Activ Plătitor TVA

AMARCO QUALITY COM SRL

CUI: 15801198
CIF: RO15801198
Reg. Com.: J40/13504/2003
CAEN: 4399
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 9 octombrie 2003 · 23 ani
Distribuie:

Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 02:02

Despre AMARCO QUALITY COM SRL

AMARCO QUALITY COM SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 1 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2003 (23 ani de activitate). Activitatea principala este "Alte lucrări speciale de construcții n.c.a." (cod CAEN 4399), in sectorul constructii. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, AMARCO QUALITY COM SRL a raportat o cifra de afaceri de 568.793 RON, in scadere fata de anul precedent (-40.0%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 5, in scadere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a scazut semnificativ de la 2.095.881 RON in 2008 la 568.793 RON in 2024. Datoriile raportate (590.163 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
568.793 RON
Venituri totale
659.219 RON
Cheltuieli totale
924.594 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
439.039 RON
Active circulante
83.747 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
62.792 RON
Casa & conturi bănci
20.955 RON
Capital propriu
-67.377 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Str. Mihăileni nr. 3-5
Detalii adresaPARTER

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Str. Mihăileni nr. 3-5
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Str. Mihăileni nr. 3-5
Detalii
PARTER
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton Si Strain
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 09.10.2003
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Da
TVA la incasare (RTVAI)
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 ianuarie 2013

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
568.793 RON
Rezultat net
-282.613 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 568.793 RON 948.682 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 659.219 RON 949.768 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 924.594 RON 1.015.796 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 265.375 RON 66.028 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 282.613 RON 75.041 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 439.039 RON 364.067 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 83.747 RON 371.049 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 522.786 RON 735.116 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 15.714 RON
CreanțeSume de încasat 62.792 RON 294.483 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 20.955 RON 60.852 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 590.163 RON 519.880 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -67.377 RON 215.236 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 5 persoane 6 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active522.786RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

112,9 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale522.786 RON
Datorii totale590.163 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,14 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-12,9 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 568.793 -40,0% față de anul precedent 659.219 924.594 0 0 265.375 282.613
2023 948.682 +12,0% față de anul precedent 949.768 1.015.796 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 66.028 75.041
2022 847.437 -39,2% față de anul precedent 1.302.169 1.205.449 96.720 +127,2% față de anul precedent 84.085 +172,0% față de anul precedent 0 0
2021 1.393.523 -6,4% față de anul precedent 1.458.380 1.415.813 42.567 -55,4% față de anul precedent 30.917 -61,9% față de anul precedent 0 0
2020 1.489.252 -40,5% față de anul precedent 1.490.622 1.395.151 95.471 -1,6% față de anul precedent 81.207 +12,8% față de anul precedent 0 0
2019 2.501.263 +114,0% față de anul precedent 2.509.186 2.412.190 96.996 +25,8% față de anul precedent 71.983 +12,1% față de anul precedent 0 0
2018 1.168.934 +0,0% față de anul precedent 1.287.094 1.209.998 77.096 -26,1% față de anul precedent 64.225 -25,8% față de anul precedent 0 0
2017 1.168.793 -5,6% față de anul precedent 1.171.575 1.067.281 104.294 -20,6% față de anul precedent 86.506 -34,1% față de anul precedent 0 0
2016 1.237.672 +11,3% față de anul precedent 1.238.086 1.106.823 131.263 131.263 0 0
2015 1.111.663 -30,2% față de anul precedent 1.167.273 1.371.848 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 204.575 204.575
2014 1.591.796 +15,0% față de anul precedent 1.594.690 1.555.968 38.722 -72,0% față de anul precedent 38.722 -72,0% față de anul precedent 0 0
2013 1.383.817 +23,2% față de anul precedent 1.387.283 1.249.137 138.146 138.146 0 0
2012 1.122.835 -31,8% față de anul precedent 1.154.943 1.164.775 0 0 9.832 9.832
2011 1.647.197 -60,7% față de anul precedent 1.666.586 1.870.919 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 204.333 204.333
2010 4.194.191 +224,4% față de anul precedent 4.206.400 4.096.497 109.903 87.849 0 0
2009 1.293.069 -38,3% față de anul precedent 1.342.428 1.366.623 0 0 24.195 29.928
2008 2.095.881 2.126.592 2.144.010 0 0 17.418 17.418

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 439.039 83.747 522.786 0 62.792 20.955
2023 364.067 371.049 735.116 15.714 294.483 60.852
2022 310.433 386.869 697.302 15.713 315.129 56.027
2021 382.763 432.395 815.158 15.716 338.596 78.083
2020 606.016 471.199 1.077.215 23.666 397.569 49.964
2019 1.253.906 467.880 1.721.786 12.124 369.543 86.213
2018 1.085.566 387.012 1.472.578 14.603 342.394 30.015
2017 1.138.603 411.161 1.549.764 13.952 331.143 66.066
2016 1.192.711 380.254 1.572.965 13.942 339.689 26.623
2015 1.130.883 325.967 1.456.850 0 345.934 -19.967
2014 457.990 434.315 892.305 16.447 367.015 50.853
2013 306.768 438.250 745.018 0 285.534 152.716
2012 438.009 390.415 828.424 12.499 338.502 39.414
2011 551.910 576.340 1.128.250 25.439 537.836 13.065
2010 507.682 1.016.447 1.524.129 76.698 910.160 29.589
2009 404.922 1.215.841 1.620.763 36.807 954.283 224.751
2008 1.357.591 554.767 1.912.358 30.315 482.838 41.614

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 590.163 +13,5% față de anul precedent -67.377 Neraportat 5 -16,7% față de anul precedent
2023 519.880 +27,7% față de anul precedent 215.236 Neraportat 6
2022 407.025 -33,2% față de anul precedent 290.277 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2021 609.323 -32,7% față de anul precedent 206.192 Neraportat 7 0,0% față de anul precedent
2020 905.502 -12,7% față de anul precedent 175.275 Neraportat 7 -12,5% față de anul precedent
2019 1.037.288 +20,6% față de anul precedent 684.498 Neraportat 8 0,0% față de anul precedent
2018 860.063 -14,1% față de anul precedent 612.515 Neraportat 8 -20,0% față de anul precedent
2017 1.001.475 -13,7% față de anul precedent 548.289 Neraportat 10 -9,1% față de anul precedent
2016 1.160.301 -1,3% față de anul precedent 412.716 Neraportat 11 +10,0% față de anul precedent
2015 1.175.817 +45,5% față de anul precedent 281.452 Neraportat 10 -33,3% față de anul precedent
2014 808.170 -8,8% față de anul precedent -104.403 Neraportat 15 0,0% față de anul precedent
2013 886.143 -12,8% față de anul precedent -141.125 Neraportat 15 -6,3% față de anul precedent
2012 1.016.445 -22,2% față de anul precedent -186.872 Neraportat 16 -5,9% față de anul precedent
2011 1.305.895 -6,1% față de anul precedent -177.039 Neraportat 17 -5,6% față de anul precedent
2010 1.390.357 -3,9% față de anul precedent 137.588 Neraportat 18 0,0% față de anul precedent
2009 1.446.817 -15,0% față de anul precedent 180.472 Neraportat 18 -14,3% față de anul precedent
2008 1.701.856 227.600 Neraportat 21

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

95din 100 de puncte
Risc crescut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive20 / 20
Lichiditate20 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

19 repere. O singură cronologie.

Din 2003 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2003 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
19 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 568.793 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 568.793 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
568.793 RON -40.04% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
282.613 RON
Angajati
5 -16.67% față de anul precedent
Datorii
590.163 RON +13.52% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 948.682 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 948.682 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
948.682 RON +11.95% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
75.041 RON
Angajati
6
Datorii
519.880 RON +27.73% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 847.437 RON. Profit: 84.085 RON

Cifra de afaceri: 847.437 RON. Profit: 84.085 RON

Cifra de afaceri
847.437 RON -39.19% față de anul precedent
Profit net
84.085 RON +171.97% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
407.025 RON -33.2% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 1.393.523 RON. Profit: 30.917 RON

Cifra de afaceri: 1.393.523 RON. Profit: 30.917 RON

Cifra de afaceri
1.393.523 RON -6.43% față de anul precedent
Profit net
30.917 RON -61.93% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
7 0% față de anul precedent
Datorii
609.323 RON -32.71% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 1.489.252 RON. Profit: 81.207 RON

Cifra de afaceri: 1.489.252 RON. Profit: 81.207 RON

Cifra de afaceri
1.489.252 RON -40.46% față de anul precedent
Profit net
81.207 RON +12.81% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
7 -12.5% față de anul precedent
Datorii
905.502 RON -12.7% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 2.501.263 RON. Profit: 71.983 RON

Cifra de afaceri: 2.501.263 RON. Profit: 71.983 RON

Cifra de afaceri
2.501.263 RON +113.98% față de anul precedent
Profit net
71.983 RON +12.08% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
8 0% față de anul precedent
Datorii
1.037.288 RON +20.61% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 1.168.934 RON. Profit: 64.225 RON

Cifra de afaceri: 1.168.934 RON. Profit: 64.225 RON

Cifra de afaceri
1.168.934 RON +0.01% față de anul precedent
Profit net
64.225 RON -25.76% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
8 -20% față de anul precedent
Datorii
860.063 RON -14.12% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 1.168.793 RON. Profit: 86.506 RON

Cifra de afaceri: 1.168.793 RON. Profit: 86.506 RON

Cifra de afaceri
1.168.793 RON -5.57% față de anul precedent
Profit net
86.506 RON -34.1% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
10 -9.09% față de anul precedent
Datorii
1.001.475 RON -13.69% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 1.237.672 RON. Profit: 131.263 RON

Cifra de afaceri: 1.237.672 RON. Profit: 131.263 RON

Cifra de afaceri
1.237.672 RON +11.34% față de anul precedent
Profit net
131.263 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
11 +10% față de anul precedent
Datorii
1.160.301 RON -1.32% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 1.111.663 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 1.111.663 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
1.111.663 RON -30.16% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
204.575 RON
Angajati
10 -33.33% față de anul precedent
Datorii
1.175.817 RON +45.49% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 1.591.796 RON. Profit: 38.722 RON

Cifra de afaceri: 1.591.796 RON. Profit: 38.722 RON

Cifra de afaceri
1.591.796 RON +15.03% față de anul precedent
Profit net
38.722 RON -71.97% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
15 0% față de anul precedent
Datorii
808.170 RON -8.8% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 1.383.817 RON. Profit: 138.146 RON

Cifra de afaceri: 1.383.817 RON. Profit: 138.146 RON

Cifra de afaceri
1.383.817 RON +23.24% față de anul precedent
Profit net
138.146 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
15 -6.25% față de anul precedent
Datorii
886.143 RON -12.82% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 1.122.835 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 1.122.835 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
1.122.835 RON -31.83% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
9.832 RON
Angajati
16 -5.88% față de anul precedent
Datorii
1.016.445 RON -22.16% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 1.647.197 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 1.647.197 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
1.647.197 RON -60.73% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
204.333 RON
Angajati
17 -5.56% față de anul precedent
Datorii
1.305.895 RON -6.07% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 4.194.191 RON. Profit: 87.849 RON

Cifra de afaceri: 4.194.191 RON. Profit: 87.849 RON

Cifra de afaceri
4.194.191 RON +224.36% față de anul precedent
Profit net
87.849 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
18 0% față de anul precedent
Datorii
1.390.357 RON -3.9% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 1.293.069 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 1.293.069 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
1.293.069 RON -38.3% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
29.928 RON
Angajati
18 -14.29% față de anul precedent
Datorii
1.446.817 RON -14.99% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 2.095.881 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 2.095.881 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
2.095.881 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
17.418 RON
Angajati
21
Datorii
1.701.856 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008

2003 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataAMARCO QUALITY COM SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4399 in Sector 1 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

AMARCO QUALITY COM SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4399 in Sector 1 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

19 din 19 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4399, Municipiul Bucureşti

LUCART SERV SRL
CUI: 18542225CAEN: 4399
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2006-03-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
570.137 RON
Profit
0 RON
Angajati
4
BRAKO INTERNATIONAL S.R.L.
CUI: 43900260CAEN: 4399
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2021-03-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
564.423 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
MAX DECO SERVICE SRL
CUI: 36793616CAEN: 4399
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2016-11-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
564.215 RON
Profit
159.874 RON
Angajati
4
NEXT CONCEPT DIVISION S.R.L.
CUI: 43619630CAEN: 4322
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2021-01-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
644.956 RON
Profit
28.070 RON
Angajati
1
BEBYM ACTIV SRL
CUI: 32827392CAEN: 4399
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2014-02-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
504.924 RON
Profit
72.910 RON
Angajati
2

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4399, Municipiul Bucureşti

BONOPRESTIGIU S.R.L.
CUI: 15751391CAEN: 4399
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2003-09-18
fara e-Factura
ACTIV GROUP MANAGEMENT SRL
CUI: 15897657CAEN: 4399
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2003-11-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
219.134.241 RON
Profit
54.492.802 RON
Angajati
454
VIB CONSTRUCT S.R.L.
CUI: 15902630CAEN: 4399
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2003-11-14
fara e-Factura

Alte firme din Municipiul Bucureşti

ELABORATHON CONSULT SRL
CUI: 15801180CAEN: 8299
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2003-10-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
45.705 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
DENT ESTET CLINIC S.A.
CUI: 15801244CAEN: 8623
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2003-10-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
73.404.184 RON
Profit
0 RON
Angajati
182
UNIVERS XXI S.R.L.
CUI: 15797623CAEN: 5920
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2003-10-08
fara e-Factura
BOLERO PREST SRL
CUI: 15802487CAEN: 7721
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2003-10-10
fara e-Factura
PLETERS BUSINESS MANAGEMENT SRL
CUI: 15777219CAEN: 7020
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2003-09-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
35.852 RON
Profit
20.697 RON
Angajati
1
GENESIS GROUP SRL
CUI: 15826508CAEN: 4791
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2003-10-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.888 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2003-06-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
8.276.518 RON
Profit
337.806 RON
Angajati
2
MASRI & MIHAELA IMPEX SRL
CUI: 16084245CAEN: 4642
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2004-01-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
548.017 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
T.S.D. IMPROD SRL
CUI: 10319385CAEN: 5540
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti1998-03-16
fara e-Factura
TUDOR TOTAL TRANS S.R.L.
CUI: 18610125CAEN: 6024
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2006-04-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
290.606 RON
Profit
131.801 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul AMARCO QUALITY COM SRL?

CUI-ul AMARCO QUALITY COM SRL este 15801198.

Unde este sediul AMARCO QUALITY COM SRL?

AMARCO QUALITY COM SRL are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Str. Mihăileni nr. 3-5, Sector 1 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata AMARCO QUALITY COM SRL?

AMARCO QUALITY COM SRL a fost infiintata in anul 2003 (23 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a AMARCO QUALITY COM SRL in 2024?

In 2024, AMARCO QUALITY COM SRL a raportat o cifra de afaceri de 568.793 RON.

Cati angajati are AMARCO QUALITY COM SRL?

AMARCO QUALITY COM SRL a raportat un numar mediu de 5 salariati in 2024.

Ce activitate are AMARCO QUALITY COM SRL?

AMARCO QUALITY COM SRL are codul CAEN principal 4399 (Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.).

Ce profit a inregistrat AMARCO QUALITY COM SRL in 2024?

AMARCO QUALITY COM SRL a inregistrat o pierdere neta de 282.613 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.