Activ

REMDAV COM IMPEX S.R.L.

CUI: 15795878
CIF: 15795878
Reg. Com.: J20/1223/2003
CAEN: 1610
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 8 octombrie 2003 · 23 ani
Distribuie:

Profil de companie · informații din registrele publice

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 14:02

Despre REMDAV COM IMPEX S.R.L.

REMDAV COM IMPEX S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Deva, judetul HUNEDOARA, infiintata in 2003 (23 ani de activitate). Activeaza in sectorul industria prelucratoare (cod CAEN 1610). Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2019, REMDAV COM IMPEX S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 21.634 RON, in crestere fata de anul precedent (+49.7%). Profitul net inregistrat a fost de 11.754 RON. Pe parcursul ultimilor 11 ani, cifra de afaceri a scazut de la 34.732 RON in 2008 la 21.634 RON in 2019.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
21.634 RON
Venituri totale
21.634 RON
Cheltuieli totale
9.231 RON
Profit brut
12.403 RON
Profit net
11.754 RON
Marja profit net
54,33%
Active imobilizate
2.400 RON
Active circulante
41.235 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
124 RON
Casa & conturi bănci
41.111 RON
Capital propriu
43.354 RON

Contact

AdresaRomania, HUNEDOARA, Mun. Deva, Str. Viilor nr. 39, 330066
Telefon0724261102

Adresă sediu social

Romania, HUNEDOARA, Mun. Deva, Str. Viilor nr. 39, 330066
Cod poștal: 330066
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, HUNEDOARA, Mun. Deva, Str. Viilor nr. 39, 330066
Cod postal
330066
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 07.10.2003
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Hunedoara
Platitor TVA
Nu

Stare inactivitate

Data inactivare
14 iunie 2017
Data reactivare
22 iulie 2020

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2019 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2019
Cifră de afaceri
21.634 RON
Rezultat net
11.754 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2019 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2019 An precedent indisponibil
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 21.634 RON Neraportat
Venituri totaleToate veniturile raportate 21.634 RON Neraportat
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 9.231 RON Neraportat
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 12.403 RON Neraportat
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 11.754 RON Neraportat
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON Neraportat
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON Neraportat
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 2.400 RON Neraportat
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 41.235 RON Neraportat
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 43.635 RON Neraportat
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON Neraportat
CreanțeSume de încasat 124 RON Neraportat
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 41.111 RON Neraportat
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 281 RON Neraportat
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 43.354 RON Neraportat
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane Neraportat

Structura activelor

Distribuția activelor · 2019

Total active43.635RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2019

0,6 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale43.635 RON
Datorii totale281 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2019

ROA
26,9 %Profit net / active totale
ROE
27,1 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
146,74 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
99,4 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 6 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

6 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2019 21.634 +49,7% față de anul precedent 21.634 9.231 12.403 11.754 0 0
2012 14.452 -68,8% față de anul precedent 14.452 17.887 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 3.435 3.435
2011 46.346 +4,2% față de anul precedent 46.346 35.783 10.563 +124,7% față de anul precedent 9.159 +210,3% față de anul precedent 0 0
2010 44.500 +7,1% față de anul precedent 44.500 39.799 4.701 2.952 0 0
2009 41.569 +19,7% față de anul precedent 42.569 47.500 0 0 4.931 6.398
2008 34.732 34.732 36.972 0 0 2.240 2.240

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

6 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2019 2.400 41.235 43.635 0 124 41.111
2012 3.487 10.643 14.130 0 126 10.517
2011 7.891 10.530 18.421 0 126 10.404
2010 12.295 1.341 13.636 0 126 1.215
2009 15.606 1.548 17.154 0 144 1.404
2008 21.375 1.502 22.877 0 146 1.356

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

6 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2019 281 -97,4% față de anul precedent 43.354 Neraportat 0
2012 10.987 -7,2% față de anul precedent 3.143 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2011 11.843 -27,0% față de anul precedent 6.578 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2010 16.217 -28,5% față de anul precedent -2.581 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2009 22.687 +3,1% față de anul precedent -5.533 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2008 22.012 865 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2019

0din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

9 repere. O singură cronologie.

Din 2003 până în 2020 · datele disponibile în acest profil.

2003 → 2020
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
9 repere · toți anii

2020 1 repere

Stare companieStare companieFirma a fost reactivataCompania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.

Compania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 21.634 RON. Profit: 11.754 RON

Cifra de afaceri: 21.634 RON. Profit: 11.754 RON

Cifra de afaceri
21.634 RON +49.7% față de anul precedent
Profit net
11.754 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
281 RON -97.44% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2017 1 repere

Stare companieStare companieFirma a fost declarata inactivaCompania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

Compania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 14.452 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 14.452 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
14.452 RON -68.82% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
3.435 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
10.987 RON -7.23% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 46.346 RON. Profit: 9.159 RON

Cifra de afaceri: 46.346 RON. Profit: 9.159 RON

Cifra de afaceri
46.346 RON +4.15% față de anul precedent
Profit net
9.159 RON +210.26% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
11.843 RON -26.97% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 44.500 RON. Profit: 2.952 RON

Cifra de afaceri: 44.500 RON. Profit: 2.952 RON

Cifra de afaceri
44.500 RON +7.05% față de anul precedent
Profit net
2.952 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
16.217 RON -28.52% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 41.569 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 41.569 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
41.569 RON +19.69% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
6.398 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
22.687 RON +3.07% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 34.732 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 34.732 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
34.732 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
2.240 RON
Angajati
1
Datorii
22.012 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008

2003 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataREMDAV COM IMPEX S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 1610 in Mun. Deva (HUNEDOARA)

REMDAV COM IMPEX S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 1610 in Mun. Deva (HUNEDOARA)

9 din 9 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 1610, Hunedoara

CEZARIO PROD S.R.L.
CUI: 17628280CAEN: 1610
Activ
HUNEDOARA, Mun. Petroşani2005-05-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
33.067 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
BLUE DESIGN COMERT SRL
CUI: 9592690CAEN: 1610
Activ
HUNEDOARA, Com. Dobra1997-07-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
19.528 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
AGROFOR GEOCOM S.R.L.
CUI: 42535212CAEN: 1610
Activ
HUNEDOARA, Sat Geoagiu Orş. Geoagiu2020-05-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
58.027 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
ALEX MATIFOREST S.R.L.
CUI: 49979972CAEN: 1610
Activ
HUNEDOARA, Mun. Vulcan2024-04-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
16.149 RON
Profit
1.978 RON
Angajati
0
PASO DOBLE S.R.L.
CUI: 16052839CAEN: 1610
Activ
HUNEDOARA, Mun. Deva2004-01-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
264.706 RON
Profit
112.559 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 1610, Hunedoara

GEMENII IOANA SRL
CUI: 15305259CAEN: 1610
Activ
HUNEDOARA, Sat Beriu Com. Beriu2003-03-20
fara e-Factura
FAVRIN DEL SRL
CUI: 15014004CAEN: 1610
Activ
HUNEDOARA, Mun. Petroşani2002-11-14
fara e-Factura

Alte firme din Hunedoara

MARA BIO SYSTEM S.R.L.
CUI: 15795967CAEN: 4741
Activ
HUNEDOARA, Orş. Uricani2003-10-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
159.184 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
MG TURR S.R.L.
CUI: 15769844CAEN: 7911
Activ
HUNEDOARA, Mun. Lupeni2003-09-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
108.280 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
DINAMIC IND S.R.L.
CUI: 15824302CAEN: 7112
Activ
HUNEDOARA, Mun. Deva2003-10-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
686.061 RON
Profit
385.208 RON
Angajati
1
DANEMIN COM SRL
CUI: 15468469CAEN: 4711
Activ
HUNEDOARA, Mun. Orăştie2003-05-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
557.435 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
ECOSERV SRL
CUI: 8658282CAEN: 6820
Activ
HUNEDOARA, Mun. Deva1996-07-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
66.790 RON
Profit
22.218 RON
Angajati
0
ECO KRAFT BEST SRL
CUI: 20961896CAEN: 9531
Activ
HUNEDOARA, Sat Cristur Mun. Deva2007-02-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
518.169 RON
Profit
22.394 RON
Angajati
0
EXOM FORESTIER S.R.L.
CUI: 47692978CAEN: 0220
Activ
HUNEDOARA, Sat Vaţa de Jos Com. Vaţa de Jos2023-02-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
256.847 RON
Profit
2.210 RON
Angajati
2

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul REMDAV COM IMPEX S.R.L.?

CUI-ul REMDAV COM IMPEX S.R.L. este 15795878.

Unde este sediul REMDAV COM IMPEX S.R.L.?

REMDAV COM IMPEX S.R.L. are sediul in Romania, HUNEDOARA, Mun. Deva, Str. Viilor nr. 39, 330066, Mun. Deva, judetul HUNEDOARA.

Cand a fost infiintata REMDAV COM IMPEX S.R.L.?

REMDAV COM IMPEX S.R.L. a fost infiintata in anul 2003 (23 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a REMDAV COM IMPEX S.R.L. in 2019?

In 2019, REMDAV COM IMPEX S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 21.634 RON.

Ce activitate are REMDAV COM IMPEX S.R.L.?

REMDAV COM IMPEX S.R.L. are codul CAEN principal 1610.

Ce profit a inregistrat REMDAV COM IMPEX S.R.L. in 2019?

REMDAV COM IMPEX S.R.L. a inregistrat un profit net de 11.754 RON in 2019.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 6 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.