Activ Plătitor TVA

AVEMIR ADRY VIO SRL

CUI: 15760365
CIF: RO15760365
Reg. Com.: J2003001237035
CAEN: 0220
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 23 septembrie 2003 · 23 ani
Distribuie:

Exploatarea forestieră

Surse și actualizare

Actualizat: 11 octombrie 2026 la 20:39

Despre AVEMIR ADRY VIO SRL

AVEMIR ADRY VIO SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Cotmeana Com. Cotmeana, judetul ARGEŞ, infiintata in 2003 (23 ani de activitate). Activitatea principala este "Exploatarea forestieră" (cod CAEN 0220), in sectorul agricultura, silvicultura si pescuit. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, AVEMIR ADRY VIO SRL a raportat o cifra de afaceri de 1.603.020 RON, in crestere puternica fata de anul precedent (+76.3%). Profitul net inregistrat a fost de 138.324 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 3, in scadere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 537.800 RON in 2008 la 1.603.020 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
1.603.020 RON
Venituri totale
1.623.270 RON
Cheltuieli totale
1.459.223 RON
Profit brut
164.047 RON
Profit net
138.324 RON
Marja profit net
8,63%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
224.397 RON
Stocuri
170.041 RON
Creanțe
35.184 RON
Casa & conturi bănci
19.172 RON
Capital propriu
52.627 RON

Contact

AdresaRomania, ARGEŞ, Sat Cotmeana Com. Cotmeana, 117305
Telefon0248242140

Adresă sediu social

Romania, ARGEŞ, Sat Cotmeana Com. Cotmeana, 117305
Cod poștal: 117305
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, ARGEŞ, Sat Cotmeana Com. Cotmeana, 117305
Cod postal
117305
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 22.09.2003
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Argeş
Platitor TVA
Da
TVA la incasare (RTVAI)
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 ianuarie 2013

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
1.603.020 RON
Rezultat net
138.324 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 1.603.020 RON 909.044 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 1.623.270 RON 918.044 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 1.459.223 RON 986.529 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 164.047 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 138.324 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 68.485 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 77.666 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 224.397 RON 512.475 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 224.397 RON 512.475 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 170.041 RON 206.627 RON
CreanțeSume de încasat 35.184 RON 303.037 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 19.172 RON 2.811 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 175.030 RON 601.964 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 52.627 RON -85.697 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 3 persoane 4 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active224.397RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

78,0 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale224.397 RON
Datorii totale175.030 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
61,6 %Profit net / active totale
ROE
262,8 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
1,28 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
23,5 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 1.603.020 +76,3% față de anul precedent 1.623.270 1.459.223 164.047 138.324 0 0
2023 909.044 -16,3% față de anul precedent 918.044 986.529 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 68.485 77.666
2022 1.085.902 +42,4% față de anul precedent 1.085.902 925.685 160.217 +53,2% față de anul precedent 149.574 +54,4% față de anul precedent 0 0
2021 762.681 +29,0% față de anul precedent 771.730 667.128 104.602 96.885 0 0
2020 591.354 -8,9% față de anul precedent 735.289 788.433 0 0 53.144 59.030
2019 649.379 -49,0% față de anul precedent 949.379 999.026 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 49.647 56.141
2018 1.274.218 +21,2% față de anul precedent 1.474.284 1.428.280 46.004 33.261 0 0
2017 1.051.182 +60,8% față de anul precedent 1.051.224 1.305.147 0 0 253.923 264.435
2016 653.775 +4,8% față de anul precedent 654.296 752.939 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 98.643 98.643
2015 623.667 -16,7% față de anul precedent 631.623 610.241 21.382 -54,9% față de anul precedent 17.961 -53,6% față de anul precedent Neraportat 0
2014 748.716 +30,2% față de anul precedent 748.716 701.277 47.439 +87,7% față de anul precedent 38.689 +105,5% față de anul precedent 0 0
2013 574.857 -0,4% față de anul precedent 580.842 555.571 25.271 -61,4% față de anul precedent 18.825 -64,0% față de anul precedent 0 0
2012 577.180 +1,4% față de anul precedent 566.223 500.797 65.426 +200,1% față de anul precedent 52.237 +219,9% față de anul precedent 0 0
2011 569.039 +36,9% față de anul precedent 541.064 519.264 21.800 16.330 0 0
2010 415.705 -2,8% față de anul precedent 416.736 467.479 0 0 50.743 55.618
2009 427.754 -20,5% față de anul precedent 354.403 355.901 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 1.498 7.231
2008 537.800 610.398 602.746 7.652 5.275 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 224.397 224.397 170.041 35.184 19.172
2023 0 512.475 512.475 206.627 303.037 2.811
2022 870 351.243 352.113 59.407 264.584 27.252
2021 1.303 261.055 262.358 173.428 74.405 13.222
2020 90.789 376.510 467.299 119.060 250.091 7.359
2019 155.031 222.938 377.969 118.461 228.550 -124.073
2018 228.158 413.304 641.462 266.351 310.947 -163.994
2017 303.122 680.249 983.371 348.574 310.874 20.801
2016 59.528 595.640 655.168 272.843 273.623 49.174
2015 84.755 407.116 491.871 223.190 146.464 37.462
2014 5.743 255.628 261.371 88.197 149.353 18.078
2013 1.645 228.592 230.237 100.994 124.153 3.445
2012 49.907 211.749 261.656 45.302 157.756 8.691
2011 42.851 226.408 269.259 30.221 146.908 49.279
2010 70.302 129.636 199.938 62.149 65.416 2.071
2009 92.741 123.121 215.862 61.235 59.642 2.244
2008 100.831 144.940 245.771 106.808 32.791 5.341

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 175.030 -70,9% față de anul precedent 52.627 Neraportat 3 -25,0% față de anul precedent
2023 601.964 +91,2% față de anul precedent -85.697 Neraportat 4 +100,0% față de anul precedent
2022 314.872 -28,1% față de anul precedent -8.031 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2021 437.792 -39,4% față de anul precedent -157.605 Neraportat 2 -50,0% față de anul precedent
2020 721.941 +24,4% față de anul precedent -254.490 Neraportat 4 -20,0% față de anul precedent
2019 580.159 -26,1% față de anul precedent -195.459 Neraportat 5 -28,6% față de anul precedent
2018 785.058 -32,4% față de anul precedent -139.318 Neraportat 7 -12,5% față de anul precedent
2017 1.160.393 +106,0% față de anul precedent -172.580 Neraportat 8 0,0% față de anul precedent
2016 563.314 +86,9% față de anul precedent 91.854 Neraportat 8 +60,0% față de anul precedent
2015 301.374 +239,3% față de anul precedent 190.497 Neraportat 5 0,0% față de anul precedent
2014 88.835 -7,8% față de anul precedent 172.536 Neraportat 5 -28,6% față de anul precedent
2013 96.390 -34,3% față de anul precedent 133.847 Neraportat 7 +16,7% față de anul precedent
2012 146.634 -29,0% față de anul precedent 115.022 Neraportat 6 +50,0% față de anul precedent
2011 206.474 -1,3% față de anul precedent 62.785 Neraportat 4 +33,3% față de anul precedent
2010 209.101 +23,4% față de anul precedent -9.163 Neraportat 3 -40,0% față de anul precedent
2009 169.407 -7,6% față de anul precedent 46.455 Neraportat 5 +66,7% față de anul precedent
2008 183.383 53.686 Neraportat 3

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

26din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare16 / 20
Profitabilitate5 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate5 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

19 repere. O singură cronologie.

Din 2003 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2003 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
19 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 1.603.020 RON. Profit: 138.324 RON

Cifra de afaceri: 1.603.020 RON. Profit: 138.324 RON

Cifra de afaceri
1.603.020 RON +76.34% față de anul precedent
Profit net
138.324 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 -25% față de anul precedent
Datorii
175.030 RON -70.92% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 909.044 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 909.044 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
909.044 RON -16.29% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
77.666 RON
Angajati
4 +100% față de anul precedent
Datorii
601.964 RON +91.18% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 1.085.902 RON. Profit: 149.574 RON

Cifra de afaceri: 1.085.902 RON. Profit: 149.574 RON

Cifra de afaceri
1.085.902 RON +42.38% față de anul precedent
Profit net
149.574 RON +54.38% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
314.872 RON -28.08% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 762.681 RON. Profit: 96.885 RON

Cifra de afaceri: 762.681 RON. Profit: 96.885 RON

Cifra de afaceri
762.681 RON +28.97% față de anul precedent
Profit net
96.885 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 -50% față de anul precedent
Datorii
437.792 RON -39.36% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 591.354 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 591.354 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
591.354 RON -8.94% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
59.030 RON
Angajati
4 -20% față de anul precedent
Datorii
721.941 RON +24.44% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 649.379 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 649.379 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
649.379 RON -49.04% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
56.141 RON
Angajati
5 -28.57% față de anul precedent
Datorii
580.159 RON -26.1% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 1.274.218 RON. Profit: 33.261 RON

Cifra de afaceri: 1.274.218 RON. Profit: 33.261 RON

Cifra de afaceri
1.274.218 RON +21.22% față de anul precedent
Profit net
33.261 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
7 -12.5% față de anul precedent
Datorii
785.058 RON -32.35% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 1.051.182 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 1.051.182 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
1.051.182 RON +60.79% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
264.435 RON
Angajati
8 0% față de anul precedent
Datorii
1.160.393 RON +105.99% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 653.775 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 653.775 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
653.775 RON +4.83% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
98.643 RON
Angajati
8 +60% față de anul precedent
Datorii
563.314 RON +86.92% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 623.667 RON. Profit: 17.961 RON

Cifra de afaceri: 623.667 RON. Profit: 17.961 RON

Cifra de afaceri
623.667 RON -16.7% față de anul precedent
Profit net
17.961 RON -53.58% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 0% față de anul precedent
Datorii
301.374 RON +239.25% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 748.716 RON. Profit: 38.689 RON

Cifra de afaceri: 748.716 RON. Profit: 38.689 RON

Cifra de afaceri
748.716 RON +30.24% față de anul precedent
Profit net
38.689 RON +105.52% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 -28.57% față de anul precedent
Datorii
88.835 RON -7.84% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 574.857 RON. Profit: 18.825 RON

Cifra de afaceri: 574.857 RON. Profit: 18.825 RON

Cifra de afaceri
574.857 RON -0.4% față de anul precedent
Profit net
18.825 RON -63.96% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
7 +16.67% față de anul precedent
Datorii
96.390 RON -34.26% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 577.180 RON. Profit: 52.237 RON

Cifra de afaceri: 577.180 RON. Profit: 52.237 RON

Cifra de afaceri
577.180 RON +1.43% față de anul precedent
Profit net
52.237 RON +219.88% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6 +50% față de anul precedent
Datorii
146.634 RON -28.98% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 569.039 RON. Profit: 16.330 RON

Cifra de afaceri: 569.039 RON. Profit: 16.330 RON

Cifra de afaceri
569.039 RON +36.89% față de anul precedent
Profit net
16.330 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 +33.33% față de anul precedent
Datorii
206.474 RON -1.26% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 415.705 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 415.705 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
415.705 RON -2.82% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
55.618 RON
Angajati
3 -40% față de anul precedent
Datorii
209.101 RON +23.43% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 427.754 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 427.754 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
427.754 RON -20.46% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
7.231 RON
Angajati
5 +66.67% față de anul precedent
Datorii
169.407 RON -7.62% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 537.800 RON. Profit: 5.275 RON

Cifra de afaceri: 537.800 RON. Profit: 5.275 RON

Cifra de afaceri
537.800 RON
Profit net
5.275 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3
Datorii
183.383 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008

2003 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataAVEMIR ADRY VIO SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 0220 in Sat Cotmeana Com. Cotmeana (ARGEŞ)

AVEMIR ADRY VIO SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 0220 in Sat Cotmeana Com. Cotmeana (ARGEŞ)

19 din 19 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 0220, Argeş

EXPO VLA-NIK SRL
CUI: 31490042CAEN: 0220
Activ
ARGEŞ, Sat Dragoslavele Com. Dragoslavele2013-04-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.611.904 RON
Profit
0 RON
Angajati
4
EXPEDITION SAMY SI VIO S.R.L.
CUI: 44832686CAEN: 0220
Activ
ARGEŞ, Sat Valea Stânii Com. Ţiţeşti2021-09-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.589.324 RON
Profit
70.319 RON
Angajati
1
SIO FOREST NIC S.R.L.
CUI: 43277790CAEN: 0220
Activ
ARGEŞ, Mun. Piteşti2020-11-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.669.802 RON
Profit
103.735 RON
Angajati
2
SILVA SORVAS DORILIL SRL
CUI: 27475010CAEN: 0220
Activ
ARGEŞ, Sat Berindeşti Com. Corbeni2010-10-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.484.896 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
Activ
ARGEŞ, Sat Berevoeşti Com. Berevoeşti2017-07-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.967.191 RON
Profit
181.755 RON
Angajati
4
NIM PRODCOM ARGES S.R.L.
CUI: 13730899CAEN: 0220
Activ
ARGEŞ, Sat Ceparii Pământeni Com. Cepari2001-02-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.156.133 RON
Profit
54.609 RON
Angajati
5

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 0220, Argeş

EXPLORER MARCOS WOOD S.R.L.
CUI: 15749138CAEN: 0220
Activ
ARGEŞ, Sat Stoeneşti Com. Stoeneşti2003-09-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.009.684 RON
Profit
0 RON
Angajati
5
FINE ONE FOREST TRANS SRL
CUI: 15853979CAEN: 0220
Activ
ARGEŞ, Mun. Câmpulung2003-10-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
8.623.356 RON
Profit
550.818 RON
Angajati
22
BOGDALILEX TRANS S.A.
CUI: 15729777CAEN: 0220
Activ
ARGEŞ, Mun. Câmpulung2003-09-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
28.437 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
MUNTENIA FORESTER SRL
CUI: 15873348CAEN: 0220
Activ
ARGEŞ, Mun. Câmpulung2003-11-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
951.099 RON
Profit
0 RON
Angajati
2

Alte firme din Argeş

VIOLETA MARKET S.R.L.
CUI: 15760349CAEN: 4771
Activ
ARGEŞ, Mun. Piteşti2003-09-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
134.147 RON
Profit
18.535 RON
Angajati
0
IRIS JR MYBOGD SRL
CUI: 15760390CAEN: 4711
Activ
ARGEŞ, Sat Schitu Goleşti Com. Schitu Goleşti2003-09-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
285.401 RON
Profit
196.693 RON
Angajati
1
GENERAL PETRO PLAST SRL
CUI: 15737540CAEN: 4619
Activ
ARGEŞ, Sat Smeura Com. Moşoaia2003-09-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
38.515 RON
Angajati
0
SORTOM TOMY SRL
CUI: 15778532CAEN: 9531
Activ
ARGEŞ, Mun. Piteşti2003-10-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
297.865 RON
Profit
22.822 RON
Angajati
4
ALEXA-BETINA 2003 S.R.L.
CUI: 15556986CAEN: 5610
Activ
ARGEŞ, Orş. Costeşti2003-07-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
8.142 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
PRISMA DESIGN SRL
CUI: 11339364CAEN: 6820
Activ
ARGEŞ, Com. Albota1999-01-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
139.412 RON
Profit
56.925 RON
Angajati
1
DUAL INVEST SOLUTIONS S.R.L.
CUI: 38919568CAEN: 4639
Activ
ARGEŞ, Mun. Curtea de Argeş2018-02-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul AVEMIR ADRY VIO SRL?

CUI-ul AVEMIR ADRY VIO SRL este 15760365.

Unde este sediul AVEMIR ADRY VIO SRL?

AVEMIR ADRY VIO SRL are sediul in Romania, ARGEŞ, Sat Cotmeana Com. Cotmeana, 117305, Sat Cotmeana Com. Cotmeana, judetul ARGEŞ.

Cand a fost infiintata AVEMIR ADRY VIO SRL?

AVEMIR ADRY VIO SRL a fost infiintata in anul 2003 (23 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a AVEMIR ADRY VIO SRL in 2024?

In 2024, AVEMIR ADRY VIO SRL a raportat o cifra de afaceri de 1.603.020 RON.

Cati angajati are AVEMIR ADRY VIO SRL?

AVEMIR ADRY VIO SRL a raportat un numar mediu de 3 salariati in 2024.

Ce activitate are AVEMIR ADRY VIO SRL?

AVEMIR ADRY VIO SRL are codul CAEN principal 0220 (Exploatarea forestieră).

Ce profit a inregistrat AVEMIR ADRY VIO SRL in 2024?

AVEMIR ADRY VIO SRL a inregistrat un profit net de 138.324 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
11 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
11 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.