Activ

EL-MONT GRUP S.R.L.

CUI: 15792413
CIF: 15792413
Reg. Com.: J40/13335/2003
CAEN: 4674
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 7 octombrie 2003 · 23 ani
Distribuie:

Profil de companie · informații din registrele publice

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 02:01

Despre EL-MONT GRUP S.R.L.

EL-MONT GRUP S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 1 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2003 (23 ani de activitate). Activeaza in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul (cod CAEN 4674). Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, EL-MONT GRUP S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 0 RON. Profitul net inregistrat a fost de 0 RON.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
0 RON
Venituri totale
0 RON
Cheltuieli totale
9.275 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
257.563 RON
Stocuri
68.644 RON
Creanțe
182.922 RON
Casa & conturi bănci
5.997 RON
Capital propriu
-314.344 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Bld. Oaspeţilor nr. 22 A
Telefon0720990987

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Bld. Oaspeţilor nr. 22 A
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, B-dul Oaspetilor nr. 22 A
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 07.10.2003
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Nu

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 ianuarie 2013 - 1 mai 2013

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
0 RON
Rezultat net
-9.275 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 0 RON 0 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 0 RON 0 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 9.275 RON 0 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 9.275 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 9.275 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 257.563 RON 238.414 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 257.563 RON 238.414 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 68.644 RON 68.644 RON
CreanțeSume de încasat 182.922 RON 163.773 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 5.997 RON 5.997 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 571.907 RON 543.483 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -314.344 RON -305.069 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active257.563RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

222,0 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale257.563 RON
Datorii totale571.907 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,45 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-122,0 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 0 0 9.275 0 0 9.275 9.275
2023 0 0 0 0 0 0 0
2022 0 0 0 0 0 0 0
2021 0 0 0 0 0 0 0
2020 0 0 0 0 0 0 0
2019 0 0 0 0 0 0 0
2018 0 0 12.600 0 0 12.600 12.600
2017 0 0 30.691 0 0 30.691 30.691
2016 0 0 30.791 0 0 30.791 30.791
2015 0 0 195.411 0 0 Neraportat 195.411
2014 0 0 0 0 0 0 0
2013 0 -100,0% față de anul precedent 0 33 0 0 33 33
2012 8.554 +8.810,4% față de anul precedent 8.554 9.089 0 0 535 535
2011 96 -100,0% față de anul precedent 1.898 25.486 0 0 23.588 23.588
2010 450.845 -16,8% față de anul precedent 450.858 509.074 0 0 58.216 66.202
2009 541.859 -33,4% față de anul precedent 543.308 602.812 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 59.504 65.237
2008 813.209 814.962 622.815 192.147 160.899 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 257.563 257.563 68.644 182.922 5.997
2023 0 238.414 238.414 68.644 163.773 5.997
2022 0 238.413 238.413 68.643 163.773 5.997
2021 0 238.413 238.413 68.643 163.773 5.997
2020 0 238.414 238.414 68.643 163.774 5.997
2019 0 257.562 257.562 68.643 182.922 5.997
2018 0 257.562 257.562 68.643 182.922 5.997
2017 0 257.563 257.563 68.643 182.923 5.997
2016 0 272.557 272.557 68.643 197.922 5.992
2015 0 272.557 272.557 68.643 197.922 5.992
2014 0 695.337 695.337 260.871 428.474 5.992
2013 0 695.337 695.337 260.871 428.474 5.992
2012 0 697.370 697.370 260.871 436.208 291
2011 82 700.057 700.139 263.675 435.857 525
2010 475 885.379 885.854 263.675 619.060 2.644
2009 1.987 995.621 997.608 608.957 360.901 25.763
2008 3.266 1.353.498 1.356.764 777.327 461.097 115.074

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 571.907 +5,2% față de anul precedent -314.344 Neraportat 0
2023 543.483 0,0% față de anul precedent -305.069 Neraportat 0
2022 543.482 0,0% față de anul precedent -305.069 Neraportat 0
2021 543.482 0,0% față de anul precedent -305.069 Neraportat 0
2020 543.483 -3,4% față de anul precedent -305.069 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2019 562.631 0,0% față de anul precedent -305.069 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2018 562.631 +2,3% față de anul precedent -305.069 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2017 550.032 +2,9% față de anul precedent -292.469 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2016 534.335 +6,1% față de anul precedent -261.778 Neraportat 1
2015 503.544 -31,1% față de anul precedent -230.987 Neraportat 0
2014 730.913 0,0% față de anul precedent -35.576 Neraportat 0
2013 730.913 -0,3% față de anul precedent -35.576 Neraportat 0
2012 732.913 0,0% față de anul precedent -35.543 Neraportat 0
2011 732.915 -13,2% față de anul precedent -32.776 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2010 844.499 -5,1% față de anul precedent 41.355 Neraportat 1 -88,9% față de anul precedent
2009 890.050 -24,1% față de anul precedent 107.558 Neraportat 9 -18,2% față de anul precedent
2008 1.171.974 184.790 Neraportat 11

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

65din 100 de puncte
Risc ridicat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive10 / 20
Lichiditate15 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

20 repere. O singură cronologie.

Din 2003 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2003 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
20 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
9.275 RON
Angajati
0
Datorii
571.907 RON +5.23% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
543.483 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
543.482 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
543.482 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
543.483 RON -3.4% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
562.631 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
12.600 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
562.631 RON +2.29% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
30.691 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
550.032 RON +2.94% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
30.791 RON
Angajati
1
Datorii
534.335 RON +6.11% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
195.411 RON
Angajati
0
Datorii
503.544 RON -31.11% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
730.913 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 3 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
33 RON
Angajati
0
Datorii
730.913 RON -0.27% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 8.554 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 8.554 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
8.554 RON +8810.42% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
535 RON
Angajati
0
Datorii
732.913 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 96 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 96 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
96 RON -99.98% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
23.588 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
732.915 RON -13.21% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 450.845 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 450.845 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
450.845 RON -16.8% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
66.202 RON
Angajati
1 -88.89% față de anul precedent
Datorii
844.499 RON -5.12% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 541.859 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 541.859 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
541.859 RON -33.37% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
65.237 RON
Angajati
9 -18.18% față de anul precedent
Datorii
890.050 RON -24.06% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 813.209 RON. Profit: 160.899 RON

Cifra de afaceri: 813.209 RON. Profit: 160.899 RON

Cifra de afaceri
813.209 RON
Profit net
160.899 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
11
Datorii
1.171.974 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008

2003 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataEL-MONT GRUP S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4674 in Sector 1 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

EL-MONT GRUP S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4674 in Sector 1 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

20 din 20 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4674, Municipiul Bucureşti

SIEGFRIED GRUP SRL
CUI: 14767608CAEN: 4674
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2002-07-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
6.137.537 RON
Profit
1.254.373 RON
Angajati
5
T.T.T. COMPANY SRL
CUI: 16227426CAEN: 4674
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2004-03-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.416.108 RON
Profit
186.493 RON
Angajati
3
RDV GROUP S.R.L.
CUI: 14289767CAEN: 4674
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2001-11-14
fara e-Factura
REAL INSTAL SRL
CUI: 16594058CAEN: 4674
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2004-07-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
572.184 RON
Profit
279.620 RON
Angajati
2

Alte firme din Municipiul Bucureşti

SIMPLUS INVEST SRL
CUI: 15791280CAEN: 6190
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2003-10-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
621.716 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
ESMER ALEX IMPEX SRL
CUI: 15792421CAEN: 4711
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2003-10-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
44.660 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
BUSINESS SOLUTIONS GRUP S.R.L.
CUI: 15790846CAEN: 6201
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2003-10-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
264.592 RON
Profit
203.800 RON
Angajati
1
SARGON INVEST SRL
CUI: 15792898CAEN: 2651
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2003-10-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.281.874 RON
Profit
444.838 RON
Angajati
5
SERVER DESIGN SRL
CUI: 15771364CAEN: 7420
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2003-09-26
fara e-Factura
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2003-10-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
75.428 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
CONSULT-LINE SRL
CUI: 15510857CAEN: 8230
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2003-06-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.383.325 RON
Profit
264.904 RON
Angajati
2
KIA ROMAUTO SRL
CUI: 16076943CAEN: 4511
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2004-01-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
616.898.147 RON
Profit
21.282.132 RON
Angajati
24
DELICATESSE DIVERSCOM SRL
CUI: 10287321CAEN: 4711
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti1998-03-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
85.176 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
CASA ROSIE IT SERVICES SRL
CUI: 18603373CAEN: 6220
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2006-04-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
365.388 RON
Profit
150.817 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul EL-MONT GRUP S.R.L.?

CUI-ul EL-MONT GRUP S.R.L. este 15792413.

Unde este sediul EL-MONT GRUP S.R.L.?

EL-MONT GRUP S.R.L. are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Bld. Oaspeţilor nr. 22 A, Sector 1 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata EL-MONT GRUP S.R.L.?

EL-MONT GRUP S.R.L. a fost infiintata in anul 2003 (23 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a EL-MONT GRUP S.R.L. in 2024?

In 2024, EL-MONT GRUP S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 0 RON.

Ce activitate are EL-MONT GRUP S.R.L.?

EL-MONT GRUP S.R.L. are codul CAEN principal 4674.

Ce profit a inregistrat EL-MONT GRUP S.R.L. in 2024?

EL-MONT GRUP S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 9.275 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.