 184.363 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 184.363 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
184.363 RON -17.34% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
953.247 RON -7.81% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 223.050 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 223.050 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
223.050 RON +2.41% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
1.034.012 RON -2.12% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 217.795 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 217.795 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
217.795 RON +153.81% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
1.056.383 RON -22.5% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 117.816 RON. Profit: 85.811 RON

Cifra de afaceri: 117.816 RON. Profit: 85.811 RON

Cifra de afaceri
117.816 RON +1817.58% față de anul precedent
Profit net
85.811 RON -63.58% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
1.363.074 RON +4.81% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 6.144 RON. Profit: 235.593 RON

Cifra de afaceri: 6.144 RON. Profit: 235.593 RON

Cifra de afaceri
6.144 RON -96.6% față de anul precedent
Profit net
235.593 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
1.300.534 RON -6.7% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 180.932 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 180.932 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
180.932 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
10.251 RON
Angajati
0
Datorii
1.393.859 RON +14.94% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
2.076 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
1.212.706 RON +0.04% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
1.295 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
1.212.255 RON +0.33% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
718 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
1.208.292 RON +7.96% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
385.663 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
1.119.233 RON +150.96% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
856 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
445.979 RON +0.02% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 67.555 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 67.555 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
67.555 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
445.877 RON +3.38% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 37.168 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 37.168 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
37.168 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
1.170 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
431.306 RON -0.11% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009
Cele mai recente 20 repere; restul se încarcă în pagină.20 din 22 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

23.092026Mentiune · Buletin 35140/2026actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Companie
SARPANTA CONSTRUCT SRL
CUI
15757645
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
23.09.2026
Registrul Comerțului
J12/2622/2003
EUID
ROONRC.J12/2622/2003
Sediu
Municipiul Cluj-Napoca, Jud. Cluj, Str. LUNII, Nr. 8, Ap. 13
Județ
Cluj
Număr încheiere
746013
Data încheierii
22.09.2026
Număr dosar
3428814
Data dosarului
28.08.2026
Tribunal
Cluj
Registrator
Carmen Gotu

Subiecte

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Documente menționate

  • Cerere de înregistrare nr. 3428814 din 28.08.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 35140/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4100, Cluj

CORAL & CO SRL
CUI: 15627688CAEN: 4100
Activ
CLUJ, Sat Luna de Sus Com. Floreşti2003-07-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
293.800 RON
Profit
0 RON
Angajati
6
CONARH DESIGN SRL
CUI: 15773012CAEN: 4100
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2003-09-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
425.776 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
GUSCONSTRUCT SRL
CUI: 15609924CAEN: 4100
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2003-07-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
481.634 RON
Profit
20.300 RON
Angajati
3

Alte firme din Cluj

ASQUAL SRL
CUI: 15757637CAEN: 7020
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2003-09-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
366.629 RON
Profit
218.080 RON
Angajati
1
LIA AGENT DE ASIGURARE S.R.L.
CUI: 15757653CAEN: 6622
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2003-09-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
208.538 RON
Profit
31.444 RON
Angajati
1
EUROGAMMA GROUP DESIGN SRL
CUI: 15746433CAEN: 3109
Activ
CLUJ, Sat Floreşti Com. Floreşti2003-09-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
62.451 RON
Profit
0 RON
Angajati
5
GOFA INVEST SRL
CUI: 15770920CAEN: 4740
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2003-09-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.144.189 RON
Profit
13.030 RON
Angajati
4
ADMIN 2003 S.R.L.
CUI: 15652606CAEN: 6832
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2003-08-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
55.200 RON
Profit
17.830 RON
Angajati
0
MOLSIMIRO SRL
CUI: 15848786CAEN: 4933
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2003-10-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
19.773 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
SOFITERM SRL
CUI: 16631237CAEN: 2223
Activ
CLUJ, Sat Popeşti Com. Baciu2004-07-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.000 RON
Profit
2.734 RON
Angajati
0
SEM AGRO TOUR SRL
CUI: 29697802CAEN: 4612
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2012-02-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
6.847.129 RON
Profit
342.223 RON
Angajati
2

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul SARPANTA CONSTRUCT SRL?

CUI-ul SARPANTA CONSTRUCT SRL este 15757645.

Unde este sediul SARPANTA CONSTRUCT SRL?

SARPANTA CONSTRUCT SRL are sediul in Romania, CLUJ, Mun. Cluj-Napoca, Str. Lunii nr. 8, 400367, Mun. Cluj-Napoca, judetul CLUJ.

Cand a fost infiintata SARPANTA CONSTRUCT SRL?

SARPANTA CONSTRUCT SRL a fost infiintata in anul 2003 (23 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a SARPANTA CONSTRUCT SRL in 2025?

In 2025, SARPANTA CONSTRUCT SRL a raportat o cifra de afaceri de 0 RON.

Cati angajati are SARPANTA CONSTRUCT SRL?

SARPANTA CONSTRUCT SRL a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2025.

Ce activitate are SARPANTA CONSTRUCT SRL?

SARPANTA CONSTRUCT SRL are codul CAEN principal 4100 (Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale).

Ce profit a inregistrat SARPANTA CONSTRUCT SRL in 2025?

SARPANTA CONSTRUCT SRL a inregistrat un profit net de 285.884 RON in 2025.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 18 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.