Cifra de afaceri
Activități ale arhivelor
Surse și actualizareActualizat: 13 octombrie 2026 la 07:31
Despre MOLD GRUP SRL
MOLD GRUP SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Piatra Neamţ, judetul NEAMŢ, infiintata in 2003 (23 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități ale arhivelor" (cod CAEN 9112), in sectorul sanatate si asistenta sociala. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.
In 2024, MOLD GRUP SRL a raportat o cifra de afaceri de 1.899.756 RON, in crestere fata de anul precedent (+17.8%). Profitul net inregistrat a fost de 987.259 RON (in crestere). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 9. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 278.472 RON in 2008 la 1.899.756 RON in 2024.
Din punct de vedere al pozitionarii in piata, pe locul 1 din 2 firme cu acelasi cod CAEN din judet, si pe locul 5 la nivel national in domeniul sau (61 firme).
Este inregistrata ca platitoare de TVA. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).
Compania, pe scurt
- Cifră de afaceri netă
- 1.899.756 RON
- Venituri totale
- 1.899.765 RON
- Cheltuieli totale
- 882.893 RON
- Profit brut
- 1.016.872 RON
- Profit net
- 987.259 RON
- Marja profit net
- 51,97%
- Active imobilizate
- 471.143 RON
- Active circulante
- 916.687 RON
- Stocuri
- 4.202 RON
- Creanțe
- 679.954 RON
- Casa & conturi bănci
- 232.531 RON
- Capital propriu
- 1.055.226 RON
- Cifra de afaceri · CAEN 9112
- Loc 5 din 61
- Profit net · CAEN 9112
- Loc 3 din 61
- Angajati · CAEN 9112
- Loc 4 din 61
Contact
Adresă sediu social
Adresa fiscala
- Adresa
- Romania, NEAMŢ, Mun. Piatra Neamţ, Str. Petru Movilă nr. 18, 610094
- Detalii
- camera 1.4.5
- Cod postal
- 610094
Date juridice și fiscale
Detalii companie
- Forma proprietate
- Proprietate Privata Capital Privat Autohton
- Forma organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Stare inregistrare
- Înregistrat din 24.09.2003
- Organ fiscal competent
- Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Neamţ
- Platitor TVA
- Da
- TVA la incasare (RTVAI)
- Da
Informatii fiscale
- TVA la incasare
- 1 ianuarie 2013
Indicatori financiari
Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.
Evoluția companiei
2008 –2024 · RON
- An explorat în grafic
- 2024
- Cifră de afaceri
- 1.899.756 RON
- Rezultat net
- 987.259 RON
Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.
Toți indicatorii raportați
17 indicatori · valori exacte
| Indicator și explicație | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii | 1.899.756 RON | 1.613.422 RON |
| Venituri totaleToate veniturile raportate | 1.899.765 RON | 1.698.157 RON |
| Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate | 882.893 RON | 896.123 RON |
| Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț | 1.016.872 RON | 802.034 RON |
| Profit netCâmpul de profit net din bilanț | 987.259 RON | 788.490 RON |
| Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero | 0 RON | 0 RON |
| Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung | 471.143 RON | 407.793 RON |
| Active circulanteActive folosite în activitatea curentă | 916.687 RON | 893.065 RON |
| Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante | 1.387.830 RON | 1.300.858 RON |
| StocuriBunuri și materiale în stoc | 4.202 RON | 0 RON |
| CreanțeSume de încasat | 679.954 RON | 829.928 RON |
| Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești | 232.531 RON | 63.137 RON |
| Datorii totaleTotalul datoriilor raportate | 332.604 RON | 483.535 RON |
| Capital propriuCapitaluri proprii raportate | 1.055.226 RON | 817.323 RON |
| Capital socialCapitalul social din bilanț | Neraportat | Neraportat |
| Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați | 9 persoane | 9 persoane |
Structura activelor
Distribuția activelor · 2024
Datorii și active
Comparație la finalul anului 2024
Datorii totale / active totale afișate
Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.
Rate de eficiență · 2024
- ROA
- 71,1 %Profit net / active totale
- ROE
- 93,6 %Profit net / capital propriu
- Lichiditate afișată
- 2,76 Active circulante / datorii totale
- Solvabilitate afișată
- 76,0 %Capital propriu / active totale
Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.
Bilanțuri anuale
Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.
Venituri, cheltuieli și rezultate
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Cifră de afaceri netă | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit brut | Profit net | Pierdere brută | Pierdere netă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1.899.756 +17,8% față de anul precedent | 1.899.765 | 882.893 | 1.016.872 +26,8% față de anul precedent | 987.259 +25,2% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2023 | 1.613.422 +8,8% față de anul precedent | 1.698.157 | 896.123 | 802.034 +37,9% față de anul precedent | 788.490 +38,6% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2022 | 1.483.248 -0,9% față de anul precedent | 1.487.261 | 905.438 | 581.823 -7,7% față de anul precedent | 569.044 -7,5% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2021 | 1.496.860 +12,2% față de anul precedent | 1.497.088 | 867.009 | 630.079 +0,5% față de anul precedent | 615.108 +0,2% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2020 | 1.334.055 +22,6% față de anul precedent | 1.339.541 | 712.674 | 626.867 +60,6% față de anul precedent | 614.024 +60,3% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2019 | 1.087.835 +32,1% față de anul precedent | 1.087.844 | 697.492 | 390.352 +62,3% față de anul precedent | 383.138 +64,9% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2018 | 823.353 -15,4% față de anul precedent | 823.362 | 582.826 | 240.536 -48,0% față de anul precedent | 232.302 -48,7% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2017 | 972.915 +30,4% față de anul precedent | 976.442 | 513.786 | 462.656 +19,1% față de anul precedent | 452.922 +18,9% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2016 | 745.989 +62,5% față de anul precedent | 748.492 | 360.048 | 388.444 +144,5% față de anul precedent | 380.984 +162,5% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2015 | 459.072 +16,2% față de anul precedent | 460.648 | 301.744 | 158.904 +92,8% față de anul precedent | 145.124 +105,6% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2014 | 395.018 +93,8% față de anul precedent | 397.923 | 315.481 | 82.442 +499,0% față de anul precedent | 70.591 +614,9% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2013 | 203.783 -34,2% față de anul precedent | 205.762 | 191.999 | 13.763 -52,2% față de anul precedent | 9.874 -55,1% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2012 | 309.742 -33,2% față de anul precedent | 313.776 | 284.957 | 28.819 -75,4% față de anul precedent | 22.000 -78,3% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2011 | 463.907 +36,8% față de anul precedent | 463.922 | 346.965 | 116.957 +100,3% față de anul precedent | 101.399 +106,8% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2010 | 339.078 +32,1% față de anul precedent | 340.215 | 281.826 | 58.389 | 49.031 | 0 | 0 |
| 2009 | 256.623 -7,9% față de anul precedent | 256.633 | 289.366 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 32.733 | 40.229 |
| 2008 | 278.472 | 278.500 | 236.406 | 42.094 | 35.131 | 0 | 0 |
Active și disponibilități
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Active imobilizate | Active circulante | Active totale | Stocuri | Creanțe | Casa și conturi la bănci |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 471.143 | 916.687 | 1.387.830 | 4.202 | 679.954 | 232.531 |
| 2023 | 407.793 | 893.065 | 1.300.858 | 0 | 829.928 | 63.137 |
| 2022 | 601.966 | 494.904 | 1.096.870 | 5.798 | 482.612 | 6.494 |
| 2021 | 433.658 | 536.669 | 970.327 | 0 | 111.143 | 425.526 |
| 2020 | 310.994 | 540.359 | 851.353 | 145.220 | 148.451 | 246.688 |
| 2019 | 329.412 | 388.707 | 718.119 | 1.266 | 268.177 | 119.264 |
| 2018 | 370.575 | 708.020 | 1.078.595 | 0 | 53.182 | 654.838 |
| 2017 | 262.838 | 443.128 | 705.966 | 0 | 10.338 | 432.790 |
| 2016 | 207.199 | 293.704 | 500.903 | -1.135 | 6.977 | 287.862 |
| 2015 | 135.519 | 399.776 | 535.295 | -407 | 5.932 | 394.251 |
| 2014 | 146.115 | 259.337 | 405.452 | 0 | 32.693 | 226.644 |
| 2013 | 158.295 | 177.180 | 335.475 | 0 | 2.863 | 174.317 |
| 2012 | 163.160 | 185.578 | 348.738 | 0 | 14.418 | 171.160 |
| 2011 | 176.011 | 216.099 | 392.110 | 4.080 | 23.800 | 188.219 |
| 2010 | 187.259 | 107.089 | 294.348 | 0 | 25.091 | 81.998 |
| 2009 | 222.230 | 30.686 | 252.916 | 633 | 9.996 | 20.057 |
| 2008 | 258.734 | 72.496 | 331.230 | 3.566 | 20.464 | 48.466 |
Datorii, capital și salariați
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Datorii totale | Capital propriu | Capital social | Număr mediu de salariați |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 332.604 -31,2% față de anul precedent | 1.055.226 | Neraportat | 9 0,0% față de anul precedent |
| 2023 | 483.535 -6,9% față de anul precedent | 817.323 | Neraportat | 9 -35,7% față de anul precedent |
| 2022 | 519.437 +72,0% față de anul precedent | 577.433 | Neraportat | 14 0,0% față de anul precedent |
| 2021 | 301.939 +31,0% față de anul precedent | 668.388 | Neraportat | 14 +7,7% față de anul precedent |
| 2020 | 230.473 +31,7% față de anul precedent | 620.880 | Neraportat | 13 +18,2% față de anul precedent |
| 2019 | 175.036 -53,8% față de anul precedent | 543.083 | Neraportat | 11 -8,3% față de anul precedent |
| 2018 | 378.535 +54,6% față de anul precedent | 700.060 | Neraportat | 12 +20,0% față de anul precedent |
| 2017 | 244.904 +113,7% față de anul precedent | 461.062 | Neraportat | 10 -28,6% față de anul precedent |
| 2016 | 114.625 -13,5% față de anul precedent | 386.278 | Neraportat | 14 +75,0% față de anul precedent |
| 2015 | 132.477 -10,3% față de anul precedent | 402.818 | Neraportat | 8 +33,3% față de anul precedent |
| 2014 | 147.758 +0,7% față de anul precedent | 257.694 | Neraportat | 6 0,0% față de anul precedent |
| 2013 | 146.696 -13,6% față de anul precedent | 188.779 | Neraportat | 6 -14,3% față de anul precedent |
| 2012 | 169.834 -17,2% față de anul precedent | 178.904 | Neraportat | 7 -22,2% față de anul precedent |
| 2011 | 205.206 -5,6% față de anul precedent | 186.904 | Neraportat | 9 0,0% față de anul precedent |
| 2010 | 217.367 -3,5% față de anul precedent | 76.981 | Neraportat | 9 +28,6% față de anul precedent |
| 2009 | 225.266 -9,5% față de anul precedent | 27.950 | Neraportat | 7 -12,5% față de anul precedent |
| 2008 | 248.862 | 88.179 | Neraportat | 8 |
„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.
Scor de risc estimat
O privire asupra indicatorilor financiari · 2024
Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.
Cum se calculează și cum se citește scorul?
Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.
Acționariat și capital
Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.
Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.
Persoane asociate
1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.
| Persoană | Rol | Țară | Localitate / județ |
|---|---|---|---|
| MCMARIA CORNEA | fondator | Neraportată | Neraportată |
Conexiuni
Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.
Grafic conexiuni
Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.
Parcursul firmei
Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.
22 repere. O singură cronologie.
Din 2003 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.
2026 2 repere
data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 30910/2026modificare date asociaţi persoane fizice
modificare date asociaţi persoane fizice
Deschide înregistrarea completădata publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 13273/2026capital social, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice
capital social, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice
Deschide înregistrarea completă2024 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 1.899.756 RON. Profit: 987.259 RON
Cifra de afaceri: 1.899.756 RON. Profit: 987.259 RON
- Cifra de afaceri
- 1.899.756 RON +17.75% față de anul precedent
- Profit net
- 987.259 RON +25.21% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 9 0% față de anul precedent
- Datorii
- 332.604 RON -31.21% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20242023 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 1.613.422 RON. Profit: 788.490 RON
Cifra de afaceri: 1.613.422 RON. Profit: 788.490 RON
- Cifra de afaceri
- 1.613.422 RON +8.78% față de anul precedent
- Profit net
- 788.490 RON +38.56% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 9 -35.71% față de anul precedent
- Datorii
- 483.535 RON -6.91% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2023reper anualClasamentePremii si distinctii 2023Locul 1 CAEN in judet la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in oras la Cifra de afaceri | Locul 3 in domeniu CAEN la Profit net | Locul 1 CAEN in judet la Profit net | Locul 1 CAEN in oras la Profit net | Locul 1 CAEN in judet la Angajati | Locul 1 CAEN in oras la Angajati
Locul 1 CAEN in judet la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in oras la Cifra de afaceri | Locul 3 in domeniu CAEN la Profit net | Locul 1 CAEN in judet la Profit net | Locul 1 CAEN in oras la Profit net | Locul 1 CAEN in judet la Angajati | Locul 1 CAEN in oras la Angajati
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Vezi toate clasamentele2022 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 1.483.248 RON. Profit: 569.044 RON
Cifra de afaceri: 1.483.248 RON. Profit: 569.044 RON
- Cifra de afaceri
- 1.483.248 RON -0.91% față de anul precedent
- Profit net
- 569.044 RON -7.49% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 14 0% față de anul precedent
- Datorii
- 519.437 RON +72.03% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20222021 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 1.496.860 RON. Profit: 615.108 RON
Cifra de afaceri: 1.496.860 RON. Profit: 615.108 RON
- Cifra de afaceri
- 1.496.860 RON +12.2% față de anul precedent
- Profit net
- 615.108 RON +0.18% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 14 +7.69% față de anul precedent
- Datorii
- 301.939 RON +31.01% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20212020 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 1.334.055 RON. Profit: 614.024 RON
Cifra de afaceri: 1.334.055 RON. Profit: 614.024 RON
- Cifra de afaceri
- 1.334.055 RON +22.63% față de anul precedent
- Profit net
- 614.024 RON +60.26% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 13 +18.18% față de anul precedent
- Datorii
- 230.473 RON +31.67% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20202019 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 1.087.835 RON. Profit: 383.138 RON
Cifra de afaceri: 1.087.835 RON. Profit: 383.138 RON
- Cifra de afaceri
- 1.087.835 RON +32.12% față de anul precedent
- Profit net
- 383.138 RON +64.93% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 11 -8.33% față de anul precedent
- Datorii
- 175.036 RON -53.76% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20192018 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 823.353 RON. Profit: 232.302 RON
Cifra de afaceri: 823.353 RON. Profit: 232.302 RON
- Cifra de afaceri
- 823.353 RON -15.37% față de anul precedent
- Profit net
- 232.302 RON -48.71% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 12 +20% față de anul precedent
- Datorii
- 378.535 RON +54.56% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20182017 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 972.915 RON. Profit: 452.922 RON
Cifra de afaceri: 972.915 RON. Profit: 452.922 RON
- Cifra de afaceri
- 972.915 RON +30.42% față de anul precedent
- Profit net
- 452.922 RON +18.88% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 10 -28.57% față de anul precedent
- Datorii
- 244.904 RON +113.66% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20172016 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 745.989 RON. Profit: 380.984 RON
Cifra de afaceri: 745.989 RON. Profit: 380.984 RON
- Cifra de afaceri
- 745.989 RON +62.5% față de anul precedent
- Profit net
- 380.984 RON +162.52% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 14 +75% față de anul precedent
- Datorii
- 114.625 RON -13.48% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20162015 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 459.072 RON. Profit: 145.124 RON
Cifra de afaceri: 459.072 RON. Profit: 145.124 RON
- Cifra de afaceri
- 459.072 RON +16.22% față de anul precedent
- Profit net
- 145.124 RON +105.58% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 8 +33.33% față de anul precedent
- Datorii
- 132.477 RON -10.34% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20152014 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 395.018 RON. Profit: 70.591 RON
Cifra de afaceri: 395.018 RON. Profit: 70.591 RON
- Cifra de afaceri
- 395.018 RON +93.84% față de anul precedent
- Profit net
- 70.591 RON +614.92% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 6 0% față de anul precedent
- Datorii
- 147.758 RON +0.72% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20142013 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 203.783 RON. Profit: 9.874 RON
Cifra de afaceri: 203.783 RON. Profit: 9.874 RON
- Cifra de afaceri
- 203.783 RON -34.21% față de anul precedent
- Profit net
- 9.874 RON -55.12% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 6 -14.29% față de anul precedent
- Datorii
- 146.696 RON -13.62% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2013Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.
Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.
2012 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 309.742 RON. Profit: 22.000 RON
Cifra de afaceri: 309.742 RON. Profit: 22.000 RON
- Cifra de afaceri
- 309.742 RON -33.23% față de anul precedent
- Profit net
- 22.000 RON -78.3% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 7 -22.22% față de anul precedent
- Datorii
- 169.834 RON -17.24% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20122011 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 463.907 RON. Profit: 101.399 RON
Cifra de afaceri: 463.907 RON. Profit: 101.399 RON
- Cifra de afaceri
- 463.907 RON +36.81% față de anul precedent
- Profit net
- 101.399 RON +106.81% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 9 0% față de anul precedent
- Datorii
- 205.206 RON -5.59% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20112010 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 339.078 RON. Profit: 49.031 RON
Cifra de afaceri: 339.078 RON. Profit: 49.031 RON
- Cifra de afaceri
- 339.078 RON +32.13% față de anul precedent
- Profit net
- 49.031 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 9 +28.57% față de anul precedent
- Datorii
- 217.367 RON -3.51% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20102009 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 256.623 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 256.623 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 256.623 RON -7.85% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 40.229 RON
- Angajati
- 7 -12.5% față de anul precedent
- Datorii
- 225.266 RON -9.48% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2009Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.
Publicații ONRC
2 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.
18.082026Mentiune · Buletin 30910/2026modificare date asociaţi persoane fizice
modificare date asociaţi persoane fizice; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat avand numarul 7 din data: 15.07.2026
- Companie
- MOLD GRUP SRL
- CUI
- 15766252
- Tip în sursă
- Modification
- Data buletinului
- 18.08.2026
- Registrul Comerțului
- J2003001333278
- EUID
- ROONRC.J2003001333278
- Sediu
- Municipiul Piatra Neamţ, Jud. Neamţ, Strada Petru Movilă, Nr. 18, camera 1,4,5
- Județ
- Neamţ
- Număr încheiere
- 650045
- Data încheierii
- 17.08.2026
- Număr dosar
- 2971267
- Data dosarului
- 28.07.2026
- Tribunal
- Neamt
- Registrator
- Mariana-Agnes Ciobanu
Subiecte
modificare date asociaţi persoane fizice
Documente menționate
- Hotărârea adunării generale a asociaţilor nr. 5 din 15.07.2026
07.042026Mentiune · Buletin 13273/2026capital social, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice
capital social; cod obiect de activitate; modificare date asociaţi persoane fizice; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat avand numarul 2 din data: 12.02.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii
- Companie
- MOLD GRUP SRL
- CUI
- 15766252
- Tip în sursă
- Modification
- Data buletinului
- 07.04.2026
- Registrul Comerțului
- J2003001333278
- EUID
- ROONRC.J2003001333278
- Sediu
- Jud. Neamţ, Municipiul Piatra Neamţ, Strada Petru Movilă, Nr. 18, camera 1,4,5
- Județ
- Neamţ
- Număr încheiere
- 284714
- Data încheierii
- 06.04.2026
- Număr dosar
- 1385431
- Data dosarului
- 31.03.2026
- Tribunal
- Neamt
- Registrator
- Daniela Miloiu
Subiecte
capital social, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice
Documente menționate
- Hotărârea adunării generale a asociaţilor nr. 1 din 10.02.2026
- Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 1385431 din 31.03.2026
Dosare instanță
0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată
Achiziții publice (SEAP)
Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro
Clasamente și premii
Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.
Distincții 2023
Adaugă gratuit distincția companiei pe website-ul tău.
Cifra de afaceri
Profit net
Profit net
Profit net
Angajati
Angajati
| An / indicator | Județ | Localitate | CAEN | CAEN în județ | CAEN în localitate |
|---|---|---|---|---|---|
| 2023Cifra de afaceri | 1.573din 14.431 · NEAMŢ | 483din 4.764 · Mun. Piatra Neamţ | 5din 61 · CAEN 9112 | 1din 2 · CAEN 9112 - NEAMŢ | 1din 1 · CAEN 9112 - Mun. Piatra Neamţ |
| 2023Profit net | 430din 14.432 · NEAMŢ | 171din 4.765 · Mun. Piatra Neamţ | 3din 61 · CAEN 9112 | 1din 2 · CAEN 9112 - NEAMŢ | 1din 1 · CAEN 9112 - Mun. Piatra Neamţ |
| 2023Angajati | 944din 14.432 · NEAMŢ | 282din 4.765 · Mun. Piatra Neamţ | 4din 61 · CAEN 9112 | 1din 2 · CAEN 9112 - NEAMŢ | 1din 1 · CAEN 9112 - Mun. Piatra Neamţ |
Recenzii
Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!
Firme similare
Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.
Firme de mărime apropiată — CAEN 9112, Neamţ
Alte firme din Neamţ
Întrebări frecvente
Răspunsuri din datele publicate în acest profil.
Care este CUI-ul MOLD GRUP SRL?
CUI-ul MOLD GRUP SRL este 15766252.
Unde este sediul MOLD GRUP SRL?
MOLD GRUP SRL are sediul in Romania, NEAMŢ, Mun. Piatra Neamţ, Str. Petru Movilă nr. 18, 610094, Mun. Piatra Neamţ, judetul NEAMŢ.
Cand a fost infiintata MOLD GRUP SRL?
MOLD GRUP SRL a fost infiintata in anul 2003 (23 ani de activitate).
Care a fost cifra de afaceri a MOLD GRUP SRL in 2024?
In 2024, MOLD GRUP SRL a raportat o cifra de afaceri de 1.899.756 RON.
Cati angajati are MOLD GRUP SRL?
MOLD GRUP SRL a raportat un numar mediu de 9 salariati in 2024.
Ce activitate are MOLD GRUP SRL?
MOLD GRUP SRL are codul CAEN principal 9112 (Activități ale arhivelor).
Ce profit a inregistrat MOLD GRUP SRL in 2024?
MOLD GRUP SRL a inregistrat un profit net de 987.259 RON in 2024.
Surse și actualizare
Contextul datelor, într-un singur loc.
- Identificare și situație fiscală
- Registrele publice ANAF și ONRC
- Date financiare
- Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
- Publicații ONRC
- 2 înregistrări încărcate
- Ultima actualizare a profilului
- 13 octombrie 2026
- Următoarea actualizare disponibilă
- 13 noiembrie 2026
Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.
Date personale (GDPR)
Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.